JornadaJ DataD HoraH Equip CasaE C Equip ForaE F ResultatR
1 29-09-2019 10:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A BISBALENC, AT.,A 5 - 3G
2 05-10-2019 10:00 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 2 - 3G
3 12-10-2019 10:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A FIGUERES, U.E.,A 2 - 1G
4 19-10-2019 11:30 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 5 - 9G
5 27-10-2019 10:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A BESCANO, C.D.,A 5 - 0G
6 02-11-2019 10:00 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 3 - 6G
7 09-11-2019 11:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A PERALADA, C.F.,A 1 - 3P
8 16-11-2019 10:00 ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 3 - 2P
9 24-11-2019 10:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A 3 - 1G
10 30-11-2019 10:45 QUART, U.E.,B FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 3 - 2P
11 14-12-2019 10:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A GIRONA, F.C.,B 2 - 7P
12 21-12-2019 10:00 PORQUERES, U.E.,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 4 - 5G
13 12-01-2020 10:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A CASSA, U.D.,A 6 - 2G
14 18-01-2020 11:00 BANYOLES, C.E.,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 3 - 3E
15 26-01-2020 10:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A LLAGOSTERA, U.E. ,B 5 - 0G
16 01-02-2020 10:00 BISBALENC, AT.,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A -
17 09-02-2020 10:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A -
18 16-02-2020 10:00 FIGUERES, U.E.,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A -
19 01-03-2020 10:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,B -
20 08-03-2020 10:00 BESCANO, C.D.,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A -
21 15-03-2020 10:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B -
22 21-03-2020 09:30 PERALADA, C.F.,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A -
23 29-03-2020 10:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A -
24 04-04-2020 12:00 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A -
25 19-04-2020 10:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A QUART, U.E.,B -
26 25-04-2020 11:30 GIRONA, F.C.,B FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A -
27 03-05-2020 10:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A PORQUERES, U.E.,A -
28 09-05-2020 09:30 CASSA, U.D.,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A -
29 17-05-2020 10:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A BANYOLES, C.E.,A -
30 23-05-2020 10:30 LLAGOSTERA, U.E. ,B FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A -
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.