Competició | TEMPORADA 2015-2016

infantil segona divisio | grup 44

Competició | TEMPORADA 2015-2016

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 04-10-2015
JUNIOR,C.F.,D 12 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C 35 MONTCADA, C.D.,A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,C 22 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,D
ESCOLA F. SABADELL,B 10 CERDANYOLA VALLES, F.C.,E
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B 43 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
RUBI, U.E.,D 011 SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,C
ESCOLA DE FUTBOL MONTCADA,C.,A 50 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,D
POLINYA, AT.,A 03 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,D
Jornada 2 11-10-2015
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B 010 POLINYA, AT.,A
MONTCADA, C.D.,A 62 JUNIOR,C.F.,D
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,D 03 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C
CERDANYOLA VALLES, F.C.,E 81 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,C
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A 12 ESCOLA F. SABADELL,B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,C 120 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,D 34 RUBI, U.E.,D
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,D 02 ESCOLA DE FUTBOL MONTCADA,C.,A
Jornada 3 18-10-2015
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B 111 MONTCADA, C.D.,A
JUNIOR,C.F.,D 131 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,D
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C 31 CERDANYOLA VALLES, F.C.,E
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,C 15 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
ESCOLA F. SABADELL,B 04 SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,C
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B 12 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,D
RUBI, U.E.,D 12 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,D
POLINYA, AT.,A 14 ESCOLA DE FUTBOL MONTCADA,C.,A
Jornada 4 25-10-2015
MONTCADA, C.D.,A 42 POLINYA, AT.,A
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,D 14 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B
CERDANYOLA VALLES, F.C.,E 25 JUNIOR,C.F.,D
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A 13 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C
SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,C 110 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,C
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,D 23 ESCOLA F. SABADELL,B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,D 40 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B
ESCOLA DE FUTBOL MONTCADA,C.,A 120 RUBI, U.E.,D
Jornada 5 01-11-2015
MONTCADA, C.D.,A 171 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,D
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B 11 CERDANYOLA VALLES, F.C.,E
JUNIOR,C.F.,D 13 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C 23 SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,C
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,C 15 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,D
ESCOLA F. SABADELL,B 32 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,D
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B 14 ESCOLA DE FUTBOL MONTCADA,C.,A
POLINYA, AT.,A 61 RUBI, U.E.,D
Jornada 6 08-11-2015
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,D 05 POLINYA, AT.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,E 03 MONTCADA, C.D.,A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A 40 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,C 31 JUNIOR,C.F.,D
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,D 15 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,D 123 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,C
ESCOLA DE FUTBOL MONTCADA,C.,A 80 ESCOLA F. SABADELL,B
RUBI, U.E.,D 02 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B
Jornada 7 15-11-2015
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,D 36 CERDANYOLA VALLES, F.C.,E
MONTCADA, C.D.,A 101 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B 013 SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,C
JUNIOR,C.F.,D 81 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,D
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C 11 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,D
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,C 015 ESCOLA DE FUTBOL MONTCADA,C.,A
ESCOLA F. SABADELL,B 12 RUBI, U.E.,D
POLINYA, AT.,A 110 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B
Jornada 8 22-11-2015
CERDANYOLA VALLES, F.C.,E 13 POLINYA, AT.,A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A 32 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,D
SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,C 43 MONTCADA, C.D.,A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,D 27 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,D 20 JUNIOR,C.F.,D
ESCOLA DE FUTBOL MONTCADA,C.,A 60 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C
RUBI, U.E.,D 60 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,C
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B 23 ESCOLA F. SABADELL,B
Jornada 9 29-11-2015
CERDANYOLA VALLES, F.C.,E 30 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,D 114 SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,C
MONTCADA, C.D.,A 131 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,D
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B 04 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,D
JUNIOR,C.F.,D 15 ESCOLA DE FUTBOL MONTCADA,C.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C 02 RUBI, U.E.,D
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,C 18 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B
POLINYA, AT.,A 82 ESCOLA F. SABADELL,B
Jornada 10 13-12-2015
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A 06 POLINYA, AT.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,C 80 CERDANYOLA VALLES, F.C.,E
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,D 121 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,D
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,D 19 MONTCADA, C.D.,A
ESCOLA DE FUTBOL MONTCADA,C.,A 80 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B
RUBI, U.E.,D 23 JUNIOR,C.F.,D
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B 08 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C
ESCOLA F. SABADELL,B 80 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,C
Jornada 11 20-12-2015
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A 27 SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,C
CERDANYOLA VALLES, F.C.,E 61 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,D
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,D 41 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,D
MONTCADA, C.D.,A 32 ESCOLA DE FUTBOL MONTCADA,C.,A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B 22 RUBI, U.E.,D
JUNIOR,C.F.,D 31 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C 42 ESCOLA F. SABADELL,B
POLINYA, AT.,A 120 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,C
Jornada 12 10-01-2016
SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,C 55 POLINYA, AT.,A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,D 34 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,D 60 CERDANYOLA VALLES, F.C.,E
ESCOLA DE FUTBOL MONTCADA,C.,A 150 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,D
RUBI, U.E.,D 19 MONTCADA, C.D.,A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B 46 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B
ESCOLA F. SABADELL,B 21 JUNIOR,C.F.,D
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,C 011 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C
Jornada 13 17-01-2016
SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,C 90 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,D
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A 10 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,D
CERDANYOLA VALLES, F.C.,E 05 ESCOLA DE FUTBOL MONTCADA,C.,A
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,D 02 RUBI, U.E.,D
MONTCADA, C.D.,A 80 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B 11 ESCOLA F. SABADELL,B
JUNIOR,C.F.,D 52 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,C
POLINYA, AT.,A 72 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C
Jornada 14 24-01-2016
POLINYA, AT.,A 151 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,D
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,D 23 SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,C
ESCOLA DE FUTBOL MONTCADA,C.,A 51 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
RUBI, U.E.,D 24 CERDANYOLA VALLES, F.C.,E
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B 21 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,D
ESCOLA F. SABADELL,B 15 MONTCADA, C.D.,A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,C 24 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C 11 JUNIOR,C.F.,D
Jornada 15 31-01-2016
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,D 29 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,D
SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,C 02 ESCOLA DE FUTBOL MONTCADA,C.,A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A 21 RUBI, U.E.,D
CERDANYOLA VALLES, F.C.,E 41 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,D 13 ESCOLA F. SABADELL,B
MONTCADA, C.D.,A 50 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,C
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B 16 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C
JUNIOR,C.F.,D 25 POLINYA, AT.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 14-02-2016
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B 06 JUNIOR,C.F.,D
MONTCADA, C.D.,A 31 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,D 62 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,C
CERDANYOLA VALLES, F.C.,E 63 ESCOLA F. SABADELL,B
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A 31 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,C 60 RUBI, U.E.,D
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,D 015 ESCOLA DE FUTBOL MONTCADA,C.,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,D 37 POLINYA, AT.,A
Jornada 17 21-02-2016
POLINYA, AT.,A 161 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B
JUNIOR,C.F.,D 22 MONTCADA, C.D.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C 42 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,D
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,C 35 CERDANYOLA VALLES, F.C.,E
ESCOLA F. SABADELL,B 10 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B 28 SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,C
RUBI, U.E.,D 34 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,D
ESCOLA DE FUTBOL MONTCADA,C.,A 20 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,D
Jornada 18 28-02-2016
MONTCADA, C.D.,A 90 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,D 26 JUNIOR,C.F.,D
CERDANYOLA VALLES, F.C.,E 32 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A 72 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,C
SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,C 61 ESCOLA F. SABADELL,B
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,D 21 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,D 90 RUBI, U.E.,D
ESCOLA DE FUTBOL MONTCADA,C.,A 51 POLINYA, AT.,A
Jornada 19 06-03-2016
POLINYA, AT.,A 30 MONTCADA, C.D.,A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B 61 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,D
JUNIOR,C.F.,D 02 CERDANYOLA VALLES, F.C.,E
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C 40 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,C 011 SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,C
ESCOLA F. SABADELL,B 41 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,D
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B 26 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,D
RUBI, U.E.,D 05 ESCOLA DE FUTBOL MONTCADA,C.,A
Jornada 20 13-03-2016
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,D 45 MONTCADA, C.D.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,E 61 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A 42 JUNIOR,C.F.,D
SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,C 50 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,D 63 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,C
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,D 21 ESCOLA F. SABADELL,B
ESCOLA DE FUTBOL MONTCADA,C.,A 140 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B
RUBI, U.E.,D 35 POLINYA, AT.,A
Jornada 21 20-03-2016
POLINYA, AT.,A 121 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,D
MONTCADA, C.D.,A 100 CERDANYOLA VALLES, F.C.,E
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B 18 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
JUNIOR,C.F.,D 19 SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,C
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C 60 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,D
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,C 16 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,D
ESCOLA F. SABADELL,B 07 ESCOLA DE FUTBOL MONTCADA,C.,A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B 43 RUBI, U.E.,D
Jornada 22 03-04-2016
CERDANYOLA VALLES, F.C.,E 90 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,D
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A 02 MONTCADA, C.D.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,C 81 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,D 05 JUNIOR,C.F.,D
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,D 16 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C
ESCOLA DE FUTBOL MONTCADA,C.,A 162 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,C
RUBI, U.E.,D 12 ESCOLA F. SABADELL,B
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B 24 POLINYA, AT.,A
Jornada 23 10-04-2016
POLINYA, AT.,A 42 CERDANYOLA VALLES, F.C.,E
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,D 14 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
MONTCADA, C.D.,A 04 SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,C
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B 50 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,D
JUNIOR,C.F.,D 21 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,D
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C 04 ESCOLA DE FUTBOL MONTCADA,C.,A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,C 14 RUBI, U.E.,D
ESCOLA F. SABADELL,B 20 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B
Jornada 24 17-04-2016
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A 22 CERDANYOLA VALLES, F.C.,E
SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,C 61 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,D
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,D 09 MONTCADA, C.D.,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,D 123 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B
ESCOLA DE FUTBOL MONTCADA,C.,A 52 JUNIOR,C.F.,D
RUBI, U.E.,D 06 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B 20 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,C
ESCOLA F. SABADELL,B 11 POLINYA, AT.,A
Jornada 25 24-04-2016
POLINYA, AT.,A 50 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,E 25 SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,C
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,D 12 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,D
MONTCADA, C.D.,A 14 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,D
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B 012 ESCOLA DE FUTBOL MONTCADA,C.,A
JUNIOR,C.F.,D 54 RUBI, U.E.,D
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C 20 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,C 26 ESCOLA F. SABADELL,B
Jornada 26 01-05-2016
SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,C 61 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,D 56 CERDANYOLA VALLES, F.C.,E
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,D 110 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,D
ESCOLA DE FUTBOL MONTCADA,C.,A 50 MONTCADA, C.D.,A
RUBI, U.E.,D 10 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B 25 JUNIOR,C.F.,D
ESCOLA F. SABADELL,B 03 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,C 24 POLINYA, AT.,A
Jornada 27 08-05-2016
POLINYA, AT.,A 21 SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,C
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A 50 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,D
CERDANYOLA VALLES, F.C.,E 12 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,D
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,D 011 ESCOLA DE FUTBOL MONTCADA,C.,A
MONTCADA, C.D.,A 90 RUBI, U.E.,D
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B 41 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B
JUNIOR,C.F.,D 12 ESCOLA F. SABADELL,B
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C 90 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,C
Jornada 28 15-05-2016
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,D 19 SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,C
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,D 13 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
ESCOLA DE FUTBOL MONTCADA,C.,A 60 CERDANYOLA VALLES, F.C.,E
RUBI, U.E.,D 62 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,D
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B 26 MONTCADA, C.D.,A
ESCOLA F. SABADELL,B 41 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,C 37 JUNIOR,C.F.,D
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C 32 POLINYA, AT.,A
Jornada 29 22-05-2016
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,D 16 POLINYA, AT.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,C 81 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,D
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A 07 ESCOLA DE FUTBOL MONTCADA,C.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,E 23 RUBI, U.E.,D
CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,D 43 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B
MONTCADA, C.D.,A 11 ESCOLA F. SABADELL,B
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B 62 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,C
JUNIOR,C.F.,D 10 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C
Jornada 30 29-05-2016
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,D 52 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,D
ESCOLA DE FUTBOL MONTCADA,C.,A 51 SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,C
RUBI, U.E.,D 12 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B 25 CERDANYOLA VALLES, F.C.,E
ESCOLA F. SABADELL,B 80 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA,D
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,C 115 MONTCADA, C.D.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,C 30 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,B
POLINYA, AT.,A 70 JUNIOR,C.F.,D
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.