JornadaJ DataD HoraH Equip CasaE C Equip ForaE F ResultatR
1 10-09-2019 21:00 SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A SAULEDA, A.D.,A 4 - 2G
2 15-09-2019 16:15 QUART, U.E.,B SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A 2 - 0P
3 20-09-2019 21:15 SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A FARNERS, C.E.,B 5 - 0G
4 29-09-2019 17:00 VILARTAGUES C.F.,A SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A 2 - 1P
5 06-10-2019 12:00 SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A CAL AGUIDO, A.D.,A 1 - 4P
6 13-10-2019 11:30 CALDES MALAVELLA, U.E.,A SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A 2 - 2E
7 20-10-2019 17:00 SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A ARBUCIES,CLUB FUTBOL,A 1 - 0G
8 27-10-2019 16:30 PALAFRUGELL, C.F.,A SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A 2 - 2E
9 03-11-2019 12:00 SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A 6 - 3G
10 09-11-2019 16:00 CALONGE, U.E.,A SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A 3 - 2P
11 17-11-2019 12:00 SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A TORDERA, C.F.,A -
12 23-11-2019 16:00 ARO, C.E.,A SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A -
13 01-12-2019 12:00 SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A HOSTALRIC, AT.C.,A -
14 14-12-2019 16:30 CELRA, U.C.E.,A SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A -
15 22-12-2019 12:00 SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A LLORET, C.F.,B -
16 12-01-2020 12:00 SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A SANT POL, AT.,B -
17 19-01-2020 17:00 LA BATLLÒRIA, C.E.,A SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A -
18 25-01-2020 16:00 SAULEDA, A.D.,A SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A -
19 02-02-2020 12:00 SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A QUART, U.E.,B -
20 08-02-2020 16:00 FARNERS, C.E.,B SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A -
21 16-02-2020 12:00 SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A VILARTAGUES C.F.,A -
22 29-02-2020 17:15 CAL AGUIDO, A.D.,A SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A -
23 08-03-2020 12:00 SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A CALDES MALAVELLA, U.E.,A -
24 14-03-2020 16:00 ARBUCIES,CLUB FUTBOL,A SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A -
25 22-03-2020 12:00 SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A PALAFRUGELL, C.F.,A -
26 28-03-2020 16:00 SILS-LA SELVA CLUB FUTBOL,A SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A -
27 05-04-2020 12:00 SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A CALONGE, U.E.,A -
28 18-04-2020 16:00 TORDERA, C.F.,A SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A -
29 26-04-2020 12:00 SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A ARO, C.E.,A -
30 02-05-2020 17:00 HOSTALRIC, AT.C.,A SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A -
31 10-05-2020 12:00 SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A CELRA, U.C.E.,A -
32 17-05-2020 16:00 LLORET, C.F.,B SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A -
33 24-05-2020 12:00 SANT POL, AT.,B SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A -
34 31-05-2020 12:00 SPORTING-VIDRERENCA, C.E.F,A LA BATLLÒRIA, C.E.,A -
Concurs Wala
Carnet del Federat
Entra i vota el disseny guanyador!
vs
LA GRAN FINAL
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.