PRAT, A.E.,C

JUVENIL SEGONA DIVISIÓ

JornadaJ DataD HoraH Equip CasaE C Equip ForaE F ResultatR
1 12-10-2019 18:00 PRAT, A.E.,C VILADECANS U.D.,C 3 - 2G
2 20-10-2019 18:00 SECTOR MONTSERRATINA U.D.,A PRAT, A.E.,C 5 - 0P
3 26-10-2019 17:30 PRAT, A.E.,C TERLENKA BARCELONISTA C. F.,D 1 - 0G
4 03-11-2019 00:00 PRAT, A.E.,C -
5 09-11-2019 14:00 PRAT, A.E.,C SANT ILDEFONS, U.E.,D 2 - 1G
6 16-11-2019 19:00 GAVA, C.F.,A PRAT, A.E.,C 4 - 0P
7 23-11-2019 15:15 PRAT, A.E.,C BEGUES, C.F.,A 3 - 1G
8 01-12-2019 16:00 SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,A PRAT, A.E.,C 1 - 4G
9 14-12-2019 20:00 ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A PRAT, A.E.,C 1 - 0P
10 21-12-2019 19:45 PRAT, A.E.,C VISTA ALEGRE,U.D.,B -
11 12-01-2020 13:00 ALMEDA, C.D.,A PRAT, A.E.,C 5 - 0P
12 18-01-2020 16:15 PRAT, A.E.,C SANTBOIA, F.C.,C 4 - 0G
13 25-01-2020 10:45 ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A PRAT, A.E.,C 1 - 3G
14 01-02-2020 15:30 PRAT, A.E.,C CASTELLDEFELS, U.E.,D 2 - 2E
15 09-02-2020 16:00 ESPLUGUENC, C.F.A.,B PRAT, A.E.,C 2 - 0P
16 15-02-2020 16:00 VILADECANS U.D.,C PRAT, A.E.,C 3 - 2P
17 29-02-2020 19:45 PRAT, A.E.,C SECTOR MONTSERRATINA U.D.,A -
18 07-03-2020 15:15 TERLENKA BARCELONISTA C. F.,D PRAT, A.E.,C -
19 14-03-2020 19:45 PRAT, A.E.,C -
20 21-03-2020 19:00 SANT ILDEFONS, U.E.,D PRAT, A.E.,C -
21 28-03-2020 19:45 PRAT, A.E.,C GAVA, C.F.,A -
22 04-04-2020 18:00 BEGUES, C.F.,A PRAT, A.E.,C -
23 18-04-2020 19:45 PRAT, A.E.,C SPORTING GAVA 2013 FUTBOL CLUB,A -
24 25-04-2020 19:45 PRAT, A.E.,C ATLETIC PRAT DELTA C.F.,A -
25 02-05-2020 20:00 VISTA ALEGRE,U.D.,B PRAT, A.E.,C -
26 09-05-2020 19:45 PRAT, A.E.,C ALMEDA, C.D.,A -
27 17-05-2020 20:00 SANTBOIA, F.C.,C PRAT, A.E.,C -
28 23-05-2020 19:45 PRAT, A.E.,C ESCOLA ESPORTIVA LLOR,A -
29 31-05-2020 20:00 CASTELLDEFELS, U.E.,D PRAT, A.E.,C -
30 06-06-2020 19:45 PRAT, A.E.,C ESPLUGUENC, C.F.A.,B -
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.