Competició | TEMPORADA 2015-2016

cadet segona divisio | grup 31

Competició | TEMPORADA 2015-2016

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 04-10-2015
ESCOLA F. SABADELL,C 07 CERCLE SABADELLES 1856,A
LA PLANADA, U.D.,A 20 EUROPA SPORTS CENTER, C.E.,A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B 60 JUNIOR,C.F.,D
MATADEPERA, F.C.,B 34 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,C
MERCANTIL, C.E,E 72 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,B
POLINYA, AT.,A 03 LLANO DE SABADELL,C.D.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C 42 RIPOLLET, C.F.,B
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C 11 SABADELL NORD,CF.,B
Jornada 2 11-10-2015
CERCLE SABADELLES 1856,A 01 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C
EUROPA SPORTS CENTER, C.E.,A 45 ESCOLA F. SABADELL,C
JUNIOR,C.F.,D 25 LA PLANADA, U.D.,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,C 42 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,B 33 MATADEPERA, F.C.,B
LLANO DE SABADELL,C.D.,A 65 MERCANTIL, C.E,E
RIPOLLET, C.F.,B 51 POLINYA, AT.,A
SABADELL NORD,CF.,B 41 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C
Jornada 3 18-10-2015
CERCLE SABADELLES 1856,A 43 EUROPA SPORTS CENTER, C.E.,A
ESCOLA F. SABADELL,C 53 JUNIOR,C.F.,D
LA PLANADA, U.D.,A 02 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,C
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B 55 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,B
MATADEPERA, F.C.,B 38 LLANO DE SABADELL,C.D.,A
MERCANTIL, C.E,E 16 RIPOLLET, C.F.,B
POLINYA, AT.,A 00 SABADELL NORD,CF.,B
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C 01 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C
Jornada 4 25-10-2015
EUROPA SPORTS CENTER, C.E.,A 010 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C
JUNIOR,C.F.,D 17 CERCLE SABADELLES 1856,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,C 101 ESCOLA F. SABADELL,C
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,B 01 LA PLANADA, U.D.,A
LLANO DE SABADELL,C.D.,A 63 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B
RIPOLLET, C.F.,B 50 MATADEPERA, F.C.,B
SABADELL NORD,CF.,B 22 MERCANTIL, C.E,E
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C 10 POLINYA, AT.,A
Jornada 5 01-11-2015
EUROPA SPORTS CENTER, C.E.,A 23 JUNIOR,C.F.,D
CERCLE SABADELLES 1856,A 21 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,C
ESCOLA F. SABADELL,C 08 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,B
LA PLANADA, U.D.,A 13 LLANO DE SABADELL,C.D.,A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B 23 RIPOLLET, C.F.,B
MATADEPERA, F.C.,B 16 SABADELL NORD,CF.,B
MERCANTIL, C.E,E 23 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C 11 POLINYA, AT.,A
Jornada 6 08-11-2015
JUNIOR,C.F.,D 08 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,C 10 EUROPA SPORTS CENTER, C.E.,A
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,B 27 CERCLE SABADELLES 1856,A
LLANO DE SABADELL,C.D.,A 101 ESCOLA F. SABADELL,C
RIPOLLET, C.F.,B 21 LA PLANADA, U.D.,A
SABADELL NORD,CF.,B 32 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C 71 MATADEPERA, F.C.,B
POLINYA, AT.,A 35 MERCANTIL, C.E,E
Jornada 7 15-11-2015
JUNIOR,C.F.,D 03 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,C
EUROPA SPORTS CENTER, C.E.,A 14 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,B
CERCLE SABADELLES 1856,A 42 LLANO DE SABADELL,C.D.,A
ESCOLA F. SABADELL,C 111 RIPOLLET, C.F.,B
LA PLANADA, U.D.,A 22 SABADELL NORD,CF.,B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B 43 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C
MATADEPERA, F.C.,B 22 POLINYA, AT.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C 00 MERCANTIL, C.E,E
Jornada 8 22-11-2015
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,C 01 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,B 31 JUNIOR,C.F.,D
LLANO DE SABADELL,C.D.,A 75 EUROPA SPORTS CENTER, C.E.,A
RIPOLLET, C.F.,B 12 CERCLE SABADELLES 1856,A
SABADELL NORD,CF.,B 21 ESCOLA F. SABADELL,C
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C 31 LA PLANADA, U.D.,A
POLINYA, AT.,A 33 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B
MATADEPERA, F.C.,B 38 MERCANTIL, C.E,E
Jornada 9 29-11-2015
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,C 31 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,B
JUNIOR,C.F.,D 16 LLANO DE SABADELL,C.D.,A
EUROPA SPORTS CENTER, C.E.,A 37 RIPOLLET, C.F.,B
CERCLE SABADELLES 1856,A 01 SABADELL NORD,CF.,B
ESCOLA F. SABADELL,C 24 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C
LA PLANADA, U.D.,A 21 POLINYA, AT.,A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B 13 MERCANTIL, C.E,E
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C 43 MATADEPERA, F.C.,B
Jornada 10 13-12-2015
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,B 21 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C
LLANO DE SABADELL,C.D.,A 34 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,C
RIPOLLET, C.F.,B 110 JUNIOR,C.F.,D
SABADELL NORD,CF.,B 43 EUROPA SPORTS CENTER, C.E.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C 51 CERCLE SABADELLES 1856,A
POLINYA, AT.,A 52 ESCOLA F. SABADELL,C
MERCANTIL, C.E,E 32 LA PLANADA, U.D.,A
MATADEPERA, F.C.,B 03 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B
Jornada 11 20-12-2015
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,B 12 LLANO DE SABADELL,C.D.,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,C 21 RIPOLLET, C.F.,B
JUNIOR,C.F.,D 02 SABADELL NORD,CF.,B
EUROPA SPORTS CENTER, C.E.,A 32 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C
CERCLE SABADELLES 1856,A 82 POLINYA, AT.,A
ESCOLA F. SABADELL,C 011 MERCANTIL, C.E,E
LA PLANADA, U.D.,A 61 MATADEPERA, F.C.,B
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C 20 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B
Jornada 12 10-01-2016
LLANO DE SABADELL,C.D.,A 31 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C
RIPOLLET, C.F.,B 23 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,B
SABADELL NORD,CF.,B 11 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,C
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C 101 JUNIOR,C.F.,D
POLINYA, AT.,A 40 EUROPA SPORTS CENTER, C.E.,A
MERCANTIL, C.E,E 43 CERCLE SABADELLES 1856,A
MATADEPERA, F.C.,B 64 ESCOLA F. SABADELL,C
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B 03 LA PLANADA, U.D.,A
Jornada 13 17-01-2016
LLANO DE SABADELL,C.D.,A 14 RIPOLLET, C.F.,B
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,B 13 SABADELL NORD,CF.,B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,C 02 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C
JUNIOR,C.F.,D 14 POLINYA, AT.,A
EUROPA SPORTS CENTER, C.E.,A 14 MERCANTIL, C.E,E
CERCLE SABADELLES 1856,A 75 MATADEPERA, F.C.,B
ESCOLA F. SABADELL,C 08 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C 11 LA PLANADA, U.D.,A
Jornada 14 24-01-2016
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C 21 RIPOLLET, C.F.,B
SABADELL NORD,CF.,B 31 LLANO DE SABADELL,C.D.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C 41 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,B
POLINYA, AT.,A 03 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,C
MERCANTIL, C.E,E 51 JUNIOR,C.F.,D
MATADEPERA, F.C.,B 66 EUROPA SPORTS CENTER, C.E.,A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B 14 CERCLE SABADELLES 1856,A
LA PLANADA, U.D.,A 62 ESCOLA F. SABADELL,C
Jornada 15 31-01-2016
RIPOLLET, C.F.,B 42 SABADELL NORD,CF.,B
LLANO DE SABADELL,C.D.,A 15 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,B 31 POLINYA, AT.,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,C 03 MERCANTIL, C.E,E
JUNIOR,C.F.,D 61 MATADEPERA, F.C.,B
EUROPA SPORTS CENTER, C.E.,A 44 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B
CERCLE SABADELLES 1856,A 21 LA PLANADA, U.D.,A
ESCOLA F. SABADELL,C 09 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C

SEGONA VOLTA

Jornada 16 14-02-2016
CERCLE SABADELLES 1856,A 50 ESCOLA F. SABADELL,C
EUROPA SPORTS CENTER, C.E.,A 12 LA PLANADA, U.D.,A
JUNIOR,C.F.,D 02 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,C 60 MATADEPERA, F.C.,B
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,B 14 MERCANTIL, C.E,E
LLANO DE SABADELL,C.D.,A 72 POLINYA, AT.,A
RIPOLLET, C.F.,B 16 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C
SABADELL NORD,CF.,B 22 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C
Jornada 17 21-02-2016
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C 12 CERCLE SABADELLES 1856,A
ESCOLA F. SABADELL,C 58 EUROPA SPORTS CENTER, C.E.,A
LA PLANADA, U.D.,A 63 JUNIOR,C.F.,D
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B 02 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,C
MATADEPERA, F.C.,B 23 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,B
MERCANTIL, C.E,E 51 LLANO DE SABADELL,C.D.,A
POLINYA, AT.,A 15 RIPOLLET, C.F.,B
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C 21 SABADELL NORD,CF.,B
Jornada 18 28-02-2016
EUROPA SPORTS CENTER, C.E.,A 24 CERCLE SABADELLES 1856,A
JUNIOR,C.F.,D 40 ESCOLA F. SABADELL,C
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,C 20 LA PLANADA, U.D.,A
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,B 34 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B
LLANO DE SABADELL,C.D.,A 53 MATADEPERA, F.C.,B
RIPOLLET, C.F.,B 40 MERCANTIL, C.E,E
SABADELL NORD,CF.,B 20 POLINYA, AT.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C 11 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C
Jornada 19 06-03-2016
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C 60 EUROPA SPORTS CENTER, C.E.,A
CERCLE SABADELLES 1856,A 62 JUNIOR,C.F.,D
ESCOLA F. SABADELL,C 15 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,C
LA PLANADA, U.D.,A 43 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B 13 LLANO DE SABADELL,C.D.,A
MATADEPERA, F.C.,B 24 RIPOLLET, C.F.,B
MERCANTIL, C.E,E 43 SABADELL NORD,CF.,B
POLINYA, AT.,A 17 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C
Jornada 20 13-03-2016
JUNIOR,C.F.,D 31 EUROPA SPORTS CENTER, C.E.,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,C 01 CERCLE SABADELLES 1856,A
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,B 21 ESCOLA F. SABADELL,C
LLANO DE SABADELL,C.D.,A 13 LA PLANADA, U.D.,A
RIPOLLET, C.F.,B 62 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B
SABADELL NORD,CF.,B 30 MATADEPERA, F.C.,B
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C 32 MERCANTIL, C.E,E
POLINYA, AT.,A 25 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C
Jornada 21 20-03-2016
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C 11 JUNIOR,C.F.,D
EUROPA SPORTS CENTER, C.E.,A 16 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,C
CERCLE SABADELLES 1856,A 21 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,B
ESCOLA F. SABADELL,C 17 LLANO DE SABADELL,C.D.,A
LA PLANADA, U.D.,A 03 RIPOLLET, C.F.,B
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B 02 SABADELL NORD,CF.,B
MATADEPERA, F.C.,B 16 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C
MERCANTIL, C.E,E 63 POLINYA, AT.,A
Jornada 22 03-04-2016
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,C 31 JUNIOR,C.F.,D
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,B 80 EUROPA SPORTS CENTER, C.E.,A
LLANO DE SABADELL,C.D.,A 13 CERCLE SABADELLES 1856,A
RIPOLLET, C.F.,B 111 ESCOLA F. SABADELL,C
SABADELL NORD,CF.,B 31 LA PLANADA, U.D.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C 30 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B
POLINYA, AT.,A 24 MATADEPERA, F.C.,B
MERCANTIL, C.E,E 12 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C
Jornada 23 10-04-2016
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C 12 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,C
JUNIOR,C.F.,D 46 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,B
EUROPA SPORTS CENTER, C.E.,A - LLANO DE SABADELL,C.D.,A
CERCLE SABADELLES 1856,A 32 RIPOLLET, C.F.,B
ESCOLA F. SABADELL,C 21 SABADELL NORD,CF.,B
LA PLANADA, U.D.,A 33 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B 41 POLINYA, AT.,A
MERCANTIL, C.E,E 94 MATADEPERA, F.C.,B
Jornada 24 17-04-2016
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,B 34 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,C
LLANO DE SABADELL,C.D.,A - JUNIOR,C.F.,D
RIPOLLET, C.F.,B 52 EUROPA SPORTS CENTER, C.E.,A
SABADELL NORD,CF.,B 17 CERCLE SABADELLES 1856,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C 40 ESCOLA F. SABADELL,C
POLINYA, AT.,A 11 LA PLANADA, U.D.,A
MERCANTIL, C.E,E 32 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B
MATADEPERA, F.C.,B 05 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C
Jornada 25 24-04-2016
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C 52 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,C - LLANO DE SABADELL,C.D.,A
JUNIOR,C.F.,D 06 RIPOLLET, C.F.,B
EUROPA SPORTS CENTER, C.E.,A 03 SABADELL NORD,CF.,B
CERCLE SABADELLES 1856,A 12 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C
ESCOLA F. SABADELL,C 36 POLINYA, AT.,A
LA PLANADA, U.D.,A 53 MERCANTIL, C.E,E
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B 42 MATADEPERA, F.C.,B
Jornada 26 01-05-2016
LLANO DE SABADELL,C.D.,A - CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,B
RIPOLLET, C.F.,B 01 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,C
SABADELL NORD,CF.,B 30 JUNIOR,C.F.,D
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C 71 EUROPA SPORTS CENTER, C.E.,A
POLINYA, AT.,A 32 CERCLE SABADELLES 1856,A
MERCANTIL, C.E,E 83 ESCOLA F. SABADELL,C
MATADEPERA, F.C.,B 14 LA PLANADA, U.D.,A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B 03 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C
Jornada 27 08-05-2016
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C - LLANO DE SABADELL,C.D.,A
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,B 10 RIPOLLET, C.F.,B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,C 21 SABADELL NORD,CF.,B
JUNIOR,C.F.,D 010 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C
EUROPA SPORTS CENTER, C.E.,A 08 POLINYA, AT.,A
CERCLE SABADELLES 1856,A 11 MERCANTIL, C.E,E
ESCOLA F. SABADELL,C 50 MATADEPERA, F.C.,B
LA PLANADA, U.D.,A 21 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B
Jornada 28 15-05-2016
RIPOLLET, C.F.,B - LLANO DE SABADELL,C.D.,A
SABADELL NORD,CF.,B 41 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,B
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C 44 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,C
POLINYA, AT.,A 40 JUNIOR,C.F.,D
MERCANTIL, C.E,E 30 EUROPA SPORTS CENTER, C.E.,A
MATADEPERA, F.C.,B 34 CERCLE SABADELLES 1856,A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B 32 ESCOLA F. SABADELL,C
LA PLANADA, U.D.,A 42 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C
Jornada 29 22-05-2016
RIPOLLET, C.F.,B 04 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C
LLANO DE SABADELL,C.D.,A - SABADELL NORD,CF.,B
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,B 32 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,C 30 POLINYA, AT.,A
JUNIOR,C.F.,D 11 MERCANTIL, C.E,E
EUROPA SPORTS CENTER, C.E.,A 35 MATADEPERA, F.C.,B
CERCLE SABADELLES 1856,A 41 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B
ESCOLA F. SABADELL,C 35 LA PLANADA, U.D.,A
Jornada 30 29-05-2016
SABADELL NORD,CF.,B 22 RIPOLLET, C.F.,B
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C - LLANO DE SABADELL,C.D.,A
POLINYA, AT.,A 11 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,B
MERCANTIL, C.E,E 03 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,C
MATADEPERA, F.C.,B 72 JUNIOR,C.F.,D
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL,B 30 EUROPA SPORTS CENTER, C.E.,A
LA PLANADA, U.D.,A 34 CERCLE SABADELLES 1856,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C 41 ESCOLA F. SABADELL,C
Concurs Wala
Carnet del Federat
Entra i vota el disseny guanyador!
vs
LA GRAN FINAL
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.