Competició | TEMPORADA 2015-2016

juvenil segona divisio | grup 32

Competició | TEMPORADA 2015-2016

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 04-10-2015
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A 40 CALDES MONTBUI, C.F.,B
MARTORELLES, C.F.,B 45 ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A 03 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A
LA LLAGOSTA, C.D.,A 04 LLIÇÀ D'AMUNT, C.E.,A
LOURDES, U.D.,A 11 BIGUES, C.E.,A
MONTORNES, C.F.,A 11 LLIÇA DE VALL C.F.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 70 VILANOVA VALLES,C.F.,A
AMETLLA VALLES, C.F.,A 11 PARETS, C.F.,B
Jornada 2 11-10-2015
CALDES MONTBUI, C.F.,B 13 AMETLLA VALLES, C.F.,A
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A 05 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A 20 MARTORELLES, C.F.,B
LLIÇÀ D'AMUNT, C.E.,A 100 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A
BIGUES, C.E.,A 32 LA LLAGOSTA, C.D.,A
LLIÇA DE VALL C.F.,A 43 LOURDES, U.D.,A
VILANOVA VALLES,C.F.,A 01 MONTORNES, C.F.,A
PARETS, C.F.,B 01 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
Jornada 3 18-10-2015
CALDES MONTBUI, C.F.,B 12 ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A 31 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A
MARTORELLES, C.F.,B 27 LLIÇÀ D'AMUNT, C.E.,A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A 21 BIGUES, C.E.,A
LA LLAGOSTA, C.D.,A 12 LLIÇA DE VALL C.F.,A
LOURDES, U.D.,A 31 VILANOVA VALLES,C.F.,A
MONTORNES, C.F.,A 16 PARETS, C.F.,B
AMETLLA VALLES, C.F.,A 02 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
Jornada 4 25-10-2015
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A 25 AMETLLA VALLES, C.F.,A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A 12 CALDES MONTBUI, C.F.,B
LLIÇÀ D'AMUNT, C.E.,A 52 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A
BIGUES, C.E.,A 31 MARTORELLES, C.F.,B
LLIÇA DE VALL C.F.,A 10 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A
VILANOVA VALLES,C.F.,A 53 LA LLAGOSTA, C.D.,A
PARETS, C.F.,B 22 LOURDES, U.D.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 52 MONTORNES, C.F.,A
Jornada 5 01-11-2015
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A 42 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A
CALDES MONTBUI, C.F.,B 14 LLIÇÀ D'AMUNT, C.E.,A
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A 41 BIGUES, C.E.,A
MARTORELLES, C.F.,B 03 LLIÇA DE VALL C.F.,A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A 41 VILANOVA VALLES,C.F.,A
LA LLAGOSTA, C.D.,A 15 PARETS, C.F.,B
LOURDES, U.D.,A 12 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
AMETLLA VALLES, C.F.,A 41 MONTORNES, C.F.,A
Jornada 6 08-11-2015
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A 13 AMETLLA VALLES, C.F.,A
LLIÇÀ D'AMUNT, C.E.,A 42 ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A
BIGUES, C.E.,A 33 CALDES MONTBUI, C.F.,B
LLIÇA DE VALL C.F.,A 03 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A
VILANOVA VALLES,C.F.,A 12 MARTORELLES, C.F.,B
PARETS, C.F.,B 72 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 31 LA LLAGOSTA, C.D.,A
MONTORNES, C.F.,A 12 LOURDES, U.D.,A
Jornada 7 15-11-2015
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A 14 LLIÇÀ D'AMUNT, C.E.,A
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A 91 BIGUES, C.E.,A
CALDES MONTBUI, C.F.,B 11 LLIÇA DE VALL C.F.,A
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A 61 VILANOVA VALLES,C.F.,A
MARTORELLES, C.F.,B 16 PARETS, C.F.,B
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A 24 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
LA LLAGOSTA, C.D.,A 22 MONTORNES, C.F.,A
AMETLLA VALLES, C.F.,A 34 LOURDES, U.D.,A
Jornada 8 22-11-2015
LLIÇÀ D'AMUNT, C.E.,A 43 AMETLLA VALLES, C.F.,A
BIGUES, C.E.,A 66 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A
LLIÇA DE VALL C.F.,A 47 ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A
VILANOVA VALLES,C.F.,A 23 CALDES MONTBUI, C.F.,B
PARETS, C.F.,B 44 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 21 MARTORELLES, C.F.,B
MONTORNES, C.F.,A 42 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A
LOURDES, U.D.,A 05 LA LLAGOSTA, C.D.,A
Jornada 9 29-11-2015
LLIÇÀ D'AMUNT, C.E.,A 80 BIGUES, C.E.,A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A 61 LLIÇA DE VALL C.F.,A
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A 73 VILANOVA VALLES,C.F.,A
CALDES MONTBUI, C.F.,B 15 PARETS, C.F.,B
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A 50 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
MARTORELLES, C.F.,B 43 MONTORNES, C.F.,A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A 25 LOURDES, U.D.,A
AMETLLA VALLES, C.F.,A 13 LA LLAGOSTA, C.D.,A
Jornada 10 13-12-2015
BIGUES, C.E.,A 35 AMETLLA VALLES, C.F.,A
LLIÇA DE VALL C.F.,A 33 LLIÇÀ D'AMUNT, C.E.,A
VILANOVA VALLES,C.F.,A 03 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A
PARETS, C.F.,B 30 ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 12 CALDES MONTBUI, C.F.,B
MONTORNES, C.F.,A 15 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A
LOURDES, U.D.,A 63 MARTORELLES, C.F.,B
LA LLAGOSTA, C.D.,A 42 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A
Jornada 11 20-12-2015
BIGUES, C.E.,A 02 LLIÇA DE VALL C.F.,A
LLIÇÀ D'AMUNT, C.E.,A 61 VILANOVA VALLES,C.F.,A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A 02 PARETS, C.F.,B
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A 30 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
CALDES MONTBUI, C.F.,B 52 MONTORNES, C.F.,A
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A 100 LOURDES, U.D.,A
MARTORELLES, C.F.,B 13 LA LLAGOSTA, C.D.,A
AMETLLA VALLES, C.F.,A 51 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A
Jornada 12 10-01-2016
LLIÇA DE VALL C.F.,A 54 AMETLLA VALLES, C.F.,A
VILANOVA VALLES,C.F.,A 43 BIGUES, C.E.,A
PARETS, C.F.,B 12 LLIÇÀ D'AMUNT, C.E.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 20 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A
MONTORNES, C.F.,A 13 ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A
LOURDES, U.D.,A 02 CALDES MONTBUI, C.F.,B
LA LLAGOSTA, C.D.,A 14 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A 23 MARTORELLES, C.F.,B
Jornada 13 17-01-2016
LLIÇA DE VALL C.F.,A 12 VILANOVA VALLES,C.F.,A
BIGUES, C.E.,A 19 PARETS, C.F.,B
LLIÇÀ D'AMUNT, C.E.,A 21 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A 24 MONTORNES, C.F.,A
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A 73 LOURDES, U.D.,A
CALDES MONTBUI, C.F.,B 01 LA LLAGOSTA, C.D.,A
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A 70 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A
AMETLLA VALLES, C.F.,A 30 MARTORELLES, C.F.,B
Jornada 14 24-01-2016
AMETLLA VALLES, C.F.,A 20 VILANOVA VALLES,C.F.,A
PARETS, C.F.,B 32 LLIÇA DE VALL C.F.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 71 BIGUES, C.E.,A
MONTORNES, C.F.,A 26 LLIÇÀ D'AMUNT, C.E.,A
LOURDES, U.D.,A 22 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A
LA LLAGOSTA, C.D.,A 21 ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A 21 CALDES MONTBUI, C.F.,B
MARTORELLES, C.F.,B 16 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A
Jornada 15 31-01-2016
VILANOVA VALLES,C.F.,A 01 PARETS, C.F.,B
LLIÇA DE VALL C.F.,A 12 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
BIGUES, C.E.,A 33 MONTORNES, C.F.,A
LLIÇÀ D'AMUNT, C.E.,A 30 LOURDES, U.D.,A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A 21 LA LLAGOSTA, C.D.,A
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A 21 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A
CALDES MONTBUI, C.F.,B 34 MARTORELLES, C.F.,B
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A 12 AMETLLA VALLES, C.F.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 14-02-2016
CALDES MONTBUI, C.F.,B 13 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A 60 MARTORELLES, C.F.,B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A 42 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A
LLIÇÀ D'AMUNT, C.E.,A 31 LA LLAGOSTA, C.D.,A
BIGUES, C.E.,A 02 LOURDES, U.D.,A
LLIÇA DE VALL C.F.,A 40 MONTORNES, C.F.,A
VILANOVA VALLES,C.F.,A 13 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
PARETS, C.F.,B 33 AMETLLA VALLES, C.F.,A
Jornada 17 21-02-2016
AMETLLA VALLES, C.F.,A 91 CALDES MONTBUI, C.F.,B
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A 12 ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A
MARTORELLES, C.F.,B 14 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A 04 LLIÇÀ D'AMUNT, C.E.,A
LA LLAGOSTA, C.D.,A 60 BIGUES, C.E.,A
LOURDES, U.D.,A 34 LLIÇA DE VALL C.F.,A
MONTORNES, C.F.,A 13 VILANOVA VALLES,C.F.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 03 PARETS, C.F.,B
Jornada 18 28-02-2016
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A 61 CALDES MONTBUI, C.F.,B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A 13 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A
LLIÇÀ D'AMUNT, C.E.,A 50 MARTORELLES, C.F.,B
BIGUES, C.E.,A 20 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A
LLIÇA DE VALL C.F.,A 32 LA LLAGOSTA, C.D.,A
VILANOVA VALLES,C.F.,A 31 LOURDES, U.D.,A
PARETS, C.F.,B 51 MONTORNES, C.F.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 23 AMETLLA VALLES, C.F.,A
Jornada 19 06-03-2016
AMETLLA VALLES, C.F.,A 25 ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A
CALDES MONTBUI, C.F.,B 21 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A 33 LLIÇÀ D'AMUNT, C.E.,A
MARTORELLES, C.F.,B 44 BIGUES, C.E.,A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A 04 LLIÇA DE VALL C.F.,A
LA LLAGOSTA, C.D.,A 43 VILANOVA VALLES,C.F.,A
LOURDES, U.D.,A 33 PARETS, C.F.,B
MONTORNES, C.F.,A 12 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
Jornada 20 13-03-2016
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A 12 ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A
LLIÇÀ D'AMUNT, C.E.,A 60 CALDES MONTBUI, C.F.,B
BIGUES, C.E.,A 06 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A
LLIÇA DE VALL C.F.,A 33 MARTORELLES, C.F.,B
VILANOVA VALLES,C.F.,A 20 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A
PARETS, C.F.,B 30 LA LLAGOSTA, C.D.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 11 LOURDES, U.D.,A
MONTORNES, C.F.,A 04 AMETLLA VALLES, C.F.,A
Jornada 21 20-03-2016
AMETLLA VALLES, C.F.,A 16 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A 33 LLIÇÀ D'AMUNT, C.E.,A
CALDES MONTBUI, C.F.,B 30 BIGUES, C.E.,A
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A 30 LLIÇA DE VALL C.F.,A
MARTORELLES, C.F.,B 24 VILANOVA VALLES,C.F.,A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A 03 PARETS, C.F.,B
LA LLAGOSTA, C.D.,A 51 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
LOURDES, U.D.,A 20 MONTORNES, C.F.,A
Jornada 22 03-04-2016
LLIÇÀ D'AMUNT, C.E.,A 51 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A
BIGUES, C.E.,A 010 ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A
LLIÇA DE VALL C.F.,A 52 CALDES MONTBUI, C.F.,B
VILANOVA VALLES,C.F.,A 25 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A
PARETS, C.F.,B 70 MARTORELLES, C.F.,B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 21 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A
MONTORNES, C.F.,A 17 LA LLAGOSTA, C.D.,A
LOURDES, U.D.,A 02 AMETLLA VALLES, C.F.,A
Jornada 23 10-04-2016
AMETLLA VALLES, C.F.,A 23 LLIÇÀ D'AMUNT, C.E.,A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A 72 BIGUES, C.E.,A
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A 41 LLIÇA DE VALL C.F.,A
CALDES MONTBUI, C.F.,B 30 VILANOVA VALLES,C.F.,A
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A 21 PARETS, C.F.,B
MARTORELLES, C.F.,B 11 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A 34 MONTORNES, C.F.,A
LA LLAGOSTA, C.D.,A 31 LOURDES, U.D.,A
Jornada 24 17-04-2016
BIGUES, C.E.,A 03 LLIÇÀ D'AMUNT, C.E.,A
LLIÇA DE VALL C.F.,A 31 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A
VILANOVA VALLES,C.F.,A 52 ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A
PARETS, C.F.,B 40 CALDES MONTBUI, C.F.,B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 00 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A
MONTORNES, C.F.,A 23 MARTORELLES, C.F.,B
LOURDES, U.D.,A 40 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A
LA LLAGOSTA, C.D.,A 32 AMETLLA VALLES, C.F.,A
Jornada 25 24-04-2016
AMETLLA VALLES, C.F.,A 61 BIGUES, C.E.,A
LLIÇÀ D'AMUNT, C.E.,A 40 LLIÇA DE VALL C.F.,A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A 40 VILANOVA VALLES,C.F.,A
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A 01 PARETS, C.F.,B
CALDES MONTBUI, C.F.,B 03 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A 70 MONTORNES, C.F.,A
MARTORELLES, C.F.,B 23 LOURDES, U.D.,A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A 15 LA LLAGOSTA, C.D.,A
Jornada 26 01-05-2016
LLIÇA DE VALL C.F.,A 33 BIGUES, C.E.,A
VILANOVA VALLES,C.F.,A 24 LLIÇÀ D'AMUNT, C.E.,A
PARETS, C.F.,B 32 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 25 ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A
MONTORNES, C.F.,A 40 CALDES MONTBUI, C.F.,B
LOURDES, U.D.,A 04 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A
LA LLAGOSTA, C.D.,A 21 MARTORELLES, C.F.,B
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A 36 AMETLLA VALLES, C.F.,A
Jornada 27 08-05-2016
AMETLLA VALLES, C.F.,A 24 LLIÇA DE VALL C.F.,A
BIGUES, C.E.,A 13 VILANOVA VALLES,C.F.,A
LLIÇÀ D'AMUNT, C.E.,A 32 PARETS, C.F.,B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A 01 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A 50 MONTORNES, C.F.,A
CALDES MONTBUI, C.F.,B 30 LOURDES, U.D.,A
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A 51 LA LLAGOSTA, C.D.,A
MARTORELLES, C.F.,B 34 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A
Jornada 28 15-05-2016
VILANOVA VALLES,C.F.,A 51 LLIÇA DE VALL C.F.,A
PARETS, C.F.,B 100 BIGUES, C.E.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 28 LLIÇÀ D'AMUNT, C.E.,A
MONTORNES, C.F.,A 11 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A
LOURDES, U.D.,A 02 ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A
LA LLAGOSTA, C.D.,A 42 CALDES MONTBUI, C.F.,B
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A 16 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A
MARTORELLES, C.F.,B 32 AMETLLA VALLES, C.F.,A
Jornada 29 22-05-2016
VILANOVA VALLES,C.F.,A 40 AMETLLA VALLES, C.F.,A
LLIÇA DE VALL C.F.,A 19 PARETS, C.F.,B
BIGUES, C.E.,A 26 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B
LLIÇÀ D'AMUNT, C.E.,A 60 MONTORNES, C.F.,A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A 20 LOURDES, U.D.,A
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A 41 LA LLAGOSTA, C.D.,A
CALDES MONTBUI, C.F.,B 25 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A 60 MARTORELLES, C.F.,B
Jornada 30 29-05-2016
PARETS, C.F.,B 51 VILANOVA VALLES,C.F.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 47 LLIÇA DE VALL C.F.,A
MONTORNES, C.F.,A 11 BIGUES, C.E.,A
LOURDES, U.D.,A 23 LLIÇÀ D'AMUNT, C.E.,A
LA LLAGOSTA, C.D.,A 20 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,A 07 ESCOLA F. BASE SENTMENAT,A
MARTORELLES, C.F.,B 43 CALDES MONTBUI, C.F.,B
AMETLLA VALLES, C.F.,A 07 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.