Competició | TEMPORADA 2015-2016

infantil segona divisio | grup 48

Competició | TEMPORADA 2015-2016

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 04-10-2015
LA LLAGOSTA, C.D.,A 30 CALDES MONTBUI, C.F.,B
VILAMAJOR, C.F.,B 01 CANOVELLES, U.E.,C
SANT FOST , U.E.,B 12 MOLLETENSE, U.D.,A
LOURDES, U.D.,A 11 MARTORELLES, C.F.,B
VILANOVA VALLES,C.F.,A 52 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C 16 AMETLLA VALLES, C.F.,A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A 150 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
Jornada 2 11-10-2015
CALDES MONTBUI, C.F.,B 08 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A
CANOVELLES, U.E.,C 03 LA LLAGOSTA, C.D.,A
MOLLETENSE, U.D.,A 71 VILAMAJOR, C.F.,B
MARTORELLES, C.F.,B 22 SANT FOST , U.E.,B
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B 22 LOURDES, U.D.,A
AMETLLA VALLES, C.F.,A 91 VILANOVA VALLES,C.F.,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 07 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C
Jornada 3 18-10-2015
CALDES MONTBUI, C.F.,B 24 CANOVELLES, U.E.,C
LA LLAGOSTA, C.D.,A 110 MOLLETENSE, U.D.,A
VILAMAJOR, C.F.,B 03 MARTORELLES, C.F.,B
SANT FOST , U.E.,B 06 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B
LOURDES, U.D.,A 14 AMETLLA VALLES, C.F.,A
VILANOVA VALLES,C.F.,A 21 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A 30 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C
Jornada 4 25-10-2015
CANOVELLES, U.E.,C 04 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A
MOLLETENSE, U.D.,A 00 CALDES MONTBUI, C.F.,B
MARTORELLES, C.F.,B 29 LA LLAGOSTA, C.D.,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B 60 VILAMAJOR, C.F.,B
AMETLLA VALLES, C.F.,A 111 SANT FOST , U.E.,B
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 12 LOURDES, U.D.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C 52 VILANOVA VALLES,C.F.,A
Jornada 5 01-11-2015
CANOVELLES, U.E.,C 40 MOLLETENSE, U.D.,A
CALDES MONTBUI, C.F.,B 13 MARTORELLES, C.F.,B
LA LLAGOSTA, C.D.,A 31 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B
VILAMAJOR, C.F.,B 012 AMETLLA VALLES, C.F.,A
SANT FOST , U.E.,B 60 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
LOURDES, U.D.,A 41 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A 72 VILANOVA VALLES,C.F.,A
Jornada 6 08-11-2015
MOLLETENSE, U.D.,A 09 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A
MARTORELLES, C.F.,B 23 CANOVELLES, U.E.,C
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B 11 CALDES MONTBUI, C.F.,B
AMETLLA VALLES, C.F.,A 22 LA LLAGOSTA, C.D.,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 44 VILAMAJOR, C.F.,B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C 20 SANT FOST , U.E.,B
VILANOVA VALLES,C.F.,A 24 LOURDES, U.D.,A
Jornada 7 15-11-2015
MOLLETENSE, U.D.,A 25 MARTORELLES, C.F.,B
CANOVELLES, U.E.,C 41 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B
CALDES MONTBUI, C.F.,B 08 AMETLLA VALLES, C.F.,A
LA LLAGOSTA, C.D.,A 121 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
VILAMAJOR, C.F.,B 16 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C
SANT FOST , U.E.,B 40 VILANOVA VALLES,C.F.,A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A 41 LOURDES, U.D.,A
Jornada 8 22-11-2015
MARTORELLES, C.F.,B 16 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B 21 MOLLETENSE, U.D.,A
AMETLLA VALLES, C.F.,A 30 CANOVELLES, U.E.,C
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 24 CALDES MONTBUI, C.F.,B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C 18 LA LLAGOSTA, C.D.,A
VILANOVA VALLES,C.F.,A 62 VILAMAJOR, C.F.,B
LOURDES, U.D.,A 30 SANT FOST , U.E.,B
Jornada 9 29-11-2015
MARTORELLES, C.F.,B 10 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B
MOLLETENSE, U.D.,A 17 AMETLLA VALLES, C.F.,A
CANOVELLES, U.E.,C 41 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
CALDES MONTBUI, C.F.,B 22 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C
LA LLAGOSTA, C.D.,A 92 VILANOVA VALLES,C.F.,A
VILAMAJOR, C.F.,B 36 LOURDES, U.D.,A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A 90 SANT FOST , U.E.,B
Jornada 10 13-12-2015
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B 06 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A
AMETLLA VALLES, C.F.,A 41 MARTORELLES, C.F.,B
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 10 MOLLETENSE, U.D.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C 32 CANOVELLES, U.E.,C
VILANOVA VALLES,C.F.,A 20 CALDES MONTBUI, C.F.,B
LOURDES, U.D.,A 05 LA LLAGOSTA, C.D.,A
SANT FOST , U.E.,B 52 VILAMAJOR, C.F.,B
Jornada 11 20-12-2015
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B 25 AMETLLA VALLES, C.F.,A
MARTORELLES, C.F.,B 51 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
MOLLETENSE, U.D.,A 21 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C
CANOVELLES, U.E.,C 61 VILANOVA VALLES,C.F.,A
CALDES MONTBUI, C.F.,B 11 LOURDES, U.D.,A
LA LLAGOSTA, C.D.,A 70 SANT FOST , U.E.,B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A 150 VILAMAJOR, C.F.,B
Jornada 12 10-01-2016
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A 00 AMETLLA VALLES, C.F.,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 14 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C 60 MARTORELLES, C.F.,B
VILANOVA VALLES,C.F.,A 52 MOLLETENSE, U.D.,A
LOURDES, U.D.,A 11 CANOVELLES, U.E.,C
SANT FOST , U.E.,B 34 CALDES MONTBUI, C.F.,B
VILAMAJOR, C.F.,B 016 LA LLAGOSTA, C.D.,A
Jornada 13 17-01-2016
AMETLLA VALLES, C.F.,A 60 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B 30 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C
MARTORELLES, C.F.,B 22 VILANOVA VALLES,C.F.,A
MOLLETENSE, U.D.,A 13 LOURDES, U.D.,A
CANOVELLES, U.E.,C 70 SANT FOST , U.E.,B
CALDES MONTBUI, C.F.,B 32 VILAMAJOR, C.F.,B
LA LLAGOSTA, C.D.,A 00 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 14 24-01-2016
CALDES MONTBUI, C.F.,B 09 LA LLAGOSTA, C.D.,A
CANOVELLES, U.E.,C 61 VILAMAJOR, C.F.,B
MOLLETENSE, U.D.,A 32 SANT FOST , U.E.,B
MARTORELLES, C.F.,B 13 LOURDES, U.D.,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B 20 VILANOVA VALLES,C.F.,A
AMETLLA VALLES, C.F.,A 32 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 08 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A
Jornada 15 31-01-2016
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A 71 CALDES MONTBUI, C.F.,B
LA LLAGOSTA, C.D.,A 51 CANOVELLES, U.E.,C
VILAMAJOR, C.F.,B 13 MOLLETENSE, U.D.,A
SANT FOST , U.E.,B 33 MARTORELLES, C.F.,B
LOURDES, U.D.,A 24 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B
VILANOVA VALLES,C.F.,A 010 AMETLLA VALLES, C.F.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C 31 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
Jornada 16 14-02-2016
CANOVELLES, U.E.,C 20 CALDES MONTBUI, C.F.,B
MOLLETENSE, U.D.,A 08 LA LLAGOSTA, C.D.,A
MARTORELLES, C.F.,B 100 VILAMAJOR, C.F.,B
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B 32 SANT FOST , U.E.,B
AMETLLA VALLES, C.F.,A 60 LOURDES, U.D.,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 21 VILANOVA VALLES,C.F.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C 01 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A
Jornada 17 21-02-2016
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A 51 CANOVELLES, U.E.,C
CALDES MONTBUI, C.F.,B 21 MOLLETENSE, U.D.,A
LA LLAGOSTA, C.D.,A 30 MARTORELLES, C.F.,B
VILAMAJOR, C.F.,B 23 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B
SANT FOST , U.E.,B 23 AMETLLA VALLES, C.F.,A
LOURDES, U.D.,A 61 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
VILANOVA VALLES,C.F.,A 01 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C
Jornada 18 28-02-2016
MOLLETENSE, U.D.,A 43 CANOVELLES, U.E.,C
MARTORELLES, C.F.,B 45 CALDES MONTBUI, C.F.,B
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B 12 LA LLAGOSTA, C.D.,A
AMETLLA VALLES, C.F.,A 90 VILAMAJOR, C.F.,B
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 22 SANT FOST , U.E.,B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C 21 LOURDES, U.D.,A
VILANOVA VALLES,C.F.,A 16 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A
Jornada 19 06-03-2016
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A 90 MOLLETENSE, U.D.,A
CANOVELLES, U.E.,C 43 MARTORELLES, C.F.,B
CALDES MONTBUI, C.F.,B 23 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B
LA LLAGOSTA, C.D.,A 32 AMETLLA VALLES, C.F.,A
VILAMAJOR, C.F.,B 24 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
SANT FOST , U.E.,B 13 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C
LOURDES, U.D.,A 33 VILANOVA VALLES,C.F.,A
Jornada 20 13-03-2016
MARTORELLES, C.F.,B 24 MOLLETENSE, U.D.,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B 03 CANOVELLES, U.E.,C
AMETLLA VALLES, C.F.,A 01 CALDES MONTBUI, C.F.,B
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 04 LA LLAGOSTA, C.D.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C 100 VILAMAJOR, C.F.,B
VILANOVA VALLES,C.F.,A 51 SANT FOST , U.E.,B
LOURDES, U.D.,A 04 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A
Jornada 21 20-03-2016
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A 71 MARTORELLES, C.F.,B
MOLLETENSE, U.D.,A 17 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B
CANOVELLES, U.E.,C 23 AMETLLA VALLES, C.F.,A
CALDES MONTBUI, C.F.,B 20 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
LA LLAGOSTA, C.D.,A 41 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C
VILAMAJOR, C.F.,B 43 VILANOVA VALLES,C.F.,A
SANT FOST , U.E.,B 24 LOURDES, U.D.,A
Jornada 22 03-04-2016
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B 21 MARTORELLES, C.F.,B
AMETLLA VALLES, C.F.,A 21 MOLLETENSE, U.D.,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 03 CANOVELLES, U.E.,C
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C 41 CALDES MONTBUI, C.F.,B
VILANOVA VALLES,C.F.,A 17 LA LLAGOSTA, C.D.,A
LOURDES, U.D.,A 91 VILAMAJOR, C.F.,B
SANT FOST , U.E.,B 09 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A
Jornada 23 10-04-2016
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A 50 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B
MARTORELLES, C.F.,B 30 AMETLLA VALLES, C.F.,A
MOLLETENSE, U.D.,A 31 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
CANOVELLES, U.E.,C 20 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C
CALDES MONTBUI, C.F.,B 31 VILANOVA VALLES,C.F.,A
LA LLAGOSTA, C.D.,A 120 LOURDES, U.D.,A
VILAMAJOR, C.F.,B 32 SANT FOST , U.E.,B
Jornada 24 17-04-2016
AMETLLA VALLES, C.F.,A 42 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 28 MARTORELLES, C.F.,B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C 21 MOLLETENSE, U.D.,A
VILANOVA VALLES,C.F.,A 03 CANOVELLES, U.E.,C
LOURDES, U.D.,A 30 CALDES MONTBUI, C.F.,B
SANT FOST , U.E.,B 06 LA LLAGOSTA, C.D.,A
VILAMAJOR, C.F.,B 015 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A
Jornada 25 24-04-2016
AMETLLA VALLES, C.F.,A 11 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B 20 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
MARTORELLES, C.F.,B 44 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C
MOLLETENSE, U.D.,A 61 VILANOVA VALLES,C.F.,A
CANOVELLES, U.E.,C 31 LOURDES, U.D.,A
CALDES MONTBUI, C.F.,B 70 SANT FOST , U.E.,B
LA LLAGOSTA, C.D.,A 200 VILAMAJOR, C.F.,B
Jornada 26 01-05-2016
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 010 AMETLLA VALLES, C.F.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C 22 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B
VILANOVA VALLES,C.F.,A 32 MARTORELLES, C.F.,B
LOURDES, U.D.,A 64 MOLLETENSE, U.D.,A
SANT FOST , U.E.,B 04 CANOVELLES, U.E.,C
VILAMAJOR, C.F.,B 13 CALDES MONTBUI, C.F.,B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A 10 LA LLAGOSTA, C.D.,A
TOTA LA INFORMACIÓ DE LA
LLIGA E-FUTBOL FIFA20 - PS4
A què esperes, inscriu-te ja!
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.