Competició | TEMPORADA 2015-2016

tercera catalana | grup 6

Competició | TEMPORADA 2015-2016

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 06-09-2015
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 31 MONTCADA, C.D.,B
CAN DEU, AT.,A 31 CASTELLBISBAL, U.E.,A
MARINA, U.D.,A 22 JUAN XXIII,C.S.,A
JUNIOR,C.F.,B 01 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A
Pª DEP. PAJARIL,A 11 SABADELLENCA, UE.,A
LA ROMANICA, C.F.,A 01 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A 011 LA PLANADA, U.D.,A
BADIA DEL VALLES, C.D.,A 02 LLANO DE SABADELL, C.D.,A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B 11 ATLETIC SANT JUST . F. C.,A
Jornada 2 13-09-2015
MONTCADA, C.D.,B 04 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B
CASTELLBISBAL, U.E.,A 33 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
JUAN XXIII,C.S.,A 44 CAN DEU, AT.,A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A 21 MARINA, U.D.,A
SABADELLENCA, UE.,A 34 JUNIOR,C.F.,B
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A 30 Pª DEP. PAJARIL,A
LA PLANADA, U.D.,A 22 LA ROMANICA, C.F.,A
LLANO DE SABADELL, C.D.,A 50 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
ATLETIC SANT JUST . F. C.,A 30 BADIA DEL VALLES, C.D.,A
Jornada 3 20-09-2015
MONTCADA, C.D.,B 25 CASTELLBISBAL, U.E.,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 61 JUAN XXIII,C.S.,A
CAN DEU, AT.,A 32 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A
MARINA, U.D.,A 01 SABADELLENCA, UE.,A
JUNIOR,C.F.,B 01 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A
Pª DEP. PAJARIL,A 41 LA PLANADA, U.D.,A
LA ROMANICA, C.F.,A 11 LLANO DE SABADELL, C.D.,A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A 26 ATLETIC SANT JUST . F. C.,A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B 03 BADIA DEL VALLES, C.D.,A
Jornada 4 27-09-2015
CASTELLBISBAL, U.E.,A 12 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B
JUAN XXIII,C.S.,A 10 MONTCADA, C.D.,B
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A 31 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
SABADELLENCA, UE.,A 12 CAN DEU, AT.,A
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A 40 MARINA, U.D.,A
LA PLANADA, U.D.,A 10 JUNIOR,C.F.,B
LLANO DE SABADELL, C.D.,A 21 Pª DEP. PAJARIL,A
ATLETIC SANT JUST . F. C.,A 40 LA ROMANICA, C.F.,A
BADIA DEL VALLES, C.D.,A 41 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
Jornada 5 04-10-2015
CASTELLBISBAL, U.E.,A 12 JUAN XXIII,C.S.,A
MONTCADA, C.D.,B 04 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 20 SABADELLENCA, UE.,A
CAN DEU, AT.,A 01 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A
MARINA, U.D.,A 32 LA PLANADA, U.D.,A
JUNIOR,C.F.,B 14 LLANO DE SABADELL, C.D.,A
Pª DEP. PAJARIL,A 12 ATLETIC SANT JUST . F. C.,A
LA ROMANICA, C.F.,A 34 BADIA DEL VALLES, C.D.,A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B 33 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
Jornada 6 11-10-2015
JUAN XXIII,C.S.,A 23 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A 22 CASTELLBISBAL, U.E.,A
SABADELLENCA, UE.,A 61 MONTCADA, C.D.,B
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A 80 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
LA PLANADA, U.D.,A 22 CAN DEU, AT.,A
LLANO DE SABADELL, C.D.,A 20 MARINA, U.D.,A
ATLETIC SANT JUST . F. C.,A 31 JUNIOR,C.F.,B
BADIA DEL VALLES, C.D.,A 31 Pª DEP. PAJARIL,A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A 12 LA ROMANICA, C.F.,A
Jornada 7 18-10-2015
JUAN XXIII,C.S.,A 01 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A
CASTELLBISBAL, U.E.,A 10 SABADELLENCA, UE.,A
MONTCADA, C.D.,B 01 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 43 LA PLANADA, U.D.,A
CAN DEU, AT.,A 22 LLANO DE SABADELL, C.D.,A
MARINA, U.D.,A 32 ATLETIC SANT JUST . F. C.,A
JUNIOR,C.F.,B 03 BADIA DEL VALLES, C.D.,A
Pª DEP. PAJARIL,A 11 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B 22 LA ROMANICA, C.F.,A
Jornada 8 25-10-2015
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A 20 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B
SABADELLENCA, UE.,A 51 JUAN XXIII,C.S.,A
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A 11 CASTELLBISBAL, U.E.,A
LA PLANADA, U.D.,A 34 MONTCADA, C.D.,B
LLANO DE SABADELL, C.D.,A 52 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
ATLETIC SANT JUST . F. C.,A 42 CAN DEU, AT.,A
BADIA DEL VALLES, C.D.,A 32 MARINA, U.D.,A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A 24 JUNIOR,C.F.,B
LA ROMANICA, C.F.,A 50 Pª DEP. PAJARIL,A
Jornada 9 01-11-2015
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A 51 SABADELLENCA, UE.,A
JUAN XXIII,C.S.,A 19 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A
CASTELLBISBAL, U.E.,A 51 LA PLANADA, U.D.,A
MONTCADA, C.D.,B 25 LLANO DE SABADELL, C.D.,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 13 ATLETIC SANT JUST . F. C.,A
CAN DEU, AT.,A 40 BADIA DEL VALLES, C.D.,A
MARINA, U.D.,A 63 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
JUNIOR,C.F.,B 32 LA ROMANICA, C.F.,A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B 14 Pª DEP. PAJARIL,A
Jornada 10 08-11-2015
SABADELLENCA, UE.,A 10 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A 30 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A
LA PLANADA, U.D.,A 61 JUAN XXIII,C.S.,A
LLANO DE SABADELL, C.D.,A 72 CASTELLBISBAL, U.E.,A
ATLETIC SANT JUST . F. C.,A 50 MONTCADA, C.D.,B
BADIA DEL VALLES, C.D.,A 20 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A 11 CAN DEU, AT.,A
LA ROMANICA, C.F.,A 70 MARINA, U.D.,A
Pª DEP. PAJARIL,A 22 JUNIOR,C.F.,B
Jornada 11 15-11-2015
SABADELLENCA, UE.,A 42 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A 20 LA PLANADA, U.D.,A
JUAN XXIII,C.S.,A 02 LLANO DE SABADELL, C.D.,A
CASTELLBISBAL, U.E.,A 21 ATLETIC SANT JUST . F. C.,A
MONTCADA, C.D.,B 03 BADIA DEL VALLES, C.D.,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 21 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
CAN DEU, AT.,A 51 LA ROMANICA, C.F.,A
MARINA, U.D.,A 32 Pª DEP. PAJARIL,A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B 02 JUNIOR,C.F.,B
Jornada 12 22-11-2015
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A 31 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B
LA PLANADA, U.D.,A 22 SABADELLENCA, UE.,A
LLANO DE SABADELL, C.D.,A 30 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A
ATLETIC SANT JUST . F. C.,A 50 JUAN XXIII,C.S.,A
BADIA DEL VALLES, C.D.,A 20 CASTELLBISBAL, U.E.,A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A 31 MONTCADA, C.D.,B
LA ROMANICA, C.F.,A 21 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
Pª DEP. PAJARIL,A 20 CAN DEU, AT.,A
JUNIOR,C.F.,B 31 MARINA, U.D.,A
Jornada 13 29-11-2015
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A 22 LA PLANADA, U.D.,A
SABADELLENCA, UE.,A 05 LLANO DE SABADELL, C.D.,A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A 02 ATLETIC SANT JUST . F. C.,A
JUAN XXIII,C.S.,A 02 BADIA DEL VALLES, C.D.,A
CASTELLBISBAL, U.E.,A 40 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
MONTCADA, C.D.,B 13 LA ROMANICA, C.F.,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 04 Pª DEP. PAJARIL,A
CAN DEU, AT.,A 33 JUNIOR,C.F.,B
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B 02 MARINA, U.D.,A
Jornada 14 13-12-2015
LA PLANADA, U.D.,A 11 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B
LLANO DE SABADELL, C.D.,A 11 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A
ATLETIC SANT JUST . F. C.,A 51 SABADELLENCA, UE.,A
BADIA DEL VALLES, C.D.,A 11 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A 21 JUAN XXIII,C.S.,A
LA ROMANICA, C.F.,A 21 CASTELLBISBAL, U.E.,A
Pª DEP. PAJARIL,A 22 MONTCADA, C.D.,B
JUNIOR,C.F.,B 11 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
MARINA, U.D.,A 35 CAN DEU, AT.,A
Jornada 15 20-12-2015
LA PLANADA, U.D.,A 22 LLANO DE SABADELL, C.D.,A
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A 40 ATLETIC SANT JUST . F. C.,A
SABADELLENCA, UE.,A 13 BADIA DEL VALLES, C.D.,A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A 13 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
JUAN XXIII,C.S.,A 21 LA ROMANICA, C.F.,A
CASTELLBISBAL, U.E.,A 22 Pª DEP. PAJARIL,A
MONTCADA, C.D.,B 45 JUNIOR,C.F.,B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 33 MARINA, U.D.,A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B 13 CAN DEU, AT.,A
Jornada 16 10-01-2016
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B 14 LLANO DE SABADELL, C.D.,A
ATLETIC SANT JUST . F. C.,A 53 LA PLANADA, U.D.,A
BADIA DEL VALLES, C.D.,A 21 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A 41 SABADELLENCA, UE.,A
LA ROMANICA, C.F.,A 32 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A
Pª DEP. PAJARIL,A 32 JUAN XXIII,C.S.,A
JUNIOR,C.F.,B 42 CASTELLBISBAL, U.E.,A
MARINA, U.D.,A 12 MONTCADA, C.D.,B
CAN DEU, AT.,A 30 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
Jornada 17 17-01-2016
LLANO DE SABADELL, C.D.,A 33 ATLETIC SANT JUST . F. C.,A
LA PLANADA, U.D.,A 10 BADIA DEL VALLES, C.D.,A
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A 10 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
SABADELLENCA, UE.,A 21 LA ROMANICA, C.F.,A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A 12 Pª DEP. PAJARIL,A
JUAN XXIII,C.S.,A 31 JUNIOR,C.F.,B
CASTELLBISBAL, U.E.,A 40 MARINA, U.D.,A
MONTCADA, C.D.,B 14 CAN DEU, AT.,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 04 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B

SEGONA VOLTA

Jornada 18 24-01-2016
MONTCADA, C.D.,B 21 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
CASTELLBISBAL, U.E.,A 12 CAN DEU, AT.,A
JUAN XXIII,C.S.,A 33 MARINA, U.D.,A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A 21 JUNIOR,C.F.,B
SABADELLENCA, UE.,A 13 Pª DEP. PAJARIL,A
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A 20 LA ROMANICA, C.F.,A
LA PLANADA, U.D.,A 30 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
LLANO DE SABADELL, C.D.,A 30 BADIA DEL VALLES, C.D.,A
ATLETIC SANT JUST . F. C.,A 82 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B
Jornada 19 31-01-2016
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B 20 MONTCADA, C.D.,B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 23 CASTELLBISBAL, U.E.,A
CAN DEU, AT.,A 51 JUAN XXIII,C.S.,A
MARINA, U.D.,A 15 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A
JUNIOR,C.F.,B 10 SABADELLENCA, UE.,A
Pª DEP. PAJARIL,A 03 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A
LA ROMANICA, C.F.,A 01 LA PLANADA, U.D.,A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A 05 LLANO DE SABADELL, C.D.,A
BADIA DEL VALLES, C.D.,A 22 ATLETIC SANT JUST . F. C.,A
Jornada 20 14-02-2016
CASTELLBISBAL, U.E.,A 51 MONTCADA, C.D.,B
JUAN XXIII,C.S.,A 12 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A 24 CAN DEU, AT.,A
SABADELLENCA, UE.,A 30 MARINA, U.D.,A
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A 20 JUNIOR,C.F.,B
LA PLANADA, U.D.,A 13 Pª DEP. PAJARIL,A
LLANO DE SABADELL, C.D.,A 53 LA ROMANICA, C.F.,A
ATLETIC SANT JUST . F. C.,A 00 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
BADIA DEL VALLES, C.D.,A 42 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B
Jornada 21 21-02-2016
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B 04 CASTELLBISBAL, U.E.,A
MONTCADA, C.D.,B 30 JUAN XXIII,C.S.,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 32 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A
CAN DEU, AT.,A 21 SABADELLENCA, UE.,A
MARINA, U.D.,A 25 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A
JUNIOR,C.F.,B 21 LA PLANADA, U.D.,A
Pª DEP. PAJARIL,A 32 LLANO DE SABADELL, C.D.,A
LA ROMANICA, C.F.,A 13 ATLETIC SANT JUST . F. C.,A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A 07 BADIA DEL VALLES, C.D.,A
Jornada 22 28-02-2016
JUAN XXIII,C.S.,A 21 CASTELLBISBAL, U.E.,A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A 32 MONTCADA, C.D.,B
SABADELLENCA, UE.,A 33 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A 30 CAN DEU, AT.,A
LA PLANADA, U.D.,A 50 MARINA, U.D.,A
LLANO DE SABADELL, C.D.,A 51 JUNIOR,C.F.,B
ATLETIC SANT JUST . F. C.,A 40 Pª DEP. PAJARIL,A
BADIA DEL VALLES, C.D.,A 62 LA ROMANICA, C.F.,A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A 02 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B
Jornada 23 06-03-2016
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B 02 JUAN XXIII,C.S.,A
CASTELLBISBAL, U.E.,A 21 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A
MONTCADA, C.D.,B 11 SABADELLENCA, UE.,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 01 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A
CAN DEU, AT.,A 31 LA PLANADA, U.D.,A
MARINA, U.D.,A 03 LLANO DE SABADELL, C.D.,A
JUNIOR,C.F.,B 02 ATLETIC SANT JUST . F. C.,A
Pª DEP. PAJARIL,A 24 BADIA DEL VALLES, C.D.,A
LA ROMANICA, C.F.,A 21 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
Jornada 24 13-03-2016
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A 01 JUAN XXIII,C.S.,A
SABADELLENCA, UE.,A 41 CASTELLBISBAL, U.E.,A
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A 31 MONTCADA, C.D.,B
LA PLANADA, U.D.,A 54 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
LLANO DE SABADELL, C.D.,A 13 CAN DEU, AT.,A
ATLETIC SANT JUST . F. C.,A - MARINA, U.D.,A
BADIA DEL VALLES, C.D.,A 31 JUNIOR,C.F.,B
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A 01 Pª DEP. PAJARIL,A
LA ROMANICA, C.F.,A 10 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B
Jornada 25 20-03-2016
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B 22 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A
JUAN XXIII,C.S.,A 03 SABADELLENCA, UE.,A
CASTELLBISBAL, U.E.,A 13 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A
MONTCADA, C.D.,B 02 LA PLANADA, U.D.,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 03 LLANO DE SABADELL, C.D.,A
CAN DEU, AT.,A 24 ATLETIC SANT JUST . F. C.,A
MARINA, U.D.,A - BADIA DEL VALLES, C.D.,A
JUNIOR,C.F.,B 41 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
Pª DEP. PAJARIL,A 21 LA ROMANICA, C.F.,A
Jornada 26 03-04-2016
SABADELLENCA, UE.,A 31 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A 20 JUAN XXIII,C.S.,A
LA PLANADA, U.D.,A 30 CASTELLBISBAL, U.E.,A
LLANO DE SABADELL, C.D.,A 42 MONTCADA, C.D.,B
ATLETIC SANT JUST . F. C.,A 71 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
BADIA DEL VALLES, C.D.,A 30 CAN DEU, AT.,A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A - MARINA, U.D.,A
LA ROMANICA, C.F.,A 23 JUNIOR,C.F.,B
Pª DEP. PAJARIL,A 40 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B
Jornada 27 10-04-2016
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B 01 SABADELLENCA, UE.,A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A 01 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A
JUAN XXIII,C.S.,A 34 LA PLANADA, U.D.,A
CASTELLBISBAL, U.E.,A 22 LLANO DE SABADELL, C.D.,A
MONTCADA, C.D.,B 15 ATLETIC SANT JUST . F. C.,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 24 BADIA DEL VALLES, C.D.,A
CAN DEU, AT.,A 31 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
MARINA, U.D.,A - LA ROMANICA, C.F.,A
JUNIOR,C.F.,B 33 Pª DEP. PAJARIL,A
Jornada 28 17-04-2016
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A 31 SABADELLENCA, UE.,A
LA PLANADA, U.D.,A 42 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A
LLANO DE SABADELL, C.D.,A 10 JUAN XXIII,C.S.,A
ATLETIC SANT JUST . F. C.,A 33 CASTELLBISBAL, U.E.,A
BADIA DEL VALLES, C.D.,A 60 MONTCADA, C.D.,B
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A 03 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
LA ROMANICA, C.F.,A 31 CAN DEU, AT.,A
Pª DEP. PAJARIL,A - MARINA, U.D.,A
JUNIOR,C.F.,B 21 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B
Jornada 29 24-04-2016
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B 23 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A
SABADELLENCA, UE.,A 21 LA PLANADA, U.D.,A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A 03 LLANO DE SABADELL, C.D.,A
JUAN XXIII,C.S.,A 12 ATLETIC SANT JUST . F. C.,A
CASTELLBISBAL, U.E.,A 01 BADIA DEL VALLES, C.D.,A
MONTCADA, C.D.,B 31 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 21 LA ROMANICA, C.F.,A
CAN DEU, AT.,A 10 Pª DEP. PAJARIL,A
MARINA, U.D.,A - JUNIOR,C.F.,B
Jornada 30 01-05-2016
LA PLANADA, U.D.,A 12 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A
LLANO DE SABADELL, C.D.,A 31 SABADELLENCA, UE.,A
ATLETIC SANT JUST . F. C.,A 53 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A
BADIA DEL VALLES, C.D.,A 31 JUAN XXIII,C.S.,A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A 32 CASTELLBISBAL, U.E.,A
LA ROMANICA, C.F.,A 32 MONTCADA, C.D.,B
Pª DEP. PAJARIL,A 24 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
JUNIOR,C.F.,B 33 CAN DEU, AT.,A
MARINA, U.D.,A - CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B
Jornada 31 08-05-2016
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B 11 LA PLANADA, U.D.,A
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A 22 LLANO DE SABADELL, C.D.,A
SABADELLENCA, UE.,A 05 ATLETIC SANT JUST . F. C.,A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A 14 BADIA DEL VALLES, C.D.,A
JUAN XXIII,C.S.,A 62 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
CASTELLBISBAL, U.E.,A 02 LA ROMANICA, C.F.,A
MONTCADA, C.D.,B 04 Pª DEP. PAJARIL,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 33 JUNIOR,C.F.,B
CAN DEU, AT.,A - MARINA, U.D.,A
Jornada 32 15-05-2016
LLANO DE SABADELL, C.D.,A 51 LA PLANADA, U.D.,A
ATLETIC SANT JUST . F. C.,A 10 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A
BADIA DEL VALLES, C.D.,A 30 SABADELLENCA, UE.,A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A 10 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A
LA ROMANICA, C.F.,A 02 JUAN XXIII,C.S.,A
Pª DEP. PAJARIL,A 21 CASTELLBISBAL, U.E.,A
JUNIOR,C.F.,B 111 MONTCADA, C.D.,B
MARINA, U.D.,A - ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
CAN DEU, AT.,A 30 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B
Jornada 33 22-05-2016
LLANO DE SABADELL, C.D.,A 21 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B
LA PLANADA, U.D.,A 02 ATLETIC SANT JUST . F. C.,A
TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A 02 BADIA DEL VALLES, C.D.,A
SABADELLENCA, UE.,A 23 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A 40 LA ROMANICA, C.F.,A
JUAN XXIII,C.S.,A 31 Pª DEP. PAJARIL,A
CASTELLBISBAL, U.E.,A 21 JUNIOR,C.F.,B
MONTCADA, C.D.,B - MARINA, U.D.,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A 12 CAN DEU, AT.,A
Jornada 34 29-05-2016
ATLETIC SANT JUST . F. C.,A 32 LLANO DE SABADELL, C.D.,A
BADIA DEL VALLES, C.D.,A 20 LA PLANADA, U.D.,A
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD.,A 34 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D.,A
LA ROMANICA, C.F.,A 01 SABADELLENCA, UE.,A
Pª DEP. PAJARIL,A 20 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,A
JUNIOR,C.F.,B 14 JUAN XXIII,C.S.,A
MARINA, U.D.,A - CASTELLBISBAL, U.E.,A
CAN DEU, AT.,A 10 MONTCADA, C.D.,B
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,B 22 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A
Concurs Wala
Carnet del Federat
Entra i vota el disseny guanyador!
vs
LA GRAN FINAL
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.