JornadaJ DataD HoraH Equip CasaE C Equip ForaE F ResultatR
1 06-10-2019 13:00 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C MOLLET U.E.,CF.,E 2 - 1G
2 12-10-2019 10:00 LOURDES, U.D.,A UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C 2 - 4G
3 19-10-2019 10:00 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C MERCANTIL, C.E,F 1 - 5P
4 27-10-2019 13:15 GIMNASTIC MANRESA, C.,D UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C 7 - 1P
5 03-11-2019 10:00 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C SABADELL F.C., C.E.,F 2 - 1G
6 09-11-2019 10:10 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,C UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C 6 - 3P
7 16-11-2019 10:00 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A 6 - 4G
8 23-11-2019 14:00 LA LLAGOSTA, C.D.,A UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C 3 - 3E
9 01-12-2019 10:00 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C LLIÇA DE VALL C.F.,A 5 - 2G
10 14-12-2019 11:00 MONTORNES, C.F.,A UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C 3 - 3E
11 21-12-2019 13:30 MOLLETENSE, U.D.,B UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C 0 - 3G
12 11-01-2020 13:00 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C RIPOLLET, C.F.,A 2 - 1G
13 18-01-2020 11:00 CALDES MONTBUI, C.F.,A UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C 4 - 5G
14 26-01-2020 13:00 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C CERDANYOLA VALLES, F.C. ,E 1 - 4P
15 01-02-2020 09:15 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C 2 - 3G
16 08-02-2020 12:00 MOLLET U.E.,CF.,E UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C 0 - 2G
17 16-02-2020 13:00 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C LOURDES, U.D.,A 1 - 1E
18 29-02-2020 11:30 MERCANTIL, C.E,F UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C 4 - 3P
19 08-03-2020 09:15 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C GIMNASTIC MANRESA, C.,D 1 - 2P
20 15-03-2020 10:30 SABADELL F.C., C.E.,F UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C -
21 22-03-2020 13:00 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,C -
22 28-03-2020 10:00 ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C -
23 05-04-2020 13:00 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C LA LLAGOSTA, C.D.,A -
24 18-04-2020 12:15 LLIÇA DE VALL C.F.,A UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C -
25 26-04-2020 13:00 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C MONTORNES, C.F.,A -
26 03-05-2020 13:00 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C MOLLETENSE, U.D.,B -
27 09-05-2020 10:30 RIPOLLET, C.F.,A UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C -
28 17-05-2020 13:00 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C CALDES MONTBUI, C.F.,A -
29 23-05-2020 10:00 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,E UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C -
30 31-05-2020 13:00 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A -
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.