ODENA, C.E.,C

BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ

JornadaJ DataD HoraH Equip CasaE C Equip ForaE F ResultatR
1 12-10-2019 09:00 RIUDEBITLLES, C.D.,B ODENA, C.E.,C -
2 19-10-2019 13:15 ODENA, C.E.,C FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,D 6 - 10P
3 26-10-2019 10:00 HORTONENC, F.C.,A ODENA, C.E.,C 12 - 1P
4 02-11-2019 10:00 ODENA, C.E.,C CAPELLADES, C.F.,B 5 - 5E
5 09-11-2019 13:10 CUBELLES, C.F.,G ODENA, C.E.,C 2 - 3G
6 16-11-2019 10:12 ODENA, C.E.,C IGUALADA, C.F.,H 3 - 11P
7 24-11-2019 00:00 ODENA, C.E.,C -
8 30-11-2019 10:10 ODENA, C.E.,C SITGES, U.E.,D 4 - 4E
9 15-12-2019 10:00 SAN MAURO, U.D.,B ODENA, C.E.,C 2 - 2E
10 16-01-2020 18:30 ODENA, C.E.,C SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,B 4 - 11P
11 11-01-2020 10:30 CALAF, U.D.,B ODENA, C.E.,C 12 - 1P
12 18-01-2020 13:15 ODENA, C.E.,C MASQUEFA, F.C.,B 3 - 5P
13 25-01-2020 10:45 VILANOVA GELTRU C.F.,F ODENA, C.E.,C 8 - 1P
14 01-02-2020 10:00 ODENA, C.E.,C ATENEU IGUALADI, S.E.F.,B 3 - 3E
15 09-02-2020 10:00 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,B ODENA, C.E.,C 5 - 1P
16 16-02-2020 11:30 ODENA, C.E.,C RIUDEBITLLES, C.D.,B -
17 29-02-2020 09:00 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,D ODENA, C.E.,C -
18 08-03-2020 11:30 ODENA, C.E.,C HORTONENC, F.C.,A -
19 14-03-2020 10:00 CAPELLADES, C.F.,B ODENA, C.E.,C -
20 22-03-2020 11:30 ODENA, C.E.,C CUBELLES, C.F.,G -
21 29-03-2020 11:00 IGUALADA, C.F.,H ODENA, C.E.,C -
22 05-04-2020 11:30 ODENA, C.E.,C -
23 18-04-2020 12:15 SITGES, U.E.,D ODENA, C.E.,C -
24 26-04-2020 11:30 ODENA, C.E.,C SAN MAURO, U.D.,B -
25 02-05-2020 09:30 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,B ODENA, C.E.,C -
26 10-05-2020 11:30 ODENA, C.E.,C CALAF, U.D.,B -
27 16-05-2020 09:30 MASQUEFA, F.C.,B ODENA, C.E.,C -
28 24-05-2020 11:30 ODENA, C.E.,C VILANOVA GELTRU C.F.,F -
29 30-05-2020 09:00 ATENEU IGUALADI, S.E.F.,B ODENA, C.E.,C -
30 07-06-2020 11:30 ODENA, C.E.,C LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,B -
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.