Competició | TEMPORADA 2015-2016

cadet segona divisio | grup 34

Competició | TEMPORADA 2015-2016

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 04-10-2015
AMETLLA VALLES, C.F.,B 36 PALAUTORDERA, C.F.,A
CARDEDEU, F.C.,C 10 TONA, U.E.,B
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A 03 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
Pª BARC. SANT CELONI,B 03 SANT FOST , U.E.,B
LLERONA, C.E.,A 30 BIGUES, C.E.,A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A 22 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,B
PONIENTE, C.F.,B - Descansa
LLINARS, C.E.,A 42 MARTORELLES, C.F.,B
Jornada 2 11-10-2015
PALAUTORDERA, C.F.,A 82 MARTORELLES, C.F.,B
TONA, U.E.,B 11 AMETLLA VALLES, C.F.,B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 70 CARDEDEU, F.C.,C
SANT FOST , U.E.,B 00 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A
BIGUES, C.E.,A 40 Pª BARC. SANT CELONI,B
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,B 54 LLERONA, C.E.,A
Descansa - OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A
LLINARS, C.E.,A 50 PONIENTE, C.F.,B
Jornada 3 18-10-2015
PALAUTORDERA, C.F.,A 10 TONA, U.E.,B
AMETLLA VALLES, C.F.,B 41 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
CARDEDEU, F.C.,C 04 SANT FOST , U.E.,B
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A 11 BIGUES, C.E.,A
Pª BARC. SANT CELONI,B 44 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,B
LLERONA, C.E.,A - Descansa
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A 30 LLINARS, C.E.,A
MARTORELLES, C.F.,B 81 PONIENTE, C.F.,B
Jornada 4 25-10-2015
TONA, U.E.,B 22 MARTORELLES, C.F.,B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 33 PALAUTORDERA, C.F.,A
SANT FOST , U.E.,B 70 AMETLLA VALLES, C.F.,B
BIGUES, C.E.,A 30 CARDEDEU, F.C.,C
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,B 10 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A
Descansa - Pª BARC. SANT CELONI,B
LLINARS, C.E.,A 03 LLERONA, C.E.,A
PONIENTE, C.F.,B 110 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A
Jornada 5 01-11-2015
TONA, U.E.,B 27 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
PALAUTORDERA, C.F.,A 22 SANT FOST , U.E.,B
AMETLLA VALLES, C.F.,B 04 BIGUES, C.E.,A
CARDEDEU, F.C.,C 74 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,B
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A - Descansa
LLINARS, C.E.,A 23 Pª BARC. SANT CELONI,B
LLERONA, C.E.,A 60 PONIENTE, C.F.,B
MARTORELLES, C.F.,B 012 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A
Jornada 6 08-11-2015
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 80 MARTORELLES, C.F.,B
SANT FOST , U.E.,B 41 TONA, U.E.,B
BIGUES, C.E.,A 53 PALAUTORDERA, C.F.,A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,B 31 AMETLLA VALLES, C.F.,B
Descansa - CARDEDEU, F.C.,C
LLINARS, C.E.,A 23 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A
PONIENTE, C.F.,B 32 Pª BARC. SANT CELONI,B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A 20 LLERONA, C.E.,A
Jornada 7 15-11-2015
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 31 SANT FOST , U.E.,B
TONA, U.E.,B 04 BIGUES, C.E.,A
PALAUTORDERA, C.F.,A 73 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,B
AMETLLA VALLES, C.F.,B - Descansa
CARDEDEU, F.C.,C 11 LLINARS, C.E.,A
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A 101 PONIENTE, C.F.,B
Pª BARC. SANT CELONI,B 05 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A
MARTORELLES, C.F.,B 05 LLERONA, C.E.,A
Jornada 8 22-11-2015
SANT FOST , U.E.,B 120 MARTORELLES, C.F.,B
BIGUES, C.E.,A 22 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,B 31 TONA, U.E.,B
Descansa - PALAUTORDERA, C.F.,A
LLINARS, C.E.,A 20 AMETLLA VALLES, C.F.,B
PONIENTE, C.F.,B 21 CARDEDEU, F.C.,C
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A 32 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A
LLERONA, C.E.,A 90 Pª BARC. SANT CELONI,B
Jornada 9 29-11-2015
SANT FOST , U.E.,B 41 BIGUES, C.E.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 12 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,B
TONA, U.E.,B - Descansa
PALAUTORDERA, C.F.,A 31 LLINARS, C.E.,A
AMETLLA VALLES, C.F.,B 50 PONIENTE, C.F.,B
CARDEDEU, F.C.,C 06 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A 80 LLERONA, C.E.,A
MARTORELLES, C.F.,B 31 Pª BARC. SANT CELONI,B
Jornada 10 13-12-2015
BIGUES, C.E.,A 10 MARTORELLES, C.F.,B
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,B 22 SANT FOST , U.E.,B
Descansa - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
LLINARS, C.E.,A 02 TONA, U.E.,B
PONIENTE, C.F.,B 111 PALAUTORDERA, C.F.,A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A 60 AMETLLA VALLES, C.F.,B
LLERONA, C.E.,A 10 CARDEDEU, F.C.,C
Pª BARC. SANT CELONI,B 011 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A
Jornada 11 20-12-2015
BIGUES, C.E.,A 22 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,B
SANT FOST , U.E.,B - Descansa
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 30 LLINARS, C.E.,A
TONA, U.E.,B 50 PONIENTE, C.F.,B
PALAUTORDERA, C.F.,A 14 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A
AMETLLA VALLES, C.F.,B 01 LLERONA, C.E.,A
CARDEDEU, F.C.,C 25 Pª BARC. SANT CELONI,B
MARTORELLES, C.F.,B 03 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A
Jornada 12 10-01-2016
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,B 40 MARTORELLES, C.F.,B
Descansa - BIGUES, C.E.,A
LLINARS, C.E.,A 12 SANT FOST , U.E.,B
PONIENTE, C.F.,B 17 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A 31 TONA, U.E.,B
LLERONA, C.E.,A 22 PALAUTORDERA, C.F.,A
Pª BARC. SANT CELONI,B 41 AMETLLA VALLES, C.F.,B
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A 32 CARDEDEU, F.C.,C
Jornada 13 17-01-2016
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,B - Descansa
BIGUES, C.E.,A 31 LLINARS, C.E.,A
SANT FOST , U.E.,B 42 PONIENTE, C.F.,B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 13 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A
TONA, U.E.,B 62 LLERONA, C.E.,A
PALAUTORDERA, C.F.,A 62 Pª BARC. SANT CELONI,B
AMETLLA VALLES, C.F.,B 01 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A
MARTORELLES, C.F.,B 13 CARDEDEU, F.C.,C
Jornada 14 24-01-2016
MARTORELLES, C.F.,B - Descansa
LLINARS, C.E.,A 24 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,B
PONIENTE, C.F.,B 07 BIGUES, C.E.,A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A 31 SANT FOST , U.E.,B
LLERONA, C.E.,A 02 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
Pª BARC. SANT CELONI,B 03 TONA, U.E.,B
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A 40 PALAUTORDERA, C.F.,A
CARDEDEU, F.C.,C 51 AMETLLA VALLES, C.F.,B
Jornada 15 31-01-2016
Descansa - LLINARS, C.E.,A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,B 62 PONIENTE, C.F.,B
BIGUES, C.E.,A 08 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A
SANT FOST , U.E.,B 60 LLERONA, C.E.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 81 Pª BARC. SANT CELONI,B
TONA, U.E.,B 27 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A
PALAUTORDERA, C.F.,A 32 CARDEDEU, F.C.,C
AMETLLA VALLES, C.F.,B 31 MARTORELLES, C.F.,B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 14-02-2016
PALAUTORDERA, C.F.,A 50 AMETLLA VALLES, C.F.,B
TONA, U.E.,B 31 CARDEDEU, F.C.,C
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 12 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A
SANT FOST , U.E.,B 70 Pª BARC. SANT CELONI,B
BIGUES, C.E.,A 22 LLERONA, C.E.,A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,B 07 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A
Descansa - PONIENTE, C.F.,B
MARTORELLES, C.F.,B 12 LLINARS, C.E.,A
Jornada 17 21-02-2016
MARTORELLES, C.F.,B 04 PALAUTORDERA, C.F.,A
AMETLLA VALLES, C.F.,B 04 TONA, U.E.,B
CARDEDEU, F.C.,C 23 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A 41 SANT FOST , U.E.,B
Pª BARC. SANT CELONI,B 05 BIGUES, C.E.,A
LLERONA, C.E.,A 12 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A - Descansa
PONIENTE, C.F.,B 23 LLINARS, C.E.,A
Jornada 18 28-02-2016
TONA, U.E.,B 73 PALAUTORDERA, C.F.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 52 AMETLLA VALLES, C.F.,B
SANT FOST , U.E.,B 71 CARDEDEU, F.C.,C
BIGUES, C.E.,A 23 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,B 25 Pª BARC. SANT CELONI,B
Descansa - LLERONA, C.E.,A
LLINARS, C.E.,A 05 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A
PONIENTE, C.F.,B 32 MARTORELLES, C.F.,B
Jornada 19 06-03-2016
MARTORELLES, C.F.,B 04 TONA, U.E.,B
PALAUTORDERA, C.F.,A 10 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
AMETLLA VALLES, C.F.,B 13 SANT FOST , U.E.,B
CARDEDEU, F.C.,C 04 BIGUES, C.E.,A
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A 31 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,B
Pª BARC. SANT CELONI,B - Descansa
LLERONA, C.E.,A 32 LLINARS, C.E.,A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A 81 PONIENTE, C.F.,B
Jornada 20 13-03-2016
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 53 TONA, U.E.,B
SANT FOST , U.E.,B 61 PALAUTORDERA, C.F.,A
BIGUES, C.E.,A 40 AMETLLA VALLES, C.F.,B
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,B 62 CARDEDEU, F.C.,C
Descansa - SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A
Pª BARC. SANT CELONI,B 15 LLINARS, C.E.,A
PONIENTE, C.F.,B 01 LLERONA, C.E.,A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A 60 MARTORELLES, C.F.,B
Jornada 21 20-03-2016
MARTORELLES, C.F.,B 08 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
TONA, U.E.,B 15 SANT FOST , U.E.,B
PALAUTORDERA, C.F.,A 11 BIGUES, C.E.,A
AMETLLA VALLES, C.F.,B 03 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,B
CARDEDEU, F.C.,C - Descansa
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A 10 LLINARS, C.E.,A
Pª BARC. SANT CELONI,B 40 PONIENTE, C.F.,B
LLERONA, C.E.,A 26 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A
Jornada 22 03-04-2016
SANT FOST , U.E.,B 41 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
BIGUES, C.E.,A 32 TONA, U.E.,B
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,B 32 PALAUTORDERA, C.F.,A
Descansa - AMETLLA VALLES, C.F.,B
LLINARS, C.E.,A 20 CARDEDEU, F.C.,C
PONIENTE, C.F.,B 07 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A 40 Pª BARC. SANT CELONI,B
LLERONA, C.E.,A 11 MARTORELLES, C.F.,B
Jornada 23 10-04-2016
MARTORELLES, C.F.,B 18 SANT FOST , U.E.,B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 31 BIGUES, C.E.,A
TONA, U.E.,B 44 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,B
PALAUTORDERA, C.F.,A - Descansa
AMETLLA VALLES, C.F.,B 14 LLINARS, C.E.,A
CARDEDEU, F.C.,C 33 PONIENTE, C.F.,B
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A 51 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A
Pª BARC. SANT CELONI,B 05 LLERONA, C.E.,A
Jornada 24 17-04-2016
BIGUES, C.E.,A 08 SANT FOST , U.E.,B
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,B 41 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
Descansa - TONA, U.E.,B
LLINARS, C.E.,A 32 PALAUTORDERA, C.F.,A
PONIENTE, C.F.,B 27 AMETLLA VALLES, C.F.,B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A 51 CARDEDEU, F.C.,C
LLERONA, C.E.,A 22 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A
Pª BARC. SANT CELONI,B 32 MARTORELLES, C.F.,B
Jornada 25 24-04-2016
MARTORELLES, C.F.,B 05 BIGUES, C.E.,A
SANT FOST , U.E.,B 52 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B - Descansa
TONA, U.E.,B 23 LLINARS, C.E.,A
PALAUTORDERA, C.F.,A 52 PONIENTE, C.F.,B
AMETLLA VALLES, C.F.,B 14 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A
CARDEDEU, F.C.,C 01 LLERONA, C.E.,A
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A 120 Pª BARC. SANT CELONI,B
Jornada 26 01-05-2016
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,B 24 BIGUES, C.E.,A
Descansa - SANT FOST , U.E.,B
LLINARS, C.E.,A 12 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
PONIENTE, C.F.,B 37 TONA, U.E.,B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A 42 PALAUTORDERA, C.F.,A
LLERONA, C.E.,A 12 AMETLLA VALLES, C.F.,B
Pª BARC. SANT CELONI,B 22 CARDEDEU, F.C.,C
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A 130 MARTORELLES, C.F.,B
Jornada 27 08-05-2016
MARTORELLES, C.F.,B 25 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,B
BIGUES, C.E.,A - Descansa
SANT FOST , U.E.,B 51 LLINARS, C.E.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 71 PONIENTE, C.F.,B
TONA, U.E.,B 14 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A
PALAUTORDERA, C.F.,A 90 LLERONA, C.E.,A
AMETLLA VALLES, C.F.,B 32 Pª BARC. SANT CELONI,B
CARDEDEU, F.C.,C 05 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A
Jornada 28 15-05-2016
Descansa - PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,B
LLINARS, C.E.,A 13 BIGUES, C.E.,A
PONIENTE, C.F.,B 08 SANT FOST , U.E.,B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A 62 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
LLERONA, C.E.,A 32 TONA, U.E.,B
Pª BARC. SANT CELONI,B 48 PALAUTORDERA, C.F.,A
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A 60 AMETLLA VALLES, C.F.,B
CARDEDEU, F.C.,C 10 MARTORELLES, C.F.,B
Jornada 29 22-05-2016
Descansa - MARTORELLES, C.F.,B
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,B 45 LLINARS, C.E.,A
BIGUES, C.E.,A 61 PONIENTE, C.F.,B
SANT FOST , U.E.,B 23 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 20 LLERONA, C.E.,A
TONA, U.E.,B 41 Pª BARC. SANT CELONI,B
PALAUTORDERA, C.F.,A 14 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A
AMETLLA VALLES, C.F.,B 15 CARDEDEU, F.C.,C
Jornada 30 29-05-2016
LLINARS, C.E.,A - Descansa
PONIENTE, C.F.,B 25 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A 50 BIGUES, C.E.,A
LLERONA, C.E.,A 13 SANT FOST , U.E.,B
Pª BARC. SANT CELONI,B 17 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A 50 TONA, U.E.,B
CARDEDEU, F.C.,C 23 PALAUTORDERA, C.F.,A
MARTORELLES, C.F.,B 37 AMETLLA VALLES, C.F.,B
Concurs Wala
Carnet del Federat
Entra i vota el disseny guanyador!
vs
LA GRAN FINAL
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.