Competició | TEMPORADA 2015-2016

segona catalana | grup 1

Competició | TEMPORADA 2015-2016

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 06-09-2015
TORDERA, C.F.,A 00 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
CAMPRODON, U.E,A 11 CASSA, U.D.,A
CAN GIBERT, U.E,A 13 BANYOLES, C.E.,A
SANT GREGORI,A.E.,A 10 BISBALENC, AT.,A
BASE ROSES, C.F.,A 21 BESCANO, C.D.,A
BESALU, C.E.,A 12 LLAGOSTERA, U.E.,B
BLANES, C.D.,A 13 VILAMALLA, F.C.,A
CORNELLA TERRI, A.E.,A 11 PALAFOLLS, C.D.,A
BREDA, U.E.,A 02 GUIXOLS, A.D,A
Jornada 2 13-09-2015
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A 60 BREDA, U.E.,A
CASSA, U.D.,A 30 TORDERA, C.F.,A
BANYOLES, C.E.,A 10 CAMPRODON, U.E,A
BISBALENC, AT.,A 20 CAN GIBERT, U.E,A
BESCANO, C.D.,A 03 SANT GREGORI,A.E.,A
LLAGOSTERA, U.E.,B 10 BASE ROSES, C.F.,A
VILAMALLA, F.C.,A 01 BESALU, C.E.,A
PALAFOLLS, C.D.,A 32 BLANES, C.D.,A
GUIXOLS, A.D,A 22 CORNELLA TERRI, A.E.,A
Jornada 3 20-09-2015
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A 22 CASSA, U.D.,A
TORDERA, C.F.,A 10 BANYOLES, C.E.,A
CAMPRODON, U.E,A 10 BISBALENC, AT.,A
CAN GIBERT, U.E,A 01 BESCANO, C.D.,A
SANT GREGORI,A.E.,A 03 LLAGOSTERA, U.E.,B
BASE ROSES, C.F.,A 21 VILAMALLA, F.C.,A
BESALU, C.E.,A 02 PALAFOLLS, C.D.,A
BLANES, C.D.,A 32 GUIXOLS, A.D,A
BREDA, U.E.,A 01 CORNELLA TERRI, A.E.,A
Jornada 4 27-09-2015
CASSA, U.D.,A 32 BREDA, U.E.,A
BANYOLES, C.E.,A 21 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
BISBALENC, AT.,A 21 TORDERA, C.F.,A
BESCANO, C.D.,A 11 CAMPRODON, U.E,A
LLAGOSTERA, U.E.,B 31 CAN GIBERT, U.E,A
VILAMALLA, F.C.,A 22 SANT GREGORI,A.E.,A
PALAFOLLS, C.D.,A 41 BASE ROSES, C.F.,A
GUIXOLS, A.D,A 11 BESALU, C.E.,A
CORNELLA TERRI, A.E.,A 30 BLANES, C.D.,A
Jornada 5 04-10-2015
CASSA, U.D.,A 10 BANYOLES, C.E.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A 33 BISBALENC, AT.,A
TORDERA, C.F.,A 32 BESCANO, C.D.,A
CAMPRODON, U.E,A 04 LLAGOSTERA, U.E.,B
CAN GIBERT, U.E,A 01 VILAMALLA, F.C.,A
SANT GREGORI,A.E.,A 00 PALAFOLLS, C.D.,A
BASE ROSES, C.F.,A 31 GUIXOLS, A.D,A
BESALU, C.E.,A 20 CORNELLA TERRI, A.E.,A
BREDA, U.E.,A 50 BLANES, C.D.,A
Jornada 6 11-10-2015
BANYOLES, C.E.,A 31 BREDA, U.E.,A
BISBALENC, AT.,A 21 CASSA, U.D.,A
BESCANO, C.D.,A 20 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
LLAGOSTERA, U.E.,B 70 TORDERA, C.F.,A
VILAMALLA, F.C.,A 30 CAMPRODON, U.E,A
PALAFOLLS, C.D.,A 00 CAN GIBERT, U.E,A
GUIXOLS, A.D,A 00 SANT GREGORI,A.E.,A
CORNELLA TERRI, A.E.,A 10 BASE ROSES, C.F.,A
BLANES, C.D.,A 32 BESALU, C.E.,A
Jornada 7 18-10-2015
BANYOLES, C.E.,A 22 BISBALENC, AT.,A
CASSA, U.D.,A 11 BESCANO, C.D.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A 10 LLAGOSTERA, U.E.,B
TORDERA, C.F.,A 32 VILAMALLA, F.C.,A
CAMPRODON, U.E,A 01 PALAFOLLS, C.D.,A
CAN GIBERT, U.E,A 20 GUIXOLS, A.D,A
SANT GREGORI,A.E.,A 12 CORNELLA TERRI, A.E.,A
BASE ROSES, C.F.,A 31 BLANES, C.D.,A
BREDA, U.E.,A 31 BESALU, C.E.,A
Jornada 8 25-10-2015
BISBALENC, AT.,A 03 BREDA, U.E.,A
BESCANO, C.D.,A 32 BANYOLES, C.E.,A
LLAGOSTERA, U.E.,B 53 CASSA, U.D.,A
VILAMALLA, F.C.,A 01 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
PALAFOLLS, C.D.,A 21 TORDERA, C.F.,A
GUIXOLS, A.D,A 12 CAMPRODON, U.E,A
CORNELLA TERRI, A.E.,A 00 CAN GIBERT, U.E,A
BLANES, C.D.,A 30 SANT GREGORI,A.E.,A
BESALU, C.E.,A 22 BASE ROSES, C.F.,A
Jornada 9 01-11-2015
BISBALENC, AT.,A 20 BESCANO, C.D.,A
BANYOLES, C.E.,A 24 LLAGOSTERA, U.E.,B
CASSA, U.D.,A 14 VILAMALLA, F.C.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A 30 PALAFOLLS, C.D.,A
TORDERA, C.F.,A 11 GUIXOLS, A.D,A
CAMPRODON, U.E,A 34 CORNELLA TERRI, A.E.,A
CAN GIBERT, U.E,A 30 BLANES, C.D.,A
SANT GREGORI,A.E.,A 03 BESALU, C.E.,A
BREDA, U.E.,A 10 BASE ROSES, C.F.,A
Jornada 10 08-11-2015
BESCANO, C.D.,A 43 BREDA, U.E.,A
LLAGOSTERA, U.E.,B 21 BISBALENC, AT.,A
VILAMALLA, F.C.,A 03 BANYOLES, C.E.,A
PALAFOLLS, C.D.,A 11 CASSA, U.D.,A
GUIXOLS, A.D,A 21 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
CORNELLA TERRI, A.E.,A 12 TORDERA, C.F.,A
BLANES, C.D.,A 30 CAMPRODON, U.E,A
BESALU, C.E.,A 01 CAN GIBERT, U.E,A
SANT GREGORI,A.E.,A 22 BASE ROSES, C.F.,A
Jornada 11 15-11-2015
BESCANO, C.D.,A 14 LLAGOSTERA, U.E.,B
BISBALENC, AT.,A 30 VILAMALLA, F.C.,A
BANYOLES, C.E.,A 20 PALAFOLLS, C.D.,A
CASSA, U.D.,A 21 GUIXOLS, A.D,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A 21 CORNELLA TERRI, A.E.,A
TORDERA, C.F.,A 31 BLANES, C.D.,A
CAMPRODON, U.E,A 10 BESALU, C.E.,A
CAN GIBERT, U.E,A 12 BASE ROSES, C.F.,A
BREDA, U.E.,A 31 SANT GREGORI,A.E.,A
Jornada 12 22-11-2015
LLAGOSTERA, U.E.,B 30 BREDA, U.E.,A
BESCANO, C.D.,A 33 VILAMALLA, F.C.,A
PALAFOLLS, C.D.,A 31 BISBALENC, AT.,A
GUIXOLS, A.D,A 11 BANYOLES, C.E.,A
CORNELLA TERRI, A.E.,A 32 CASSA, U.D.,A
BLANES, C.D.,A 41 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
BESALU, C.E.,A 12 TORDERA, C.F.,A
BASE ROSES, C.F.,A 03 CAMPRODON, U.E,A
SANT GREGORI,A.E.,A 22 CAN GIBERT, U.E,A
Jornada 13 29-11-2015
LLAGOSTERA, U.E.,B 32 VILAMALLA, F.C.,A
BESCANO, C.D.,A 10 PALAFOLLS, C.D.,A
BISBALENC, AT.,A 12 GUIXOLS, A.D,A
BANYOLES, C.E.,A 01 CORNELLA TERRI, A.E.,A
CASSA, U.D.,A 02 BLANES, C.D.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A 22 BESALU, C.E.,A
TORDERA, C.F.,A 21 BASE ROSES, C.F.,A
CAMPRODON, U.E,A 21 SANT GREGORI,A.E.,A
BREDA, U.E.,A 31 CAN GIBERT, U.E,A
Jornada 14 13-12-2015
VILAMALLA, F.C.,A 43 BREDA, U.E.,A
PALAFOLLS, C.D.,A 21 LLAGOSTERA, U.E.,B
GUIXOLS, A.D,A 41 BESCANO, C.D.,A
CORNELLA TERRI, A.E.,A 33 BISBALENC, AT.,A
BLANES, C.D.,A 42 BANYOLES, C.E.,A
BESALU, C.E.,A 13 CASSA, U.D.,A
BASE ROSES, C.F.,A 20 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
SANT GREGORI,A.E.,A 41 TORDERA, C.F.,A
CAN GIBERT, U.E,A 20 CAMPRODON, U.E,A
Jornada 15 20-12-2015
VILAMALLA, F.C.,A 12 PALAFOLLS, C.D.,A
LLAGOSTERA, U.E.,B 11 GUIXOLS, A.D,A
BESCANO, C.D.,A 31 CORNELLA TERRI, A.E.,A
BISBALENC, AT.,A 11 BLANES, C.D.,A
BANYOLES, C.E.,A 11 BESALU, C.E.,A
CASSA, U.D.,A 30 BASE ROSES, C.F.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A 21 SANT GREGORI,A.E.,A
TORDERA, C.F.,A 22 CAN GIBERT, U.E,A
BREDA, U.E.,A 30 CAMPRODON, U.E,A
Jornada 16 10-01-2016
BREDA, U.E.,A 01 PALAFOLLS, C.D.,A
GUIXOLS, A.D,A 40 VILAMALLA, F.C.,A
CORNELLA TERRI, A.E.,A 10 LLAGOSTERA, U.E.,B
BLANES, C.D.,A 20 BESCANO, C.D.,A
BESALU, C.E.,A 01 BISBALENC, AT.,A
BASE ROSES, C.F.,A 15 BANYOLES, C.E.,A
SANT GREGORI,A.E.,A 13 CASSA, U.D.,A
CAN GIBERT, U.E,A 20 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
CAMPRODON, U.E,A 62 TORDERA, C.F.,A
Jornada 17 17-01-2016
PALAFOLLS, C.D.,A 10 GUIXOLS, A.D,A
VILAMALLA, F.C.,A 32 CORNELLA TERRI, A.E.,A
LLAGOSTERA, U.E.,B 31 BLANES, C.D.,A
BESCANO, C.D.,A 30 BESALU, C.E.,A
BISBALENC, AT.,A 13 BASE ROSES, C.F.,A
BANYOLES, C.E.,A 20 SANT GREGORI,A.E.,A
CASSA, U.D.,A 22 CAN GIBERT, U.E,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A 11 CAMPRODON, U.E,A
TORDERA, C.F.,A 73 BREDA, U.E.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 18 24-01-2016
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A 20 TORDERA, C.F.,A
CASSA, U.D.,A 12 CAMPRODON, U.E,A
BANYOLES, C.E.,A 22 CAN GIBERT, U.E,A
BISBALENC, AT.,A 21 SANT GREGORI,A.E.,A
BESCANO, C.D.,A 22 BASE ROSES, C.F.,A
LLAGOSTERA, U.E.,B 20 BESALU, C.E.,A
VILAMALLA, F.C.,A 21 BLANES, C.D.,A
PALAFOLLS, C.D.,A 04 CORNELLA TERRI, A.E.,A
GUIXOLS, A.D,A 64 BREDA, U.E.,A
Jornada 19 31-01-2016
BREDA, U.E.,A 10 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
TORDERA, C.F.,A 12 CASSA, U.D.,A
CAMPRODON, U.E,A 23 BANYOLES, C.E.,A
CAN GIBERT, U.E,A 41 BISBALENC, AT.,A
SANT GREGORI,A.E.,A 21 BESCANO, C.D.,A
BASE ROSES, C.F.,A 11 LLAGOSTERA, U.E.,B
BESALU, C.E.,A 11 VILAMALLA, F.C.,A
BLANES, C.D.,A 02 PALAFOLLS, C.D.,A
CORNELLA TERRI, A.E.,A 12 GUIXOLS, A.D,A
Jornada 20 14-02-2016
CASSA, U.D.,A 01 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
BANYOLES, C.E.,A 61 TORDERA, C.F.,A
BISBALENC, AT.,A 01 CAMPRODON, U.E,A
BESCANO, C.D.,A 01 CAN GIBERT, U.E,A
LLAGOSTERA, U.E.,B 70 SANT GREGORI,A.E.,A
VILAMALLA, F.C.,A 22 BASE ROSES, C.F.,A
PALAFOLLS, C.D.,A 20 BESALU, C.E.,A
GUIXOLS, A.D,A 43 BLANES, C.D.,A
CORNELLA TERRI, A.E.,A 02 BREDA, U.E.,A
Jornada 21 21-02-2016
BREDA, U.E.,A 04 CASSA, U.D.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A 11 BANYOLES, C.E.,A
TORDERA, C.F.,A 11 BISBALENC, AT.,A
CAMPRODON, U.E,A 20 BESCANO, C.D.,A
CAN GIBERT, U.E,A 23 LLAGOSTERA, U.E.,B
SANT GREGORI,A.E.,A 21 VILAMALLA, F.C.,A
BASE ROSES, C.F.,A 13 PALAFOLLS, C.D.,A
BESALU, C.E.,A 13 GUIXOLS, A.D,A
BLANES, C.D.,A 03 CORNELLA TERRI, A.E.,A
Jornada 22 28-02-2016
BANYOLES, C.E.,A 10 CASSA, U.D.,A
BISBALENC, AT.,A 01 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
BESCANO, C.D.,A 03 TORDERA, C.F.,A
LLAGOSTERA, U.E.,B 00 CAMPRODON, U.E,A
VILAMALLA, F.C.,A 22 CAN GIBERT, U.E,A
PALAFOLLS, C.D.,A 10 SANT GREGORI,A.E.,A
GUIXOLS, A.D,A 02 BASE ROSES, C.F.,A
CORNELLA TERRI, A.E.,A 00 BESALU, C.E.,A
BLANES, C.D.,A 23 BREDA, U.E.,A
Jornada 23 06-03-2016
BREDA, U.E.,A 01 BANYOLES, C.E.,A
CASSA, U.D.,A 10 BISBALENC, AT.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A 12 BESCANO, C.D.,A
TORDERA, C.F.,A 20 LLAGOSTERA, U.E.,B
CAMPRODON, U.E,A 51 VILAMALLA, F.C.,A
CAN GIBERT, U.E,A 03 PALAFOLLS, C.D.,A
SANT GREGORI,A.E.,A 06 GUIXOLS, A.D,A
BASE ROSES, C.F.,A 22 CORNELLA TERRI, A.E.,A
BESALU, C.E.,A 22 BLANES, C.D.,A
Jornada 24 13-03-2016
BISBALENC, AT.,A 12 BANYOLES, C.E.,A
BESCANO, C.D.,A 33 CASSA, U.D.,A
LLAGOSTERA, U.E.,B 22 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
VILAMALLA, F.C.,A 23 TORDERA, C.F.,A
PALAFOLLS, C.D.,A 31 CAMPRODON, U.E,A
GUIXOLS, A.D,A 32 CAN GIBERT, U.E,A
CORNELLA TERRI, A.E.,A 00 SANT GREGORI,A.E.,A
BLANES, C.D.,A 30 BASE ROSES, C.F.,A
BESALU, C.E.,A 40 BREDA, U.E.,A
Jornada 25 20-03-2016
BREDA, U.E.,A 01 BISBALENC, AT.,A
BANYOLES, C.E.,A 13 BESCANO, C.D.,A
CASSA, U.D.,A 11 LLAGOSTERA, U.E.,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A 20 VILAMALLA, F.C.,A
TORDERA, C.F.,A 21 PALAFOLLS, C.D.,A
CAMPRODON, U.E,A 23 GUIXOLS, A.D,A
CAN GIBERT, U.E,A 21 CORNELLA TERRI, A.E.,A
SANT GREGORI,A.E.,A 12 BLANES, C.D.,A
BASE ROSES, C.F.,A 11 BESALU, C.E.,A
Jornada 26 03-04-2016
BESCANO, C.D.,A 20 BISBALENC, AT.,A
LLAGOSTERA, U.E.,B 51 BANYOLES, C.E.,A
VILAMALLA, F.C.,A 13 CASSA, U.D.,A
PALAFOLLS, C.D.,A 31 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
GUIXOLS, A.D,A 12 TORDERA, C.F.,A
CORNELLA TERRI, A.E.,A 23 CAMPRODON, U.E,A
BLANES, C.D.,A 03 CAN GIBERT, U.E,A
BESALU, C.E.,A 10 SANT GREGORI,A.E.,A
BASE ROSES, C.F.,A 10 BREDA, U.E.,A
Jornada 27 10-04-2016
BREDA, U.E.,A 00 BESCANO, C.D.,A
BISBALENC, AT.,A 11 LLAGOSTERA, U.E.,B
BANYOLES, C.E.,A 32 VILAMALLA, F.C.,A
CASSA, U.D.,A 11 PALAFOLLS, C.D.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A 42 GUIXOLS, A.D,A
TORDERA, C.F.,A 23 CORNELLA TERRI, A.E.,A
CAMPRODON, U.E,A 52 BLANES, C.D.,A
CAN GIBERT, U.E,A 43 BESALU, C.E.,A
BASE ROSES, C.F.,A 21 SANT GREGORI,A.E.,A
Jornada 28 17-04-2016
LLAGOSTERA, U.E.,B 10 BESCANO, C.D.,A
VILAMALLA, F.C.,A 11 BISBALENC, AT.,A
PALAFOLLS, C.D.,A 13 BANYOLES, C.E.,A
GUIXOLS, A.D,A 20 CASSA, U.D.,A
CORNELLA TERRI, A.E.,A 21 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
BLANES, C.D.,A 20 TORDERA, C.F.,A
BESALU, C.E.,A 12 CAMPRODON, U.E,A
BASE ROSES, C.F.,A 01 CAN GIBERT, U.E,A
SANT GREGORI,A.E.,A 10 BREDA, U.E.,A
Jornada 29 24-04-2016
BREDA, U.E.,A 13 LLAGOSTERA, U.E.,B
VILAMALLA, F.C.,A 14 BESCANO, C.D.,A
BISBALENC, AT.,A 01 PALAFOLLS, C.D.,A
BANYOLES, C.E.,A 13 GUIXOLS, A.D,A
CASSA, U.D.,A 30 CORNELLA TERRI, A.E.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A 12 BLANES, C.D.,A
TORDERA, C.F.,A 24 BESALU, C.E.,A
CAMPRODON, U.E,A 10 BASE ROSES, C.F.,A
CAN GIBERT, U.E,A 01 SANT GREGORI,A.E.,A
Jornada 30 01-05-2016
VILAMALLA, F.C.,A 04 LLAGOSTERA, U.E.,B
PALAFOLLS, C.D.,A 41 BESCANO, C.D.,A
GUIXOLS, A.D,A 12 BISBALENC, AT.,A
CORNELLA TERRI, A.E.,A 22 BANYOLES, C.E.,A
BLANES, C.D.,A 31 CASSA, U.D.,A
BESALU, C.E.,A 10 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
BASE ROSES, C.F.,A 43 TORDERA, C.F.,A
SANT GREGORI,A.E.,A 13 CAMPRODON, U.E,A
CAN GIBERT, U.E,A 10 BREDA, U.E.,A
Jornada 31 08-05-2016
BREDA, U.E.,A 20 VILAMALLA, F.C.,A
LLAGOSTERA, U.E.,B 11 PALAFOLLS, C.D.,A
BESCANO, C.D.,A 20 GUIXOLS, A.D,A
BISBALENC, AT.,A 00 CORNELLA TERRI, A.E.,A
BANYOLES, C.E.,A 22 BLANES, C.D.,A
CASSA, U.D.,A 32 BESALU, C.E.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A 30 BASE ROSES, C.F.,A
TORDERA, C.F.,A 22 SANT GREGORI,A.E.,A
CAMPRODON, U.E,A 12 CAN GIBERT, U.E,A
Jornada 32 15-05-2016
PALAFOLLS, C.D.,A 31 VILAMALLA, F.C.,A
GUIXOLS, A.D,A 13 LLAGOSTERA, U.E.,B
CORNELLA TERRI, A.E.,A 23 BESCANO, C.D.,A
BLANES, C.D.,A 23 BISBALENC, AT.,A
BESALU, C.E.,A 12 BANYOLES, C.E.,A
BASE ROSES, C.F.,A 10 CASSA, U.D.,A
SANT GREGORI,A.E.,A 03 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
CAN GIBERT, U.E,A 52 TORDERA, C.F.,A
CAMPRODON, U.E,A 13 BREDA, U.E.,A
Jornada 33 22-05-2016
PALAFOLLS, C.D.,A 22 BREDA, U.E.,A
VILAMALLA, F.C.,A 21 GUIXOLS, A.D,A
LLAGOSTERA, U.E.,B 41 CORNELLA TERRI, A.E.,A
BESCANO, C.D.,A 12 BLANES, C.D.,A
BISBALENC, AT.,A 40 BESALU, C.E.,A
BANYOLES, C.E.,A 12 BASE ROSES, C.F.,A
CASSA, U.D.,A 12 SANT GREGORI,A.E.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A 51 CAN GIBERT, U.E,A
TORDERA, C.F.,A 31 CAMPRODON, U.E,A
Jornada 34 29-05-2016
GUIXOLS, A.D,A 11 PALAFOLLS, C.D.,A
CORNELLA TERRI, A.E.,A 60 VILAMALLA, F.C.,A
BLANES, C.D.,A 20 LLAGOSTERA, U.E.,B
BESALU, C.E.,A 13 BESCANO, C.D.,A
BASE ROSES, C.F.,A 20 BISBALENC, AT.,A
SANT GREGORI,A.E.,A 27 BANYOLES, C.E.,A
CAN GIBERT, U.E,A 13 CASSA, U.D.,A
CAMPRODON, U.E,A 31 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,A
BREDA, U.E.,A 42 TORDERA, C.F.,A
Concurs Wala
Carnet del Federat
Entra i vota el disseny guanyador!
vs
LA GRAN FINAL
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.