CALAF, U.D.,B

BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ

JornadaJ DataD HoraH Equip CasaE C Equip ForaE F ResultatR
1 13-10-2019 13:00 IGUALADA, C.F.,H CALAF, U.D.,B 5 - 4P
2 20-10-2019 09:00 CALAF, U.D.,B -
3 26-10-2019 12:15 SITGES, U.E.,D CALAF, U.D.,B 2 - 2E
4 03-11-2019 09:00 CALAF, U.D.,B SAN MAURO, U.D.,B 6 - 2G
5 09-11-2019 09:30 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,B CALAF, U.D.,B 4 - 1P
6 17-11-2019 09:00 CALAF, U.D.,B RIUDEBITLLES, C.D.,B -
7 23-11-2019 10:15 CALAF, U.D.,B MASQUEFA, F.C.,B 5 - 5E
8 01-12-2019 10:30 VILANOVA GELTRU C.F.,F CALAF, U.D.,B 6 - 0P
9 14-12-2019 10:39 CALAF, U.D.,B ATENEU IGUALADI, S.E.F.,B 4 - 4E
10 22-12-2019 11:30 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,B CALAF, U.D.,B 6 - 1P
11 11-01-2020 10:30 CALAF, U.D.,B ODENA, C.E.,C 12 - 1G
12 19-01-2020 12:00 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,D CALAF, U.D.,B 2 - 2E
13 25-01-2020 09:30 CALAF, U.D.,B HORTONENC, F.C.,A 0 - 9P
14 01-02-2020 10:00 CAPELLADES, C.F.,B CALAF, U.D.,B 5 - 8G
15 09-02-2020 10:00 CALAF, U.D.,B CUBELLES, C.F.,G 3 - 1G
16 15-02-2020 11:00 CALAF, U.D.,B IGUALADA, C.F.,H 1 - 4P
17 01-03-2020 00:00 CALAF, U.D.,B -
18 08-03-2020 09:00 CALAF, U.D.,B SITGES, U.E.,D -
19 15-03-2020 10:00 SAN MAURO, U.D.,B CALAF, U.D.,B -
20 22-03-2020 09:00 CALAF, U.D.,B SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,B -
21 28-03-2020 09:00 RIUDEBITLLES, C.D.,B CALAF, U.D.,B -
22 04-04-2020 09:30 MASQUEFA, F.C.,B CALAF, U.D.,B -
23 19-04-2020 09:00 CALAF, U.D.,B VILANOVA GELTRU C.F.,F -
24 25-04-2020 09:00 ATENEU IGUALADI, S.E.F.,B CALAF, U.D.,B -
25 03-05-2020 09:00 CALAF, U.D.,B LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,B -
26 10-05-2020 11:30 ODENA, C.E.,C CALAF, U.D.,B -
27 17-05-2020 09:00 CALAF, U.D.,B FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,D -
28 23-05-2020 10:00 HORTONENC, F.C.,A CALAF, U.D.,B -
29 31-05-2020 09:00 CALAF, U.D.,B CAPELLADES, C.F.,B -
30 07-06-2020 09:00 CUBELLES, C.F.,G CALAF, U.D.,B -
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.