BASCARA, F.C.,A

BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ

JornadaJ DataD HoraH Equip CasaE C Equip ForaE F ResultatR
1 06-10-2019 11:30 LLANÇA, C.E.,A BASCARA, F.C.,A 13 - 0P
2 12-10-2019 10:30 BASCARA, F.C.,A -
3 19-10-2019 10:30 BASCARA, F.C.,A CELRA, U.C.E.,A 3 - 5P
4 26-10-2019 11:00 BANYOLES CLUB AT.,B BASCARA, F.C.,A 12 - 0P
5 02-11-2019 10:30 BASCARA, F.C.,A BANYOLES, C.E.,C 2 - 3P
6 09-11-2019 10:00 ROSES, A.E.,A BASCARA, F.C.,A 11 - 0P
7 16-11-2019 10:30 BASCARA, F.C.,A JUNCARIA, C.E.,A 0 - 10P
8 23-11-2019 09:30 PERALADA, C.F.,A BASCARA, F.C.,A 4 - 1P
9 30-11-2019 10:30 BASCARA, F.C.,A ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B -
10 15-12-2019 10:00 Pª UNIONISTA FIGUERES,A BASCARA, F.C.,A 11 - 0P
11 21-12-2019 10:30 BASCARA, F.C.,A FIGUERES, U.E.,C 0 - 8P
12 12-01-2020 10:00 VILA-SACRA, U.E.,A BASCARA, F.C.,A 8 - 0P
13 18-01-2020 10:30 BASCARA, F.C.,A BASE ROSES, C.F.,A 0 - 11P
14 25-01-2020 10:00 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,D BASCARA, F.C.,A 8 - 2P
15 01-02-2020 10:30 BASCARA, F.C.,A NAVATA, C.F.,A 1 - 6P
16 08-02-2020 10:30 BASCARA, F.C.,A LLANÇA, C.E.,A 1 - 7P
17 16-02-2020 00:00 BASCARA, F.C.,A -
18 29-02-2020 12:00 CELRA, U.C.E.,A BASCARA, F.C.,A 2 - 2E
19 07-03-2020 10:30 BASCARA, F.C.,A BANYOLES CLUB AT.,B 0 - 7P
20 14-03-2020 09:30 BANYOLES, C.E.,C BASCARA, F.C.,A -
21 21-03-2020 10:30 BASCARA, F.C.,A ROSES, A.E.,A -
22 29-03-2020 12:00 JUNCARIA, C.E.,A BASCARA, F.C.,A -
23 04-04-2020 10:30 BASCARA, F.C.,A PERALADA, C.F.,A -
24 19-04-2020 09:30 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B BASCARA, F.C.,A -
25 25-04-2020 10:30 BASCARA, F.C.,A Pª UNIONISTA FIGUERES,A -
26 03-05-2020 10:00 FIGUERES, U.E.,C BASCARA, F.C.,A -
27 09-05-2020 10:30 BASCARA, F.C.,A VILA-SACRA, U.E.,A -
28 17-05-2020 11:15 BASE ROSES, C.F.,A BASCARA, F.C.,A -
29 23-05-2020 10:30 BASCARA, F.C.,A SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,D -
30 31-05-2020 12:00 NAVATA, C.F.,A BASCARA, F.C.,A -
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.