JUNIOR,C.F.,A

SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ ALEVÍ

JornadaJ DataD HoraH Equip CasaE C Equip ForaE F ResultatR
1 12-10-2019 13:25 ANOIA , C.E.,A JUNIOR,C.F.,A 6 - 0P
2 19-10-2019 12:30 JUNIOR,C.F.,A OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A 2 - 4P
3 26-10-2019 10:00 SABADELL F.C., C.E.,A JUNIOR,C.F.,A 6 - 1P
4 04-12-2019 19:30 JUNIOR,C.F.,A MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,B -
5 09-11-2019 11:30 CARDONA, C.F.,A JUNIOR,C.F.,A 0 - 6G
6 16-11-2019 10:45 JUNIOR,C.F.,A LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A -
7 24-11-2019 10:00 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A JUNIOR,C.F.,A -
8 30-11-2019 12:30 JUNIOR,C.F.,A MANRESA, C.E.,A -
9 14-12-2019 11:00 CAN PARELLADA, C.D.,A JUNIOR,C.F.,A -
10 21-12-2019 12:30 JUNIOR,C.F.,A -
11 11-01-2020 12:30 JUNIOR,C.F.,A ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B -
12 18-01-2020 12:00 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A JUNIOR,C.F.,A -
13 25-01-2020 12:30 JUNIOR,C.F.,A IGUALADA, C.F.,B -
14 01-02-2020 12:15 FONTSANTA-FATJO, C.D.,C JUNIOR,C.F.,A -
15 08-02-2020 12:30 JUNIOR,C.F.,A MARIANAO POBLET UD,B -
16 15-02-2020 12:30 JUNIOR,C.F.,A ANOIA , C.E.,A -
17 29-02-2020 13:00 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,A JUNIOR,C.F.,A -
18 07-03-2020 12:30 JUNIOR,C.F.,A SABADELL F.C., C.E.,A -
19 15-03-2020 16:30 MÓN FEMENÍ TERRASSA CF,B JUNIOR,C.F.,A -
20 21-03-2020 12:30 JUNIOR,C.F.,A CARDONA, C.F.,A -
21 28-03-2020 11:30 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A JUNIOR,C.F.,A -
22 04-04-2020 12:30 JUNIOR,C.F.,A MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A -
23 19-04-2020 10:00 MANRESA, C.E.,A JUNIOR,C.F.,A -
24 25-04-2020 12:30 JUNIOR,C.F.,A CAN PARELLADA, C.D.,A -
25 03-05-2020 00:00 JUNIOR,C.F.,A -
26 10-05-2020 11:15 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B JUNIOR,C.F.,A -
27 16-05-2020 12:30 JUNIOR,C.F.,A SANT CUGAT FUTBOL CLUB,A -
28 24-05-2020 11:15 IGUALADA, C.F.,B JUNIOR,C.F.,A -
29 30-05-2020 12:30 JUNIOR,C.F.,A FONTSANTA-FATJO, C.D.,C -
30 06-06-2020 13:15 MARIANAO POBLET UD,B JUNIOR,C.F.,A -
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.