ARO, C.E.,A

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ

JornadaJ DataD HoraH Equip CasaE C Equip ForaE F ResultatR
1 06-10-2019 09:45 FORNELLS, UE.,B ARO, C.E.,A 3 - 5G
2 12-10-2019 12:00 ARO, C.E.,A SANT PONÇ, AT.,A 6 - 1G
3 19-10-2019 09:30 GEiEG,A ARO, C.E.,A 3 - 5G
4 26-10-2019 09:30 ARO, C.E.,A SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A 4 - 3G
5 02-11-2019 10:00 SARRIA TER, C.F.,A ARO, C.E.,A 5 - 2P
6 09-11-2019 11:00 ARO, C.E.,A ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C 1 - 2P
7 17-11-2019 09:30 PALAFRUGELL, C.F.,A ARO, C.E.,A 6 - 2P
8 23-11-2019 09:15 ARO, C.E.,A FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A 0 - 2P
9 01-12-2019 10:45 QUART, U.E.,C ARO, C.E.,A 2 - 0P
10 14-12-2019 10:30 ARO, C.E.,A PENYA BONS AIRES E,B 5 - 2G
11 22-12-2019 09:30 ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B ARO, C.E.,A 2 - 1P
12 11-01-2020 10:00 ARO, C.E.,A BELL LLOC, C.P.,A 4 - 2G
13 18-01-2020 10:30 SANT GREGORI, A.E.,A ARO, C.E.,A 3 - 1P
14 25-01-2020 11:30 GIRONA, F.C.,C ARO, C.E.,A 3 - 1P
15 01-02-2020 10:15 ARO, C.E.,A UNIÓ GIRONA A.C.E.,B 5 - 2G
16 08-02-2020 12:00 ARO, C.E.,A FORNELLS, UE.,B 4 - 0G
17 15-02-2020 10:30 SANT PONÇ, AT.,A ARO, C.E.,A 1 - 3G
18 01-03-2020 11:00 ARO, C.E.,A GEiEG,A 5 - 1G
19 08-03-2020 10:00 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,A ARO, C.E.,A 2 - 2E
20 14-03-2020 12:00 ARO, C.E.,A SARRIA TER, C.F.,A -
21 21-03-2020 09:30 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,C ARO, C.E.,A -
22 28-03-2020 10:00 ARO, C.E.,A PALAFRUGELL, C.F.,A -
23 04-04-2020 10:00 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR,A ARO, C.E.,A -
24 18-04-2020 10:00 ARO, C.E.,A QUART, U.E.,C -
25 25-04-2020 09:45 PENYA BONS AIRES E,B ARO, C.E.,A -
26 02-05-2020 10:00 ARO, C.E.,A ESCOLA DE FUTBOL SANT FELIU,B -
27 09-05-2020 09:45 BELL LLOC, C.P.,A ARO, C.E.,A -
28 16-05-2020 10:00 ARO, C.E.,A SANT GREGORI, A.E.,A -
29 23-05-2020 10:00 ARO, C.E.,A GIRONA, F.C.,C -
30 31-05-2020 10:45 UNIÓ GIRONA A.C.E.,B ARO, C.E.,A -
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.