Competició | TEMPORADA 2015-2016

primera catalana | grup 2

Competició | TEMPORADA 2015-2016

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 06-09-2015
CASTELLDEFELS, U.E.,A 20 VILASECA C.F.,A
EL CATLLAR, C.E.,A 02 SANTBOIA, F.C.,A
IGUALADA, C.F.,A 21 REDDIS, C.F.,A
SUBURENSE, C.F.,A 31 TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B 03 VILANOVA GELTRU C.F.,A
RAPITENCA, U.E.,A 22 JESUS Y MARIA, U.D.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A 11 BALAGUER, C.F.,A
TORREDEMBARRA, U.D.,A 12 VILADECANS U.D.,A
AMPOSTA, C.F.,A 33 VISTA ALEGRE,U.D.,A
Jornada 2 13-09-2015
VILASECA C.F.,A 32 AMPOSTA, C.F.,A
SANTBOIA, F.C.,A 00 CASTELLDEFELS, U.E.,A
REDDIS, C.F.,A 14 EL CATLLAR, C.E.,A
TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A 10 IGUALADA, C.F.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 11 SUBURENSE, C.F.,A
JESUS Y MARIA, U.D.,A 01 LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B
BALAGUER, C.F.,A 20 RAPITENCA, U.E.,A
VILADECANS U.D.,A 10 SANT ILDEFONS, U.E.,A
VISTA ALEGRE,U.D.,A 11 TORREDEMBARRA, U.D.,A
Jornada 3 20-09-2015
VILASECA C.F.,A 22 SANTBOIA, F.C.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 41 REDDIS, C.F.,A
EL CATLLAR, C.E.,A 01 TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A
IGUALADA, C.F.,A 10 VILANOVA GELTRU C.F.,A
SUBURENSE, C.F.,A 01 JESUS Y MARIA, U.D.,A
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B 02 BALAGUER, C.F.,A
RAPITENCA, U.E.,A 41 VILADECANS U.D.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A 13 VISTA ALEGRE,U.D.,A
AMPOSTA, C.F.,A 20 TORREDEMBARRA, U.D.,A
Jornada 4 27-09-2015
SANTBOIA, F.C.,A 10 AMPOSTA, C.F.,A
REDDIS, C.F.,A 01 VILASECA C.F.,A
TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A 21 CASTELLDEFELS, U.E.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 20 EL CATLLAR, C.E.,A
JESUS Y MARIA, U.D.,A 10 IGUALADA, C.F.,A
BALAGUER, C.F.,A 42 SUBURENSE, C.F.,A
VILADECANS U.D.,A 11 LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B
VISTA ALEGRE,U.D.,A 11 RAPITENCA, U.E.,A
TORREDEMBARRA, U.D.,A 12 SANT ILDEFONS, U.E.,A
Jornada 5 04-10-2015
SANTBOIA, F.C.,A 40 REDDIS, C.F.,A
VILASECA C.F.,A 01 TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 21 VILANOVA GELTRU C.F.,A
EL CATLLAR, C.E.,A 03 JESUS Y MARIA, U.D.,A
IGUALADA, C.F.,A 00 BALAGUER, C.F.,A
SUBURENSE, C.F.,A 31 VILADECANS U.D.,A
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B 31 VISTA ALEGRE,U.D.,A
RAPITENCA, U.E.,A 20 TORREDEMBARRA, U.D.,A
AMPOSTA, C.F.,A 05 SANT ILDEFONS, U.E.,A
Jornada 6 11-10-2015
REDDIS, C.F.,A 23 AMPOSTA, C.F.,A
TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A 11 SANTBOIA, F.C.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 03 VILASECA C.F.,A
JESUS Y MARIA, U.D.,A 42 CASTELLDEFELS, U.E.,A
BALAGUER, C.F.,A 10 EL CATLLAR, C.E.,A
VILADECANS U.D.,A 11 IGUALADA, C.F.,A
VISTA ALEGRE,U.D.,A 22 SUBURENSE, C.F.,A
TORREDEMBARRA, U.D.,A 03 LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B
SANT ILDEFONS, U.E.,A 02 RAPITENCA, U.E.,A
Jornada 7 18-10-2015
REDDIS, C.F.,A 13 TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A
SANTBOIA, F.C.,A 11 VILANOVA GELTRU C.F.,A
VILASECA C.F.,A 20 JESUS Y MARIA, U.D.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 12 BALAGUER, C.F.,A
EL CATLLAR, C.E.,A 22 VILADECANS U.D.,A
IGUALADA, C.F.,A 40 VISTA ALEGRE,U.D.,A
SUBURENSE, C.F.,A 40 TORREDEMBARRA, U.D.,A
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B 32 SANT ILDEFONS, U.E.,A
AMPOSTA, C.F.,A 02 RAPITENCA, U.E.,A
Jornada 8 25-10-2015
TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A 12 AMPOSTA, C.F.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 20 REDDIS, C.F.,A
JESUS Y MARIA, U.D.,A 21 SANTBOIA, F.C.,A
BALAGUER, C.F.,A 00 VILASECA C.F.,A
VILADECANS U.D.,A 10 CASTELLDEFELS, U.E.,A
VISTA ALEGRE,U.D.,A 10 EL CATLLAR, C.E.,A
TORREDEMBARRA, U.D.,A 01 IGUALADA, C.F.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A 12 SUBURENSE, C.F.,A
RAPITENCA, U.E.,A 21 LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B
Jornada 9 01-11-2015
TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A 11 VILANOVA GELTRU C.F.,A
REDDIS, C.F.,A 11 JESUS Y MARIA, U.D.,A
SANTBOIA, F.C.,A 40 BALAGUER, C.F.,A
VILASECA C.F.,A 22 VILADECANS U.D.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 42 VISTA ALEGRE,U.D.,A
EL CATLLAR, C.E.,A 11 TORREDEMBARRA, U.D.,A
IGUALADA, C.F.,A 22 SANT ILDEFONS, U.E.,A
SUBURENSE, C.F.,A 20 RAPITENCA, U.E.,A
AMPOSTA, C.F.,A 14 LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B
Jornada 10 08-11-2015
VILANOVA GELTRU C.F.,A 62 AMPOSTA, C.F.,A
JESUS Y MARIA, U.D.,A 22 TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A
BALAGUER, C.F.,A 12 REDDIS, C.F.,A
VILADECANS U.D.,A 23 SANTBOIA, F.C.,A
VISTA ALEGRE,U.D.,A 32 VILASECA C.F.,A
TORREDEMBARRA, U.D.,A 04 CASTELLDEFELS, U.E.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A 60 EL CATLLAR, C.E.,A
RAPITENCA, U.E.,A 22 IGUALADA, C.F.,A
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B 00 SUBURENSE, C.F.,A
Jornada 11 15-11-2015
VILANOVA GELTRU C.F.,A 10 JESUS Y MARIA, U.D.,A
TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A 10 BALAGUER, C.F.,A
REDDIS, C.F.,A 01 VILADECANS U.D.,A
SANTBOIA, F.C.,A 11 VISTA ALEGRE,U.D.,A
VILASECA C.F.,A 10 TORREDEMBARRA, U.D.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 21 SANT ILDEFONS, U.E.,A
EL CATLLAR, C.E.,A 23 RAPITENCA, U.E.,A
IGUALADA, C.F.,A 31 LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B
AMPOSTA, C.F.,A 01 SUBURENSE, C.F.,A
Jornada 12 22-11-2015
JESUS Y MARIA, U.D.,A 02 AMPOSTA, C.F.,A
BALAGUER, C.F.,A 10 VILANOVA GELTRU C.F.,A
VILADECANS U.D.,A 10 TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A
VISTA ALEGRE,U.D.,A 21 REDDIS, C.F.,A
TORREDEMBARRA, U.D.,A 11 SANTBOIA, F.C.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A 21 VILASECA C.F.,A
RAPITENCA, U.E.,A 12 CASTELLDEFELS, U.E.,A
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B 32 EL CATLLAR, C.E.,A
SUBURENSE, C.F.,A 14 IGUALADA, C.F.,A
Jornada 13 29-11-2015
JESUS Y MARIA, U.D.,A 11 BALAGUER, C.F.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 30 VILADECANS U.D.,A
TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A 11 VISTA ALEGRE,U.D.,A
REDDIS, C.F.,A 10 TORREDEMBARRA, U.D.,A
SANTBOIA, F.C.,A 22 SANT ILDEFONS, U.E.,A
VILASECA C.F.,A 30 RAPITENCA, U.E.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 31 LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B
EL CATLLAR, C.E.,A 25 SUBURENSE, C.F.,A
AMPOSTA, C.F.,A 01 IGUALADA, C.F.,A
Jornada 14 13-12-2015
BALAGUER, C.F.,A 42 AMPOSTA, C.F.,A
VILADECANS U.D.,A 14 JESUS Y MARIA, U.D.,A
VISTA ALEGRE,U.D.,A 52 VILANOVA GELTRU C.F.,A
TORREDEMBARRA, U.D.,A 00 TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A 60 REDDIS, C.F.,A
RAPITENCA, U.E.,A 21 SANTBOIA, F.C.,A
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B 10 VILASECA C.F.,A
SUBURENSE, C.F.,A 10 CASTELLDEFELS, U.E.,A
IGUALADA, C.F.,A 41 EL CATLLAR, C.E.,A
Jornada 15 20-12-2015
BALAGUER, C.F.,A 10 VILADECANS U.D.,A
JESUS Y MARIA, U.D.,A 21 VISTA ALEGRE,U.D.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 72 TORREDEMBARRA, U.D.,A
TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A 00 SANT ILDEFONS, U.E.,A
REDDIS, C.F.,A 20 RAPITENCA, U.E.,A
SANTBOIA, F.C.,A 10 LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B
VILASECA C.F.,A 00 SUBURENSE, C.F.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 22 IGUALADA, C.F.,A
AMPOSTA, C.F.,A 40 EL CATLLAR, C.E.,A
Jornada 16 10-01-2016
AMPOSTA, C.F.,A 32 VILADECANS U.D.,A
VISTA ALEGRE,U.D.,A 12 BALAGUER, C.F.,A
TORREDEMBARRA, U.D.,A 21 JESUS Y MARIA, U.D.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A 12 VILANOVA GELTRU C.F.,A
RAPITENCA, U.E.,A 30 TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B 31 REDDIS, C.F.,A
SUBURENSE, C.F.,A 14 SANTBOIA, F.C.,A
IGUALADA, C.F.,A 11 VILASECA C.F.,A
EL CATLLAR, C.E.,A 06 CASTELLDEFELS, U.E.,A
Jornada 17 17-01-2016
VILADECANS U.D.,A 35 VISTA ALEGRE,U.D.,A
BALAGUER, C.F.,A 21 TORREDEMBARRA, U.D.,A
JESUS Y MARIA, U.D.,A 12 SANT ILDEFONS, U.E.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 30 RAPITENCA, U.E.,A
TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A 00 LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B
REDDIS, C.F.,A 22 SUBURENSE, C.F.,A
SANTBOIA, F.C.,A 60 IGUALADA, C.F.,A
VILASECA C.F.,A 21 EL CATLLAR, C.E.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 32 AMPOSTA, C.F.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 18 24-01-2016
VILASECA C.F.,A 30 CASTELLDEFELS, U.E.,A
SANTBOIA, F.C.,A 50 EL CATLLAR, C.E.,A
REDDIS, C.F.,A 00 IGUALADA, C.F.,A
TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A 01 SUBURENSE, C.F.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 11 LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B
JESUS Y MARIA, U.D.,A 30 RAPITENCA, U.E.,A
BALAGUER, C.F.,A 41 SANT ILDEFONS, U.E.,A
VILADECANS U.D.,A 42 TORREDEMBARRA, U.D.,A
VISTA ALEGRE,U.D.,A 41 AMPOSTA, C.F.,A
Jornada 19 31-01-2016
AMPOSTA, C.F.,A 01 VILASECA C.F.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 21 SANTBOIA, F.C.,A
EL CATLLAR, C.E.,A 03 REDDIS, C.F.,A
IGUALADA, C.F.,A 31 TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A
SUBURENSE, C.F.,A 12 VILANOVA GELTRU C.F.,A
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B 01 JESUS Y MARIA, U.D.,A
RAPITENCA, U.E.,A 02 BALAGUER, C.F.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A 40 VILADECANS U.D.,A
TORREDEMBARRA, U.D.,A 12 VISTA ALEGRE,U.D.,A
Jornada 20 14-02-2016
SANTBOIA, F.C.,A 11 VILASECA C.F.,A
REDDIS, C.F.,A 10 CASTELLDEFELS, U.E.,A
TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A 22 EL CATLLAR, C.E.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 10 IGUALADA, C.F.,A
JESUS Y MARIA, U.D.,A 32 SUBURENSE, C.F.,A
BALAGUER, C.F.,A 11 LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B
VILADECANS U.D.,A 14 RAPITENCA, U.E.,A
VISTA ALEGRE,U.D.,A 11 SANT ILDEFONS, U.E.,A
TORREDEMBARRA, U.D.,A 11 AMPOSTA, C.F.,A
Jornada 21 21-02-2016
AMPOSTA, C.F.,A 01 SANTBOIA, F.C.,A
VILASECA C.F.,A 01 REDDIS, C.F.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 50 TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A
EL CATLLAR, C.E.,A 05 VILANOVA GELTRU C.F.,A
IGUALADA, C.F.,A 11 JESUS Y MARIA, U.D.,A
SUBURENSE, C.F.,A 10 BALAGUER, C.F.,A
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B 30 VILADECANS U.D.,A
RAPITENCA, U.E.,A 11 VISTA ALEGRE,U.D.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A 40 TORREDEMBARRA, U.D.,A
Jornada 22 28-02-2016
REDDIS, C.F.,A 12 SANTBOIA, F.C.,A
TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A 11 VILASECA C.F.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 11 CASTELLDEFELS, U.E.,A
JESUS Y MARIA, U.D.,A 80 EL CATLLAR, C.E.,A
BALAGUER, C.F.,A 01 IGUALADA, C.F.,A
VILADECANS U.D.,A 11 SUBURENSE, C.F.,A
VISTA ALEGRE,U.D.,A 02 LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B
TORREDEMBARRA, U.D.,A 40 RAPITENCA, U.E.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A 30 AMPOSTA, C.F.,A
Jornada 23 06-03-2016
AMPOSTA, C.F.,A 12 REDDIS, C.F.,A
SANTBOIA, F.C.,A 30 TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A
VILASECA C.F.,A 03 VILANOVA GELTRU C.F.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 10 JESUS Y MARIA, U.D.,A
EL CATLLAR, C.E.,A 04 BALAGUER, C.F.,A
IGUALADA, C.F.,A 33 VILADECANS U.D.,A
SUBURENSE, C.F.,A 11 VISTA ALEGRE,U.D.,A
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B 32 TORREDEMBARRA, U.D.,A
RAPITENCA, U.E.,A 02 SANT ILDEFONS, U.E.,A
Jornada 24 13-03-2016
TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A 31 REDDIS, C.F.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 21 SANTBOIA, F.C.,A
JESUS Y MARIA, U.D.,A 20 VILASECA C.F.,A
BALAGUER, C.F.,A 12 CASTELLDEFELS, U.E.,A
VILADECANS U.D.,A 41 EL CATLLAR, C.E.,A
VISTA ALEGRE,U.D.,A 10 IGUALADA, C.F.,A
TORREDEMBARRA, U.D.,A 11 SUBURENSE, C.F.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A 21 LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B
RAPITENCA, U.E.,A 50 AMPOSTA, C.F.,A
Jornada 25 20-03-2016
AMPOSTA, C.F.,A 30 TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A
REDDIS, C.F.,A 12 VILANOVA GELTRU C.F.,A
SANTBOIA, F.C.,A 30 JESUS Y MARIA, U.D.,A
VILASECA C.F.,A 02 BALAGUER, C.F.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 30 VILADECANS U.D.,A
EL CATLLAR, C.E.,A 04 VISTA ALEGRE,U.D.,A
IGUALADA, C.F.,A 61 TORREDEMBARRA, U.D.,A
SUBURENSE, C.F.,A 41 SANT ILDEFONS, U.E.,A
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B 10 RAPITENCA, U.E.,A
Jornada 26 03-04-2016
VILANOVA GELTRU C.F.,A 11 TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A
JESUS Y MARIA, U.D.,A 30 REDDIS, C.F.,A
BALAGUER, C.F.,A 25 SANTBOIA, F.C.,A
VILADECANS U.D.,A 11 VILASECA C.F.,A
VISTA ALEGRE,U.D.,A 12 CASTELLDEFELS, U.E.,A
TORREDEMBARRA, U.D.,A 71 EL CATLLAR, C.E.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A 02 IGUALADA, C.F.,A
RAPITENCA, U.E.,A 22 SUBURENSE, C.F.,A
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B 10 AMPOSTA, C.F.,A
Jornada 27 10-04-2016
AMPOSTA, C.F.,A 33 VILANOVA GELTRU C.F.,A
TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A 00 JESUS Y MARIA, U.D.,A
REDDIS, C.F.,A 00 BALAGUER, C.F.,A
SANTBOIA, F.C.,A 00 VILADECANS U.D.,A
VILASECA C.F.,A 00 VISTA ALEGRE,U.D.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 31 TORREDEMBARRA, U.D.,A
EL CATLLAR, C.E.,A 07 SANT ILDEFONS, U.E.,A
IGUALADA, C.F.,A 52 RAPITENCA, U.E.,A
SUBURENSE, C.F.,A 41 LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B
Jornada 28 17-04-2016
JESUS Y MARIA, U.D.,A 01 VILANOVA GELTRU C.F.,A
BALAGUER, C.F.,A 30 TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A
VILADECANS U.D.,A 20 REDDIS, C.F.,A
VISTA ALEGRE,U.D.,A 22 SANTBOIA, F.C.,A
TORREDEMBARRA, U.D.,A 01 VILASECA C.F.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A 12 CASTELLDEFELS, U.E.,A
RAPITENCA, U.E.,A 80 EL CATLLAR, C.E.,A
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B 21 IGUALADA, C.F.,A
SUBURENSE, C.F.,A 54 AMPOSTA, C.F.,A
Jornada 29 24-04-2016
AMPOSTA, C.F.,A 02 JESUS Y MARIA, U.D.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 13 BALAGUER, C.F.,A
TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A 22 VILADECANS U.D.,A
REDDIS, C.F.,A 13 VISTA ALEGRE,U.D.,A
SANTBOIA, F.C.,A 50 TORREDEMBARRA, U.D.,A
VILASECA C.F.,A 12 SANT ILDEFONS, U.E.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 20 RAPITENCA, U.E.,A
EL CATLLAR, C.E.,A 013 LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B
IGUALADA, C.F.,A 30 SUBURENSE, C.F.,A
Jornada 30 01-05-2016
BALAGUER, C.F.,A 41 JESUS Y MARIA, U.D.,A
VILADECANS U.D.,A 12 VILANOVA GELTRU C.F.,A
VISTA ALEGRE,U.D.,A 40 TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A
TORREDEMBARRA, U.D.,A 11 REDDIS, C.F.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A 03 SANTBOIA, F.C.,A
RAPITENCA, U.E.,A 01 VILASECA C.F.,A
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B 22 CASTELLDEFELS, U.E.,A
SUBURENSE, C.F.,A 40 EL CATLLAR, C.E.,A
IGUALADA, C.F.,A 42 AMPOSTA, C.F.,A
Jornada 31 08-05-2016
AMPOSTA, C.F.,A 02 BALAGUER, C.F.,A
JESUS Y MARIA, U.D.,A 34 VILADECANS U.D.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 12 VISTA ALEGRE,U.D.,A
TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A 21 TORREDEMBARRA, U.D.,A
REDDIS, C.F.,A 31 SANT ILDEFONS, U.E.,A
SANTBOIA, F.C.,A 30 RAPITENCA, U.E.,A
VILASECA C.F.,A 00 LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B
CASTELLDEFELS, U.E.,A 20 SUBURENSE, C.F.,A
EL CATLLAR, C.E.,A 07 IGUALADA, C.F.,A
Jornada 32 15-05-2016
VILADECANS U.D.,A 21 BALAGUER, C.F.,A
VISTA ALEGRE,U.D.,A 31 JESUS Y MARIA, U.D.,A
TORREDEMBARRA, U.D.,A 14 VILANOVA GELTRU C.F.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A 21 TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A
RAPITENCA, U.E.,A 70 REDDIS, C.F.,A
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B 03 SANTBOIA, F.C.,A
SUBURENSE, C.F.,A 32 VILASECA C.F.,A
IGUALADA, C.F.,A 32 CASTELLDEFELS, U.E.,A
EL CATLLAR, C.E.,A 05 AMPOSTA, C.F.,A
Jornada 33 22-05-2016
VILADECANS U.D.,A 20 AMPOSTA, C.F.,A
BALAGUER, C.F.,A 32 VISTA ALEGRE,U.D.,A
JESUS Y MARIA, U.D.,A 12 TORREDEMBARRA, U.D.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,A 21 SANT ILDEFONS, U.E.,A
TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A 01 RAPITENCA, U.E.,A
REDDIS, C.F.,A 11 LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B
SANTBOIA, F.C.,A 21 SUBURENSE, C.F.,A
VILASECA C.F.,A 32 IGUALADA, C.F.,A
CASTELLDEFELS, U.E.,A 140 EL CATLLAR, C.E.,A
Jornada 34 29-05-2016
VISTA ALEGRE,U.D.,A 21 VILADECANS U.D.,A
TORREDEMBARRA, U.D.,A 14 BALAGUER, C.F.,A
SANT ILDEFONS, U.E.,A 21 JESUS Y MARIA, U.D.,A
RAPITENCA, U.E.,A 42 VILANOVA GELTRU C.F.,A
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,B 31 TERRASSA FUTBOL CLUB 1906,A
SUBURENSE, C.F.,A 33 REDDIS, C.F.,A
IGUALADA, C.F.,A 02 SANTBOIA, F.C.,A
EL CATLLAR, C.E.,A 09 VILASECA C.F.,A
AMPOSTA, C.F.,A 13 CASTELLDEFELS, U.E.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.