Competició | TEMPORADA 2015-2016

tercera catalana | grup 13

Competició | TEMPORADA 2015-2016

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 06-09-2015
AEM, S.E.,A 72 ALBESA, C.F.,A
TERMENS, A.D.,A 21 ALGUAIRE, C.E.,A
ALCARRAS, F.C.,B
R
Descansa
ALMACELLES, AT,A 31 GIMENELLS, C.D.,A
SUDANELL, C.F.,A 03 PARDINYES C.F.,A
C.D. ALFARRÀS,A 00 ROSSELLO, C.F.,A
PUIGVERTENC, C.F.,A 02 JUNEDA, C.F.,A
SOSES, C.F.,A 13 VILANOVA DE LA BARCA, C.F,A
PALAU ANGLESOLA, C.F.,A 50 AITONA CLUB ESP. DE FUTBOL,A
Jornada 2 13-09-2015
ALBESA, C.F.,A 23 PALAU ANGLESOLA, C.F.,A
ALGUAIRE, C.E.,A 12 AEM, S.E.,A
Descansa
R
TERMENS, A.D.,A
GIMENELLS, C.D.,A 81 ALCARRAS, F.C.,B
PARDINYES C.F.,A 05 ALMACELLES, AT,A
ROSSELLO, C.F.,A 11 SUDANELL, C.F.,A
JUNEDA, C.F.,A 22 C.D. ALFARRÀS,A
VILANOVA DE LA BARCA, C.F,A 12 PUIGVERTENC, C.F.,A
AITONA CLUB ESP. DE FUTBOL,A 13 SOSES, C.F.,A
Jornada 3 20-09-2015
ALBESA, C.F.,A 33 ALGUAIRE, C.E.,A
AEM, S.E.,A
R
Descansa
TERMENS, A.D.,A 21 GIMENELLS, C.D.,A
ALCARRAS, F.C.,B 23 PARDINYES C.F.,A
ALMACELLES, AT,A 02 ROSSELLO, C.F.,A
SUDANELL, C.F.,A 02 JUNEDA, C.F.,A
C.D. ALFARRÀS,A 41 VILANOVA DE LA BARCA, C.F,A
PUIGVERTENC, C.F.,A 30 AITONA CLUB ESP. DE FUTBOL,A
PALAU ANGLESOLA, C.F.,A 31 SOSES, C.F.,A
Jornada 4 27-09-2015
ALGUAIRE, C.E.,A 01 PALAU ANGLESOLA, C.F.,A
Descansa
R
ALBESA, C.F.,A
GIMENELLS, C.D.,A 32 AEM, S.E.,A
PARDINYES C.F.,A 03 TERMENS, A.D.,A
ROSSELLO, C.F.,A 31 ALCARRAS, F.C.,B
JUNEDA, C.F.,A 41 ALMACELLES, AT,A
VILANOVA DE LA BARCA, C.F,A 10 SUDANELL, C.F.,A
AITONA CLUB ESP. DE FUTBOL,A 12 C.D. ALFARRÀS,A
SOSES, C.F.,A 12 PUIGVERTENC, C.F.,A
Jornada 5 04-10-2015
ALGUAIRE, C.E.,A
R
Descansa
GIMENELLS, C.D.,A 41 ALBESA, C.F.,A
AEM, S.E.,A 12 PARDINYES C.F.,A
TERMENS, A.D.,A 51 ROSSELLO, C.F.,A
ALCARRAS, F.C.,B 02 JUNEDA, C.F.,A
VILANOVA DE LA BARCA, C.F,A 20 ALMACELLES, AT,A
SUDANELL, C.F.,A 42 AITONA CLUB ESP. DE FUTBOL,A
C.D. ALFARRÀS,A 30 SOSES, C.F.,A
PALAU ANGLESOLA, C.F.,A 20 PUIGVERTENC, C.F.,A
Jornada 6 11-10-2015
Descansa
R
PALAU ANGLESOLA, C.F.,A
GIMENELLS, C.D.,A 40 ALGUAIRE, C.E.,A
PARDINYES C.F.,A 41 ALBESA, C.F.,A
ROSSELLO, C.F.,A 12 AEM, S.E.,A
JUNEDA, C.F.,A 23 TERMENS, A.D.,A
VILANOVA DE LA BARCA, C.F,A 22 ALCARRAS, F.C.,B
AITONA CLUB ESP. DE FUTBOL,A 07 ALMACELLES, AT,A
SOSES, C.F.,A 11 SUDANELL, C.F.,A
PUIGVERTENC, C.F.,A 01 C.D. ALFARRÀS,A
Jornada 7 18-10-2015
Descansa
R
GIMENELLS, C.D.,A
ALGUAIRE, C.E.,A 13 PARDINYES C.F.,A
ALBESA, C.F.,A 12 ROSSELLO, C.F.,A
AEM, S.E.,A 01 JUNEDA, C.F.,A
TERMENS, A.D.,A 12 VILANOVA DE LA BARCA, C.F,A
ALCARRAS, F.C.,B 35 AITONA CLUB ESP. DE FUTBOL,A
ALMACELLES, AT,A 21 SOSES, C.F.,A
SUDANELL, C.F.,A 01 PUIGVERTENC, C.F.,A
PALAU ANGLESOLA, C.F.,A 32 C.D. ALFARRÀS,A
Jornada 8 25-10-2015
GIMENELLS, C.D.,A 50 PALAU ANGLESOLA, C.F.,A
PARDINYES C.F.,A
R
Descansa
ROSSELLO, C.F.,A 02 ALGUAIRE, C.E.,A
JUNEDA, C.F.,A 61 ALBESA, C.F.,A
VILANOVA DE LA BARCA, C.F,A 11 AEM, S.E.,A
AITONA CLUB ESP. DE FUTBOL,A 03 TERMENS, A.D.,A
SOSES, C.F.,A 31 ALCARRAS, F.C.,B
PUIGVERTENC, C.F.,A 10 ALMACELLES, AT,A
C.D. ALFARRÀS,A 10 SUDANELL, C.F.,A
Jornada 9 01-11-2015
GIMENELLS, C.D.,A 11 PARDINYES C.F.,A
Descansa
R
ROSSELLO, C.F.,A
ALGUAIRE, C.E.,A 21 JUNEDA, C.F.,A
ALBESA, C.F.,A 31 VILANOVA DE LA BARCA, C.F,A
AEM, S.E.,A 12 AITONA CLUB ESP. DE FUTBOL,A
TERMENS, A.D.,A 42 SOSES, C.F.,A
ALCARRAS, F.C.,B 10 PUIGVERTENC, C.F.,A
ALMACELLES, AT,A 20 C.D. ALFARRÀS,A
PALAU ANGLESOLA, C.F.,A 41 SUDANELL, C.F.,A
Jornada 10 08-11-2015
PARDINYES C.F.,A 13 PALAU ANGLESOLA, C.F.,A
ROSSELLO, C.F.,A 02 GIMENELLS, C.D.,A
JUNEDA, C.F.,A
R
Descansa
VILANOVA DE LA BARCA, C.F,A 11 ALGUAIRE, C.E.,A
AITONA CLUB ESP. DE FUTBOL,A 21 ALBESA, C.F.,A
SOSES, C.F.,A 21 AEM, S.E.,A
PUIGVERTENC, C.F.,A 01 TERMENS, A.D.,A
C.D. ALFARRÀS,A 12 ALCARRAS, F.C.,B
SUDANELL, C.F.,A 10 ALMACELLES, AT,A
Jornada 11 15-11-2015
PARDINYES C.F.,A 11 ROSSELLO, C.F.,A
GIMENELLS, C.D.,A 11 JUNEDA, C.F.,A
Descansa
R
VILANOVA DE LA BARCA, C.F,A
ALGUAIRE, C.E.,A 21 AITONA CLUB ESP. DE FUTBOL,A
ALBESA, C.F.,A 13 SOSES, C.F.,A
AEM, S.E.,A 23 PUIGVERTENC, C.F.,A
TERMENS, A.D.,A 20 C.D. ALFARRÀS,A
ALCARRAS, F.C.,B 02 SUDANELL, C.F.,A
PALAU ANGLESOLA, C.F.,A 32 ALMACELLES, AT,A
Jornada 12 22-11-2015
ROSSELLO, C.F.,A 13 PALAU ANGLESOLA, C.F.,A
JUNEDA, C.F.,A 70 PARDINYES C.F.,A
VILANOVA DE LA BARCA, C.F,A 21 GIMENELLS, C.D.,A
AITONA CLUB ESP. DE FUTBOL,A
R
Descansa
SOSES, C.F.,A 23 ALGUAIRE, C.E.,A
PUIGVERTENC, C.F.,A 23 ALBESA, C.F.,A
C.D. ALFARRÀS,A 11 AEM, S.E.,A
SUDANELL, C.F.,A 14 TERMENS, A.D.,A
ALMACELLES, AT,A 10 ALCARRAS, F.C.,B
Jornada 13 29-11-2015
ROSSELLO, C.F.,A 31 JUNEDA, C.F.,A
PARDINYES C.F.,A 22 VILANOVA DE LA BARCA, C.F,A
GIMENELLS, C.D.,A 20 AITONA CLUB ESP. DE FUTBOL,A
Descansa
R
SOSES, C.F.,A
ALGUAIRE, C.E.,A 02 PUIGVERTENC, C.F.,A
ALBESA, C.F.,A 32 C.D. ALFARRÀS,A
AEM, S.E.,A 21 SUDANELL, C.F.,A
TERMENS, A.D.,A 01 ALMACELLES, AT,A
PALAU ANGLESOLA, C.F.,A 52 ALCARRAS, F.C.,B
Jornada 14 13-12-2015
JUNEDA, C.F.,A 31 PALAU ANGLESOLA, C.F.,A
VILANOVA DE LA BARCA, C.F,A 32 ROSSELLO, C.F.,A
AITONA CLUB ESP. DE FUTBOL,A 13 PARDINYES C.F.,A
SOSES, C.F.,A 20 GIMENELLS, C.D.,A
PUIGVERTENC, C.F.,A
R
Descansa
C.D. ALFARRÀS,A 01 ALGUAIRE, C.E.,A
SUDANELL, C.F.,A 52 ALBESA, C.F.,A
ALMACELLES, AT,A 33 AEM, S.E.,A
ALCARRAS, F.C.,B 20 TERMENS, A.D.,A
Jornada 15 20-12-2015
JUNEDA, C.F.,A 40 VILANOVA DE LA BARCA, C.F,A
ROSSELLO, C.F.,A 22 AITONA CLUB ESP. DE FUTBOL,A
PARDINYES C.F.,A 23 SOSES, C.F.,A
PUIGVERTENC, C.F.,A 33 GIMENELLS, C.D.,A
Descansa
R
C.D. ALFARRÀS,A
ALGUAIRE, C.E.,A 21 SUDANELL, C.F.,A
ALBESA, C.F.,A 06 ALMACELLES, AT,A
AEM, S.E.,A 41 ALCARRAS, F.C.,B
PALAU ANGLESOLA, C.F.,A 32 TERMENS, A.D.,A
Jornada 16 10-01-2016
PALAU ANGLESOLA, C.F.,A 40 VILANOVA DE LA BARCA, C.F,A
AITONA CLUB ESP. DE FUTBOL,A 11 JUNEDA, C.F.,A
SOSES, C.F.,A 31 ROSSELLO, C.F.,A
PUIGVERTENC, C.F.,A 43 PARDINYES C.F.,A
C.D. ALFARRÀS,A 12 GIMENELLS, C.D.,A
SUDANELL, C.F.,A
R
Descansa
ALMACELLES, AT,A 10 ALGUAIRE, C.E.,A
ALCARRAS, F.C.,B 51 ALBESA, C.F.,A
TERMENS, A.D.,A 01 AEM, S.E.,A
Jornada 17 17-01-2016
VILANOVA DE LA BARCA, C.F,A 23 AITONA CLUB ESP. DE FUTBOL,A
JUNEDA, C.F.,A 20 SOSES, C.F.,A
ROSSELLO, C.F.,A 22 PUIGVERTENC, C.F.,A
PARDINYES C.F.,A 12 C.D. ALFARRÀS,A
GIMENELLS, C.D.,A 20 SUDANELL, C.F.,A
Descansa
R
ALMACELLES, AT,A
ALCARRAS, F.C.,B 25 ALGUAIRE, C.E.,A
ALBESA, C.F.,A 16 TERMENS, A.D.,A
AEM, S.E.,A 22 PALAU ANGLESOLA, C.F.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 18 24-01-2016
ALBESA, C.F.,A 35 AEM, S.E.,A
ALGUAIRE, C.E.,A 20 TERMENS, A.D.,A
Descansa
R
ALCARRAS, F.C.,B
GIMENELLS, C.D.,A 12 ALMACELLES, AT,A
PARDINYES C.F.,A 13 SUDANELL, C.F.,A
ROSSELLO, C.F.,A 02 C.D. ALFARRÀS,A
JUNEDA, C.F.,A 13 PUIGVERTENC, C.F.,A
VILANOVA DE LA BARCA, C.F,A 32 SOSES, C.F.,A
AITONA CLUB ESP. DE FUTBOL,A 11 PALAU ANGLESOLA, C.F.,A
Jornada 19 31-01-2016
PALAU ANGLESOLA, C.F.,A 63 ALBESA, C.F.,A
AEM, S.E.,A 30 ALGUAIRE, C.E.,A
TERMENS, A.D.,A
R
Descansa
ALCARRAS, F.C.,B 40 GIMENELLS, C.D.,A
ALMACELLES, AT,A 40 PARDINYES C.F.,A
SUDANELL, C.F.,A 30 ROSSELLO, C.F.,A
C.D. ALFARRÀS,A 11 JUNEDA, C.F.,A
PUIGVERTENC, C.F.,A 21 VILANOVA DE LA BARCA, C.F,A
SOSES, C.F.,A 10 AITONA CLUB ESP. DE FUTBOL,A
Jornada 20 14-02-2016
ALGUAIRE, C.E.,A 74 ALBESA, C.F.,A
Descansa
R
AEM, S.E.,A
GIMENELLS, C.D.,A 21 TERMENS, A.D.,A
PARDINYES C.F.,A 20 ALCARRAS, F.C.,B
ROSSELLO, C.F.,A 04 ALMACELLES, AT,A
JUNEDA, C.F.,A 53 SUDANELL, C.F.,A
VILANOVA DE LA BARCA, C.F,A 04 C.D. ALFARRÀS,A
AITONA CLUB ESP. DE FUTBOL,A 02 PUIGVERTENC, C.F.,A
SOSES, C.F.,A 12 PALAU ANGLESOLA, C.F.,A
Jornada 21 21-02-2016
PALAU ANGLESOLA, C.F.,A 31 ALGUAIRE, C.E.,A
ALBESA, C.F.,A
R
Descansa
AEM, S.E.,A 20 GIMENELLS, C.D.,A
TERMENS, A.D.,A 20 PARDINYES C.F.,A
ALCARRAS, F.C.,B 21 ROSSELLO, C.F.,A
ALMACELLES, AT,A 11 JUNEDA, C.F.,A
SUDANELL, C.F.,A 13 VILANOVA DE LA BARCA, C.F,A
C.D. ALFARRÀS,A 30 AITONA CLUB ESP. DE FUTBOL,A
PUIGVERTENC, C.F.,A 02 SOSES, C.F.,A
Jornada 22 28-02-2016
Descansa
R
ALGUAIRE, C.E.,A
ALBESA, C.F.,A 22 GIMENELLS, C.D.,A
PARDINYES C.F.,A 13 AEM, S.E.,A
ROSSELLO, C.F.,A 23 TERMENS, A.D.,A
JUNEDA, C.F.,A 22 ALCARRAS, F.C.,B
ALMACELLES, AT,A 21 VILANOVA DE LA BARCA, C.F,A
AITONA CLUB ESP. DE FUTBOL,A 24 SUDANELL, C.F.,A
SOSES, C.F.,A 02 C.D. ALFARRÀS,A
PUIGVERTENC, C.F.,A 14 PALAU ANGLESOLA, C.F.,A
Jornada 23 06-03-2016
PALAU ANGLESOLA, C.F.,A
R
Descansa
ALGUAIRE, C.E.,A 22 GIMENELLS, C.D.,A
ALBESA, C.F.,A 10 PARDINYES C.F.,A
AEM, S.E.,A 40 ROSSELLO, C.F.,A
TERMENS, A.D.,A 34 JUNEDA, C.F.,A
ALCARRAS, F.C.,B 21 VILANOVA DE LA BARCA, C.F,A
ALMACELLES, AT,A 21 AITONA CLUB ESP. DE FUTBOL,A
SUDANELL, C.F.,A 10 SOSES, C.F.,A
C.D. ALFARRÀS,A 34 PUIGVERTENC, C.F.,A
Jornada 24 13-03-2016
GIMENELLS, C.D.,A
R
Descansa
PARDINYES C.F.,A 02 ALGUAIRE, C.E.,A
ROSSELLO, C.F.,A 22 ALBESA, C.F.,A
JUNEDA, C.F.,A 10 AEM, S.E.,A
VILANOVA DE LA BARCA, C.F,A 03 TERMENS, A.D.,A
AITONA CLUB ESP. DE FUTBOL,A 10 ALCARRAS, F.C.,B
SOSES, C.F.,A 11 ALMACELLES, AT,A
PUIGVERTENC, C.F.,A 05 SUDANELL, C.F.,A
C.D. ALFARRÀS,A 20 PALAU ANGLESOLA, C.F.,A
Jornada 25 20-03-2016
PALAU ANGLESOLA, C.F.,A 21 GIMENELLS, C.D.,A
Descansa
R
PARDINYES C.F.,A
ALGUAIRE, C.E.,A 01 ROSSELLO, C.F.,A
ALBESA, C.F.,A 24 JUNEDA, C.F.,A
AEM, S.E.,A 61 VILANOVA DE LA BARCA, C.F,A
TERMENS, A.D.,A 40 AITONA CLUB ESP. DE FUTBOL,A
ALCARRAS, F.C.,B 12 SOSES, C.F.,A
ALMACELLES, AT,A 21 PUIGVERTENC, C.F.,A
SUDANELL, C.F.,A 22 C.D. ALFARRÀS,A
Jornada 26 03-04-2016
PARDINYES C.F.,A 01 GIMENELLS, C.D.,A
ROSSELLO, C.F.,A
R
Descansa
JUNEDA, C.F.,A 20 ALGUAIRE, C.E.,A
VILANOVA DE LA BARCA, C.F,A 20 ALBESA, C.F.,A
AITONA CLUB ESP. DE FUTBOL,A 21 AEM, S.E.,A
SOSES, C.F.,A 33 TERMENS, A.D.,A
PUIGVERTENC, C.F.,A 02 ALCARRAS, F.C.,B
C.D. ALFARRÀS,A 30 ALMACELLES, AT,A
SUDANELL, C.F.,A 11 PALAU ANGLESOLA, C.F.,A
Jornada 27 10-04-2016
PALAU ANGLESOLA, C.F.,A 42 PARDINYES C.F.,A
GIMENELLS, C.D.,A 31 ROSSELLO, C.F.,A
Descansa
R
JUNEDA, C.F.,A
ALGUAIRE, C.E.,A 21 VILANOVA DE LA BARCA, C.F,A
ALBESA, C.F.,A 43 AITONA CLUB ESP. DE FUTBOL,A
AEM, S.E.,A 10 SOSES, C.F.,A
TERMENS, A.D.,A 11 PUIGVERTENC, C.F.,A
ALCARRAS, F.C.,B 43 C.D. ALFARRÀS,A
ALMACELLES, AT,A 00 SUDANELL, C.F.,A
Jornada 28 17-04-2016
ROSSELLO, C.F.,A 20 PARDINYES C.F.,A
JUNEDA, C.F.,A 10 GIMENELLS, C.D.,A
VILANOVA DE LA BARCA, C.F,A
R
Descansa
AITONA CLUB ESP. DE FUTBOL,A 42 ALGUAIRE, C.E.,A
SOSES, C.F.,A 50 ALBESA, C.F.,A
PUIGVERTENC, C.F.,A 12 AEM, S.E.,A
C.D. ALFARRÀS,A 10 TERMENS, A.D.,A
SUDANELL, C.F.,A 21 ALCARRAS, F.C.,B
ALMACELLES, AT,A 11 PALAU ANGLESOLA, C.F.,A
Jornada 29 24-04-2016
PALAU ANGLESOLA, C.F.,A 20 ROSSELLO, C.F.,A
PARDINYES C.F.,A 22 JUNEDA, C.F.,A
GIMENELLS, C.D.,A 21 VILANOVA DE LA BARCA, C.F,A
Descansa
R
AITONA CLUB ESP. DE FUTBOL,A
ALGUAIRE, C.E.,A 35 SOSES, C.F.,A
ALBESA, C.F.,A 02 PUIGVERTENC, C.F.,A
AEM, S.E.,A 40 C.D. ALFARRÀS,A
TERMENS, A.D.,A 10 SUDANELL, C.F.,A
ALCARRAS, F.C.,B 22 ALMACELLES, AT,A
Jornada 30 01-05-2016
JUNEDA, C.F.,A 11 ROSSELLO, C.F.,A
VILANOVA DE LA BARCA, C.F,A 10 PARDINYES C.F.,A
AITONA CLUB ESP. DE FUTBOL,A 22 GIMENELLS, C.D.,A
SOSES, C.F.,A
R
Descansa
PUIGVERTENC, C.F.,A 33 ALGUAIRE, C.E.,A
C.D. ALFARRÀS,A 71 ALBESA, C.F.,A
SUDANELL, C.F.,A 11 AEM, S.E.,A
ALMACELLES, AT,A 13 TERMENS, A.D.,A
ALCARRAS, F.C.,B 13 PALAU ANGLESOLA, C.F.,A
Jornada 31 08-05-2016
PALAU ANGLESOLA, C.F.,A 12 JUNEDA, C.F.,A
ROSSELLO, C.F.,A 01 VILANOVA DE LA BARCA, C.F,A
PARDINYES C.F.,A 21 AITONA CLUB ESP. DE FUTBOL,A
GIMENELLS, C.D.,A 24 SOSES, C.F.,A
Descansa
R
PUIGVERTENC, C.F.,A
ALGUAIRE, C.E.,A 22 C.D. ALFARRÀS,A
ALBESA, C.F.,A 32 SUDANELL, C.F.,A
AEM, S.E.,A 33 ALMACELLES, AT,A
TERMENS, A.D.,A 12 ALCARRAS, F.C.,B
Jornada 32 15-05-2016
VILANOVA DE LA BARCA, C.F,A 04 JUNEDA, C.F.,A
AITONA CLUB ESP. DE FUTBOL,A 22 ROSSELLO, C.F.,A
SOSES, C.F.,A 22 PARDINYES C.F.,A
GIMENELLS, C.D.,A 11 PUIGVERTENC, C.F.,A
C.D. ALFARRÀS,A
R
Descansa
SUDANELL, C.F.,A 22 ALGUAIRE, C.E.,A
ALMACELLES, AT,A 50 ALBESA, C.F.,A
ALCARRAS, F.C.,B 27 AEM, S.E.,A
TERMENS, A.D.,A 21 PALAU ANGLESOLA, C.F.,A
Jornada 33 22-05-2016
VILANOVA DE LA BARCA, C.F,A 14 PALAU ANGLESOLA, C.F.,A
JUNEDA, C.F.,A 22 AITONA CLUB ESP. DE FUTBOL,A
ROSSELLO, C.F.,A 31 SOSES, C.F.,A
PARDINYES C.F.,A 20 PUIGVERTENC, C.F.,A
GIMENELLS, C.D.,A 24 C.D. ALFARRÀS,A
Descansa
R
SUDANELL, C.F.,A
ALGUAIRE, C.E.,A 00 ALMACELLES, AT,A
ALBESA, C.F.,A 26 ALCARRAS, F.C.,B
AEM, S.E.,A 31 TERMENS, A.D.,A
Jornada 34 29-05-2016
AITONA CLUB ESP. DE FUTBOL,A 00 VILANOVA DE LA BARCA, C.F,A
SOSES, C.F.,A 61 JUNEDA, C.F.,A
PUIGVERTENC, C.F.,A 40 ROSSELLO, C.F.,A
C.D. ALFARRÀS,A 61 PARDINYES C.F.,A
SUDANELL, C.F.,A 31 GIMENELLS, C.D.,A
ALMACELLES, AT,A
R
Descansa
ALGUAIRE, C.E.,A 01 ALCARRAS, F.C.,B
TERMENS, A.D.,A 85 ALBESA, C.F.,A
PALAU ANGLESOLA, C.F.,A 51 AEM, S.E.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.