FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ

JornadaJ DataD HoraH Equip CasaE C Equip ForaE F ResultatR
1 05-10-2019 10:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B SANT ROC OLOT , C.F.,A 4 - 0G
2 12-10-2019 11:00 BANYOLES CLUB AT.,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 2 - 1P
3 19-10-2019 10:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B SANTJOANENC, P.,A 8 - 1G
4 26-10-2019 10:00 SARRIA TER, C.F.,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 3 - 12G
5 02-11-2019 10:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C 6 - 1G
6 10-11-2019 10:00 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 5 - 4P
7 16-11-2019 10:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B FEC VALL DEL TER,A 4 - 3G
8 23-11-2019 10:30 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B -
9 30-11-2019 10:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B TER-BRUGENT 2014 A.E,A -
10 14-12-2019 10:00 PORQUERES, U.E.,B FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B -
11 21-12-2019 09:30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B SANT GREGORI, A.E.,D -
12 11-01-2020 12:55 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,E FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B -
13 19-01-2020 09:30 BANYOLES, C.E.,B FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B -
14 25-01-2020 10:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B BESALU, C.E.,A -
15 01-02-2020 09:15 SANT PONÇ, AT.,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B -
16 09-02-2020 10:00 SANT ROC OLOT , C.F.,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B -
17 15-02-2020 10:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B BANYOLES CLUB AT.,A -
18 29-02-2020 10:30 SANTJOANENC, P.,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B -
19 07-03-2020 10:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B SARRIA TER, C.F.,A -
20 14-03-2020 11:30 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,C FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B -
21 21-03-2020 10:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A -
22 28-03-2020 10:00 FEC VALL DEL TER,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B -
23 04-04-2020 10:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A -
24 19-04-2020 11:00 TER-BRUGENT 2014 A.E,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B -
25 25-04-2020 09:30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B PORQUERES, U.E.,B -
26 02-05-2020 09:00 SANT GREGORI, A.E.,D FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B -
27 09-05-2020 09:30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,E -
28 16-05-2020 10:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B BANYOLES, C.E.,B -
29 23-05-2020 11:30 BESALU, C.E.,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B -
30 30-05-2020 10:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B SANT PONÇ, AT.,A -
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.