Competició | TEMPORADA 2015-2016
tercera catalana | grup 1
Competició | TEMPORADA 2015-2016
FASE ASCENS A SEGUNDA DIVISIÓN NACIONAL A - Tercera eliminatòria FINAL CAMPEONES DE LIGA SEGUNDA DIVISIÓN NACIONAL B FASE ASCENS A SEGONA DIVISIÓ NACIONAL A FASE ASCENS A SEGUNDA DIVISIÓN NACIONAL A - Segona eliminatòria SEGUNDA DIVISION NACIONAL B FASE ASCENS A SEGONA DIVISIÓ NACIONAL B FASE ASCENS A SEGUNDA DIVISIÓN NACIONAL B - Segona eliminatòria TERCERA DIVISIO NACIONAL FASE ASCENS A SEGUNDA DIVISIÓN NACIONAL B - Tercera eliminatòria FINAL CAMPIONAT DE CATALUNYA AMATEUR FASE ASCENS A TERCERA DIVISIÓ NACIONAL PRIMERA CATALANA SEGONA CATALANA COPA CATALUNYA AMATEUR TEMPORADA 2016/2017 FASE ASCENS A PRIMERA CATALANA FASE ASCENS A SEGONA CATALANA FASE ASCENS A SEGONA CATALANA-GIRONA TERCERA CATALANA FASE ASCENS A SEGONA CATALANA TARRAGONA PROMOCIÓ ASCENS A SEGONA CATALANA LLEIDA PEPITO ESTEVE 2016 FASE ASCENS A TERCERA CATALANA COPA TARRAGONA QUARTA CATALANA 2 FASE Copa Barcelonès - Eliminatòries QUARTA CATALANA Copa Bages - Berguedà - Eliminatòries Copa Osona - Eliminatòries Copa Vallès Occidental - Eliminatòries Copa de Catalunya - VETERANS -Eliminatòries VETERANS Copa de Catalunya - VETERANS COPA R.F.E.F. - Fase Autonòmica COPA CATALUNYA ABSOLUTA 2015/2016 COPA CATALUNYA AMATEUR 2015/2016 Copa Bages Berguedà - Quarta Catalana Copa Barcelonès - Quarta Catalana Copa Osona - Quarta Catalana COPA TARRAGONA QUARTA CATALANA Copa Vallès Occidental - Quarta Catalana COPA FEDERACIÓ QUARTA CATALANA FASE FINAL COPA FEDERACIO QUARTA CATALANA DIVISIO HONOR JUVENIL LLIGA NACIONAL JUVENIL Campionat de Catalunya JUVENIL PREFERENT JUVENILS FASE ASCENS JUVENIL TERRES EBRE JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ COPA PRIMAVERA JUVENIL TERRES EBRE JUVENIL SEGONA DIVISIÓ JUVENIL SEGONA DIVISIÓ COMPLEMENTARI Campionat Catalunya Cadet - Copa Coca-Cola - Semifinals Fase Nacional Intermèdia - Campionat d´Espanya CADET - Copa Coca-Cola- DIVISIÓ HONOR CADET Campionat Catalunya Cadet - Copa Coca-Cola - Final Campionat de Catalunya CADET - COPA COCA-COLA Fase Nacional Intermèdia - Campionat d´Espanya CADET - Copa Coca-Cola- PREFERENT CADET FASE ASCENS CADET TERRES EBRE CADET PRIMERA DIVISIÓ COPA PRIMAVERA CADET TERRES EBRE CADET SEGONA DIVISIÓ Campionat de Catalunya INFANTIL DIVISIÓ HONOR INFANTIL PREFERENT INFANTIL PROMOCIÓ ASCENS INFANTIL INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ INFANTIL SEGONA DIVISIÓ COMPLEMENTARI INFANTIL SEGONA DIVISIÓ COPA LLEIDA TERRITORIAL
GRUP 1 GRUP 2 GRUP 3 GRUP 4 GRUP 5 GRUP 6 GRUP 7 GRUP 8 GRUP 9 GRUP 10 GRUP 11 GRUP 12 GRUP 13 GRUP 14 GRUP 15 GRUP 16 GRUP 17
PRIMERA VOLTA
Jornada 1
06-09-2015
Descansa
2 1
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A Descansa
1 4
Descansa Descansa
0 1
FLIX, J.D. A ALDEANA, U.E. A
0 2
ROQUETENC, C.D. A LA SENIA, C.F. A
0 0
CORBERA D'EBRE, C.F. A L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
4 0
Descansa GINESTAR, C.D. A
0 2
Descansa MORA LA NOVA, AT. A
2 2
Descansa SANTA BARBARA, C.F. A
6 3
Descansa
Jornada 2
13-09-2015
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
1 3
SANTA BARBARA, C.F. A Descansa
0 3
Descansa Descansa
2 1
FLIX, J.D. A ROQUETENC, C.D. A
4 1
Descansa CORBERA D'EBRE, C.F. A
2 1
ALDEANA, U.E. A Descansa
1 1
LA SENIA, C.F. A Descansa
1 2
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A Descansa
3 1
GINESTAR, C.D. A Descansa
0 1
MORA LA NOVA, AT. A
Jornada 3
20-09-2015
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
0 2
Descansa Descansa
3 2
FLIX, J.D. A Descansa
3 3
ROQUETENC, C.D. A Descansa
0 3
CORBERA D'EBRE, C.F. A ALDEANA, U.E. A
1 3
Descansa LA SENIA, C.F. A
2 3
Descansa L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
4 1
Descansa GINESTAR, C.D. A
2 1
Descansa SANTA BARBARA, C.F. A
2 2
MORA LA NOVA, AT. A
Jornada 4
27-09-2015
Descansa
2 2
SANTA BARBARA, C.F. A OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
4 2
FLIX, J.D. A ROQUETENC, C.D. A
1 0
Descansa CORBERA D'EBRE, C.F. A
5 1
Descansa Descansa
4 1
Descansa Descansa
1 1
ALDEANA, U.E. A Descansa
0 0
LA SENIA, C.F. A Descansa
1 2
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A MORA LA NOVA, AT. A
1 1
GINESTAR, C.D. A
Jornada 5
04-10-2015
Descansa
2 0
FLIX, J.D. A OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
1 1
ROQUETENC, C.D. A Descansa
3 0
CORBERA D'EBRE, C.F. A Descansa
1 0
Descansa Descansa
1 0
Descansa ALDEANA, U.E. A
2 1
Descansa LA SENIA, C.F. A
1 1
Descansa L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
2 0
MORA LA NOVA, AT. A SANTA BARBARA, C.F. A
6 3
GINESTAR, C.D. A
Jornada 6
11-10-2015
SANTA BARBARA, C.F. A
4 2
FLIX, J.D. A ROQUETENC, C.D. A
2 1
Descansa CORBERA D'EBRE, C.F. A
1 3
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A Descansa
3 5
Descansa Descansa
2 3
Descansa Descansa
1 2
Descansa Descansa
0 3
ALDEANA, U.E. A MORA LA NOVA, AT. A
4 1
LA SENIA, C.F. A GINESTAR, C.D. A
0 1
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
Jornada 7
18-10-2015
ROQUETENC, C.D. A
0 0
FLIX, J.D. A Descansa
2 1
CORBERA D'EBRE, C.F. A OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
6 2
Descansa Descansa
0 1
Descansa Descansa
2 2
Descansa Descansa
2 4
Descansa ALDEANA, U.E. A
4 1
MORA LA NOVA, AT. A LA SENIA, C.F. A
4 0
GINESTAR, C.D. A SANTA BARBARA, C.F. A
3 4
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
Jornada 8
25-10-2015
ROQUETENC, C.D. A
1 1
SANTA BARBARA, C.F. A CORBERA D'EBRE, C.F. A
1 2
FLIX, J.D. A Descansa
1 0
Descansa Descansa
0 0
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A Descansa
2 2
Descansa Descansa
0 8
Descansa MORA LA NOVA, AT. A
2 0
Descansa GINESTAR, C.D. A
2 7
ALDEANA, U.E. A L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
0 2
LA SENIA, C.F. A
Jornada 9
01-11-2015
ROQUETENC, C.D. A
1 1
CORBERA D'EBRE, C.F. A Descansa
2 1
FLIX, J.D. A Descansa
2 1
Descansa OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
2 2
Descansa Descansa
6 1
Descansa Descansa
2 3
MORA LA NOVA, AT. A Descansa
2 1
GINESTAR, C.D. A ALDEANA, U.E. A
2 0
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A SANTA BARBARA, C.F. A
3 1
LA SENIA, C.F. A
Jornada 10
08-11-2015
CORBERA D'EBRE, C.F. A
1 1
SANTA BARBARA, C.F. A Descansa
0 2
ROQUETENC, C.D. A Descansa
0 0
FLIX, J.D. A Descansa
1 0
Descansa Descansa
2 4
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A MORA LA NOVA, AT. A
5 1
Descansa GINESTAR, C.D. A
2 2
Descansa L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
1 0
Descansa LA SENIA, C.F. A
1 2
ALDEANA, U.E. A
Jornada 11
15-11-2015
CORBERA D'EBRE, C.F. A
4 3
Descansa ROQUETENC, C.D. A
2 4
Descansa FLIX, J.D. A
2 1
Descansa Descansa
1 3
Descansa OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
5 2
MORA LA NOVA, AT. A Descansa
9 1
GINESTAR, C.D. A Descansa
1 3
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A Descansa
1 1
LA SENIA, C.F. A SANTA BARBARA, C.F. A
2 2
ALDEANA, U.E. A
Jornada 12
22-11-2015
SANTA BARBARA, C.F. A
2 0
Descansa Descansa
2 1
CORBERA D'EBRE, C.F. A Descansa
0 2
ROQUETENC, C.D. A Descansa
0 4
FLIX, J.D. A MORA LA NOVA, AT. A
0 0
Descansa GINESTAR, C.D. A
2 2
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
4 4
Descansa LA SENIA, C.F. A
2 0
Descansa ALDEANA, U.E. A
4 1
Descansa
Jornada 13
29-11-2015
Descansa
2 1
Descansa CORBERA D'EBRE, C.F. A
6 5
Descansa ROQUETENC, C.D. A
8 1
Descansa MORA LA NOVA, AT. A
3 3
FLIX, J.D. A Descansa
9 1
GINESTAR, C.D. A OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
0 0
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A Descansa
2 2
LA SENIA, C.F. A Descansa
1 4
ALDEANA, U.E. A SANTA BARBARA, C.F. A
4 1
Descansa
Jornada 14
13-12-2015
Descansa
3 2
SANTA BARBARA, C.F. A Descansa
1 2
Descansa Descansa
2 4
CORBERA D'EBRE, C.F. A MORA LA NOVA, AT. A
0 1
ROQUETENC, C.D. A GINESTAR, C.D. A
2 4
FLIX, J.D. A L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
1 0
Descansa LA SENIA, C.F. A
2 2
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A ALDEANA, U.E. A
0 2
Descansa Descansa
3 2
Descansa
Jornada 15
20-12-2015
Descansa
2 2
Descansa Descansa
5 1
Descansa CORBERA D'EBRE, C.F. A
3 2
MORA LA NOVA, AT. A ROQUETENC, C.D. A
5 1
GINESTAR, C.D. A FLIX, J.D. A
2 1
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A Descansa
5 4
LA SENIA, C.F. A OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
5 0
ALDEANA, U.E. A Descansa
4 0
Descansa SANTA BARBARA, C.F. A
6 2
Descansa
Jornada 16
10-01-2016
SANTA BARBARA, C.F. A
4 3
Descansa Descansa
1 3
Descansa MORA LA NOVA, AT. A
5 1
Descansa GINESTAR, C.D. A
0 4
CORBERA D'EBRE, C.F. A L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
0 1
ROQUETENC, C.D. A LA SENIA, C.F. A
1 1
FLIX, J.D. A ALDEANA, U.E. A
3 1
Descansa Descansa
1 2
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A Descansa
3 5
Descansa
Jornada 17
17-01-2016
Descansa
2 0
Descansa Descansa
4 1
MORA LA NOVA, AT. A Descansa
1 0
GINESTAR, C.D. A CORBERA D'EBRE, C.F. A
5 1
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A LA SENIA, C.F. A
2 0
ROQUETENC, C.D. A FLIX, J.D. A
5 1
ALDEANA, U.E. A Descansa
2 3
Descansa OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
0 0
Descansa Descansa
6 1
SANTA BARBARA, C.F. A
SEGONA VOLTA
Jornada 18
24-01-2016
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
1 6
Descansa Descansa
6 2
Descansa FLIX, J.D. A
4 1
Descansa ROQUETENC, C.D. A
3 3
ALDEANA, U.E. A CORBERA D'EBRE, C.F. A
2 1
LA SENIA, C.F. A Descansa
2 6
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A Descansa
3 1
GINESTAR, C.D. A Descansa
0 2
MORA LA NOVA, AT. A Descansa
4 4
SANTA BARBARA, C.F. A
Jornada 19
31-01-2016
SANTA BARBARA, C.F. A
1 0
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A Descansa
3 2
Descansa FLIX, J.D. A
1 0
Descansa Descansa
0 4
ROQUETENC, C.D. A ALDEANA, U.E. A
3 0
CORBERA D'EBRE, C.F. A LA SENIA, C.F. A
4 1
Descansa L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
4 0
Descansa GINESTAR, C.D. A
1 4
Descansa MORA LA NOVA, AT. A
5 0
Descansa
Jornada 20
14-02-2016
Descansa
3 0
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A FLIX, J.D. A
2 2
Descansa ROQUETENC, C.D. A
0 0
Descansa CORBERA D'EBRE, C.F. A
2 0
Descansa Descansa
2 1
ALDEANA, U.E. A Descansa
2 2
LA SENIA, C.F. A Descansa
0 2
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A Descansa
2 2
GINESTAR, C.D. A MORA LA NOVA, AT. A
0 0
SANTA BARBARA, C.F. A
Jornada 21
21-02-2016
SANTA BARBARA, C.F. A
2 1
Descansa FLIX, J.D. A
2 1
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A Descansa
3 3
ROQUETENC, C.D. A Descansa
3 1
CORBERA D'EBRE, C.F. A Descansa
4 1
Descansa ALDEANA, U.E. A
3 0
Descansa LA SENIA, C.F. A
1 0
Descansa L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
6 1
Descansa GINESTAR, C.D. A
2 6
MORA LA NOVA, AT. A
Jornada 22
28-02-2016
FLIX, J.D. A
0 1
Descansa ROQUETENC, C.D. A
1 3
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A CORBERA D'EBRE, C.F. A
0 2
Descansa Descansa
2 0
Descansa Descansa
4 2
Descansa Descansa
3 0
ALDEANA, U.E. A Descansa
0 6
LA SENIA, C.F. A MORA LA NOVA, AT. A
1 0
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A GINESTAR, C.D. A
0 5
SANTA BARBARA, C.F. A
Jornada 23
06-03-2016
FLIX, J.D. A
2 2
SANTA BARBARA, C.F. A Descansa
4 2
ROQUETENC, C.D. A OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
1 1
CORBERA D'EBRE, C.F. A Descansa
4 2
Descansa Descansa
0 0
Descansa Descansa
2 1
Descansa ALDEANA, U.E. A
8 0
Descansa LA SENIA, C.F. A
1 0
MORA LA NOVA, AT. A L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
4 0
GINESTAR, C.D. A
Jornada 24
13-03-2016
FLIX, J.D. A
1 0
ROQUETENC, C.D. A CORBERA D'EBRE, C.F. A
0 1
Descansa Descansa
1 1
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A Descansa
0 4
Descansa Descansa
3 0
Descansa Descansa
1 3
Descansa MORA LA NOVA, AT. A
2 3
ALDEANA, U.E. A GINESTAR, C.D. A
2 6
LA SENIA, C.F. A L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
2 1
SANTA BARBARA, C.F. A
Jornada 25
20-03-2016
SANTA BARBARA, C.F. A
2 2
ROQUETENC, C.D. A FLIX, J.D. A
3 1
CORBERA D'EBRE, C.F. A Descansa
2 0
Descansa OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
2 0
Descansa Descansa
2 0
Descansa Descansa
1 0
Descansa Descansa
1 0
MORA LA NOVA, AT. A ALDEANA, U.E. A
7 0
GINESTAR, C.D. A LA SENIA, C.F. A
5 1
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
Jornada 26
03-04-2016
CORBERA D'EBRE, C.F. A
3 2
ROQUETENC, C.D. A FLIX, J.D. A
2 0
Descansa Descansa
1 0
Descansa Descansa
1 1
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A Descansa
0 2
Descansa MORA LA NOVA, AT. A
0 0
Descansa GINESTAR, C.D. A
4 2
Descansa L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
0 2
ALDEANA, U.E. A LA SENIA, C.F. A
4 0
SANTA BARBARA, C.F. A
Jornada 27
10-04-2016
SANTA BARBARA, C.F. A
3 1
CORBERA D'EBRE, C.F. A ROQUETENC, C.D. A
0 1
Descansa FLIX, J.D. A
1 1
Descansa Descansa
1 2
Descansa OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
5 2
Descansa Descansa
4 2
MORA LA NOVA, AT. A Descansa
5 0
GINESTAR, C.D. A Descansa
0 1
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A ALDEANA, U.E. A
1 0
LA SENIA, C.F. A
Jornada 28
17-04-2016
Descansa
2 1
CORBERA D'EBRE, C.F. A Descansa
1 1
ROQUETENC, C.D. A Descansa
1 2
FLIX, J.D. A Descansa
4 0
Descansa MORA LA NOVA, AT. A
3 4
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A GINESTAR, C.D. A
0 5
Descansa L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
0 2
Descansa LA SENIA, C.F. A
1 0
Descansa ALDEANA, U.E. A
1 0
SANTA BARBARA, C.F. A
Jornada 29
24-04-2016
Descansa
1 4
SANTA BARBARA, C.F. A CORBERA D'EBRE, C.F. A
4 2
Descansa ROQUETENC, C.D. A
3 3
Descansa FLIX, J.D. A
5 0
Descansa Descansa
3 1
MORA LA NOVA, AT. A OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
9 3
GINESTAR, C.D. A Descansa
4 2
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A Descansa
3 2
LA SENIA, C.F. A Descansa
4 1
ALDEANA, U.E. A
Jornada 30
01-05-2016
Descansa
4 0
Descansa Descansa
6 0
CORBERA D'EBRE, C.F. A Descansa
1 4
ROQUETENC, C.D. A FLIX, J.D. A
2 0
MORA LA NOVA, AT. A GINESTAR, C.D. A
0 10
Descansa L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
0 2
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A LA SENIA, C.F. A
3 1
Descansa ALDEANA, U.E. A
0 1
Descansa Descansa
1 0
SANTA BARBARA, C.F. A
Jornada 31
08-05-2016
SANTA BARBARA, C.F. A
4 2
Descansa Descansa
3 2
Descansa CORBERA D'EBRE, C.F. A
6 2
Descansa ROQUETENC, C.D. A
2 2
MORA LA NOVA, AT. A FLIX, J.D. A
2 0
GINESTAR, C.D. A Descansa
0 0
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
2 3
LA SENIA, C.F. A Descansa
4 3
ALDEANA, U.E. A Descansa
2 1
Descansa
Jornada 32
15-05-2016
Descansa
3 2
Descansa Descansa
0 3
Descansa MORA LA NOVA, AT. A
6 3
CORBERA D'EBRE, C.F. A GINESTAR, C.D. A
0 3
ROQUETENC, C.D. A L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
0 0
FLIX, J.D. A LA SENIA, C.F. A
2 2
Descansa ALDEANA, U.E. A
4 1
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A Descansa
2 2
Descansa Descansa
1 0
SANTA BARBARA, C.F. A
Jornada 33
22-05-2016
Descansa
1 4
SANTA BARBARA, C.F. A Descansa
4 1
Descansa Descansa
2 2
MORA LA NOVA, AT. A CORBERA D'EBRE, C.F. A
4 1
GINESTAR, C.D. A ROQUETENC, C.D. A
3 2
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A FLIX, J.D. A
2 1
LA SENIA, C.F. A Descansa
2 1
ALDEANA, U.E. A OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
3 1
Descansa Descansa
3 0
Descansa
Jornada 34
29-05-2016
Descansa
3 2
Descansa MORA LA NOVA, AT. A
4 3
Descansa GINESTAR, C.D. A
1 1
Descansa L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
3 0
CORBERA D'EBRE, C.F. A ROQUETENC, C.D. A
4 2
LA SENIA, C.F. A ALDEANA, U.E. A
8 2
FLIX, J.D. A Descansa
6 5
Descansa Descansa
1 0
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A SANTA BARBARA, C.F. A
5 2
Descansa
Atenció: Fes clic secundari i selecciona imprimir o ctrl+P o clic en aquest botó per imprimir.
© FCF · 2024 FEDERACIÓ CATALANA DE FUTBOL
|
Avís Legal
|
Privacitat
|
Cookies
FCF · 2024 FEDERACIÓ CATALANA DE FUTBOL
| Sicília, 93-97 1er pis | BCN | +34 93 265 24 77