FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ

JornadaJ DataD HoraH Equip CasaE C Equip ForaE F ResultatR
1 06-10-2019 10:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D BISBALENC, AT.,B 2 - 2E
2 12-10-2019 10:00 FIGUERES, U.E.,C FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D 3 - 2P
3 20-10-2019 09:30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D BANYOLES CLUB AT.,B 4 - 4E
4 26-10-2019 10:00 ESPLAIS, C.F.,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D 3 - 11G
5 03-11-2019 10:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D PALS, AT,A 9 - 0G
6 09-11-2019 10:00 NAVATA, C.F.,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D 1 - 8G
7 17-11-2019 10:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D SANT PERE PESCADOR, F.C.,A -
8 23-11-2019 15:40 LLANÇA, C.E.,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D -
9 01-12-2019 10:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D L'ESCALA, F.C.,A -
10 15-12-2019 09:45 PENYA BONS AIRES E,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D -
11 22-12-2019 10:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D BASE ROSES, C.F.,A -
12 11-01-2020 10:00 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D -
13 19-01-2020 10:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D CRISTINENC C.E,A -
14 25-01-2020 11:00 ESCOLA F. BAIX TER, C.E,B FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D -
15 02-02-2020 10:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D ROSES, A.E.,B -
16 09-02-2020 12:00 BISBALENC, AT.,B FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D -
17 16-02-2020 10:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D FIGUERES, U.E.,C -
18 01-03-2020 12:00 BANYOLES CLUB AT.,B FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D -
19 08-03-2020 10:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D ESPLAIS, C.F.,A -
20 14-03-2020 10:00 PALS, AT,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D -
21 22-03-2020 10:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D NAVATA, C.F.,A -
22 28-03-2020 16:00 SANT PERE PESCADOR, F.C.,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D -
23 05-04-2020 10:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D LLANÇA, C.E.,A -
24 19-04-2020 10:00 L'ESCALA, F.C.,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D -
25 26-04-2020 10:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D PENYA BONS AIRES E,A -
26 02-05-2020 11:30 BASE ROSES, C.F.,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D -
27 10-05-2020 10:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B -
28 16-05-2020 10:00 CRISTINENC C.E,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D -
29 24-05-2020 10:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D ESCOLA F. BAIX TER, C.E,B -
30 30-05-2020 15:30 ROSES, A.E.,B FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D -
Concurs Wala
Carnet del Federat
Entra i vota el disseny guanyador!
vs
LA GRAN FINAL
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.