Competició | TEMPORADA 2015-2016

preferent infantil | grup 4

Competició | TEMPORADA 2015-2016

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 04-10-2015
SANT ILDEFONS, U.E.,A 00 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,A 25 BADALONA, C.F.,A
SANTBOIA, F.C.,A 14 SANT ANDREU, U.E,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 30 EUROPA, C.E.,A
MOLLET U.E.,CF.,B 13 CORNELLA, U.D. SAD,B
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A 12 MARTINENC, F.C.,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 02 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B 22 SANTS, U.E.,A
Jornada 2 11-10-2015
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 03 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B
BADALONA, C.F.,A 22 SANT ILDEFONS, U.E.,A
SANT ANDREU, U.E,A 11 SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,A
EUROPA, C.E.,A 40 SANTBOIA, F.C.,A
CORNELLA, U.D. SAD,B 01 ESPANYOL, R.C.D.,B
MARTINENC, F.C.,A 20 MOLLET U.E.,CF.,B
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A 11 TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A
SANTS, U.E.,A 30 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
Jornada 3 18-10-2015
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 00 BADALONA, C.F.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A 21 SANT ANDREU, U.E,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,A 04 EUROPA, C.E.,A
SANTBOIA, F.C.,A 33 CORNELLA, U.D. SAD,B
ESPANYOL, R.C.D.,B 10 MARTINENC, F.C.,A
MOLLET U.E.,CF.,B 11 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A 13 SANTS, U.E.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B 40 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
Jornada 4 25-10-2015
BADALONA, C.F.,A 05 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B
SANT ANDREU, U.E,A 20 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
EUROPA, C.E.,A 33 SANT ILDEFONS, U.E.,A
CORNELLA, U.D. SAD,B 00 SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,A
MARTINENC, F.C.,A 10 SANTBOIA, F.C.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A 04 ESPANYOL, R.C.D.,B
SANTS, U.E.,A 20 MOLLET U.E.,CF.,B
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 20 TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A
Jornada 5 01-11-2015
BADALONA, C.F.,A 31 SANT ANDREU, U.E,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 01 EUROPA, C.E.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A 30 CORNELLA, U.D. SAD,B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,A 11 MARTINENC, F.C.,A
SANTBOIA, F.C.,A 11 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 00 SANTS, U.E.,A
MOLLET U.E.,CF.,B 02 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B 20 TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A
Jornada 6 08-11-2015
SANT ANDREU, U.E,A 04 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B
EUROPA, C.E.,A 21 BADALONA, C.F.,A
CORNELLA, U.D. SAD,B 60 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
MARTINENC, F.C.,A 12 SANT ILDEFONS, U.E.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A 02 SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,A
SANTS, U.E.,A 20 SANTBOIA, F.C.,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 02 ESPANYOL, R.C.D.,B
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A 21 MOLLET U.E.,CF.,B
Jornada 7 15-11-2015
SANT ANDREU, U.E,A 10 EUROPA, C.E.,A
BADALONA, C.F.,A 32 CORNELLA, U.D. SAD,B
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 12 MARTINENC, F.C.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A 11 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,A 10 SANTS, U.E.,A
SANTBOIA, F.C.,A 02 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 40 TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B 20 MOLLET U.E.,CF.,B
Jornada 8 22-11-2015
EUROPA, C.E.,A 05 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B
CORNELLA, U.D. SAD,B 11 SANT ANDREU, U.E,A
MARTINENC, F.C.,A 31 BADALONA, C.F.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A 21 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
SANTS, U.E.,A 01 SANT ILDEFONS, U.E.,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 12 SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,A
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A 11 SANTBOIA, F.C.,A
MOLLET U.E.,CF.,B 02 ESPANYOL, R.C.D.,B
Jornada 9 29-11-2015
EUROPA, C.E.,A 01 CORNELLA, U.D. SAD,B
SANT ANDREU, U.E,A 01 MARTINENC, F.C.,A
BADALONA, C.F.,A 20 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 13 SANTS, U.E.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A 03 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,A 60 TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A
SANTBOIA, F.C.,A 22 MOLLET U.E.,CF.,B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B 10 ESPANYOL, R.C.D.,B
Jornada 10 13-12-2015
CORNELLA, U.D. SAD,B 13 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B
MARTINENC, F.C.,A 02 EUROPA, C.E.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A 04 SANT ANDREU, U.E,A
SANTS, U.E.,A 50 BADALONA, C.F.,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 10 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A 22 SANT ILDEFONS, U.E.,A
MOLLET U.E.,CF.,B 35 SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 51 SANTBOIA, F.C.,A
Jornada 11 20-12-2015
CORNELLA, U.D. SAD,B 20 MARTINENC, F.C.,A
EUROPA, C.E.,A 30 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
SANT ANDREU, U.E,A 02 SANTS, U.E.,A
BADALONA, C.F.,A 01 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 52 TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A 71 MOLLET U.E.,CF.,B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,A 24 ESPANYOL, R.C.D.,B
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B 70 SANTBOIA, F.C.,A
Jornada 12 10-01-2016
MARTINENC, F.C.,A 15 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A 20 CORNELLA, U.D. SAD,B
SANTS, U.E.,A 34 EUROPA, C.E.,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 10 SANT ANDREU, U.E,A
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A 30 BADALONA, C.F.,A
MOLLET U.E.,CF.,B 10 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 20 SANT ILDEFONS, U.E.,A
SANTBOIA, F.C.,A 02 SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,A
Jornada 13 17-01-2016
MARTINENC, F.C.,A 20 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
CORNELLA, U.D. SAD,B 03 SANTS, U.E.,A
EUROPA, C.E.,A 10 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
SANT ANDREU, U.E,A 11 TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A
BADALONA, C.F.,A 41 MOLLET U.E.,CF.,B
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 14 ESPANYOL, R.C.D.,B
SANT ILDEFONS, U.E.,A 30 SANTBOIA, F.C.,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B 10 SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,A
Jornada 14 24-01-2016
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B 20 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
SANTS, U.E.,A 30 MARTINENC, F.C.,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 30 CORNELLA, U.D. SAD,B
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A 00 EUROPA, C.E.,A
MOLLET U.E.,CF.,B 02 SANT ANDREU, U.E,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 30 BADALONA, C.F.,A
SANTBOIA, F.C.,A 23 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,A 33 SANT ILDEFONS, U.E.,A
Jornada 15 31-01-2016
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A 16 SANTS, U.E.,A
MARTINENC, F.C.,A 02 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
CORNELLA, U.D. SAD,B 61 TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A
EUROPA, C.E.,A 10 MOLLET U.E.,CF.,B
SANT ANDREU, U.E,A 00 ESPANYOL, R.C.D.,B
BADALONA, C.F.,A 50 SANTBOIA, F.C.,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 22 SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A 11 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 14-02-2016
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 06 SANT ILDEFONS, U.E.,A
BADALONA, C.F.,A 12 SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,A
SANT ANDREU, U.E,A 31 SANTBOIA, F.C.,A
EUROPA, C.E.,A 13 ESPANYOL, R.C.D.,B
CORNELLA, U.D. SAD,B 31 MOLLET U.E.,CF.,B
MARTINENC, F.C.,A 11 TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A 13 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
SANTS, U.E.,A 22 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B
Jornada 17 21-02-2016
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B 40 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A 40 BADALONA, C.F.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,A 21 SANT ANDREU, U.E,A
SANTBOIA, F.C.,A 22 EUROPA, C.E.,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 31 CORNELLA, U.D. SAD,B
MOLLET U.E.,CF.,B 14 MARTINENC, F.C.,A
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A 11 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 12 SANTS, U.E.,A
Jornada 18 28-02-2016
BADALONA, C.F.,A 12 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
SANT ANDREU, U.E,A 33 SANT ILDEFONS, U.E.,A
EUROPA, C.E.,A 21 SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,A
CORNELLA, U.D. SAD,B 70 SANTBOIA, F.C.,A
MARTINENC, F.C.,A 11 ESPANYOL, R.C.D.,B
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A 32 MOLLET U.E.,CF.,B
SANTS, U.E.,A 51 TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 12 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B
Jornada 19 06-03-2016
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B 20 BADALONA, C.F.,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 03 SANT ANDREU, U.E,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A 11 EUROPA, C.E.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,A 41 CORNELLA, U.D. SAD,B
SANTBOIA, F.C.,A 24 MARTINENC, F.C.,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 31 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
MOLLET U.E.,CF.,B 03 SANTS, U.E.,A
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A 02 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
Jornada 20 13-03-2016
SANT ANDREU, U.E,A 01 BADALONA, C.F.,A
EUROPA, C.E.,A 100 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
CORNELLA, U.D. SAD,B 26 SANT ILDEFONS, U.E.,A
MARTINENC, F.C.,A 13 SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A 30 SANTBOIA, F.C.,A
SANTS, U.E.,A 22 ESPANYOL, R.C.D.,B
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 30 MOLLET U.E.,CF.,B
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A 06 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B
Jornada 21 20-03-2016
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B 60 SANT ANDREU, U.E,A
BADALONA, C.F.,A 01 EUROPA, C.E.,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 02 CORNELLA, U.D. SAD,B
SANT ILDEFONS, U.E.,A 21 MARTINENC, F.C.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,A 20 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
SANTBOIA, F.C.,A 02 SANTS, U.E.,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 40 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
MOLLET U.E.,CF.,B 31 TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A
Jornada 22 03-04-2016
EUROPA, C.E.,A 12 SANT ANDREU, U.E,A
CORNELLA, U.D. SAD,B 15 BADALONA, C.F.,A
MARTINENC, F.C.,A 12 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A 21 SANT ILDEFONS, U.E.,A
SANTS, U.E.,A 31 SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 20 SANTBOIA, F.C.,A
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A 35 ESPANYOL, R.C.D.,B
MOLLET U.E.,CF.,B 17 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B
Jornada 23 10-04-2016
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B 10 EUROPA, C.E.,A
SANT ANDREU, U.E,A 12 CORNELLA, U.D. SAD,B
BADALONA, C.F.,A 31 MARTINENC, F.C.,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 22 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A 21 SANTS, U.E.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,A 31 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
SANTBOIA, F.C.,A 01 TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 70 MOLLET U.E.,CF.,B
Jornada 24 17-04-2016
CORNELLA, U.D. SAD,B 05 EUROPA, C.E.,A
MARTINENC, F.C.,A 01 SANT ANDREU, U.E,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A 20 BADALONA, C.F.,A
SANTS, U.E.,A 41 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 13 SANT ILDEFONS, U.E.,A
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A 00 SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,A
MOLLET U.E.,CF.,B 21 SANTBOIA, F.C.,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 03 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B
Jornada 25 24-04-2016
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B 20 CORNELLA, U.D. SAD,B
EUROPA, C.E.,A 40 MARTINENC, F.C.,A
SANT ANDREU, U.E,A 10 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
BADALONA, C.F.,A 13 SANTS, U.E.,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 21 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A 51 TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,A 50 MOLLET U.E.,CF.,B
SANTBOIA, F.C.,A 04 ESPANYOL, R.C.D.,B
Jornada 26 01-05-2016
MARTINENC, F.C.,A 20 CORNELLA, U.D. SAD,B
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A 23 EUROPA, C.E.,A
SANTS, U.E.,A 00 SANT ANDREU, U.E,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 00 BADALONA, C.F.,A
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A 11 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
MOLLET U.E.,CF.,B 14 SANT ILDEFONS, U.E.,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 20 SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,A
SANTBOIA, F.C.,A 010 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B
Jornada 27 08-05-2016
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B 31 MARTINENC, F.C.,A
CORNELLA, U.D. SAD,B 11 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
EUROPA, C.E.,A 02 SANTS, U.E.,A
SANT ANDREU, U.E,A 00 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
BADALONA, C.F.,A 50 TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 73 MOLLET U.E.,CF.,B
SANT ILDEFONS, U.E.,A 01 ESPANYOL, R.C.D.,B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,A 40 SANTBOIA, F.C.,A
Jornada 28 15-05-2016
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A 20 MARTINENC, F.C.,A
SANTS, U.E.,A 11 CORNELLA, U.D. SAD,B
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 10 EUROPA, C.E.,A
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A 23 SANT ANDREU, U.E,A
MOLLET U.E.,CF.,B 11 BADALONA, C.F.,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 50 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
SANTBOIA, F.C.,A 13 SANT ILDEFONS, U.E.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,A 31 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B
Jornada 29 22-05-2016
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A 11 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B
MARTINENC, F.C.,A 14 SANTS, U.E.,A
CORNELLA, U.D. SAD,B 01 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
EUROPA, C.E.,A 51 TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A
SANT ANDREU, U.E,A 52 MOLLET U.E.,CF.,B
BADALONA, C.F.,A 02 ESPANYOL, R.C.D.,B
FUNDACIO P. CE. JUPITER,A 32 SANTBOIA, F.C.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A 42 SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,A
Jornada 30 29-05-2016
SANTS, U.E.,A 40 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 22 MARTINENC, F.C.,A
TERLENKA BARCELONISTA C. F.,A 04 CORNELLA, U.D. SAD,B
MOLLET U.E.,CF.,B 23 EUROPA, C.E.,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 12 SANT ANDREU, U.E,A
SANTBOIA, F.C.,A 14 BADALONA, C.F.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB ,A 52 FUNDACIO P. CE. JUPITER,A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS,B 30 SANT ILDEFONS, U.E.,A
ASSEMBLEA GENERAL ORDINÀRIA
Consulta tota la documentació de l'Assemblea General Ordinària del 2020.
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.