JornadaJ DataD HoraH Equip CasaE C Equip ForaE F ResultatR
1 08-09-2019 18:00 CERVERA, C.D.,A PALAU ANGLESOLA, C.F.,A 2 - 0P
2 15-09-2019 17:30 PALAU ANGLESOLA, C.F.,A ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F.,A 3 - 0G
3 22-09-2019 17:00 SOLSONA, C.F,A PALAU ANGLESOLA, C.F.,A 1 - 1E
4 29-09-2019 17:00 PALAU ANGLESOLA, C.F.,A BALAFIA, C.F.U.E.,A 1 - 3P
5 05-10-2019 19:30 JUNEDA, C.F.,A PALAU ANGLESOLA, C.F.,A 2 - 1P
6 13-10-2019 11:00 PALAU ANGLESOLA, C.F.,A BORGES BLANQUES, C.F.,A 0 - 2P
7 20-10-2019 17:00 TERMENS, A.D.,A PALAU ANGLESOLA, C.F.,A 4 - 3P
8 14-11-2019 21:00 PALAU ANGLESOLA, C.F.,A SUDANELL, C.F.,A 3 - 1G
9 03-11-2019 16:30 PALAU ANGLESOLA, C.F.,A ARTESA DE SEGRE, C.E.,A 0 - 1P
10 08-11-2019 21:00 PALAU ANGLESOLA, C.F.,A ALBI, C.F.,A 2 - 1G
11 17-11-2019 16:00 PALAU ANGLESOLA, C.F.,A LINYOLA, C.F.,A 0 - 2P
12 23-11-2019 17:00 TORREFARRERA C.F.,A PALAU ANGLESOLA, C.F.,A 4 - 0P
13 01-12-2019 16:00 PALAU ANGLESOLA, C.F.,A LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B 4 - 0G
14 15-12-2019 12:03 CASTELLSERA, C. AT.,A PALAU ANGLESOLA, C.F.,A 1 - 0P
15 21-12-2019 16:30 PALAU ANGLESOLA, C.F.,A BALAGUER, C.F.,A 2 - 2E
16 11-01-2020 16:00 ALPICAT , AT. C,A PALAU ANGLESOLA, C.F.,A 5 - 1P
17 19-01-2020 16:00 PALAU ANGLESOLA, C.F.,A GUISSONA, U.E.,A 2 - 2E
18 26-01-2020 16:00 PALAU ANGLESOLA, C.F.,A CERVERA, C.D.,A 0 - 2P
19 02-02-2020 16:00 ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F.,A PALAU ANGLESOLA, C.F.,A 1 - 0P
20 09-02-2020 16:00 PALAU ANGLESOLA, C.F.,A SOLSONA, C.F,A 1 - 2P
21 16-02-2020 12:15 BALAFIA, C.F.U.E.,A PALAU ANGLESOLA, C.F.,A 2 - 3G
22 01-03-2020 16:30 PALAU ANGLESOLA, C.F.,A JUNEDA, C.F.,A 3 - 3E
23 08-03-2020 16:00 BORGES BLANQUES, C.F.,A PALAU ANGLESOLA, C.F.,A 5 - 0P
24 15-03-2020 17:00 PALAU ANGLESOLA, C.F.,A TERMENS, A.D.,A -
25 22-03-2020 16:30 SUDANELL, C.F.,A PALAU ANGLESOLA, C.F.,A -
26 29-03-2020 17:00 ARTESA DE SEGRE, C.E.,A PALAU ANGLESOLA, C.F.,A -
27 03-04-2020 21:30 ALBI, C.F.,A PALAU ANGLESOLA, C.F.,A -
28 19-04-2020 17:00 LINYOLA, C.F.,A PALAU ANGLESOLA, C.F.,A -
29 26-04-2020 17:00 PALAU ANGLESOLA, C.F.,A TORREFARRERA C.F.,A -
30 02-05-2020 15:30 LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B PALAU ANGLESOLA, C.F.,A -
31 10-05-2020 17:30 PALAU ANGLESOLA, C.F.,A CASTELLSERA, C. AT.,A -
32 17-05-2020 17:00 BALAGUER, C.F.,A PALAU ANGLESOLA, C.F.,A -
33 24-05-2020 17:30 PALAU ANGLESOLA, C.F.,A ALPICAT , AT. C,A -
34 31-05-2020 16:30 GUISSONA, U.E.,A PALAU ANGLESOLA, C.F.,A -
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.