GURB, U.E. ,A

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ

JornadaJ DataD HoraH Equip CasaE C Equip ForaE F ResultatR
1 12-10-2019 10:00 GURB, U.E. ,A MOIÀ, C.E.,B 1 - 2P
2 19-10-2019 09:30 OAR VIC,B GURB, U.E. ,A 5 - 3P
3 26-10-2019 10:00 RIUDEPERES C.F. AT.,A GURB, U.E. ,A 4 - 0P
4 02-11-2019 10:00 GURB, U.E. ,A SANTA EUGENIA, J.E.,A 3 - 3E
5 09-11-2019 12:00 SEVA, U.E.,A GURB, U.E. ,A 3 - 3E
6 16-11-2019 10:00 GURB, U.E. ,A MANLLEU, A.E.C.,C -
7 23-11-2019 12:30 CORCO, A.E.,A GURB, U.E. ,A -
8 30-11-2019 10:00 GURB, U.E. ,A CENTELLES, U.E.,A -
9 15-12-2019 10:00 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C GURB, U.E. ,A -
10 21-12-2019 10:00 GURB, U.E. ,A ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B -
11 11-01-2020 12:00 RODA DE TER, C.E.,A GURB, U.E. ,A -
12 18-01-2020 10:00 GURB, U.E. ,A VOLTREGA,C.F.,A -
13 26-01-2020 11:15 TORELLO, C.F.,C GURB, U.E. ,A -
14 01-02-2020 10:00 GURB, U.E. ,A FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C -
15 08-02-2020 11:30 TONA, U.E.,A GURB, U.E. ,A -
16 15-02-2020 09:15 MOIÀ, C.E.,B GURB, U.E. ,A -
17 29-02-2020 10:00 GURB, U.E. ,A OAR VIC,B -
18 07-03-2020 10:00 GURB, U.E. ,A RIUDEPERES C.F. AT.,A -
19 14-03-2020 10:00 SANTA EUGENIA, J.E.,A GURB, U.E. ,A -
20 21-03-2020 10:00 GURB, U.E. ,A SEVA, U.E.,A -
21 28-03-2020 13:00 MANLLEU, A.E.C.,C GURB, U.E. ,A -
22 04-04-2020 10:00 GURB, U.E. ,A CORCO, A.E.,A -
23 18-04-2020 12:30 CENTELLES, U.E.,A GURB, U.E. ,A -
24 25-04-2020 10:00 GURB, U.E. ,A ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C -
25 03-05-2020 10:00 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B GURB, U.E. ,A -
26 09-05-2020 10:00 GURB, U.E. ,A RODA DE TER, C.E.,A -
27 16-05-2020 12:00 VOLTREGA,C.F.,A GURB, U.E. ,A -
28 23-05-2020 10:00 GURB, U.E. ,A TORELLO, C.F.,C -
29 30-05-2020 13:00 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,C GURB, U.E. ,A -
30 06-06-2020 10:00 GURB, U.E. ,A TONA, U.E.,A -
Concurs Wala
Carnet del Federat
Entra i vota el disseny guanyador!
vs
LA GRAN FINAL
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.