Competició | TEMPORADA 2015-2016

infantil segona divisio | grup 49

Competició | TEMPORADA 2015-2016

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 04-10-2015
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
R
Descansa
MOLLET U.E.,CF.,E 14 VILANOVA VALLES,C.F.,B
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,B 17 CARDEDEU, F.C.,B
PARETS, C.F.,C 13 LLINARS, C.E.,A
AMETLLA VALLES, C.F.,B 13 LA LLAGOSTA, C.D.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 42 BELLAVISTA MILAN, C.,B
LES FRANQUESES, C.F.,B 05 VALLES, C.AT.,B
Jornada 2 11-10-2015
Descansa
R
LES FRANQUESES, C.F.,B
VILANOVA VALLES,C.F.,B 81 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
CARDEDEU, F.C.,B 30 MOLLET U.E.,CF.,E
LLINARS, C.E.,A 70 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,B
LA LLAGOSTA, C.D.,A 02 PARETS, C.F.,C
BELLAVISTA MILAN, C.,B 11 AMETLLA VALLES, C.F.,B
VALLES, C.AT.,B 80 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
Jornada 3 18-10-2015
Descansa
R
VILANOVA VALLES,C.F.,B
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 40 CARDEDEU, F.C.,B
MOLLET U.E.,CF.,E 04 LLINARS, C.E.,A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,B 08 LA LLAGOSTA, C.D.,A
PARETS, C.F.,C 41 BELLAVISTA MILAN, C.,B
AMETLLA VALLES, C.F.,B 05 VALLES, C.AT.,B
LES FRANQUESES, C.F.,B 26 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
Jornada 4 25-10-2015
VILANOVA VALLES,C.F.,B 72 LES FRANQUESES, C.F.,B
CARDEDEU, F.C.,B
R
Descansa
LLINARS, C.E.,A 80 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
LA LLAGOSTA, C.D.,A 03 MOLLET U.E.,CF.,E
BELLAVISTA MILAN, C.,B 03 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,B
VALLES, C.AT.,B 60 PARETS, C.F.,C
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 50 AMETLLA VALLES, C.F.,B
Jornada 5 01-11-2015
VILANOVA VALLES,C.F.,B 80 CARDEDEU, F.C.,B
Descansa
R
LLINARS, C.E.,A
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 21 LA LLAGOSTA, C.D.,A
MOLLET U.E.,CF.,E 11 BELLAVISTA MILAN, C.,B
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,B 017 VALLES, C.AT.,B
PARETS, C.F.,C 05 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
LES FRANQUESES, C.F.,B 31 AMETLLA VALLES, C.F.,B
Jornada 6 08-11-2015
CARDEDEU, F.C.,B 50 LES FRANQUESES, C.F.,B
LLINARS, C.E.,A 25 VILANOVA VALLES,C.F.,B
LA LLAGOSTA, C.D.,A
R
Descansa
BELLAVISTA MILAN, C.,B 12 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
VALLES, C.AT.,B 70 MOLLET U.E.,CF.,E
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 90 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,B
AMETLLA VALLES, C.F.,B 11 PARETS, C.F.,C
Jornada 7 15-11-2015
CARDEDEU, F.C.,B 03 LLINARS, C.E.,A
VILANOVA VALLES,C.F.,B 50 LA LLAGOSTA, C.D.,A
Descansa
R
BELLAVISTA MILAN, C.,B
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 012 VALLES, C.AT.,B
MOLLET U.E.,CF.,E 01 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,B 07 AMETLLA VALLES, C.F.,B
LES FRANQUESES, C.F.,B 13 PARETS, C.F.,C
Jornada 8 22-11-2015
LLINARS, C.E.,A 91 LES FRANQUESES, C.F.,B
LA LLAGOSTA, C.D.,A 22 CARDEDEU, F.C.,B
BELLAVISTA MILAN, C.,B 03 VILANOVA VALLES,C.F.,B
VALLES, C.AT.,B
R
Descansa
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 70 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
AMETLLA VALLES, C.F.,B 15 MOLLET U.E.,CF.,E
PARETS, C.F.,C 50 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,B
Jornada 9 29-11-2015
LLINARS, C.E.,A 33 LA LLAGOSTA, C.D.,A
CARDEDEU, F.C.,B 31 BELLAVISTA MILAN, C.,B
VILANOVA VALLES,C.F.,B 11 VALLES, C.AT.,B
Descansa
R
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 42 AMETLLA VALLES, C.F.,B
MOLLET U.E.,CF.,E 30 PARETS, C.F.,C
LES FRANQUESES, C.F.,B 72 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,B
Jornada 10 13-12-2015
LA LLAGOSTA, C.D.,A 22 LES FRANQUESES, C.F.,B
BELLAVISTA MILAN, C.,B 03 LLINARS, C.E.,A
VALLES, C.AT.,B 91 CARDEDEU, F.C.,B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 23 VILANOVA VALLES,C.F.,B
AMETLLA VALLES, C.F.,B
R
Descansa
PARETS, C.F.,C 32 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,B 14 MOLLET U.E.,CF.,E
Jornada 11 20-12-2015
LA LLAGOSTA, C.D.,A 10 BELLAVISTA MILAN, C.,B
LLINARS, C.E.,A 02 VALLES, C.AT.,B
CARDEDEU, F.C.,B 14 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
VILANOVA VALLES,C.F.,B 90 AMETLLA VALLES, C.F.,B
Descansa
R
PARETS, C.F.,C
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 50 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,B
LES FRANQUESES, C.F.,B 23 MOLLET U.E.,CF.,E
Jornada 12 10-01-2016
LES FRANQUESES, C.F.,B 23 BELLAVISTA MILAN, C.,B
VALLES, C.AT.,B 61 LA LLAGOSTA, C.D.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 62 LLINARS, C.E.,A
AMETLLA VALLES, C.F.,B 33 CARDEDEU, F.C.,B
PARETS, C.F.,C 03 VILANOVA VALLES,C.F.,B
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,B
R
Descansa
MOLLET U.E.,CF.,E 11 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
Jornada 13 17-01-2016
BELLAVISTA MILAN, C.,B 04 VALLES, C.AT.,B
LA LLAGOSTA, C.D.,A 03 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
LLINARS, C.E.,A 23 AMETLLA VALLES, C.F.,B
CARDEDEU, F.C.,B 40 PARETS, C.F.,C
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,B 08 VILANOVA VALLES,C.F.,B
Descansa
R
MOLLET U.E.,CF.,E
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 16 LES FRANQUESES, C.F.,B

SEGONA VOLTA

Jornada 14 24-01-2016
Descansa
R
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
VILANOVA VALLES,C.F.,B 30 MOLLET U.E.,CF.,E
CARDEDEU, F.C.,B 112 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,B
LLINARS, C.E.,A 51 PARETS, C.F.,C
LA LLAGOSTA, C.D.,A 11 AMETLLA VALLES, C.F.,B
BELLAVISTA MILAN, C.,B 12 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
VALLES, C.AT.,B 61 LES FRANQUESES, C.F.,B
Jornada 15 31-01-2016
LES FRANQUESES, C.F.,B
R
Descansa
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 117 VILANOVA VALLES,C.F.,B
MOLLET U.E.,CF.,E 10 CARDEDEU, F.C.,B
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,B 17 LLINARS, C.E.,A
PARETS, C.F.,C 11 LA LLAGOSTA, C.D.,A
AMETLLA VALLES, C.F.,B 15 BELLAVISTA MILAN, C.,B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 11 VALLES, C.AT.,B
Jornada 16 14-02-2016
VILANOVA VALLES,C.F.,B
R
Descansa
CARDEDEU, F.C.,B 31 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
LLINARS, C.E.,A 21 MOLLET U.E.,CF.,E
LA LLAGOSTA, C.D.,A 51 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,B
BELLAVISTA MILAN, C.,B 50 PARETS, C.F.,C
VALLES, C.AT.,B 120 AMETLLA VALLES, C.F.,B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 42 LES FRANQUESES, C.F.,B
Jornada 17 21-02-2016
LES FRANQUESES, C.F.,B 03 VILANOVA VALLES,C.F.,B
Descansa
R
CARDEDEU, F.C.,B
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 06 LLINARS, C.E.,A
MOLLET U.E.,CF.,E 32 LA LLAGOSTA, C.D.,A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,B 15 BELLAVISTA MILAN, C.,B
PARETS, C.F.,C 07 VALLES, C.AT.,B
AMETLLA VALLES, C.F.,B 02 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
Jornada 18 28-02-2016
CARDEDEU, F.C.,B 14 VILANOVA VALLES,C.F.,B
LLINARS, C.E.,A
R
Descansa
LA LLAGOSTA, C.D.,A 74 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
BELLAVISTA MILAN, C.,B 20 MOLLET U.E.,CF.,E
VALLES, C.AT.,B 122 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 20 PARETS, C.F.,C
AMETLLA VALLES, C.F.,B 22 LES FRANQUESES, C.F.,B
Jornada 19 06-03-2016
LES FRANQUESES, C.F.,B 51 CARDEDEU, F.C.,B
VILANOVA VALLES,C.F.,B 11 LLINARS, C.E.,A
Descansa
R
LA LLAGOSTA, C.D.,A
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 01 BELLAVISTA MILAN, C.,B
MOLLET U.E.,CF.,E 08 VALLES, C.AT.,B
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,B 06 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
PARETS, C.F.,C 60 AMETLLA VALLES, C.F.,B
Jornada 20 13-03-2016
LLINARS, C.E.,A 32 CARDEDEU, F.C.,B
LA LLAGOSTA, C.D.,A 01 VILANOVA VALLES,C.F.,B
BELLAVISTA MILAN, C.,B
R
Descansa
VALLES, C.AT.,B 50 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 21 MOLLET U.E.,CF.,E
AMETLLA VALLES, C.F.,B 83 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,B
PARETS, C.F.,C 00 LES FRANQUESES, C.F.,B
Jornada 21 20-03-2016
LES FRANQUESES, C.F.,B 15 LLINARS, C.E.,A
CARDEDEU, F.C.,B 22 LA LLAGOSTA, C.D.,A
VILANOVA VALLES,C.F.,B 40 BELLAVISTA MILAN, C.,B
Descansa
R
VALLES, C.AT.,B
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 15 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
MOLLET U.E.,CF.,E 10 AMETLLA VALLES, C.F.,B
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,B 11 PARETS, C.F.,C
Jornada 22 03-04-2016
LA LLAGOSTA, C.D.,A 16 LLINARS, C.E.,A
BELLAVISTA MILAN, C.,B 23 CARDEDEU, F.C.,B
VALLES, C.AT.,B 41 VILANOVA VALLES,C.F.,B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
R
Descansa
AMETLLA VALLES, C.F.,B 22 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
PARETS, C.F.,C 02 MOLLET U.E.,CF.,E
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,B 06 LES FRANQUESES, C.F.,B
Jornada 23 10-04-2016
LES FRANQUESES, C.F.,B 03 LA LLAGOSTA, C.D.,A
LLINARS, C.E.,A 21 BELLAVISTA MILAN, C.,B
CARDEDEU, F.C.,B 08 VALLES, C.AT.,B
VILANOVA VALLES,C.F.,B 00 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
Descansa
R
AMETLLA VALLES, C.F.,B
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 15 PARETS, C.F.,C
MOLLET U.E.,CF.,E 20 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,B
Jornada 24 17-04-2016
BELLAVISTA MILAN, C.,B 31 LA LLAGOSTA, C.D.,A
VALLES, C.AT.,B 40 LLINARS, C.E.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 71 CARDEDEU, F.C.,B
AMETLLA VALLES, C.F.,B 06 VILANOVA VALLES,C.F.,B
PARETS, C.F.,C
R
Descansa
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,B 01 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
MOLLET U.E.,CF.,E 40 LES FRANQUESES, C.F.,B
Jornada 25 24-04-2016
BELLAVISTA MILAN, C.,B 11 LES FRANQUESES, C.F.,B
LA LLAGOSTA, C.D.,A 02 VALLES, C.AT.,B
LLINARS, C.E.,A 41 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
CARDEDEU, F.C.,B 60 AMETLLA VALLES, C.F.,B
VILANOVA VALLES,C.F.,B 51 PARETS, C.F.,C
Descansa
R
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,B
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 19 MOLLET U.E.,CF.,E
Jornada 26 01-05-2016
VALLES, C.AT.,B 40 BELLAVISTA MILAN, C.,B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 80 LA LLAGOSTA, C.D.,A
AMETLLA VALLES, C.F.,B 04 LLINARS, C.E.,A
PARETS, C.F.,C 12 CARDEDEU, F.C.,B
VILANOVA VALLES,C.F.,B 70 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,B
MOLLET U.E.,CF.,E
R
Descansa
LES FRANQUESES, C.F.,B 40 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
Concurs Wala
Carnet del Federat
Entra i vota el disseny guanyador!
vs
LA GRAN FINAL
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.