JornadaJ DataD HoraH Equip CasaE C Equip ForaE F ResultatR
1 05-10-2019 12:30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E TORELLO, C.F.,B 2 - 3P
2 12-10-2019 10:30 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,B FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E 3 - 7G
3 19-10-2019 12:30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E BANYOLES, C.E.,D 11 - 2G
4 26-10-2019 09:30 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,D FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E 4 - 6G
5 02-11-2019 12:30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E SANT ROC OLOT , C.F.,A 6 - 3G
6 10-11-2019 12:00 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E 4 - 6G
7 16-11-2019 12:30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E CORNELLA TERRI, A.E.,B -
8 23-11-2019 11:45 MANLLEU, A.E.C.,D FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E -
9 01-12-2019 12:00 LES PRESES, C.F.,C FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E -
10 14-12-2019 12:30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E SERINYA, C.F.,A -
11 22-12-2019 10:00 PORQUERES, U.E.,C FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E -
12 11-01-2020 12:30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E FEC VALL DEL TER,B -
13 19-01-2020 10:00 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E -
14 25-01-2020 12:30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E BESALU, C.E.,A -
15 01-02-2020 12:30 BANYOLES CLUB AT.,D FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E -
16 09-02-2020 12:00 TORELLO, C.F.,B FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E -
17 15-02-2020 12:30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,B -
18 01-03-2020 09:30 BANYOLES, C.E.,D FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E -
19 07-03-2020 12:30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,D -
20 14-03-2020 12:00 SANT ROC OLOT , C.F.,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E -
21 21-03-2020 12:30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B -
22 28-03-2020 11:15 CORNELLA TERRI, A.E.,B FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E -
23 04-04-2020 12:30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E MANLLEU, A.E.C.,D -
24 18-04-2020 12:30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E LES PRESES, C.F.,C -
25 25-04-2020 11:00 SERINYA, C.F.,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E -
26 02-05-2020 12:30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E PORQUERES, U.E.,C -
27 09-05-2020 12:15 FEC VALL DEL TER,B FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E -
28 16-05-2020 12:30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A -
29 23-05-2020 10:30 BESALU, C.E.,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E -
30 30-05-2020 12:30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,E BANYOLES CLUB AT.,D -
Concurs Wala
Carnet del Federat
Entra i vota el disseny guanyador!
vs
LA GRAN FINAL
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.