FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C

BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ

JornadaJ DataD HoraH Equip CasaE C Equip ForaE F ResultatR
1 13-10-2019 12:00 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 3 - 4G
2 19-10-2019 11:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C TORELLO, C.F.,D 1 - 1E
3 27-10-2019 09:30 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 6 - 4P
4 02-11-2019 11:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C TONA, U.E.,B 6 - 6E
5 09-11-2019 11:30 FEC VALL DEL TER,B FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 8 - 5P
6 16-11-2019 11:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,F -
7 23-11-2019 13:15 MANLLEU, A.E.C.,D FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C -
8 30-11-2019 11:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C TARADELL, U.D.,A -
9 14-12-2019 12:30 MOIA, C.E.,B FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C -
10 21-12-2019 11:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C LES PRESES, C.F.,B -
11 11-01-2020 11:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C ESCOLA PIA OLOT ESPORTS,A -
12 18-01-2020 11:10 OAR VIC,C FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C -
13 25-01-2020 11:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C TORELLO, C.F.,B -
14 01-02-2020 10:00 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C -
15 08-02-2020 11:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C SANTA EUGENIA, J.E.,A -
16 15-02-2020 11:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B -
17 29-02-2020 10:00 TORELLO, C.F.,D FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C -
18 07-03-2020 11:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,E -
19 14-03-2020 13:00 TONA, U.E.,B FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C -
20 21-03-2020 11:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C FEC VALL DEL TER,B -
21 29-03-2020 11:30 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,F FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C -
22 04-04-2020 11:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C MANLLEU, A.E.C.,D -
23 18-04-2020 10:00 TARADELL, U.D.,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C -
24 25-04-2020 11:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C MOIA, C.E.,B -
25 02-05-2020 11:00 LES PRESES, C.F.,B FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C -
26 09-05-2020 10:30 ESCOLA PIA OLOT ESPORTS,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C -
27 16-05-2020 11:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C OAR VIC,C -
28 23-05-2020 10:00 TORELLO, C.F.,B FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C -
29 30-05-2020 11:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B -
30 06-06-2020 13:00 SANTA EUGENIA, J.E.,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C -
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.