CAMBRILS UNIÓ C.E.,E

BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ

JornadaJ DataD HoraH Equip CasaE C Equip ForaE F ResultatR
1 13-10-2019 11:30 CAMBRILS UNIÓ C.E.,E SALOU, U.D.,C 2 - 3P
2 19-10-2019 09:00 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E CAMBRILS UNIÓ C.E.,E 11 - 2P
3 26-10-2019 09:00 CAMBRILS UNIÓ C.E.,E ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,D 2 - 2E
4 03-11-2019 10:30 BONAVISTA, C.,A CAMBRILS UNIÓ C.E.,E 3 - 1P
5 10-11-2019 10:45 CAMBRILS UNIÓ C.E.,E ICOMAR, C.F.,A 0 - 7P
6 17-11-2019 11:00 TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,C CAMBRILS UNIÓ C.E.,E 8 - 2P
7 24-11-2019 09:30 LA FLORESTA, C.D.,C CAMBRILS UNIÓ C.E.,E -
8 01-12-2019 10:45 CAMBRILS UNIÓ C.E.,E VILASECA C.F.,C -
9 14-12-2019 11:00 BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B CAMBRILS UNIÓ C.E.,E -
10 22-12-2019 10:45 CAMBRILS UNIÓ C.E.,E CANONJA, C.F.,C -
11 12-01-2020 11:30 TARRAGONA, F.C.,A CAMBRILS UNIÓ C.E.,E -
12 19-01-2020 10:45 CAMBRILS UNIÓ C.E.,E PARE MANYANET, A.E.,C -
13 25-01-2020 10:45 COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C CAMBRILS UNIÓ C.E.,E -
14 01-02-2020 09:15 SALOU, U.D.,C CAMBRILS UNIÓ C.E.,E -
15 09-02-2020 10:45 CAMBRILS UNIÓ C.E.,E GIMNASTIC TARRAGONA, C.,E -
16 15-02-2020 10:30 ESCOLA F. LA PASTORETA, CLUB,D CAMBRILS UNIÓ C.E.,E -
17 01-03-2020 10:45 CAMBRILS UNIÓ C.E.,E BONAVISTA, C.,A -
18 07-03-2020 10:30 ICOMAR, C.F.,A CAMBRILS UNIÓ C.E.,E -
19 15-03-2020 10:45 CAMBRILS UNIÓ C.E.,E TECNIFUTBOL SALOU CLUB ESP.,C -
20 22-03-2020 10:45 CAMBRILS UNIÓ C.E.,E LA FLORESTA, C.D.,C -
21 28-03-2020 10:25 VILASECA C.F.,C CAMBRILS UNIÓ C.E.,E -
22 05-04-2020 10:45 CAMBRILS UNIÓ C.E.,E BASE 2012 PALLARESOS CLUB,B -
23 18-04-2020 10:30 CANONJA, C.F.,C CAMBRILS UNIÓ C.E.,E -
24 26-04-2020 10:45 CAMBRILS UNIÓ C.E.,E TARRAGONA, F.C.,A -
25 02-05-2020 09:30 PARE MANYANET, A.E.,C CAMBRILS UNIÓ C.E.,E -
26 10-05-2020 10:45 CAMBRILS UNIÓ C.E.,E COL.LEGI S.PAU APOSTOL ESP.APA,C -
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.