JornadaJ DataD HoraH Equip CasaE C Equip ForaE F ResultatR
1 08-09-2019 18:00 ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F.,A TERMENS, A.D.,A 1 - 3P
2 15-09-2019 17:30 PALAU ANGLESOLA, C.F.,A ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F.,A 3 - 0P
3 22-09-2019 17:30 ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F.,A ARTESA DE SEGRE, C.E.,A 0 - 5P
4 29-09-2019 17:00 ALBI, C.F.,A ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F.,A 0 - 1G
5 06-10-2019 17:00 ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F.,A LINYOLA, C.F.,A 1 - 1E
6 12-10-2019 18:00 TORREFARRERA C.F.,A ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F.,A 1 - 3G
7 20-10-2019 16:30 ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F.,A LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B 0 - 3P
8 06-12-2019 17:00 CASTELLSERA, C. AT.,A ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F.,A -
9 03-11-2019 16:30 ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F.,A BALAGUER, C.F.,A 2 - 0G
10 09-11-2019 16:00 ALPICAT , AT. C,A ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F.,A 2 - 0P
11 17-11-2019 16:30 ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F.,A GUISSONA, U.E.,A -
12 24-11-2019 17:00 CERVERA, C.D.,A ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F.,A -
13 01-12-2019 17:00 SUDANELL, C.F.,A ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F.,A -
14 15-12-2019 16:00 ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F.,A SOLSONA, C.F,A -
15 22-12-2019 18:00 BALAFIA, C.F.U.E.,A ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F.,A -
16 12-01-2020 16:00 ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F.,A JUNEDA, C.F.,A -
17 19-01-2020 16:00 BORGES BLANQUES, C.F.,A ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F.,A -
18 26-01-2020 16:00 TERMENS, A.D.,A ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F.,A -
19 02-02-2020 16:00 ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F.,A PALAU ANGLESOLA, C.F.,A -
20 09-02-2020 16:30 ARTESA DE SEGRE, C.E.,A ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F.,A -
21 16-02-2020 16:30 ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F.,A ALBI, C.F.,A -
22 01-03-2020 16:30 LINYOLA, C.F.,A ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F.,A -
23 08-03-2020 16:30 ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F.,A TORREFARRERA C.F.,A -
24 14-03-2020 15:30 LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F.,A -
25 22-03-2020 16:30 ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F.,A CASTELLSERA, C. AT.,A -
26 28-03-2020 17:00 BALAGUER, C.F.,A ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F.,A -
27 05-04-2020 17:00 ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F.,A ALPICAT , AT. C,A -
28 19-04-2020 16:30 GUISSONA, U.E.,A ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F.,A -
29 26-04-2020 17:00 ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F.,A CERVERA, C.D.,A -
30 03-05-2020 17:00 ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F.,A SUDANELL, C.F.,A -
31 10-05-2020 16:00 SOLSONA, C.F,A ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F.,A -
32 17-05-2020 17:00 ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F.,A BALAFIA, C.F.U.E.,A -
33 24-05-2020 16:00 JUNEDA, C.F.,A ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F.,A -
34 31-05-2020 17:30 ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F.,A BORGES BLANQUES, C.F.,A -
Concurs Wala
Carnet del Federat
Entra i vota el disseny guanyador!
vs
LA GRAN FINAL
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.