Competició | TEMPORADA 2013-2014

tercera divisio nacional | grup v

Competició | TEMPORADA 2013-2014

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 25-08-2013
VILASSAR MAR,U.E.,A 01 SANTFELIUENC, F.C.,A
RUBI, U.E.,A 20 GRAMANET, UD.AT.,A
ASCÓ, F.C.,A 21 VILAFRANCA, F.C.,A
FIGUERES, U.E.,A 13 PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A 01 RAPITENCA, U.E.,A
MANLLEU, A.E.C.,A 12 TERRASSA F.C.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 22 MASNOU, C.D.,A
EUROPA, C.E.,A 21 CORNELLA U.D,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 22 SANTBOIA, F.C.,A
MONTAÑESA, C.F.,A 21 GAVA, C.F.,A
Jornada 2 01-09-2013
SANTFELIUENC, F.C.,A 01 MONTAÑESA, C.F.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 11 GRAMANET, UD.AT.,A
VILAFRANCA, F.C.,A 00 RUBI, U.E.,A
PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A 11 ASCÓ, F.C.,A
RAPITENCA, U.E.,A 21 FIGUERES, U.E.,A
TERRASSA F.C.,A 00 POBLA MAFUMET, C.F.,A
MASNOU, C.D.,A 00 MANLLEU, A.E.C.,A
CORNELLA U.D,A 42 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
SANTBOIA, F.C.,A 01 EUROPA, C.E.,A
GAVA, C.F.,A 20 CASTELLDEFELS, U.E.,A
Jornada 3 08-09-2013
SANTFELIUENC, F.C.,A 21 GRAMANET, UD.AT.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 00 VILAFRANCA, F.C.,A
RUBI, U.E.,A 31 PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A
ASCÓ, F.C.,A 10 RAPITENCA, U.E.,A
FIGUERES, U.E.,A 10 TERRASSA F.C.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A 01 MASNOU, C.D.,A
MANLLEU, A.E.C.,A 01 CORNELLA U.D,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 10 SANTBOIA, F.C.,A
EUROPA, C.E.,A 31 GAVA, C.F.,A
MONTAÑESA, C.F.,A 51 CASTELLDEFELS, U.E.,A
Jornada 4 11-09-2013
GRAMANET, UD.AT.,A 01 MONTAÑESA, C.F.,A
VILAFRANCA, F.C.,A 12 SANTFELIUENC, F.C.,A
PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A 32 VILASSAR MAR,U.E.,A
RAPITENCA, U.E.,A 03 RUBI, U.E.,A
TERRASSA F.C.,A 00 ASCÓ, F.C.,A
MASNOU, C.D.,A 02 FIGUERES, U.E.,A
CORNELLA U.D,A 21 POBLA MAFUMET, C.F.,A
SANTBOIA, F.C.,A 12 MANLLEU, A.E.C.,A
GAVA, C.F.,A 01 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 02 EUROPA, C.E.,A
Jornada 5 15-09-2013
GRAMANET, UD.AT.,A 13 VILAFRANCA, F.C.,A
SANTFELIUENC, F.C.,A 11 PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 22 RAPITENCA, U.E.,A
RUBI, U.E.,A 12 TERRASSA F.C.,A
ASCÓ, F.C.,A 10 MASNOU, C.D.,A
FIGUERES, U.E.,A 13 CORNELLA U.D,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A 20 SANTBOIA, F.C.,A
MANLLEU, A.E.C.,A 01 GAVA, C.F.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 11 CASTELLDEFELS, U.E.,A
MONTAÑESA, C.F.,A 10 EUROPA, C.E.,A
Jornada 6 22-09-2013
VILAFRANCA, F.C.,A 00 MONTAÑESA, C.F.,A
PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A 20 GRAMANET, UD.AT.,A
RAPITENCA, U.E.,A 04 SANTFELIUENC, F.C.,A
TERRASSA F.C.,A 21 VILASSAR MAR,U.E.,A
MASNOU, C.D.,A 13 RUBI, U.E.,A
CORNELLA U.D,A 31 ASCÓ, F.C.,A
SANTBOIA, F.C.,A 12 FIGUERES, U.E.,A
GAVA, C.F.,A 01 POBLA MAFUMET, C.F.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 12 MANLLEU, A.E.C.,A
EUROPA, C.E.,A 13 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
Jornada 7 29-09-2013
VILAFRANCA, F.C.,A 43 PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A
GRAMANET, UD.AT.,A 11 RAPITENCA, U.E.,A
SANTFELIUENC, F.C.,A 13 TERRASSA F.C.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 30 MASNOU, C.D.,A
RUBI, U.E.,A 31 CORNELLA U.D,A
ASCÓ, F.C.,A 20 SANTBOIA, F.C.,A
FIGUERES, U.E.,A 33 GAVA, C.F.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A 00 CASTELLDEFELS, U.E.,A
MANLLEU, A.E.C.,A 10 EUROPA, C.E.,A
MONTAÑESA, C.F.,A 30 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
Jornada 8 06-10-2013
PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A 22 MONTAÑESA, C.F.,A
RAPITENCA, U.E.,A 11 VILAFRANCA, F.C.,A
TERRASSA F.C.,A 40 GRAMANET, UD.AT.,A
MASNOU, C.D.,A 10 SANTFELIUENC, F.C.,A
CORNELLA U.D,A 31 VILASSAR MAR,U.E.,A
SANTBOIA, F.C.,A 23 RUBI, U.E.,A
GAVA, C.F.,A 12 ASCÓ, F.C.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 01 FIGUERES, U.E.,A
EUROPA, C.E.,A 41 POBLA MAFUMET, C.F.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 11 MANLLEU, A.E.C.,A
Jornada 9 13-10-2013
PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A 21 RAPITENCA, U.E.,A
VILAFRANCA, F.C.,A 20 TERRASSA F.C.,A
GRAMANET, UD.AT.,A 22 MASNOU, C.D.,A
SANTFELIUENC, F.C.,A 21 CORNELLA U.D,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 13 SANTBOIA, F.C.,A
RUBI, U.E.,A 10 GAVA, C.F.,A
ASCÓ, F.C.,A 10 CASTELLDEFELS, U.E.,A
FIGUERES, U.E.,A 00 EUROPA, C.E.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A 21 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
MONTAÑESA, C.F.,A 11 MANLLEU, A.E.C.,A
Jornada 10 20-10-2013
RAPITENCA, U.E.,A 20 MONTAÑESA, C.F.,A
TERRASSA F.C.,A 21 PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A
MASNOU, C.D.,A 21 VILAFRANCA, F.C.,A
CORNELLA U.D,A 13 GRAMANET, UD.AT.,A
SANTBOIA, F.C.,A 10 SANTFELIUENC, F.C.,A
GAVA, C.F.,A 20 VILASSAR MAR,U.E.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 20 RUBI, U.E.,A
EUROPA, C.E.,A 21 ASCÓ, F.C.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 00 FIGUERES, U.E.,A
MANLLEU, A.E.C.,A 01 POBLA MAFUMET, C.F.,A
Jornada 11 27-10-2013
RAPITENCA, U.E.,A 00 TERRASSA F.C.,A
PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A 01 MASNOU, C.D.,A
VILAFRANCA, F.C.,A 20 CORNELLA U.D,A
GRAMANET, UD.AT.,A 04 SANTBOIA, F.C.,A
SANTFELIUENC, F.C.,A 10 GAVA, C.F.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 12 CASTELLDEFELS, U.E.,A
RUBI, U.E.,A 02 EUROPA, C.E.,A
ASCÓ, F.C.,A 00 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
FIGUERES, U.E.,A 22 MANLLEU, A.E.C.,A
MONTAÑESA, C.F.,A 30 POBLA MAFUMET, C.F.,A
Jornada 12 03-11-2013
TERRASSA F.C.,A 12 MONTAÑESA, C.F.,A
MASNOU, C.D.,A 00 RAPITENCA, U.E.,A
CORNELLA U.D,A 01 PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A
SANTBOIA, F.C.,A 21 VILAFRANCA, F.C.,A
GAVA, C.F.,A 01 GRAMANET, UD.AT.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 12 SANTFELIUENC, F.C.,A
EUROPA, C.E.,A 21 VILASSAR MAR,U.E.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 33 RUBI, U.E.,A
MANLLEU, A.E.C.,A 12 ASCÓ, F.C.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A 11 FIGUERES, U.E.,A
Jornada 13 10-11-2013
TERRASSA F.C.,A 42 MASNOU, C.D.,A
RAPITENCA, U.E.,A 12 CORNELLA U.D,A
PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A 22 SANTBOIA, F.C.,A
VILAFRANCA, F.C.,A 01 GAVA, C.F.,A
GRAMANET, UD.AT.,A 02 CASTELLDEFELS, U.E.,A
SANTFELIUENC, F.C.,A 01 EUROPA, C.E.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 21 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
RUBI, U.E.,A 11 MANLLEU, A.E.C.,A
ASCÓ, F.C.,A 10 POBLA MAFUMET, C.F.,A
MONTAÑESA, C.F.,A 33 FIGUERES, U.E.,A
Jornada 14 17-11-2013
MASNOU, C.D.,A 11 MONTAÑESA, C.F.,A
CORNELLA U.D,A 21 TERRASSA F.C.,A
SANTBOIA, F.C.,A 11 RAPITENCA, U.E.,A
GAVA, C.F.,A 22 PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 01 VILAFRANCA, F.C.,A
EUROPA, C.E.,A 50 GRAMANET, UD.AT.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 11 SANTFELIUENC, F.C.,A
MANLLEU, A.E.C.,A 21 VILASSAR MAR,U.E.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A 30 RUBI, U.E.,A
FIGUERES, U.E.,A 12 ASCÓ, F.C.,A
Jornada 15 24-11-2013
MASNOU, C.D.,A 20 CORNELLA U.D,A
TERRASSA F.C.,A 31 SANTBOIA, F.C.,A
RAPITENCA, U.E.,A 21 GAVA, C.F.,A
PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A 03 CASTELLDEFELS, U.E.,A
VILAFRANCA, F.C.,A 12 EUROPA, C.E.,A
GRAMANET, UD.AT.,A 01 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
SANTFELIUENC, F.C.,A 01 MANLLEU, A.E.C.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 11 POBLA MAFUMET, C.F.,A
RUBI, U.E.,A 20 FIGUERES, U.E.,A
MONTAÑESA, C.F.,A 11 ASCÓ, F.C.,A
Jornada 16 01-12-2013
CORNELLA U.D,A 10 MONTAÑESA, C.F.,A
SANTBOIA, F.C.,A 40 MASNOU, C.D.,A
GAVA, C.F.,A 01 TERRASSA F.C.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 11 RAPITENCA, U.E.,A
EUROPA, C.E.,A 01 PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 30 VILAFRANCA, F.C.,A
MANLLEU, A.E.C.,A 20 GRAMANET, UD.AT.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A 11 SANTFELIUENC, F.C.,A
FIGUERES, U.E.,A 30 VILASSAR MAR,U.E.,A
ASCÓ, F.C.,A 12 RUBI, U.E.,A
Jornada 17 15-12-2013
CORNELLA U.D,A 30 SANTBOIA, F.C.,A
MASNOU, C.D.,A 23 GAVA, C.F.,A
TERRASSA F.C.,A 00 CASTELLDEFELS, U.E.,A
RAPITENCA, U.E.,A 11 EUROPA, C.E.,A
PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A 42 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
VILAFRANCA, F.C.,A 02 MANLLEU, A.E.C.,A
GRAMANET, UD.AT.,A 01 POBLA MAFUMET, C.F.,A
SANTFELIUENC, F.C.,A 11 FIGUERES, U.E.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 04 ASCÓ, F.C.,A
MONTAÑESA, C.F.,A 01 RUBI, U.E.,A
Jornada 18 22-12-2013
MONTAÑESA, C.F.,A 21 SANTBOIA, F.C.,A
GAVA, C.F.,A 12 CORNELLA U.D,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 11 MASNOU, C.D.,A
EUROPA, C.E.,A 20 TERRASSA F.C.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 23 RAPITENCA, U.E.,A
MANLLEU, A.E.C.,A 12 PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A 10 VILAFRANCA, F.C.,A
FIGUERES, U.E.,A 11 GRAMANET, UD.AT.,A
ASCÓ, F.C.,A 11 SANTFELIUENC, F.C.,A
RUBI, U.E.,A 01 VILASSAR MAR,U.E.,A
Jornada 19 05-01-2014
SANTBOIA, F.C.,A 43 GAVA, C.F.,A
CORNELLA U.D,A 11 CASTELLDEFELS, U.E.,A
MASNOU, C.D.,A 01 EUROPA, C.E.,A
TERRASSA F.C.,A 22 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
RAPITENCA, U.E.,A 14 MANLLEU, A.E.C.,A
PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A 21 POBLA MAFUMET, C.F.,A
VILAFRANCA, F.C.,A 31 FIGUERES, U.E.,A
GRAMANET, UD.AT.,A 02 ASCÓ, F.C.,A
SANTFELIUENC, F.C.,A 11 RUBI, U.E.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 02 MONTAÑESA, C.F.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 20 12-01-2014
SANTFELIUENC, F.C.,A 12 VILASSAR MAR,U.E.,A
GRAMANET, UD.AT.,A 12 RUBI, U.E.,A
VILAFRANCA, F.C.,A 21 ASCÓ, F.C.,A
PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A 33 FIGUERES, U.E.,A
RAPITENCA, U.E.,A 02 POBLA MAFUMET, C.F.,A
TERRASSA F.C.,A 10 MANLLEU, A.E.C.,A
MASNOU, C.D.,A 30 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
CORNELLA U.D,A 11 EUROPA, C.E.,A
SANTBOIA, F.C.,A 11 CASTELLDEFELS, U.E.,A
GAVA, C.F.,A 02 MONTAÑESA, C.F.,A
Jornada 21 19-01-2014
MONTAÑESA, C.F.,A 12 SANTFELIUENC, F.C.,A
GRAMANET, UD.AT.,A 02 VILASSAR MAR,U.E.,A
RUBI, U.E.,A 10 VILAFRANCA, F.C.,A
ASCÓ, F.C.,A 33 PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A
FIGUERES, U.E.,A 11 RAPITENCA, U.E.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A 10 TERRASSA F.C.,A
MANLLEU, A.E.C.,A 20 MASNOU, C.D.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 12 CORNELLA U.D,A
EUROPA, C.E.,A 11 SANTBOIA, F.C.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 21 GAVA, C.F.,A
Jornada 22 26-01-2014
GRAMANET, UD.AT.,A 12 SANTFELIUENC, F.C.,A
VILAFRANCA, F.C.,A 11 VILASSAR MAR,U.E.,A
PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A 10 RUBI, U.E.,A
RAPITENCA, U.E.,A 13 ASCÓ, F.C.,A
TERRASSA F.C.,A 21 FIGUERES, U.E.,A
MASNOU, C.D.,A 11 POBLA MAFUMET, C.F.,A
CORNELLA U.D,A 20 MANLLEU, A.E.C.,A
SANTBOIA, F.C.,A 22 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
GAVA, C.F.,A 11 EUROPA, C.E.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 20 MONTAÑESA, C.F.,A
Jornada 23 02-02-2014
MONTAÑESA, C.F.,A 10 GRAMANET, UD.AT.,A
SANTFELIUENC, F.C.,A 21 VILAFRANCA, F.C.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 01 PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A
RUBI, U.E.,A 41 RAPITENCA, U.E.,A
ASCÓ, F.C.,A 11 TERRASSA F.C.,A
FIGUERES, U.E.,A 10 MASNOU, C.D.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A 01 CORNELLA U.D,A
MANLLEU, A.E.C.,A 00 SANTBOIA, F.C.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 32 GAVA, C.F.,A
EUROPA, C.E.,A 21 CASTELLDEFELS, U.E.,A
Jornada 24 09-02-2014
VILAFRANCA, F.C.,A 31 GRAMANET, UD.AT.,A
PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A 01 SANTFELIUENC, F.C.,A
RAPITENCA, U.E.,A 01 VILASSAR MAR,U.E.,A
TERRASSA F.C.,A 02 RUBI, U.E.,A
MASNOU, C.D.,A 02 ASCÓ, F.C.,A
CORNELLA U.D,A 12 FIGUERES, U.E.,A
SANTBOIA, F.C.,A 12 POBLA MAFUMET, C.F.,A
GAVA, C.F.,A 12 MANLLEU, A.E.C.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 33 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
EUROPA, C.E.,A 00 MONTAÑESA, C.F.,A
Jornada 25 16-02-2014
MONTAÑESA, C.F.,A 10 VILAFRANCA, F.C.,A
GRAMANET, UD.AT.,A 02 PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A
SANTFELIUENC, F.C.,A 20 RAPITENCA, U.E.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 11 TERRASSA F.C.,A
RUBI, U.E.,A 22 MASNOU, C.D.,A
ASCÓ, F.C.,A 21 CORNELLA U.D,A
FIGUERES, U.E.,A 22 SANTBOIA, F.C.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A 10 GAVA, C.F.,A
MANLLEU, A.E.C.,A 23 CASTELLDEFELS, U.E.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 10 EUROPA, C.E.,A
Jornada 26 23-02-2014
PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A 32 VILAFRANCA, F.C.,A
RAPITENCA, U.E.,A 21 GRAMANET, UD.AT.,A
TERRASSA F.C.,A 10 SANTFELIUENC, F.C.,A
MASNOU, C.D.,A 31 VILASSAR MAR,U.E.,A
CORNELLA U.D,A 10 RUBI, U.E.,A
SANTBOIA, F.C.,A 10 ASCÓ, F.C.,A
GAVA, C.F.,A 21 FIGUERES, U.E.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 00 POBLA MAFUMET, C.F.,A
EUROPA, C.E.,A 02 MANLLEU, A.E.C.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 22 MONTAÑESA, C.F.,A
Jornada 27 02-03-2014
MONTAÑESA, C.F.,A 32 PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A
VILAFRANCA, F.C.,A 31 RAPITENCA, U.E.,A
GRAMANET, UD.AT.,A 12 TERRASSA F.C.,A
SANTFELIUENC, F.C.,A 01 MASNOU, C.D.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 11 CORNELLA U.D,A
RUBI, U.E.,A 21 SANTBOIA, F.C.,A
ASCÓ, F.C.,A 20 GAVA, C.F.,A
FIGUERES, U.E.,A 10 CASTELLDEFELS, U.E.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A 10 EUROPA, C.E.,A
MANLLEU, A.E.C.,A 00 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
Jornada 28 09-03-2014
RAPITENCA, U.E.,A 03 PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A
TERRASSA F.C.,A 40 VILAFRANCA, F.C.,A
MASNOU, C.D.,A 00 GRAMANET, UD.AT.,A
CORNELLA U.D,A 10 SANTFELIUENC, F.C.,A
SANTBOIA, F.C.,A 21 VILASSAR MAR,U.E.,A
GAVA, C.F.,A 21 RUBI, U.E.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 40 ASCÓ, F.C.,A
EUROPA, C.E.,A 21 FIGUERES, U.E.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 04 POBLA MAFUMET, C.F.,A
MANLLEU, A.E.C.,A 14 MONTAÑESA, C.F.,A
Jornada 29 16-03-2014
MONTAÑESA, C.F.,A 41 RAPITENCA, U.E.,A
PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A 00 TERRASSA F.C.,A
VILAFRANCA, F.C.,A 10 MASNOU, C.D.,A
GRAMANET, UD.AT.,A 12 CORNELLA U.D,A
SANTFELIUENC, F.C.,A 02 SANTBOIA, F.C.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 01 GAVA, C.F.,A
RUBI, U.E.,A 30 CASTELLDEFELS, U.E.,A
ASCÓ, F.C.,A 22 EUROPA, C.E.,A
FIGUERES, U.E.,A 21 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A 00 MANLLEU, A.E.C.,A
Jornada 30 23-03-2014
TERRASSA F.C.,A 51 RAPITENCA, U.E.,A
MASNOU, C.D.,A 12 PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A
CORNELLA U.D,A 00 VILAFRANCA, F.C.,A
SANTBOIA, F.C.,A 00 GRAMANET, UD.AT.,A
GAVA, C.F.,A 02 SANTFELIUENC, F.C.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 00 VILASSAR MAR,U.E.,A
EUROPA, C.E.,A 10 RUBI, U.E.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 22 ASCÓ, F.C.,A
MANLLEU, A.E.C.,A 02 FIGUERES, U.E.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A 03 MONTAÑESA, C.F.,A
Jornada 31 30-03-2014
MONTAÑESA, C.F.,A 31 TERRASSA F.C.,A
RAPITENCA, U.E.,A 00 MASNOU, C.D.,A
PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A 12 CORNELLA U.D,A
VILAFRANCA, F.C.,A 10 SANTBOIA, F.C.,A
GRAMANET, UD.AT.,A 13 GAVA, C.F.,A
SANTFELIUENC, F.C.,A 53 CASTELLDEFELS, U.E.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 01 EUROPA, C.E.,A
RUBI, U.E.,A 02 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
ASCÓ, F.C.,A 20 MANLLEU, A.E.C.,A
FIGUERES, U.E.,A 22 POBLA MAFUMET, C.F.,A
Jornada 32 06-04-2014
MASNOU, C.D.,A 01 TERRASSA F.C.,A
CORNELLA U.D,A 30 RAPITENCA, U.E.,A
SANTBOIA, F.C.,A 02 PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A
GAVA, C.F.,A 11 VILAFRANCA, F.C.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 30 GRAMANET, UD.AT.,A
EUROPA, C.E.,A 11 SANTFELIUENC, F.C.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 01 VILASSAR MAR,U.E.,A
MANLLEU, A.E.C.,A 00 RUBI, U.E.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A 23 ASCÓ, F.C.,A
FIGUERES, U.E.,A 11 MONTAÑESA, C.F.,A
Jornada 33 13-04-2014
MONTAÑESA, C.F.,A 20 MASNOU, C.D.,A
TERRASSA F.C.,A 12 CORNELLA U.D,A
RAPITENCA, U.E.,A 12 SANTBOIA, F.C.,A
PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A 00 GAVA, C.F.,A
VILAFRANCA, F.C.,A 12 CASTELLDEFELS, U.E.,A
GRAMANET, UD.AT.,A 17 EUROPA, C.E.,A
SANTFELIUENC, F.C.,A 11 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 10 MANLLEU, A.E.C.,A
RUBI, U.E.,A 10 POBLA MAFUMET, C.F.,A
ASCÓ, F.C.,A 11 FIGUERES, U.E.,A
Jornada 34 20-04-2014
CORNELLA U.D,A 11 MASNOU, C.D.,A
SANTBOIA, F.C.,A 02 TERRASSA F.C.,A
GAVA, C.F.,A 21 RAPITENCA, U.E.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 33 PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A
EUROPA, C.E.,A 10 VILAFRANCA, F.C.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 21 GRAMANET, UD.AT.,A
MANLLEU, A.E.C.,A 00 SANTFELIUENC, F.C.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A 01 VILASSAR MAR,U.E.,A
FIGUERES, U.E.,A 12 RUBI, U.E.,A
ASCÓ, F.C.,A 10 MONTAÑESA, C.F.,A
Jornada 35 27-04-2014
MONTAÑESA, C.F.,A 11 CORNELLA U.D,A
MASNOU, C.D.,A 21 SANTBOIA, F.C.,A
TERRASSA F.C.,A 11 GAVA, C.F.,A
RAPITENCA, U.E.,A 10 CASTELLDEFELS, U.E.,A
PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A 00 EUROPA, C.E.,A
VILAFRANCA, F.C.,A 00 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
GRAMANET, UD.AT.,A 31 MANLLEU, A.E.C.,A
SANTFELIUENC, F.C.,A 12 POBLA MAFUMET, C.F.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 10 FIGUERES, U.E.,A
RUBI, U.E.,A 30 ASCÓ, F.C.,A
Jornada 36 01-05-2014
SANTBOIA, F.C.,A 11 CORNELLA U.D,A
GAVA, C.F.,A 10 MASNOU, C.D.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 01 TERRASSA F.C.,A
EUROPA, C.E.,A 10 RAPITENCA, U.E.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 11 PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A
MANLLEU, A.E.C.,A 20 VILAFRANCA, F.C.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A 51 GRAMANET, UD.AT.,A
FIGUERES, U.E.,A 03 SANTFELIUENC, F.C.,A
ASCÓ, F.C.,A 11 VILASSAR MAR,U.E.,A
RUBI, U.E.,A 10 MONTAÑESA, C.F.,A
Jornada 37 04-05-2014
SANTBOIA, F.C.,A 01 MONTAÑESA, C.F.,A
CORNELLA U.D,A 21 GAVA, C.F.,A
MASNOU, C.D.,A 20 CASTELLDEFELS, U.E.,A
TERRASSA F.C.,A 10 EUROPA, C.E.,A
RAPITENCA, U.E.,A 02 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A 22 MANLLEU, A.E.C.,A
VILAFRANCA, F.C.,A 42 POBLA MAFUMET, C.F.,A
GRAMANET, UD.AT.,A 10 FIGUERES, U.E.,A
SANTFELIUENC, F.C.,A 20 ASCÓ, F.C.,A
VILASSAR MAR,U.E.,A 20 RUBI, U.E.,A
Jornada 38 11-05-2014
GAVA, C.F.,A 21 SANTBOIA, F.C.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 12 CORNELLA U.D,A
EUROPA, C.E.,A 02 MASNOU, C.D.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 23 TERRASSA F.C.,A
MANLLEU, A.E.C.,A 10 RAPITENCA, U.E.,A
POBLA MAFUMET, C.F.,A 30 PALAMOS CLUB DE FUTBOL,A
FIGUERES, U.E.,A 40 VILAFRANCA, F.C.,A
ASCÓ, F.C.,A 10 GRAMANET, UD.AT.,A
RUBI, U.E.,A 60 SANTFELIUENC, F.C.,A
MONTAÑESA, C.F.,A 20 VILASSAR MAR,U.E.,A
Concurs Wala
Carnet del Federat
Entra i vota el disseny guanyador!
vs
LA GRAN FINAL
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.