Competició | TEMPORADA 2015-2016

infantil segona divisio | grup 5

Competició | TEMPORADA 2015-2016

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 04-10-2015
SANT ROC OLOT , C.F.,A 04 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
SANTJOANEN, C.P.,A - Descansa
AMER, C.F.,A 32 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
PORQUERES, U.E.,B 32 BESALU, C.E.,A
BANYOLES, C.E.,B 08 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
BANYOLES CLUB AT.,A 100 LA CANYA, A.E.,A
TER-BRUGENT 2014 A.E,A 130 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A
LES PRESES, C.F.,B 51 TORELLO, C.F.,C
Jornada 2 11-10-2015
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B 30 LES PRESES, C.F.,B
Descansa - SANT ROC OLOT , C.F.,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 34 SANTJOANEN, C.P.,A
BESALU, C.E.,A 21 AMER, C.F.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 20 PORQUERES, U.E.,B
LA CANYA, A.E.,A 50 BANYOLES, C.E.,B
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A 09 BANYOLES CLUB AT.,A
TORELLO, C.F.,C 11 TER-BRUGENT 2014 A.E,A
Jornada 3 18-10-2015
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B - Descansa
SANT ROC OLOT , C.F.,A 27 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
SANTJOANEN, C.P.,A 40 BESALU, C.E.,A
AMER, C.F.,A 01 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
PORQUERES, U.E.,B 12 LA CANYA, A.E.,A
BANYOLES, C.E.,B 61 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A
BANYOLES CLUB AT.,A 90 TORELLO, C.F.,C
LES PRESES, C.F.,B 26 TER-BRUGENT 2014 A.E,A
Jornada 4 25-10-2015
Descansa - LES PRESES, C.F.,B
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 23 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
BESALU, C.E.,A 21 SANT ROC OLOT , C.F.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 30 SANTJOANEN, C.P.,A
LA CANYA, A.E.,A 31 AMER, C.F.,A
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A 34 PORQUERES, U.E.,B
TORELLO, C.F.,C 32 BANYOLES, C.E.,B
TER-BRUGENT 2014 A.E,A 11 BANYOLES CLUB AT.,A
Jornada 5 01-11-2015
Descansa - JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B 41 BESALU, C.E.,A
SANT ROC OLOT , C.F.,A 28 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
SANTJOANEN, C.P.,A 42 LA CANYA, A.E.,A
AMER, C.F.,A 13 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A
PORQUERES, U.E.,B 13 TORELLO, C.F.,C
BANYOLES, C.E.,B 25 TER-BRUGENT 2014 A.E,A
LES PRESES, C.F.,B 04 BANYOLES CLUB AT.,A
Jornada 6 08-11-2015
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 11 LES PRESES, C.F.,B
BESALU, C.E.,A - Descansa
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 20 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
LA CANYA, A.E.,A 72 SANT ROC OLOT , C.F.,A
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A 58 SANTJOANEN, C.P.,A
TORELLO, C.F.,C 22 AMER, C.F.,A
TER-BRUGENT 2014 A.E,A 31 PORQUERES, U.E.,B
BANYOLES CLUB AT.,A 110 BANYOLES, C.E.,B
Jornada 7 15-11-2015
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 82 BESALU, C.E.,A
Descansa - FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B 34 LA CANYA, A.E.,A
SANT ROC OLOT , C.F.,A 64 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A
SANTJOANEN, C.P.,A 133 TORELLO, C.F.,C
AMER, C.F.,A 26 TER-BRUGENT 2014 A.E,A
PORQUERES, U.E.,B 12 BANYOLES CLUB AT.,A
LES PRESES, C.F.,B 31 BANYOLES, C.E.,B
Jornada 8 22-11-2015
BESALU, C.E.,A 21 LES PRESES, C.F.,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 21 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
LA CANYA, A.E.,A - Descansa
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A 16 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
TORELLO, C.F.,C 31 SANT ROC OLOT , C.F.,A
TER-BRUGENT 2014 A.E,A 82 SANTJOANEN, C.P.,A
BANYOLES CLUB AT.,A 80 AMER, C.F.,A
BANYOLES, C.E.,B 01 PORQUERES, U.E.,B
Jornada 9 29-11-2015
BESALU, C.E.,A 17 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 54 LA CANYA, A.E.,A
Descansa - VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B 53 TORELLO, C.F.,C
SANT ROC OLOT , C.F.,A 28 TER-BRUGENT 2014 A.E,A
SANTJOANEN, C.P.,A 012 BANYOLES CLUB AT.,A
AMER, C.F.,A 41 BANYOLES, C.E.,B
LES PRESES, C.F.,B 52 PORQUERES, U.E.,B
Jornada 10 13-12-2015
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 61 LES PRESES, C.F.,B
LA CANYA, A.E.,A 12 BESALU, C.E.,A
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A 29 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
TORELLO, C.F.,C - Descansa
TER-BRUGENT 2014 A.E,A 52 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
BANYOLES CLUB AT.,A 80 SANT ROC OLOT , C.F.,A
BANYOLES, C.E.,B 16 SANTJOANEN, C.P.,A
PORQUERES, U.E.,B 30 AMER, C.F.,A
Jornada 11 20-12-2015
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 31 LA CANYA, A.E.,A
BESALU, C.E.,A 33 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 85 TORELLO, C.F.,C
Descansa - TER-BRUGENT 2014 A.E,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B 16 BANYOLES CLUB AT.,A
SANT ROC OLOT , C.F.,A 04 BANYOLES, C.E.,B
SANTJOANEN, C.P.,A 52 PORQUERES, U.E.,B
LES PRESES, C.F.,B 36 AMER, C.F.,A
Jornada 12 10-01-2016
LA CANYA, A.E.,A 00 LES PRESES, C.F.,B
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A 17 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
TORELLO, C.F.,C 33 BESALU, C.E.,A
TER-BRUGENT 2014 A.E,A 42 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
BANYOLES CLUB AT.,A - Descansa
BANYOLES, C.E.,B 16 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
PORQUERES, U.E.,B 24 SANT ROC OLOT , C.F.,A
AMER, C.F.,A 22 SANTJOANEN, C.P.,A
Jornada 13 17-01-2016
LA CANYA, A.E.,A 73 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 60 TORELLO, C.F.,C
BESALU, C.E.,A 05 TER-BRUGENT 2014 A.E,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 14 BANYOLES CLUB AT.,A
Descansa - BANYOLES, C.E.,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B 32 PORQUERES, U.E.,B
SANT ROC OLOT , C.F.,A 34 AMER, C.F.,A
LES PRESES, C.F.,B 33 SANTJOANEN, C.P.,A
Jornada 14 24-01-2016
LES PRESES, C.F.,B 62 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A
TORELLO, C.F.,C 23 LA CANYA, A.E.,A
TER-BRUGENT 2014 A.E,A 33 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
BANYOLES CLUB AT.,A 70 BESALU, C.E.,A
BANYOLES, C.E.,B 13 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
PORQUERES, U.E.,B - Descansa
AMER, C.F.,A 23 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
SANTJOANEN, C.P.,A 70 SANT ROC OLOT , C.F.,A
Jornada 15 31-01-2016
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A 61 TORELLO, C.F.,C
LA CANYA, A.E.,A 31 TER-BRUGENT 2014 A.E,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 12 BANYOLES CLUB AT.,A
BESALU, C.E.,A 44 BANYOLES, C.E.,B
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 43 PORQUERES, U.E.,B
Descansa - AMER, C.F.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B 42 SANTJOANEN, C.P.,A
SANT ROC OLOT , C.F.,A 14 LES PRESES, C.F.,B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 14-02-2016
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B 60 SANT ROC OLOT , C.F.,A
Descansa - SANTJOANEN, C.P.,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 62 AMER, C.F.,A
BESALU, C.E.,A 12 PORQUERES, U.E.,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 70 BANYOLES, C.E.,B
LA CANYA, A.E.,A 07 BANYOLES CLUB AT.,A
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A 013 TER-BRUGENT 2014 A.E,A
TORELLO, C.F.,C 13 LES PRESES, C.F.,B
Jornada 17 21-02-2016
LES PRESES, C.F.,B 10 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
SANT ROC OLOT , C.F.,A - Descansa
SANTJOANEN, C.P.,A 24 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
AMER, C.F.,A 22 BESALU, C.E.,A
PORQUERES, U.E.,B 03 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
BANYOLES, C.E.,B 11 LA CANYA, A.E.,A
BANYOLES CLUB AT.,A 160 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A
TER-BRUGENT 2014 A.E,A 150 TORELLO, C.F.,C
Jornada 18 28-02-2016
Descansa - ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 52 SANT ROC OLOT , C.F.,A
BESALU, C.E.,A 08 SANTJOANEN, C.P.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 70 AMER, C.F.,A
LA CANYA, A.E.,A 32 PORQUERES, U.E.,B
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A 32 BANYOLES, C.E.,B
TORELLO, C.F.,C 06 BANYOLES CLUB AT.,A
TER-BRUGENT 2014 A.E,A 30 LES PRESES, C.F.,B
Jornada 19 06-03-2016
LES PRESES, C.F.,B - Descansa
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B 44 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
SANT ROC OLOT , C.F.,A 25 BESALU, C.E.,A
SANTJOANEN, C.P.,A 63 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
AMER, C.F.,A 27 LA CANYA, A.E.,A
PORQUERES, U.E.,B 72 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A
BANYOLES, C.E.,B 11 TORELLO, C.F.,C
BANYOLES CLUB AT.,A 41 TER-BRUGENT 2014 A.E,A
Jornada 20 13-03-2016
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A - Descansa
BESALU, C.E.,A 29 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 50 SANT ROC OLOT , C.F.,A
LA CANYA, A.E.,A 25 SANTJOANEN, C.P.,A
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A 34 AMER, C.F.,A
TORELLO, C.F.,C 22 PORQUERES, U.E.,B
TER-BRUGENT 2014 A.E,A 60 BANYOLES, C.E.,B
BANYOLES CLUB AT.,A 90 LES PRESES, C.F.,B
Jornada 21 20-03-2016
LES PRESES, C.F.,B 32 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
Descansa - BESALU, C.E.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B 14 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
SANT ROC OLOT , C.F.,A 22 LA CANYA, A.E.,A
SANTJOANEN, C.P.,A 131 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A
AMER, C.F.,A 21 TORELLO, C.F.,C
PORQUERES, U.E.,B 33 TER-BRUGENT 2014 A.E,A
BANYOLES, C.E.,B 04 BANYOLES CLUB AT.,A
Jornada 22 03-04-2016
BESALU, C.E.,A 05 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C - Descansa
LA CANYA, A.E.,A 34 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A 43 SANT ROC OLOT , C.F.,A
TORELLO, C.F.,C 15 SANTJOANEN, C.P.,A
TER-BRUGENT 2014 A.E,A 61 AMER, C.F.,A
BANYOLES CLUB AT.,A 20 PORQUERES, U.E.,B
BANYOLES, C.E.,B 13 LES PRESES, C.F.,B
Jornada 23 10-04-2016
LES PRESES, C.F.,B 30 BESALU, C.E.,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 43 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
Descansa - LA CANYA, A.E.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B 101 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A
SANT ROC OLOT , C.F.,A 44 TORELLO, C.F.,C
SANTJOANEN, C.P.,A 22 TER-BRUGENT 2014 A.E,A
AMER, C.F.,A 05 BANYOLES CLUB AT.,A
PORQUERES, U.E.,B 60 BANYOLES, C.E.,B
Jornada 24 17-04-2016
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 51 BESALU, C.E.,A
LA CANYA, A.E.,A 24 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A - Descansa
TORELLO, C.F.,C 46 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
TER-BRUGENT 2014 A.E,A 30 SANT ROC OLOT , C.F.,A
BANYOLES CLUB AT.,A 42 SANTJOANEN, C.P.,A
BANYOLES, C.E.,B 01 AMER, C.F.,A
PORQUERES, U.E.,B 54 LES PRESES, C.F.,B
Jornada 25 24-04-2016
LES PRESES, C.F.,B 03 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
BESALU, C.E.,A 14 LA CANYA, A.E.,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 81 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A
Descansa - TORELLO, C.F.,C
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B 11 TER-BRUGENT 2014 A.E,A
SANT ROC OLOT , C.F.,A 014 BANYOLES CLUB AT.,A
SANTJOANEN, C.P.,A 52 BANYOLES, C.E.,B
AMER, C.F.,A 13 PORQUERES, U.E.,B
Jornada 26 01-05-2016
LA CANYA, A.E.,A 22 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A 45 BESALU, C.E.,A
TORELLO, C.F.,C 32 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
TER-BRUGENT 2014 A.E,A - Descansa
BANYOLES CLUB AT.,A 41 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
BANYOLES, C.E.,B 12 SANT ROC OLOT , C.F.,A
PORQUERES, U.E.,B 02 SANTJOANEN, C.P.,A
AMER, C.F.,A 12 LES PRESES, C.F.,B
Jornada 27 08-05-2016
LES PRESES, C.F.,B 44 LA CANYA, A.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 90 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A
BESALU, C.E.,A 30 TORELLO, C.F.,C
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 34 TER-BRUGENT 2014 A.E,A
Descansa - BANYOLES CLUB AT.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B 40 BANYOLES, C.E.,B
SANT ROC OLOT , C.F.,A 15 PORQUERES, U.E.,B
SANTJOANEN, C.P.,A 80 AMER, C.F.,A
Jornada 28 15-05-2016
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A 38 LA CANYA, A.E.,A
TORELLO, C.F.,C 25 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
TER-BRUGENT 2014 A.E,A 91 BESALU, C.E.,A
BANYOLES CLUB AT.,A 90 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
BANYOLES, C.E.,B - Descansa
PORQUERES, U.E.,B 00 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
AMER, C.F.,A 32 SANT ROC OLOT , C.F.,A
SANTJOANEN, C.P.,A 92 LES PRESES, C.F.,B
Jornada 29 22-05-2016
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A 38 LES PRESES, C.F.,B
LA CANYA, A.E.,A 42 TORELLO, C.F.,C
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C 33 TER-BRUGENT 2014 A.E,A
BESALU, C.E.,A 010 BANYOLES CLUB AT.,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 32 BANYOLES, C.E.,B
Descansa - PORQUERES, U.E.,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B 33 AMER, C.F.,A
SANT ROC OLOT , C.F.,A 011 SANTJOANEN, C.P.,A
Jornada 30 29-05-2016
TORELLO, C.F.,C 103 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL ,A
TER-BRUGENT 2014 A.E,A 63 LA CANYA, A.E.,A
BANYOLES CLUB AT.,A 40 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,C
BANYOLES, C.E.,B 12 BESALU, C.E.,A
PORQUERES, U.E.,B 40 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
AMER, C.F.,A - Descansa
SANTJOANEN, C.P.,A 41 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
LES PRESES, C.F.,B 32 SANT ROC OLOT , C.F.,A
TOTA LA INFORMACIÓ DE LA
LLIGA E-FUTBOL FIFA20 - PS4
A què esperes, inscriu-te ja!
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.