JornadaJ DataD HoraH Equip CasaE C Equip ForaE F ResultatR
1 28-09-2019 10:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A FIGUERES, U.E.,A 4 - 1G
2 05-10-2019 09:30 BANYOLES, C.E.,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 3 - 6G
3 12-10-2019 09:30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A 5 - 4G
4 19-10-2019 09:15 QUART, U.E.,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 2 - 7G
5 26-10-2019 10:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A BISBALENC, AT.,A 4 - 2G
6 02-11-2019 09:30 UNIÓ GIRONA A.C.E.,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A 4 - 2P
7 09-11-2019 09:45 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A L'ESCALA, F.C.,A 3 - 2G
8 16-11-2019 11:00 LES PRESES, C.F.,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A -
9 23-11-2019 10:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A -
10 30-11-2019 10:00 PORQUERES, U.E.,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A -
11 15-12-2019 09:30 CASSA, U.D.,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A -
12 21-12-2019 10:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B -
13 11-01-2020 10:00 GIRONA, F.C.,B FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A -
14 18-01-2020 10:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A PALAFRUGELL, C.F.,A -
15 25-01-2020 09:15 LLAGOSTERA, U.E.,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A -
16 02-02-2020 11:30 FIGUERES, U.E.,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A -
17 08-02-2020 10:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A BANYOLES, C.E.,A -
18 16-02-2020 12:00 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A -
19 29-02-2020 10:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A QUART, U.E.,A -
20 08-03-2020 10:00 BISBALENC, AT.,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A -
21 14-03-2020 10:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A UNIÓ GIRONA A.C.E.,A -
22 22-03-2020 10:00 L'ESCALA, F.C.,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A -
23 28-03-2020 10:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A LES PRESES, C.F.,A -
24 04-04-2020 09:30 ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A -
25 18-04-2020 10:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A PORQUERES, U.E.,A -
26 25-04-2020 10:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A CASSA, U.D.,A -
27 03-05-2020 11:30 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A -
28 09-05-2020 10:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A GIRONA, F.C.,B -
29 16-05-2020 11:15 PALAFRUGELL, C.F.,A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A -
30 23-05-2020 10:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,A LLAGOSTERA, U.E.,A -
Concurs Wala
Carnet del Federat
Entra i vota el disseny guanyador!
vs
LA GRAN FINAL
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.