SITGES, U.E.,D

BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ

JornadaJ DataD HoraH Equip CasaE C Equip ForaE F ResultatR
1 12-10-2019 12:15 SITGES, U.E.,D SAN MAURO, U.D.,B 7 - 2G
2 19-10-2019 09:30 SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,B SITGES, U.E.,D 5 - 2P
3 26-10-2019 12:15 SITGES, U.E.,D CALAF, U.D.,B 2 - 2E
4 02-11-2019 09:30 MASQUEFA, F.C.,B SITGES, U.E.,D 3 - 2P
5 09-11-2019 13:15 SITGES, U.E.,D VILANOVA GELTRU C.F.,F 1 - 2P
6 17-11-2019 10:35 ATENEU IGUALADI, S.E.F.,B SITGES, U.E.,D 1 - 3G
7 23-11-2019 12:15 SITGES, U.E.,D LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,B 2 - 2E
8 30-11-2019 10:10 ODENA, C.E.,C SITGES, U.E.,D 4 - 4E
9 14-12-2019 12:15 SITGES, U.E.,D FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,D 11 - 0G
10 21-12-2019 10:00 HORTONENC, F.C.,A SITGES, U.E.,D 7 - 4P
11 12-01-2020 10:00 SITGES, U.E.,D CAPELLADES, C.F.,B 5 - 1G
12 19-01-2020 09:30 CUBELLES, C.F.,G SITGES, U.E.,D 0 - 11G
13 25-01-2020 12:15 SITGES, U.E.,D IGUALADA, C.F.,H 0 - 6P
14 02-02-2020 00:00 SITGES, U.E.,D -
15 08-02-2020 12:15 SITGES, U.E.,D RIUDEBITLLES, C.D.,B -
16 16-02-2020 10:00 SAN MAURO, U.D.,B SITGES, U.E.,D 1 - 4G
17 29-02-2020 12:15 SITGES, U.E.,D SUBIRATS UNIO ESPORTIVA,B -
18 08-03-2020 09:00 CALAF, U.D.,B SITGES, U.E.,D -
19 14-03-2020 12:15 SITGES, U.E.,D MASQUEFA, F.C.,B -
20 22-03-2020 10:45 VILANOVA GELTRU C.F.,F SITGES, U.E.,D -
21 28-03-2020 12:15 SITGES, U.E.,D ATENEU IGUALADI, S.E.F.,B -
22 05-04-2020 12:30 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,B SITGES, U.E.,D -
23 18-04-2020 12:15 SITGES, U.E.,D ODENA, C.E.,C -
24 25-04-2020 09:00 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA,D SITGES, U.E.,D -
25 02-05-2020 12:15 SITGES, U.E.,D HORTONENC, F.C.,A -
26 09-05-2020 10:00 CAPELLADES, C.F.,B SITGES, U.E.,D -
27 16-05-2020 12:15 SITGES, U.E.,D CUBELLES, C.F.,G -
28 24-05-2020 11:00 IGUALADA, C.F.,H SITGES, U.E.,D -
29 30-05-2020 12:15 SITGES, U.E.,D -
30 06-06-2020 09:00 RIUDEBITLLES, C.D.,B SITGES, U.E.,D -
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.