JornadaJ DataD HoraH Equip CasaE C Equip ForaE F ResultatR
1 08-09-2019 18:15 TORREGROSA, AT.,A VALLFOGONA DE BALAGUER,CF.,A 1 - 0P
2 14-09-2019 16:00 VALLFOGONA DE BALAGUER,CF.,A TORA, C.F.,A 0 - 1P
3 21-09-2019 17:30 VILANOVA DE L'AGUDA U.E.,A VALLFOGONA DE BALAGUER,CF.,A 1 - 2G
4 28-09-2019 19:45 VALLFOGONA DE BALAGUER,CF.,A LA SEU D'URGELL, F.C.,A 1 - 1E
5 06-10-2019 16:00 BELLCAIRENC, C.F.,A VALLFOGONA DE BALAGUER,CF.,A 3 - 4G
6 12-10-2019 16:00 VALLFOGONA DE BALAGUER,CF.,A SOLSONA, C.F,B 4 - 4E
7 20-10-2019 17:00 PONTS C.F.,A VALLFOGONA DE BALAGUER,CF.,A 2 - 0P
8 27-10-2019 16:00 VALLFOGONA DE BALAGUER,CF.,A TORNABOUS, C.F.,A 2 - 4P
9 03-11-2019 16:00 IVARS D'URGELL, C.E,A VALLFOGONA DE BALAGUER,CF.,A 3 - 0P
10 09-11-2019 16:00 VALLFOGONA DE BALAGUER,CF.,A OLIANA,C.D.,A 1 - 1E
11 17-11-2019 16:00 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A VALLFOGONA DE BALAGUER,CF.,A 7 - 2P
12 23-11-2019 16:00 VALLFOGONA DE BALAGUER,CF.,A ORGANYA, C.F.,A 1 - 0G
13 01-12-2019 15:15 BUTSENIT, C.F.,A VALLFOGONA DE BALAGUER,CF.,A 3 - 1P
14 14-12-2019 16:00 VALLFOGONA DE BALAGUER,CF.,A TREMP, C.F,A 1 - 2P
15 21-12-2019 16:00 VALLFOGONA DE BALAGUER,CF.,A BELLPUIG, C.F,A 2 - 3P
16 12-01-2020 16:00 LA FULIOLA, C.E.,A VALLFOGONA DE BALAGUER,CF.,A 3 - 3E
17 18-01-2020 16:00 VALLFOGONA DE BALAGUER,CF.,A POBLA DE SEGUR, C.F.,A 4 - 0G
18 25-01-2020 16:00 VALLFOGONA DE BALAGUER,CF.,A TORREGROSA, AT.,A 2 - 1G
19 01-02-2020 16:00 TORA, C.F.,A VALLFOGONA DE BALAGUER,CF.,A 2 - 1P
20 08-02-2020 16:00 VALLFOGONA DE BALAGUER,CF.,A VILANOVA DE L'AGUDA U.E.,A 7 - 2G
21 15-02-2020 18:15 LA SEU D'URGELL, F.C.,A VALLFOGONA DE BALAGUER,CF.,A 3 - 2P
22 29-02-2020 16:00 VALLFOGONA DE BALAGUER,CF.,A BELLCAIRENC, C.F.,A -
23 07-03-2020 16:00 SOLSONA, C.F,B VALLFOGONA DE BALAGUER,CF.,A -
24 14-03-2020 16:00 VALLFOGONA DE BALAGUER,CF.,A PONTS C.F.,A -
25 22-03-2020 16:00 TORNABOUS, C.F.,A VALLFOGONA DE BALAGUER,CF.,A -
26 28-03-2020 16:00 VALLFOGONA DE BALAGUER,CF.,A IVARS D'URGELL, C.E,A -
27 04-04-2020 16:00 OLIANA,C.D.,A VALLFOGONA DE BALAGUER,CF.,A -
28 18-04-2020 16:00 VALLFOGONA DE BALAGUER,CF.,A AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F,A -
29 26-04-2020 16:00 ORGANYA, C.F.,A VALLFOGONA DE BALAGUER,CF.,A -
30 02-05-2020 16:00 VALLFOGONA DE BALAGUER,CF.,A BUTSENIT, C.F.,A -
31 10-05-2020 17:00 TREMP, C.F,A VALLFOGONA DE BALAGUER,CF.,A -
32 16-05-2020 16:00 BELLPUIG, C.F,A VALLFOGONA DE BALAGUER,CF.,A -
33 23-05-2020 16:00 VALLFOGONA DE BALAGUER,CF.,A LA FULIOLA, C.E.,A -
34 31-05-2020 17:00 POBLA DE SEGUR, C.F.,A VALLFOGONA DE BALAGUER,CF.,A -
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.