QUART, U.E.,B

JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ

JornadaJ DataD HoraH Equip CasaE C Equip ForaE F ResultatR
1 06-10-2019 15:15 QUART, U.E.,B ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,A 0 - 3P
2 12-10-2019 16:00 SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A QUART, U.E.,B 1 - 4G
3 20-10-2019 12:30 QUART, U.E.,B TORDERA, C.F.,A 0 - 3P
4 26-10-2019 12:45 FARNERS, C.E.,A QUART, U.E.,B 1 - 3G
5 03-11-2019 12:30 QUART, U.E.,B ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C 1 - 2P
6 09-11-2019 16:00 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A QUART, U.E.,B 3 - 2P
7 16-11-2019 12:30 QUART, U.E.,B MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A 1 - 6P
8 23-11-2019 18:00 BLANES, C.D.,A QUART, U.E.,B 3 - 0P
9 01-12-2019 15:15 QUART, U.E.,B BREDA, U.E.,A 2 - 5P
10 14-12-2019 15:00 CRISTINENC C.E,A QUART, U.E.,B 1 - 1E
11 22-12-2019 15:30 QUART, U.E.,B SANT GREGORI, A.E.,A 4 - 4E
12 11-01-2020 17:00 CASSA, U.D.,A QUART, U.E.,B 3 - 2P
13 18-01-2020 17:00 CAL AGUIDO, A.D.,A QUART, U.E.,B 9 - 2P
14 26-01-2020 13:15 QUART, U.E.,B UNIÓ GIRONA A.C.E.,A -
15 01-02-2020 16:00 BESCANO, C.D.,A QUART, U.E.,B -
16 08-02-2020 16:30 ESCOLA FUTBOL ARBUCIENCA,A QUART, U.E.,B -
17 16-02-2020 15:15 QUART, U.E.,B SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A -
18 29-02-2020 17:00 TORDERA, C.F.,A QUART, U.E.,B -
19 08-03-2020 15:15 QUART, U.E.,B FARNERS, C.E.,A -
20 15-03-2020 12:30 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C QUART, U.E.,B -
21 22-03-2020 15:15 QUART, U.E.,B ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,A -
22 28-03-2020 16:00 MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,A QUART, U.E.,B -
23 05-04-2020 15:15 QUART, U.E.,B BLANES, C.D.,A -
24 18-04-2020 16:30 BREDA, U.E.,A QUART, U.E.,B -
25 26-04-2020 15:15 QUART, U.E.,B CRISTINENC C.E,A -
26 02-05-2020 16:30 SANT GREGORI, A.E.,A QUART, U.E.,B -
27 10-05-2020 15:15 QUART, U.E.,B CASSA, U.D.,A -
28 17-05-2020 15:15 QUART, U.E.,B CAL AGUIDO, A.D.,A -
29 23-05-2020 16:00 UNIÓ GIRONA A.C.E.,A QUART, U.E.,B -
30 31-05-2020 15:15 QUART, U.E.,B BESCANO, C.D.,A -
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.