Competició | TEMPORADA 2015-2016

infantil segona divisio | grup 9

Competició | TEMPORADA 2015-2016

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 04-10-2015
FARNERS, C.E.,B 14 CALDES MALAVELLA, U.E.,B
SANT PONÇ, AT.,B 03 CAL AGUIDO, A.D.,B
MAÇANET SELVA, U.E.,A 02 SANT GREGORI, A.E.,C
RIUDARENES 2005 CE.,A 33 UNIÓ GIRONA A.C.E.,C
TORDERA, C.F.,A 50 LLORET, C.F.,C
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B 02 VILOBI ASSOC. ESP.,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B 102 PENYA BONS AIRES, E.,C
Descansa - SILS, C.F.,B
Jornada 2 11-10-2015
CALDES MALAVELLA, U.E.,B - Descansa
CAL AGUIDO, A.D.,B 41 FARNERS, C.E.,B
SANT GREGORI, A.E.,C 21 SANT PONÇ, AT.,B
UNIÓ GIRONA A.C.E.,C 30 MAÇANET SELVA, U.E.,A
LLORET, C.F.,C 06 RIUDARENES 2005 CE.,A
VILOBI ASSOC. ESP.,A 40 TORDERA, C.F.,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B 40 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B
SILS, C.F.,B 71 PENYA BONS AIRES, E.,C
Jornada 3 18-10-2015
CALDES MALAVELLA, U.E.,B 62 CAL AGUIDO, A.D.,B
FARNERS, C.E.,B 34 SANT GREGORI, A.E.,C
SANT PONÇ, AT.,B 07 UNIÓ GIRONA A.C.E.,C
MAÇANET SELVA, U.E.,A 23 LLORET, C.F.,C
RIUDARENES 2005 CE.,A 22 VILOBI ASSOC. ESP.,A
TORDERA, C.F.,A 11 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B 80 SILS, C.F.,B
Descansa - PENYA BONS AIRES, E.,C
Jornada 4 25-10-2015
CAL AGUIDO, A.D.,B - Descansa
SANT GREGORI, A.E.,C 22 CALDES MALAVELLA, U.E.,B
UNIÓ GIRONA A.C.E.,C 90 FARNERS, C.E.,B
LLORET, C.F.,C 64 SANT PONÇ, AT.,B
VILOBI ASSOC. ESP.,A 101 MAÇANET SELVA, U.E.,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B 11 RIUDARENES 2005 CE.,A
SILS, C.F.,B 74 TORDERA, C.F.,A
PENYA BONS AIRES, E.,C 24 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B
Jornada 5 01-11-2015
CAL AGUIDO, A.D.,B 27 SANT GREGORI, A.E.,C
CALDES MALAVELLA, U.E.,B 44 UNIÓ GIRONA A.C.E.,C
FARNERS, C.E.,B 72 LLORET, C.F.,C
SANT PONÇ, AT.,B 17 VILOBI ASSOC. ESP.,A
MAÇANET SELVA, U.E.,A 03 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B
RIUDARENES 2005 CE.,A 70 SILS, C.F.,B
TORDERA, C.F.,A 41 PENYA BONS AIRES, E.,C
Descansa - VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B
Jornada 6 08-11-2015
SANT GREGORI, A.E.,C - Descansa
UNIÓ GIRONA A.C.E.,C 71 CAL AGUIDO, A.D.,B
LLORET, C.F.,C 04 CALDES MALAVELLA, U.E.,B
VILOBI ASSOC. ESP.,A 112 FARNERS, C.E.,B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B 72 SANT PONÇ, AT.,B
SILS, C.F.,B 10 MAÇANET SELVA, U.E.,A
PENYA BONS AIRES, E.,C 012 RIUDARENES 2005 CE.,A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B 13 TORDERA, C.F.,A
Jornada 7 15-11-2015
SANT GREGORI, A.E.,C 14 UNIÓ GIRONA A.C.E.,C
CAL AGUIDO, A.D.,B 13 LLORET, C.F.,C
CALDES MALAVELLA, U.E.,B 26 VILOBI ASSOC. ESP.,A
FARNERS, C.E.,B 26 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B
SANT PONÇ, AT.,B 37 SILS, C.F.,B
MAÇANET SELVA, U.E.,A 62 PENYA BONS AIRES, E.,C
RIUDARENES 2005 CE.,A 61 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B
Descansa - TORDERA, C.F.,A
Jornada 8 22-11-2015
UNIÓ GIRONA A.C.E.,C - Descansa
LLORET, C.F.,C 12 SANT GREGORI, A.E.,C
VILOBI ASSOC. ESP.,A 110 CAL AGUIDO, A.D.,B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B 60 CALDES MALAVELLA, U.E.,B
SILS, C.F.,B 37 FARNERS, C.E.,B
PENYA BONS AIRES, E.,C 24 SANT PONÇ, AT.,B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B 20 MAÇANET SELVA, U.E.,A
TORDERA, C.F.,A 05 RIUDARENES 2005 CE.,A
Jornada 9 29-11-2015
UNIÓ GIRONA A.C.E.,C 50 LLORET, C.F.,C
SANT GREGORI, A.E.,C 35 VILOBI ASSOC. ESP.,A
CAL AGUIDO, A.D.,B 35 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B
CALDES MALAVELLA, U.E.,B 30 SILS, C.F.,B
FARNERS, C.E.,B 41 PENYA BONS AIRES, E.,C
SANT PONÇ, AT.,B 32 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B
MAÇANET SELVA, U.E.,A 10 TORDERA, C.F.,A
Descansa - RIUDARENES 2005 CE.,A
Jornada 10 13-12-2015
LLORET, C.F.,C - Descansa
VILOBI ASSOC. ESP.,A 21 UNIÓ GIRONA A.C.E.,C
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B 14 SANT GREGORI, A.E.,C
SILS, C.F.,B 13 CAL AGUIDO, A.D.,B
PENYA BONS AIRES, E.,C 02 CALDES MALAVELLA, U.E.,B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B 50 FARNERS, C.E.,B
TORDERA, C.F.,A 70 SANT PONÇ, AT.,B
RIUDARENES 2005 CE.,A 70 MAÇANET SELVA, U.E.,A
Jornada 11 20-12-2015
LLORET, C.F.,C 18 VILOBI ASSOC. ESP.,A
UNIÓ GIRONA A.C.E.,C 102 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B
SANT GREGORI, A.E.,C 71 SILS, C.F.,B
CAL AGUIDO, A.D.,B 41 PENYA BONS AIRES, E.,C
CALDES MALAVELLA, U.E.,B 01 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B
FARNERS, C.E.,B 23 TORDERA, C.F.,A
SANT PONÇ, AT.,B 09 RIUDARENES 2005 CE.,A
Descansa - MAÇANET SELVA, U.E.,A
Jornada 12 10-01-2016
VILOBI ASSOC. ESP.,A - Descansa
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B 41 LLORET, C.F.,C
SILS, C.F.,B 014 UNIÓ GIRONA A.C.E.,C
PENYA BONS AIRES, E.,C 34 SANT GREGORI, A.E.,C
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B 70 CAL AGUIDO, A.D.,B
TORDERA, C.F.,A 22 CALDES MALAVELLA, U.E.,B
RIUDARENES 2005 CE.,A 72 FARNERS, C.E.,B
MAÇANET SELVA, U.E.,A 21 SANT PONÇ, AT.,B
Jornada 13 17-01-2016
VILOBI ASSOC. ESP.,A 42 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B
LLORET, C.F.,C 15 SILS, C.F.,B
UNIÓ GIRONA A.C.E.,C 100 PENYA BONS AIRES, E.,C
SANT GREGORI, A.E.,C 02 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B
CAL AGUIDO, A.D.,B 26 TORDERA, C.F.,A
CALDES MALAVELLA, U.E.,B 010 RIUDARENES 2005 CE.,A
FARNERS, C.E.,B 22 MAÇANET SELVA, U.E.,A
Descansa - SANT PONÇ, AT.,B
Jornada 14 24-01-2016
Descansa - SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B
SILS, C.F.,B 16 VILOBI ASSOC. ESP.,A
PENYA BONS AIRES, E.,C 00 LLORET, C.F.,C
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B 23 UNIÓ GIRONA A.C.E.,C
TORDERA, C.F.,A 12 SANT GREGORI, A.E.,C
RIUDARENES 2005 CE.,A 110 CAL AGUIDO, A.D.,B
MAÇANET SELVA, U.E.,A 11 CALDES MALAVELLA, U.E.,B
SANT PONÇ, AT.,B 16 FARNERS, C.E.,B
Jornada 15 31-01-2016
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B 22 SILS, C.F.,B
VILOBI ASSOC. ESP.,A 41 PENYA BONS AIRES, E.,C
LLORET, C.F.,C 34 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B
UNIÓ GIRONA A.C.E.,C 41 TORDERA, C.F.,A
SANT GREGORI, A.E.,C 04 RIUDARENES 2005 CE.,A
CAL AGUIDO, A.D.,B 13 MAÇANET SELVA, U.E.,A
CALDES MALAVELLA, U.E.,B 23 SANT PONÇ, AT.,B
FARNERS, C.E.,B - Descansa

SEGONA VOLTA

Jornada 16 14-02-2016
CALDES MALAVELLA, U.E.,B 61 FARNERS, C.E.,B
CAL AGUIDO, A.D.,B 23 SANT PONÇ, AT.,B
SANT GREGORI, A.E.,C 05 MAÇANET SELVA, U.E.,A
UNIÓ GIRONA A.C.E.,C 32 RIUDARENES 2005 CE.,A
LLORET, C.F.,C 27 TORDERA, C.F.,A
VILOBI ASSOC. ESP.,A 30 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B
PENYA BONS AIRES, E.,C 03 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B
SILS, C.F.,B - Descansa
Jornada 17 21-02-2016
Descansa - CALDES MALAVELLA, U.E.,B
FARNERS, C.E.,B 83 CAL AGUIDO, A.D.,B
SANT PONÇ, AT.,B 12 SANT GREGORI, A.E.,C
MAÇANET SELVA, U.E.,A 36 UNIÓ GIRONA A.C.E.,C
RIUDARENES 2005 CE.,A 81 LLORET, C.F.,C
TORDERA, C.F.,A 04 VILOBI ASSOC. ESP.,A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B 12 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B
PENYA BONS AIRES, E.,C 80 SILS, C.F.,B
Jornada 18 28-02-2016
CAL AGUIDO, A.D.,B 04 CALDES MALAVELLA, U.E.,B
SANT GREGORI, A.E.,C 62 FARNERS, C.E.,B
UNIÓ GIRONA A.C.E.,C 132 SANT PONÇ, AT.,B
LLORET, C.F.,C 13 MAÇANET SELVA, U.E.,A
VILOBI ASSOC. ESP.,A 51 RIUDARENES 2005 CE.,A
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B 52 TORDERA, C.F.,A
SILS, C.F.,B 16 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B
PENYA BONS AIRES, E.,C - Descansa
Jornada 19 06-03-2016
Descansa - CAL AGUIDO, A.D.,B
CALDES MALAVELLA, U.E.,B 34 SANT GREGORI, A.E.,C
FARNERS, C.E.,B 24 UNIÓ GIRONA A.C.E.,C
SANT PONÇ, AT.,B 33 LLORET, C.F.,C
MAÇANET SELVA, U.E.,A 10 VILOBI ASSOC. ESP.,A
RIUDARENES 2005 CE.,A 33 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B
TORDERA, C.F.,A 41 SILS, C.F.,B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B 40 PENYA BONS AIRES, E.,C
Jornada 20 13-03-2016
SANT GREGORI, A.E.,C 21 CAL AGUIDO, A.D.,B
UNIÓ GIRONA A.C.E.,C 60 CALDES MALAVELLA, U.E.,B
LLORET, C.F.,C 36 FARNERS, C.E.,B
VILOBI ASSOC. ESP.,A 102 SANT PONÇ, AT.,B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B 30 MAÇANET SELVA, U.E.,A
SILS, C.F.,B 33 RIUDARENES 2005 CE.,A
PENYA BONS AIRES, E.,C 04 TORDERA, C.F.,A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B - Descansa
Jornada 21 20-03-2016
Descansa - SANT GREGORI, A.E.,C
CAL AGUIDO, A.D.,B 16 UNIÓ GIRONA A.C.E.,C
CALDES MALAVELLA, U.E.,B 13 LLORET, C.F.,C
FARNERS, C.E.,B 01 VILOBI ASSOC. ESP.,A
SANT PONÇ, AT.,B 14 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B
MAÇANET SELVA, U.E.,A 03 SILS, C.F.,B
RIUDARENES 2005 CE.,A 50 PENYA BONS AIRES, E.,C
TORDERA, C.F.,A 21 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B
Jornada 22 03-04-2016
UNIÓ GIRONA A.C.E.,C 40 SANT GREGORI, A.E.,C
LLORET, C.F.,C 42 CAL AGUIDO, A.D.,B
VILOBI ASSOC. ESP.,A 80 CALDES MALAVELLA, U.E.,B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B 71 FARNERS, C.E.,B
SILS, C.F.,B 74 SANT PONÇ, AT.,B
PENYA BONS AIRES, E.,C 31 MAÇANET SELVA, U.E.,A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B 14 RIUDARENES 2005 CE.,A
TORDERA, C.F.,A - Descansa
Jornada 23 10-04-2016
Descansa - UNIÓ GIRONA A.C.E.,C
SANT GREGORI, A.E.,C 33 LLORET, C.F.,C
CAL AGUIDO, A.D.,B 16 VILOBI ASSOC. ESP.,A
CALDES MALAVELLA, U.E.,B 18 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B
FARNERS, C.E.,B 81 SILS, C.F.,B
SANT PONÇ, AT.,B 101 PENYA BONS AIRES, E.,C
MAÇANET SELVA, U.E.,A 33 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B
RIUDARENES 2005 CE.,A 30 TORDERA, C.F.,A
Jornada 24 17-04-2016
LLORET, C.F.,C 04 UNIÓ GIRONA A.C.E.,C
VILOBI ASSOC. ESP.,A 61 SANT GREGORI, A.E.,C
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B 41 CAL AGUIDO, A.D.,B
SILS, C.F.,B 16 CALDES MALAVELLA, U.E.,B
PENYA BONS AIRES, E.,C 50 FARNERS, C.E.,B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B 54 SANT PONÇ, AT.,B
TORDERA, C.F.,A 40 MAÇANET SELVA, U.E.,A
RIUDARENES 2005 CE.,A - Descansa
Jornada 25 24-04-2016
Descansa - LLORET, C.F.,C
UNIÓ GIRONA A.C.E.,C 01 VILOBI ASSOC. ESP.,A
SANT GREGORI, A.E.,C 12 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B
CAL AGUIDO, A.D.,B 35 SILS, C.F.,B
CALDES MALAVELLA, U.E.,B 50 PENYA BONS AIRES, E.,C
FARNERS, C.E.,B 01 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B
SANT PONÇ, AT.,B 15 TORDERA, C.F.,A
MAÇANET SELVA, U.E.,A 24 RIUDARENES 2005 CE.,A
Jornada 26 01-05-2016
VILOBI ASSOC. ESP.,A 71 LLORET, C.F.,C
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B 24 UNIÓ GIRONA A.C.E.,C
SILS, C.F.,B 43 SANT GREGORI, A.E.,C
PENYA BONS AIRES, E.,C 23 CAL AGUIDO, A.D.,B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B 21 CALDES MALAVELLA, U.E.,B
TORDERA, C.F.,A 50 FARNERS, C.E.,B
RIUDARENES 2005 CE.,A 210 SANT PONÇ, AT.,B
MAÇANET SELVA, U.E.,A - Descansa
Jornada 27 08-05-2016
Descansa - VILOBI ASSOC. ESP.,A
LLORET, C.F.,C 14 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B
UNIÓ GIRONA A.C.E.,C 70 SILS, C.F.,B
SANT GREGORI, A.E.,C 80 PENYA BONS AIRES, E.,C
CAL AGUIDO, A.D.,B 32 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B
CALDES MALAVELLA, U.E.,B 31 TORDERA, C.F.,A
FARNERS, C.E.,B 14 RIUDARENES 2005 CE.,A
SANT PONÇ, AT.,B 30 MAÇANET SELVA, U.E.,A
Jornada 28 15-05-2016
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B 45 VILOBI ASSOC. ESP.,A
SILS, C.F.,B 24 LLORET, C.F.,C
PENYA BONS AIRES, E.,C 18 UNIÓ GIRONA A.C.E.,C
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B 30 SANT GREGORI, A.E.,C
TORDERA, C.F.,A 41 CAL AGUIDO, A.D.,B
RIUDARENES 2005 CE.,A 31 CALDES MALAVELLA, U.E.,B
MAÇANET SELVA, U.E.,A 51 FARNERS, C.E.,B
SANT PONÇ, AT.,B - Descansa
Jornada 29 22-05-2016
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B - Descansa
VILOBI ASSOC. ESP.,A 53 SILS, C.F.,B
LLORET, C.F.,C 60 PENYA BONS AIRES, E.,C
UNIÓ GIRONA A.C.E.,C 50 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B
SANT GREGORI, A.E.,C 11 TORDERA, C.F.,A
CAL AGUIDO, A.D.,B 17 RIUDARENES 2005 CE.,A
CALDES MALAVELLA, U.E.,B 11 MAÇANET SELVA, U.E.,A
FARNERS, C.E.,B 57 SANT PONÇ, AT.,B
Jornada 30 29-05-2016
SILS, C.F.,B 34 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL ,B
PENYA BONS AIRES, E.,C 06 VILOBI ASSOC. ESP.,A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,B 50 LLORET, C.F.,C
TORDERA, C.F.,A 12 UNIÓ GIRONA A.C.E.,C
RIUDARENES 2005 CE.,A 91 SANT GREGORI, A.E.,C
MAÇANET SELVA, U.E.,A 20 CAL AGUIDO, A.D.,B
SANT PONÇ, AT.,B 25 CALDES MALAVELLA, U.E.,B
Descansa - FARNERS, C.E.,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.