Competició | TEMPORADA 2015-2016

alevi primera divisio | grup 11

Competició | TEMPORADA 2015-2016

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 04-10-2015
PALS, AT,A 25 ESCOLA FUTBOL ANGLES-TERBRUGENT,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B 26 PERALADA, C.F.,B
SANT GREGORI, A.E.,A 15 SILS, C.F.,C
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D 43 CELLERA, C.F.,A
GIRONA, F.C.,D 46 CAMPRODON, U.E.,A
BANYOLES, C.E.,B 12 FIGUERES, U.E.,C
FORNELLS, UE.,B 23 CASSA, U.D.,B
CELRA, U.C.E.,C 04 PORQUERES, U.E.,B
Jornada 2 11-10-2015
ESCOLA FUTBOL ANGLES-TERBRUGENT,A 60 CELRA, U.C.E.,C
PERALADA, C.F.,B 43 PALS, AT,A
SILS, C.F.,C 92 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B
CELLERA, C.F.,A 52 SANT GREGORI, A.E.,A
CAMPRODON, U.E.,A 30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D
FIGUERES, U.E.,C 39 GIRONA, F.C.,D
CASSA, U.D.,B 31 BANYOLES, C.E.,B
PORQUERES, U.E.,B 101 FORNELLS, UE.,B
Jornada 3 18-10-2015
ESCOLA FUTBOL ANGLES-TERBRUGENT,A 34 PERALADA, C.F.,B
PALS, AT,A 53 SILS, C.F.,C
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B 18 CELLERA, C.F.,A
SANT GREGORI, A.E.,A 25 CAMPRODON, U.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D 47 FIGUERES, U.E.,C
GIRONA, F.C.,D 53 CASSA, U.D.,B
BANYOLES, C.E.,B 23 PORQUERES, U.E.,B
CELRA, U.C.E.,C 22 FORNELLS, UE.,B
Jornada 4 25-10-2015
PERALADA, C.F.,B 61 CELRA, U.C.E.,C
SILS, C.F.,C 46 ESCOLA FUTBOL ANGLES-TERBRUGENT,A
CELLERA, C.F.,A 80 PALS, AT,A
CAMPRODON, U.E.,A 101 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B
FIGUERES, U.E.,C 10 SANT GREGORI, A.E.,A
CASSA, U.D.,B 24 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D
PORQUERES, U.E.,B 68 GIRONA, F.C.,D
FORNELLS, UE.,B 02 BANYOLES, C.E.,B
Jornada 5 01-11-2015
PERALADA, C.F.,B 44 SILS, C.F.,C
ESCOLA FUTBOL ANGLES-TERBRUGENT,A 83 CELLERA, C.F.,A
CAMPRODON, U.E.,A 91 PALS, AT,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B 64 FIGUERES, U.E.,C
SANT GREGORI, A.E.,A 04 CASSA, U.D.,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D 56 PORQUERES, U.E.,B
GIRONA, F.C.,D 81 FORNELLS, UE.,B
CELRA, U.C.E.,C 23 BANYOLES, C.E.,B
Jornada 6 08-11-2015
SILS, C.F.,C 32 CELRA, U.C.E.,C
CELLERA, C.F.,A 41 PERALADA, C.F.,B
ESCOLA FUTBOL ANGLES-TERBRUGENT,A 66 CAMPRODON, U.E.,A
FIGUERES, U.E.,C 72 PALS, AT,A
CASSA, U.D.,B 60 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B
PORQUERES, U.E.,B 53 SANT GREGORI, A.E.,A
FORNELLS, UE.,B 18 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D
BANYOLES, C.E.,B 27 GIRONA, F.C.,D
Jornada 7 15-11-2015
SILS, C.F.,C 42 CELLERA, C.F.,A
PERALADA, C.F.,B 15 CAMPRODON, U.E.,A
ESCOLA FUTBOL ANGLES-TERBRUGENT,A 50 FIGUERES, U.E.,C
PALS, AT,A 12 CASSA, U.D.,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B 23 PORQUERES, U.E.,B
SANT GREGORI, A.E.,A 22 FORNELLS, UE.,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D 73 BANYOLES, C.E.,B
CELRA, U.C.E.,C 38 GIRONA, F.C.,D
Jornada 8 22-11-2015
CELLERA, C.F.,A 70 CELRA, U.C.E.,C
CAMPRODON, U.E.,A 71 SILS, C.F.,C
FIGUERES, U.E.,C 101 PERALADA, C.F.,B
CASSA, U.D.,B 24 ESCOLA FUTBOL ANGLES-TERBRUGENT,A
PORQUERES, U.E.,B 33 PALS, AT,A
FORNELLS, UE.,B 53 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B
BANYOLES, C.E.,B 34 SANT GREGORI, A.E.,A
GIRONA, F.C.,D 22 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D
Jornada 9 29-11-2015
CELLERA, C.F.,A 26 CAMPRODON, U.E.,A
SILS, C.F.,C 22 FIGUERES, U.E.,C
PERALADA, C.F.,B 12 CASSA, U.D.,B
ESCOLA FUTBOL ANGLES-TERBRUGENT,A 121 PORQUERES, U.E.,B
PALS, AT,A 74 FORNELLS, UE.,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B 25 BANYOLES, C.E.,B
SANT GREGORI, A.E.,A 010 GIRONA, F.C.,D
CELRA, U.C.E.,C 48 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D
Jornada 10 13-12-2015
CAMPRODON, U.E.,A 61 CELRA, U.C.E.,C
FIGUERES, U.E.,C 30 CELLERA, C.F.,A
CASSA, U.D.,B 52 SILS, C.F.,C
PORQUERES, U.E.,B 34 PERALADA, C.F.,B
FORNELLS, UE.,B 17 ESCOLA FUTBOL ANGLES-TERBRUGENT,A
BANYOLES, C.E.,B 25 PALS, AT,A
GIRONA, F.C.,D 52 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D 62 SANT GREGORI, A.E.,A
Jornada 11 20-12-2015
CAMPRODON, U.E.,A 70 FIGUERES, U.E.,C
CELLERA, C.F.,A 31 CASSA, U.D.,B
SILS, C.F.,C 52 PORQUERES, U.E.,B
PERALADA, C.F.,B 82 FORNELLS, UE.,B
ESCOLA FUTBOL ANGLES-TERBRUGENT,A 61 BANYOLES, C.E.,B
PALS, AT,A 16 GIRONA, F.C.,D
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B 08 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D
CELRA, U.C.E.,C 32 SANT GREGORI, A.E.,A
Jornada 12 10-01-2016
FIGUERES, U.E.,C 36 CELRA, U.C.E.,C
CASSA, U.D.,B 11 CAMPRODON, U.E.,A
PORQUERES, U.E.,B 45 CELLERA, C.F.,A
FORNELLS, UE.,B 05 SILS, C.F.,C
BANYOLES, C.E.,B 31 PERALADA, C.F.,B
GIRONA, F.C.,D 48 ESCOLA FUTBOL ANGLES-TERBRUGENT,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D 54 PALS, AT,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B 22 SANT GREGORI, A.E.,A
Jornada 13 17-01-2016
FIGUERES, U.E.,C 01 CASSA, U.D.,B
CAMPRODON, U.E.,A 61 PORQUERES, U.E.,B
CELLERA, C.F.,A 30 FORNELLS, UE.,B
SILS, C.F.,C 53 BANYOLES, C.E.,B
PERALADA, C.F.,B 25 GIRONA, F.C.,D
ESCOLA FUTBOL ANGLES-TERBRUGENT,A 53 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D
PALS, AT,A 60 SANT GREGORI, A.E.,A
CELRA, U.C.E.,C 22 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B
Jornada 14 24-01-2016
CELRA, U.C.E.,C 34 CASSA, U.D.,B
PORQUERES, U.E.,B 94 FIGUERES, U.E.,C
FORNELLS, UE.,B 211 CAMPRODON, U.E.,A
BANYOLES, C.E.,B 22 CELLERA, C.F.,A
GIRONA, F.C.,D 64 SILS, C.F.,C
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D 53 PERALADA, C.F.,B
SANT GREGORI, A.E.,A 38 ESCOLA FUTBOL ANGLES-TERBRUGENT,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B 72 PALS, AT,A
Jornada 15 31-01-2016
CASSA, U.D.,B 21 PORQUERES, U.E.,B
FIGUERES, U.E.,C 140 FORNELLS, UE.,B
CAMPRODON, U.E.,A 100 BANYOLES, C.E.,B
CELLERA, C.F.,A 30 GIRONA, F.C.,D
SILS, C.F.,C 33 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D
PERALADA, C.F.,B 71 SANT GREGORI, A.E.,A
ESCOLA FUTBOL ANGLES-TERBRUGENT,A 91 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B
PALS, AT,A 61 CELRA, U.C.E.,C

SEGONA VOLTA

Jornada 16 14-02-2016
ESCOLA FUTBOL ANGLES-TERBRUGENT,A 142 PALS, AT,A
PERALADA, C.F.,B 51 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B
SILS, C.F.,C 30 SANT GREGORI, A.E.,A
CELLERA, C.F.,A 21 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D
CAMPRODON, U.E.,A 10 GIRONA, F.C.,D
FIGUERES, U.E.,C 62 BANYOLES, C.E.,B
CASSA, U.D.,B 41 FORNELLS, UE.,B
PORQUERES, U.E.,B 31 CELRA, U.C.E.,C
Jornada 17 21-02-2016
CELRA, U.C.E.,C 15 ESCOLA FUTBOL ANGLES-TERBRUGENT,A
PALS, AT,A 31 PERALADA, C.F.,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B 32 SILS, C.F.,C
SANT GREGORI, A.E.,A 45 CELLERA, C.F.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D 33 CAMPRODON, U.E.,A
GIRONA, F.C.,D 30 FIGUERES, U.E.,C
BANYOLES, C.E.,B 11 CASSA, U.D.,B
FORNELLS, UE.,B 04 PORQUERES, U.E.,B
Jornada 18 28-02-2016
PERALADA, C.F.,B 35 ESCOLA FUTBOL ANGLES-TERBRUGENT,A
SILS, C.F.,C 32 PALS, AT,A
CELLERA, C.F.,A 11 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B
CAMPRODON, U.E.,A 51 SANT GREGORI, A.E.,A
FIGUERES, U.E.,C 30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D
CASSA, U.D.,B 23 GIRONA, F.C.,D
PORQUERES, U.E.,B 82 BANYOLES, C.E.,B
FORNELLS, UE.,B 32 CELRA, U.C.E.,C
Jornada 19 06-03-2016
CELRA, U.C.E.,C 34 PERALADA, C.F.,B
ESCOLA FUTBOL ANGLES-TERBRUGENT,A 53 SILS, C.F.,C
PALS, AT,A 29 CELLERA, C.F.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B 211 CAMPRODON, U.E.,A
SANT GREGORI, A.E.,A 05 FIGUERES, U.E.,C
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D 37 CASSA, U.D.,B
GIRONA, F.C.,D 62 PORQUERES, U.E.,B
BANYOLES, C.E.,B 22 FORNELLS, UE.,B
Jornada 20 13-03-2016
SILS, C.F.,C 23 PERALADA, C.F.,B
CELLERA, C.F.,A 33 ESCOLA FUTBOL ANGLES-TERBRUGENT,A
PALS, AT,A 04 CAMPRODON, U.E.,A
FIGUERES, U.E.,C 31 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B
CASSA, U.D.,B 72 SANT GREGORI, A.E.,A
PORQUERES, U.E.,B 34 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D
FORNELLS, UE.,B 12 GIRONA, F.C.,D
BANYOLES, C.E.,B 24 CELRA, U.C.E.,C
Jornada 21 20-03-2016
CELRA, U.C.E.,C 21 SILS, C.F.,C
PERALADA, C.F.,B 35 CELLERA, C.F.,A
CAMPRODON, U.E.,A 30 ESCOLA FUTBOL ANGLES-TERBRUGENT,A
PALS, AT,A 21 FIGUERES, U.E.,C
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B 47 CASSA, U.D.,B
SANT GREGORI, A.E.,A 14 PORQUERES, U.E.,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D 71 FORNELLS, UE.,B
GIRONA, F.C.,D 42 BANYOLES, C.E.,B
Jornada 22 03-04-2016
CELLERA, C.F.,A 33 SILS, C.F.,C
CAMPRODON, U.E.,A 40 PERALADA, C.F.,B
FIGUERES, U.E.,C 34 ESCOLA FUTBOL ANGLES-TERBRUGENT,A
CASSA, U.D.,B 41 PALS, AT,A
PORQUERES, U.E.,B 23 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B
FORNELLS, UE.,B 23 SANT GREGORI, A.E.,A
BANYOLES, C.E.,B 53 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D
GIRONA, F.C.,D 81 CELRA, U.C.E.,C
Jornada 23 10-04-2016
CELRA, U.C.E.,C 65 CELLERA, C.F.,A
SILS, C.F.,C 04 CAMPRODON, U.E.,A
PERALADA, C.F.,B 15 FIGUERES, U.E.,C
ESCOLA FUTBOL ANGLES-TERBRUGENT,A 22 CASSA, U.D.,B
PALS, AT,A 10 PORQUERES, U.E.,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B 61 FORNELLS, UE.,B
SANT GREGORI, A.E.,A 13 BANYOLES, C.E.,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D 14 GIRONA, F.C.,D
Jornada 24 17-04-2016
CAMPRODON, U.E.,A 53 CELLERA, C.F.,A
FIGUERES, U.E.,C 50 SILS, C.F.,C
CASSA, U.D.,B 53 PERALADA, C.F.,B
PORQUERES, U.E.,B 46 ESCOLA FUTBOL ANGLES-TERBRUGENT,A
FORNELLS, UE.,B 44 PALS, AT,A
BANYOLES, C.E.,B 42 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B
GIRONA, F.C.,D 82 SANT GREGORI, A.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D 62 CELRA, U.C.E.,C
Jornada 25 24-04-2016
CELRA, U.C.E.,C 213 CAMPRODON, U.E.,A
CELLERA, C.F.,A 62 FIGUERES, U.E.,C
SILS, C.F.,C 22 CASSA, U.D.,B
PERALADA, C.F.,B 43 PORQUERES, U.E.,B
ESCOLA FUTBOL ANGLES-TERBRUGENT,A 101 FORNELLS, UE.,B
PALS, AT,A 33 BANYOLES, C.E.,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B 48 GIRONA, F.C.,D
SANT GREGORI, A.E.,A 24 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D
Jornada 26 01-05-2016
FIGUERES, U.E.,C 04 CAMPRODON, U.E.,A
CASSA, U.D.,B 13 CELLERA, C.F.,A
PORQUERES, U.E.,B 24 SILS, C.F.,C
FORNELLS, UE.,B 23 PERALADA, C.F.,B
BANYOLES, C.E.,B 25 ESCOLA FUTBOL ANGLES-TERBRUGENT,A
GIRONA, F.C.,D 42 PALS, AT,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D 23 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B
SANT GREGORI, A.E.,A 63 CELRA, U.C.E.,C
Jornada 27 08-05-2016
CELRA, U.C.E.,C 24 FIGUERES, U.E.,C
CAMPRODON, U.E.,A 31 CASSA, U.D.,B
CELLERA, C.F.,A 54 PORQUERES, U.E.,B
SILS, C.F.,C 70 FORNELLS, UE.,B
PERALADA, C.F.,B 42 BANYOLES, C.E.,B
ESCOLA FUTBOL ANGLES-TERBRUGENT,A 21 GIRONA, F.C.,D
PALS, AT,A 26 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D
SANT GREGORI, A.E.,A 39 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B
Jornada 28 15-05-2016
CASSA, U.D.,B 40 FIGUERES, U.E.,C
PORQUERES, U.E.,B 011 CAMPRODON, U.E.,A
FORNELLS, UE.,B 17 CELLERA, C.F.,A
BANYOLES, C.E.,B 26 SILS, C.F.,C
GIRONA, F.C.,D 21 PERALADA, C.F.,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D 37 ESCOLA FUTBOL ANGLES-TERBRUGENT,A
SANT GREGORI, A.E.,A 42 PALS, AT,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B 43 CELRA, U.C.E.,C
Jornada 29 22-05-2016
CASSA, U.D.,B 21 CELRA, U.C.E.,C
FIGUERES, U.E.,C 28 PORQUERES, U.E.,B
CAMPRODON, U.E.,A 140 FORNELLS, UE.,B
CELLERA, C.F.,A 61 BANYOLES, C.E.,B
SILS, C.F.,C 15 GIRONA, F.C.,D
PERALADA, C.F.,B 52 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D
ESCOLA FUTBOL ANGLES-TERBRUGENT,A 104 SANT GREGORI, A.E.,A
PALS, AT,A 44 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B
Jornada 30 29-05-2016
PORQUERES, U.E.,B 13 CASSA, U.D.,B
FORNELLS, UE.,B 17 FIGUERES, U.E.,C
BANYOLES, C.E.,B 37 CAMPRODON, U.E.,A
GIRONA, F.C.,D 25 CELLERA, C.F.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,D 53 SILS, C.F.,C
SANT GREGORI, A.E.,A 43 PERALADA, C.F.,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E ,B 33 ESCOLA FUTBOL ANGLES-TERBRUGENT,A
CELRA, U.C.E.,C 12 PALS, AT,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.