JornadaJ DataD HoraH Equip CasaE C Equip ForaE F ResultatR
1 07-09-2019 11:00 LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B SUDANELL, C.F.,A 5 - 1G
2 14-09-2019 17:00 LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B CASTELLSERA, C. AT.,A 11 - 0G
3 21-09-2019 18:00 BALAGUER, C.F.,A LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B 3 - 0P
4 28-09-2019 15:30 LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B ALPICAT , AT. C,A 0 - 1P
5 06-10-2019 16:30 GUISSONA, U.E.,A LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B 1 - 1E
6 13-10-2019 15:00 LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B CERVERA, C.D.,A 3 - 1G
7 20-10-2019 16:30 ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F.,A LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B 0 - 3G
8 26-10-2019 11:15 LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B SOLSONA, C.F,A 0 - 0E
9 03-11-2019 16:30 BALAFIA, C.F.U.E.,A LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B 2 - 1P
10 09-11-2019 15:30 LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B JUNEDA, C.F.,A 3 - 2G
11 17-11-2019 18:00 BORGES BLANQUES, C.F.,A LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B 3 - 1P
12 23-11-2019 15:30 LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B TERMENS, A.D.,A -
13 01-12-2019 16:00 PALAU ANGLESOLA, C.F.,A LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B -
14 14-12-2019 15:30 LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B ARTESA DE SEGRE, C.E.,A -
15 22-12-2019 17:00 ALBI, C.F.,A LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B -
16 11-01-2020 15:30 LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B LINYOLA, C.F.,A -
17 18-01-2020 18:00 TORREFARRERA C.F.,A LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B -
18 26-01-2020 15:30 SUDANELL, C.F.,A LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B -
19 02-02-2020 17:00 CASTELLSERA, C. AT.,A LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B -
20 08-02-2020 15:30 LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B BALAGUER, C.F.,A -
21 15-02-2020 16:00 ALPICAT , AT. C,A LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B -
22 29-02-2020 15:30 LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B GUISSONA, U.E.,A -
23 08-03-2020 16:00 CERVERA, C.D.,A LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B -
24 14-03-2020 15:30 LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F.,A -
25 22-03-2020 16:00 SOLSONA, C.F,A LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B -
26 28-03-2020 15:30 LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B BALAFIA, C.F.U.E.,A -
27 05-04-2020 16:00 JUNEDA, C.F.,A LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B -
28 18-04-2020 15:30 LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B BORGES BLANQUES, C.F.,A -
29 26-04-2020 16:00 TERMENS, A.D.,A LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B -
30 02-05-2020 15:30 LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B PALAU ANGLESOLA, C.F.,A -
31 10-05-2020 16:30 ARTESA DE SEGRE, C.E.,A LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B -
32 16-05-2020 15:30 LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B ALBI, C.F.,A -
33 24-05-2020 18:00 LINYOLA, C.F.,A LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B -
34 30-05-2020 15:30 LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B TORREFARRERA C.F.,A -
Concurs Wala
Carnet del Federat
Entra i vota el disseny guanyador!
vs
LA GRAN FINAL
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.