JornadaJ DataD HoraH Equip CasaE C Equip ForaE F ResultatR
1 07-09-2019 18:00 GUISSONA, U.E.,A ARTESA DE SEGRE, C.E.,A 0 - 1G
2 15-09-2019 18:00 ARTESA DE SEGRE, C.E.,A CERVERA, C.D.,A 2 - 1G
3 22-09-2019 17:30 ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F.,A ARTESA DE SEGRE, C.E.,A 0 - 5G
4 29-09-2019 17:30 ARTESA DE SEGRE, C.E.,A SOLSONA, C.F,A 0 - 1P
5 06-10-2019 18:00 BALAFIA, C.F.U.E.,A ARTESA DE SEGRE, C.E.,A 0 - 2G
6 13-10-2019 17:00 ARTESA DE SEGRE, C.E.,A JUNEDA, C.F.,A 1 - 3P
7 20-10-2019 16:30 BORGES BLANQUES, C.F.,A ARTESA DE SEGRE, C.E.,A 3 - 2P
8 27-10-2019 16:35 ARTESA DE SEGRE, C.E.,A TERMENS, A.D.,A 2 - 0G
9 03-11-2019 16:30 PALAU ANGLESOLA, C.F.,A ARTESA DE SEGRE, C.E.,A 0 - 1G
10 10-11-2019 16:30 ARTESA DE SEGRE, C.E.,A SUDANELL, C.F.,A 3 - 5P
11 17-11-2019 17:00 ARTESA DE SEGRE, C.E.,A ALBI, C.F.,A 2 - 1G
12 24-11-2019 17:00 LINYOLA, C.F.,A ARTESA DE SEGRE, C.E.,A 2 - 1P
13 01-12-2019 16:30 ARTESA DE SEGRE, C.E.,A TORREFARRERA C.F.,A 1 - 1E
14 14-12-2019 16:00 LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B ARTESA DE SEGRE, C.E.,A 3 - 5G
15 22-12-2019 16:30 ARTESA DE SEGRE, C.E.,A CASTELLSERA, C. AT.,A 1 - 0G
16 11-01-2020 16:00 BALAGUER, C.F.,A ARTESA DE SEGRE, C.E.,A 1 - 1E
17 19-01-2020 16:30 ARTESA DE SEGRE, C.E.,A ALPICAT , AT. C,A 2 - 0G
18 26-01-2020 16:30 ARTESA DE SEGRE, C.E.,A GUISSONA, U.E.,A 1 - 0G
19 02-02-2020 16:30 CERVERA, C.D.,A ARTESA DE SEGRE, C.E.,A 2 - 5G
20 09-02-2020 16:30 ARTESA DE SEGRE, C.E.,A ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F.,A 1 - 1E
21 16-02-2020 16:00 SOLSONA, C.F,A ARTESA DE SEGRE, C.E.,A 1 - 2G
22 01-03-2020 16:30 ARTESA DE SEGRE, C.E.,A BALAFIA, C.F.U.E.,A 1 - 1E
23 08-03-2020 12:15 JUNEDA, C.F.,A ARTESA DE SEGRE, C.E.,A 5 - 1P
24 15-03-2020 17:00 ARTESA DE SEGRE, C.E.,A BORGES BLANQUES, C.F.,A -
25 22-03-2020 16:00 TERMENS, A.D.,A ARTESA DE SEGRE, C.E.,A -
26 29-03-2020 17:00 ARTESA DE SEGRE, C.E.,A PALAU ANGLESOLA, C.F.,A -
27 05-04-2020 17:00 SUDANELL, C.F.,A ARTESA DE SEGRE, C.E.,A -
28 19-04-2020 17:00 ALBI, C.F.,A ARTESA DE SEGRE, C.E.,A -
29 26-04-2020 17:00 ARTESA DE SEGRE, C.E.,A LINYOLA, C.F.,A -
30 02-05-2020 18:00 TORREFARRERA C.F.,A ARTESA DE SEGRE, C.E.,A -
31 10-05-2020 16:30 ARTESA DE SEGRE, C.E.,A LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B -
32 17-05-2020 17:00 CASTELLSERA, C. AT.,A ARTESA DE SEGRE, C.E.,A -
33 24-05-2020 16:30 ARTESA DE SEGRE, C.E.,A BALAGUER, C.F.,A -
34 30-05-2020 16:00 ALPICAT , AT. C,A ARTESA DE SEGRE, C.E.,A -
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.