ARO, C.E.,A

JUVENIL SEGONA DIVISIÓ

JornadaJ DataD HoraH Equip CasaE C Equip ForaE F ResultatR
1 06-12-2019 10:00 ARO, C.E.,A LLORET, C.F.,B 2 - 1G
2 12-10-2019 16:00 BASE L'EMPORDANET,CF.,A ARO, C.E.,A 2 - 2E
3 23-10-2019 20:00 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,C ARO, C.E.,A 1 - 2G
4 26-10-2019 13:00 ARO, C.E.,A BISBALENC, AT.,A 6 - 0G
5 02-11-2019 17:00 ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A ARO, C.E.,A 1 - 2G
6 09-11-2019 12:45 ARO, C.E.,A PALS, AT,A 4 - 1G
7 17-11-2019 12:00 GLOBAL-PALAMOS C.F.,A ARO, C.E.,A 0 - 3P
8 23-11-2019 13:15 ARO, C.E.,A PALAFRUGELL, C.F.,A 4 - 0G
9 30-11-2019 09:00 MONELLS, A.E.,A ARO, C.E.,A 1 - 4G
10 14-12-2019 14:00 ARO, C.E.,A FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B 3 - 3E
11 21-12-2019 17:30 GEiEG,B ARO, C.E.,A 3 - 5G
12 11-01-2020 18:00 ARO, C.E.,A LLAGOSTERA, U.E.,C -
13 23-01-2020 20:00 ARO, C.E.,A BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A 2 - 1G
14 25-01-2020 18:15 ARO, C.E.,A FARNERS, C.E.,C 3 - 2G
15 01-02-2020 16:00 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B ARO, C.E.,A 1 - 6G
16 08-02-2020 18:30 LLORET, C.F.,B ARO, C.E.,A 0 - 10G
17 15-02-2020 15:45 ARO, C.E.,A BASE L'EMPORDANET,CF.,A 3 - 0G
18 29-02-2020 13:00 ARO, C.E.,A ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,C 3 - 2G
19 08-03-2020 13:15 BISBALENC, AT.,A ARO, C.E.,A 1 - 5G
20 14-03-2020 18:15 ARO, C.E.,A ESCOLA M.F.CALONGE-SANTANTONI,C,A -
21 21-03-2020 17:00 PALS, AT,A ARO, C.E.,A -
22 28-03-2020 18:00 ARO, C.E.,A GLOBAL-PALAMOS C.F.,A -
23 04-04-2020 16:00 PALAFRUGELL, C.F.,A ARO, C.E.,A -
24 18-04-2020 18:00 ARO, C.E.,A MONELLS, A.E.,A -
25 25-04-2020 16:30 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B ARO, C.E.,A -
26 02-05-2020 18:00 ARO, C.E.,A GEiEG,B -
27 10-05-2020 18:00 LLAGOSTERA, U.E.,C ARO, C.E.,A -
28 17-05-2020 12:15 BASE LLAGOSTERA CLUB FUTBOL,A ARO, C.E.,A -
29 24-05-2020 17:00 FARNERS, C.E.,C ARO, C.E.,A -
30 30-05-2020 18:00 ARO, C.E.,A FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,B -
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.