JornadaJ DataD HoraH Equip CasaE C Equip ForaE F ResultatR
1 07-09-2019 17:30 LA SEU D'URGELL, F.C.,A AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A 2 - 0P
2 15-09-2019 17:00 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A BELLCAIRENC, C.F.,A 5 - 0G
3 21-09-2019 16:00 SOLSONA, C.F,B AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A 3 - 0P
4 29-09-2019 17:00 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A PONTS C.F.,A 3 - 0G
5 06-10-2019 16:00 TORNABOUS, C.F.,A AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A 2 - 2E
6 13-10-2019 17:00 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A IVARS D'URGELL, C.E,A 4 - 3G
7 19-10-2019 16:30 OLIANA,C.D.,A AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A 3 - 3E
8 27-10-2019 17:00 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A TREMP, C.F,A 1 - 0G
9 03-11-2019 16:30 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A ORGANYA, C.F.,A 1 - 1E
10 10-11-2019 15:45 BUTSENIT, C.F.,A AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A 2 - 3G
11 17-11-2019 16:00 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A VALLFOGONA DE BALAGUER,CF.,A -
12 23-11-2019 16:00 BELLPUIG, C.F,A AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A -
13 01-12-2019 16:00 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A LA FULIOLA, C.E.,A -
14 15-12-2019 17:00 POBLA DE SEGUR, C.F.,A AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A -
15 22-12-2019 16:00 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A TORREGROSA, AT.,A -
16 11-01-2020 15:30 TORA, C.F.,A AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A -
17 19-01-2020 16:00 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A VILANOVA DE L'AGUDA U.E.,A -
18 26-01-2020 16:00 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A LA SEU D'URGELL, F.C.,A -
19 02-02-2020 16:00 BELLCAIRENC, C.F.,A AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A -
20 09-02-2020 16:00 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A SOLSONA, C.F,B -
21 16-02-2020 16:00 PONTS C.F.,A AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A -
22 01-03-2020 16:00 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A TORNABOUS, C.F.,A -
23 08-03-2020 17:00 IVARS D'URGELL, C.E,A AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A -
24 15-03-2020 16:00 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A OLIANA,C.D.,A -
25 22-03-2020 17:00 TREMP, C.F,A AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A -
26 29-03-2020 16:00 ORGANYA, C.F.,A AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A -
27 05-04-2020 16:00 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A BUTSENIT, C.F.,A -
28 18-04-2020 16:00 VALLFOGONA DE BALAGUER,CF.,A AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A -
29 26-04-2020 16:00 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A BELLPUIG, C.F,A -
30 03-05-2020 16:00 LA FULIOLA, C.E.,A AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A -
31 10-05-2020 16:00 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A POBLA DE SEGUR, C.F.,A -
32 17-05-2020 16:15 TORREGROSA, AT.,A AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A -
33 24-05-2020 16:00 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A TORA, C.F.,A -
34 30-05-2020 17:00 VILANOVA DE L'AGUDA U.E.,A AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A -
Concurs Wala
Carnet del Federat
Entra i vota el disseny guanyador!
vs
LA GRAN FINAL
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.