Competició | TEMPORADA 2015-2016

cadet segona divisio | grup 3

Competició | TEMPORADA 2015-2016

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 04-10-2015
SANT GREGORI, A.E.,B 05 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 00 PENYA BONS AIRES E,B
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A 120 LA CANYA, A.E.,A
SANTJOANEN, C.P.,A 55 CELLERA, C.F.,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 04 AMER, C.F.,A
LES PRESES, C.F.,B 65 SANT PONÇ, AT.,A
CELRA, U.C.E.,A 101 SARRIA TER, C.F.,A
CAMPRODON, U.E.,A 33 PORQUERES, U.E.,A
Jornada 2 11-10-2015
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B 22 CAMPRODON, U.E.,A
PENYA BONS AIRES E,B 61 SANT GREGORI, A.E.,B
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A 11 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
CELLERA, C.F.,A 71 LA CANYA, A.E.,A
AMER, C.F.,A 33 SANTJOANEN, C.P.,A
SANT PONÇ, AT.,A 80 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
SARRIA TER, C.F.,A 46 LES PRESES, C.F.,B
PORQUERES, U.E.,A 62 CELRA, U.C.E.,A
Jornada 3 18-10-2015
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B 03 PENYA BONS AIRES E,B
SANT GREGORI, A.E.,B 02 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 41 CELLERA, C.F.,A
LA CANYA, A.E.,A 02 AMER, C.F.,A
SANTJOANEN, C.P.,A 27 SANT PONÇ, AT.,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 13 SARRIA TER, C.F.,A
LES PRESES, C.F.,B 01 PORQUERES, U.E.,A
CAMPRODON, U.E.,A 42 CELRA, U.C.E.,A
Jornada 4 25-10-2015
PENYA BONS AIRES E,B 21 CAMPRODON, U.E.,A
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A 20 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B
CELLERA, C.F.,A 23 SANT GREGORI, A.E.,B
AMER, C.F.,A 12 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
SANT PONÇ, AT.,A 91 LA CANYA, A.E.,A
SARRIA TER, C.F.,A 31 SANTJOANEN, C.P.,A
PORQUERES, U.E.,A 40 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
CELRA, U.C.E.,A 15 LES PRESES, C.F.,B
Jornada 5 01-11-2015
PENYA BONS AIRES E,B 24 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B 91 CELLERA, C.F.,A
SANT GREGORI, A.E.,B 23 AMER, C.F.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 21 SANT PONÇ, AT.,A
LA CANYA, A.E.,A 02 SARRIA TER, C.F.,A
SANTJOANEN, C.P.,A 03 PORQUERES, U.E.,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 06 CELRA, U.C.E.,A
CAMPRODON, U.E.,A 42 LES PRESES, C.F.,B
Jornada 6 08-11-2015
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A 31 CAMPRODON, U.E.,A
CELLERA, C.F.,A 22 PENYA BONS AIRES E,B
AMER, C.F.,A 24 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B
SANT PONÇ, AT.,A 60 SANT GREGORI, A.E.,B
SARRIA TER, C.F.,A 12 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
PORQUERES, U.E.,A 60 LA CANYA, A.E.,A
CELRA, U.C.E.,A 52 SANTJOANEN, C.P.,A
LES PRESES, C.F.,B 81 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
Jornada 7 15-11-2015
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A 30 CELLERA, C.F.,A
PENYA BONS AIRES E,B 61 AMER, C.F.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B 18 SANT PONÇ, AT.,A
SANT GREGORI, A.E.,B 31 SARRIA TER, C.F.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 10 PORQUERES, U.E.,A
LA CANYA, A.E.,A 06 CELRA, U.C.E.,A
SANTJOANEN, C.P.,A 04 LES PRESES, C.F.,B
CAMPRODON, U.E.,A 50 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
Jornada 8 22-11-2015
CELLERA, C.F.,A 29 CAMPRODON, U.E.,A
AMER, C.F.,A 03 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
SANT PONÇ, AT.,A 01 PENYA BONS AIRES E,B
SARRIA TER, C.F.,A 15 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B
PORQUERES, U.E.,A 10 SANT GREGORI, A.E.,B
CELRA, U.C.E.,A 24 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
LES PRESES, C.F.,B 110 LA CANYA, A.E.,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 03 SANTJOANEN, C.P.,A
Jornada 9 29-11-2015
CELLERA, C.F.,A 25 AMER, C.F.,A
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A 02 SANT PONÇ, AT.,A
PENYA BONS AIRES E,B 70 SARRIA TER, C.F.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B 03 PORQUERES, U.E.,A
SANT GREGORI, A.E.,B 35 CELRA, U.C.E.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 12 LES PRESES, C.F.,B
LA CANYA, A.E.,A 12 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
CAMPRODON, U.E.,A 91 SANTJOANEN, C.P.,A
Jornada 10 13-12-2015
AMER, C.F.,A 15 CAMPRODON, U.E.,A
SANT PONÇ, AT.,A 54 CELLERA, C.F.,A
SARRIA TER, C.F.,A 30 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
PORQUERES, U.E.,A 00 PENYA BONS AIRES E,B
CELRA, U.C.E.,A 14 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B
LES PRESES, C.F.,B 62 SANT GREGORI, A.E.,B
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 01 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
SANTJOANEN, C.P.,A 51 LA CANYA, A.E.,A
Jornada 11 20-12-2015
AMER, C.F.,A 13 SANT PONÇ, AT.,A
CELLERA, C.F.,A 11 SARRIA TER, C.F.,A
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A 11 PORQUERES, U.E.,A
PENYA BONS AIRES E,B 32 CELRA, U.C.E.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B 03 LES PRESES, C.F.,B
SANT GREGORI, A.E.,B 40 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 13 SANTJOANEN, C.P.,A
CAMPRODON, U.E.,A 30 LA CANYA, A.E.,A
Jornada 12 10-01-2016
SANT PONÇ, AT.,A 34 CAMPRODON, U.E.,A
SARRIA TER, C.F.,A 17 AMER, C.F.,A
PORQUERES, U.E.,A 60 CELLERA, C.F.,A
CELRA, U.C.E.,A 34 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
LES PRESES, C.F.,B 52 PENYA BONS AIRES E,B
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 21 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B
SANTJOANEN, C.P.,A 31 SANT GREGORI, A.E.,B
LA CANYA, A.E.,A 014 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
Jornada 13 17-01-2016
SANT PONÇ, AT.,A 41 SARRIA TER, C.F.,A
AMER, C.F.,A 15 PORQUERES, U.E.,A
CELLERA, C.F.,A 22 CELRA, U.C.E.,A
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A 02 LES PRESES, C.F.,B
PENYA BONS AIRES E,B 110 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B 32 SANTJOANEN, C.P.,A
SANT GREGORI, A.E.,B 30 LA CANYA, A.E.,A
CAMPRODON, U.E.,A 21 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
Jornada 14 24-01-2016
CAMPRODON, U.E.,A 42 SARRIA TER, C.F.,A
PORQUERES, U.E.,A 22 SANT PONÇ, AT.,A
CELRA, U.C.E.,A 43 AMER, C.F.,A
LES PRESES, C.F.,B 70 CELLERA, C.F.,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 05 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
SANTJOANEN, C.P.,A 02 PENYA BONS AIRES E,B
LA CANYA, A.E.,A 18 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 70 SANT GREGORI, A.E.,B
Jornada 15 31-01-2016
SARRIA TER, C.F.,A 03 PORQUERES, U.E.,A
SANT PONÇ, AT.,A 32 CELRA, U.C.E.,A
AMER, C.F.,A 25 LES PRESES, C.F.,B
CELLERA, C.F.,A 50 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A 71 SANTJOANEN, C.P.,A
PENYA BONS AIRES E,B 80 LA CANYA, A.E.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B 30 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
SANT GREGORI, A.E.,B 24 CAMPRODON, U.E.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 14-02-2016
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B 20 SANT GREGORI, A.E.,B
PENYA BONS AIRES E,B 40 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
LA CANYA, A.E.,A 28 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
CELLERA, C.F.,A 31 SANTJOANEN, C.P.,A
AMER, C.F.,A 32 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
SANT PONÇ, AT.,A 06 LES PRESES, C.F.,B
SARRIA TER, C.F.,A 33 CELRA, U.C.E.,A
PORQUERES, U.E.,A 12 CAMPRODON, U.E.,A
Jornada 17 21-02-2016
CAMPRODON, U.E.,A 22 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B
SANT GREGORI, A.E.,B 08 PENYA BONS AIRES E,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 02 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
LA CANYA, A.E.,A 05 CELLERA, C.F.,A
SANTJOANEN, C.P.,A 11 AMER, C.F.,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 06 SANT PONÇ, AT.,A
LES PRESES, C.F.,B 71 SARRIA TER, C.F.,A
CELRA, U.C.E.,A 12 PORQUERES, U.E.,A
Jornada 18 28-02-2016
PENYA BONS AIRES E,B 31 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A 41 SANT GREGORI, A.E.,B
CELLERA, C.F.,A 23 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
AMER, C.F.,A 10 LA CANYA, A.E.,A
SANT PONÇ, AT.,A 40 SANTJOANEN, C.P.,A
SARRIA TER, C.F.,A 21 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
PORQUERES, U.E.,A 24 LES PRESES, C.F.,B
CELRA, U.C.E.,A 26 CAMPRODON, U.E.,A
Jornada 19 06-03-2016
CAMPRODON, U.E.,A 11 PENYA BONS AIRES E,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B 31 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
SANT GREGORI, A.E.,B 33 CELLERA, C.F.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 82 AMER, C.F.,A
LA CANYA, A.E.,A 16 SANT PONÇ, AT.,A
SANTJOANEN, C.P.,A 32 SARRIA TER, C.F.,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 06 PORQUERES, U.E.,A
LES PRESES, C.F.,B 23 CELRA, U.C.E.,A
Jornada 20 13-03-2016
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A 12 PENYA BONS AIRES E,B
CELLERA, C.F.,A 20 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B
AMER, C.F.,A 21 SANT GREGORI, A.E.,B
SANT PONÇ, AT.,A 13 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
SARRIA TER, C.F.,A 11 LA CANYA, A.E.,A
PORQUERES, U.E.,A 30 SANTJOANEN, C.P.,A
CELRA, U.C.E.,A 70 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
LES PRESES, C.F.,B 21 CAMPRODON, U.E.,A
Jornada 21 20-03-2016
CAMPRODON, U.E.,A 04 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
PENYA BONS AIRES E,B 52 CELLERA, C.F.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B 60 AMER, C.F.,A
SANT GREGORI, A.E.,B 24 SANT PONÇ, AT.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 41 SARRIA TER, C.F.,A
LA CANYA, A.E.,A 05 PORQUERES, U.E.,A
SANTJOANEN, C.P.,A 33 CELRA, U.C.E.,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 08 LES PRESES, C.F.,B
Jornada 22 03-04-2016
CELLERA, C.F.,A 31 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
AMER, C.F.,A 34 PENYA BONS AIRES E,B
SANT PONÇ, AT.,A 11 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B
SARRIA TER, C.F.,A 03 SANT GREGORI, A.E.,B
PORQUERES, U.E.,A 12 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
CELRA, U.C.E.,A 81 LA CANYA, A.E.,A
LES PRESES, C.F.,B 41 SANTJOANEN, C.P.,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 45 CAMPRODON, U.E.,A
Jornada 23 10-04-2016
CAMPRODON, U.E.,A 12 CELLERA, C.F.,A
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A 62 AMER, C.F.,A
PENYA BONS AIRES E,B 50 SANT PONÇ, AT.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B 30 SARRIA TER, C.F.,A
SANT GREGORI, A.E.,B 14 PORQUERES, U.E.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 51 CELRA, U.C.E.,A
LA CANYA, A.E.,A 05 LES PRESES, C.F.,B
SANTJOANEN, C.P.,A 62 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
Jornada 24 17-04-2016
AMER, C.F.,A 21 CELLERA, C.F.,A
SANT PONÇ, AT.,A 43 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
SARRIA TER, C.F.,A 06 PENYA BONS AIRES E,B
PORQUERES, U.E.,A 10 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B
CELRA, U.C.E.,A 51 SANT GREGORI, A.E.,B
LES PRESES, C.F.,B 50 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 31 LA CANYA, A.E.,A
SANTJOANEN, C.P.,A 25 CAMPRODON, U.E.,A
Jornada 25 24-04-2016
CAMPRODON, U.E.,A 33 AMER, C.F.,A
CELLERA, C.F.,A 43 SANT PONÇ, AT.,A
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A 40 SARRIA TER, C.F.,A
PENYA BONS AIRES E,B 31 PORQUERES, U.E.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B 33 CELRA, U.C.E.,A
SANT GREGORI, A.E.,B 12 LES PRESES, C.F.,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 70 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
LA CANYA, A.E.,A 25 SANTJOANEN, C.P.,A
Jornada 26 01-05-2016
SANT PONÇ, AT.,A 63 AMER, C.F.,A
SARRIA TER, C.F.,A 41 CELLERA, C.F.,A
PORQUERES, U.E.,A 11 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
CELRA, U.C.E.,A 02 PENYA BONS AIRES E,B
LES PRESES, C.F.,B 51 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 03 SANT GREGORI, A.E.,B
SANTJOANEN, C.P.,A 02 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
LA CANYA, A.E.,A 011 CAMPRODON, U.E.,A
Jornada 27 08-05-2016
CAMPRODON, U.E.,A 52 SANT PONÇ, AT.,A
AMER, C.F.,A 12 SARRIA TER, C.F.,A
CELLERA, C.F.,A 23 PORQUERES, U.E.,A
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A 41 CELRA, U.C.E.,A
PENYA BONS AIRES E,B 13 LES PRESES, C.F.,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B 70 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
SANT GREGORI, A.E.,B 32 SANTJOANEN, C.P.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 30 LA CANYA, A.E.,A
Jornada 28 15-05-2016
SARRIA TER, C.F.,A 04 SANT PONÇ, AT.,A
PORQUERES, U.E.,A 40 AMER, C.F.,A
CELRA, U.C.E.,A 51 CELLERA, C.F.,A
LES PRESES, C.F.,B 42 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 18 PENYA BONS AIRES E,B
SANTJOANEN, C.P.,A 21 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B
LA CANYA, A.E.,A 09 SANT GREGORI, A.E.,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 15 CAMPRODON, U.E.,A
Jornada 29 22-05-2016
SARRIA TER, C.F.,A 56 CAMPRODON, U.E.,A
SANT PONÇ, AT.,A 12 PORQUERES, U.E.,A
AMER, C.F.,A 31 CELRA, U.C.E.,A
CELLERA, C.F.,A 12 LES PRESES, C.F.,B
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A 123 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
PENYA BONS AIRES E,B 90 SANTJOANEN, C.P.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B 90 LA CANYA, A.E.,A
SANT GREGORI, A.E.,B 00 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B
Jornada 30 29-05-2016
PORQUERES, U.E.,A 61 SARRIA TER, C.F.,A
CELRA, U.C.E.,A 23 SANT PONÇ, AT.,A
LES PRESES, C.F.,B 70 AMER, C.F.,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 02 CELLERA, C.F.,A
SANTJOANEN, C.P.,A 04 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,A
LA CANYA, A.E.,A 08 PENYA BONS AIRES E,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,B 23 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,B
CAMPRODON, U.E.,A 51 SANT GREGORI, A.E.,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.