Competició | TEMPORADA 2015-2016

alevi segona divisio | grup 25

Competició | TEMPORADA 2015-2016

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 04-10-2015
PORQUERES, U.E.,C 11 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
TORELLO, C.F.,B 43 BESALU, C.E.,A
SANT ROC OLOT , C.F.,A 110 BANYOLES CLUB AT.,A
CELLERA, C.F.,B 131 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 82 CAMPRODON, U.E.,C
BANYOLES, C.E.,C 44 SANTJOANEN, C.P.,A
TER-BRUGENT 2014 A.E,A 010 LA CANYA, A.E.,A
CORNELLA TERRI, A.E.,A 71 ABADESSENC, C.E.,A
Jornada 2 11-10-2015
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B 09 CORNELLA TERRI, A.E.,A
BESALU, C.E.,A 32 PORQUERES, U.E.,C
BANYOLES CLUB AT.,A 54 TORELLO, C.F.,B
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A 21 SANT ROC OLOT , C.F.,A
CAMPRODON, U.E.,C 24 CELLERA, C.F.,B
SANTJOANEN, C.P.,A 72 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
LA CANYA, A.E.,A 133 BANYOLES, C.E.,C
ABADESSENC, C.E.,A 42 TER-BRUGENT 2014 A.E,A
Jornada 3 18-10-2015
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B 28 BESALU, C.E.,A
PORQUERES, U.E.,C 18 BANYOLES CLUB AT.,A
TORELLO, C.F.,B 70 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A
SANT ROC OLOT , C.F.,A 19 CAMPRODON, U.E.,C
CELLERA, C.F.,B 71 SANTJOANEN, C.P.,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 37 LA CANYA, A.E.,A
BANYOLES, C.E.,C 53 ABADESSENC, C.E.,A
CORNELLA TERRI, A.E.,A 71 TER-BRUGENT 2014 A.E,A
Jornada 4 25-10-2015
BESALU, C.E.,A 16 CORNELLA TERRI, A.E.,A
BANYOLES CLUB AT.,A 92 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A 12 PORQUERES, U.E.,C
CAMPRODON, U.E.,C 82 TORELLO, C.F.,B
SANT ROC OLOT , C.F.,A 22 SANTJOANEN, C.P.,A
LA CANYA, A.E.,A 47 CELLERA, C.F.,B
ABADESSENC, C.E.,A 19 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
TER-BRUGENT 2014 A.E,A 52 BANYOLES, C.E.,C
Jornada 5 01-11-2015
BESALU, C.E.,A 311 BANYOLES CLUB AT.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B 70 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A
PORQUERES, U.E.,C 33 CAMPRODON, U.E.,C
TORELLO, C.F.,B 43 SANTJOANEN, C.P.,A
SANT ROC OLOT , C.F.,A 016 LA CANYA, A.E.,A
CELLERA, C.F.,B 112 ABADESSENC, C.E.,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 65 TER-BRUGENT 2014 A.E,A
CORNELLA TERRI, A.E.,A 60 BANYOLES, C.E.,C
Jornada 6 08-11-2015
BANYOLES CLUB AT.,A 21 CORNELLA TERRI, A.E.,A
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A 21 BESALU, C.E.,A
CAMPRODON, U.E.,C 81 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
SANTJOANEN, C.P.,A 23 PORQUERES, U.E.,C
LA CANYA, A.E.,A 101 TORELLO, C.F.,B
ABADESSENC, C.E.,A 63 SANT ROC OLOT , C.F.,A
TER-BRUGENT 2014 A.E,A 05 CELLERA, C.F.,B
BANYOLES, C.E.,C 14 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
Jornada 7 15-11-2015
BANYOLES CLUB AT.,A 150 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A
BESALU, C.E.,A 42 CAMPRODON, U.E.,C
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B 210 SANTJOANEN, C.P.,A
PORQUERES, U.E.,C 05 LA CANYA, A.E.,A
TORELLO, C.F.,B 73 ABADESSENC, C.E.,A
SANT ROC OLOT , C.F.,A 22 TER-BRUGENT 2014 A.E,A
CELLERA, C.F.,B 51 BANYOLES, C.E.,C
CORNELLA TERRI, A.E.,A 41 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
Jornada 8 22-11-2015
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A 16 CORNELLA TERRI, A.E.,A
CAMPRODON, U.E.,C 06 BANYOLES CLUB AT.,A
SANTJOANEN, C.P.,A 60 BESALU, C.E.,A
LA CANYA, A.E.,A 91 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
ABADESSENC, C.E.,A 28 PORQUERES, U.E.,C
TER-BRUGENT 2014 A.E,A 64 TORELLO, C.F.,B
BANYOLES, C.E.,C 33 SANT ROC OLOT , C.F.,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 45 CELLERA, C.F.,B
Jornada 9 29-11-2015
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A 15 CAMPRODON, U.E.,C
BANYOLES CLUB AT.,A 43 SANTJOANEN, C.P.,A
BESALU, C.E.,A 111 LA CANYA, A.E.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B 32 ABADESSENC, C.E.,A
PORQUERES, U.E.,C 52 TER-BRUGENT 2014 A.E,A
TORELLO, C.F.,B 82 BANYOLES, C.E.,C
SANT ROC OLOT , C.F.,A 44 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
CORNELLA TERRI, A.E.,A 63 CELLERA, C.F.,B
Jornada 10 13-12-2015
CAMPRODON, U.E.,C 53 CORNELLA TERRI, A.E.,A
SANTJOANEN, C.P.,A 60 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A
LA CANYA, A.E.,A 55 BANYOLES CLUB AT.,A
ABADESSENC, C.E.,A 16 BESALU, C.E.,A
TER-BRUGENT 2014 A.E,A 32 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
BANYOLES, C.E.,C 14 PORQUERES, U.E.,C
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 62 TORELLO, C.F.,B
CELLERA, C.F.,B 110 SANT ROC OLOT , C.F.,A
Jornada 11 20-12-2015
CAMPRODON, U.E.,C 14 SANTJOANEN, C.P.,A
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A 29 LA CANYA, A.E.,A
BANYOLES CLUB AT.,A 111 ABADESSENC, C.E.,A
BESALU, C.E.,A 101 TER-BRUGENT 2014 A.E,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B 34 BANYOLES, C.E.,C
PORQUERES, U.E.,C 33 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
TORELLO, C.F.,B 17 CELLERA, C.F.,B
CORNELLA TERRI, A.E.,A 81 SANT ROC OLOT , C.F.,A
Jornada 12 10-01-2016
SANTJOANEN, C.P.,A 26 CORNELLA TERRI, A.E.,A
LA CANYA, A.E.,A 111 CAMPRODON, U.E.,C
ABADESSENC, C.E.,A 53 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A
TER-BRUGENT 2014 A.E,A 110 BANYOLES CLUB AT.,A
BANYOLES, C.E.,C 010 BESALU, C.E.,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 41 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
CELLERA, C.F.,B 90 PORQUERES, U.E.,C
SANT ROC OLOT , C.F.,A 16 TORELLO, C.F.,B
Jornada 13 17-01-2016
SANTJOANEN, C.P.,A 06 LA CANYA, A.E.,A
CAMPRODON, U.E.,C 114 ABADESSENC, C.E.,A
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A 12 TER-BRUGENT 2014 A.E,A
BANYOLES CLUB AT.,A 63 BANYOLES, C.E.,C
BESALU, C.E.,A 63 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B 19 CELLERA, C.F.,B
PORQUERES, U.E.,C 51 SANT ROC OLOT , C.F.,A
CORNELLA TERRI, A.E.,A 72 TORELLO, C.F.,B
Jornada 14 24-01-2016
CORNELLA TERRI, A.E.,A 79 LA CANYA, A.E.,A
ABADESSENC, C.E.,A 29 SANTJOANEN, C.P.,A
TER-BRUGENT 2014 A.E,A 27 CAMPRODON, U.E.,C
BANYOLES, C.E.,C 83 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 03 BANYOLES CLUB AT.,A
CELLERA, C.F.,B 134 BESALU, C.E.,A
SANT ROC OLOT , C.F.,A 35 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
TORELLO, C.F.,B 51 PORQUERES, U.E.,C
Jornada 15 31-01-2016
LA CANYA, A.E.,A 140 ABADESSENC, C.E.,A
SANTJOANEN, C.P.,A 91 TER-BRUGENT 2014 A.E,A
CAMPRODON, U.E.,C 70 BANYOLES, C.E.,C
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A 33 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
BANYOLES CLUB AT.,A 28 CELLERA, C.F.,B
BESALU, C.E.,A 70 SANT ROC OLOT , C.F.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B 22 TORELLO, C.F.,B
PORQUERES, U.E.,C 14 CORNELLA TERRI, A.E.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 14-02-2016
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B 57 PORQUERES, U.E.,C
BESALU, C.E.,A 53 TORELLO, C.F.,B
BANYOLES CLUB AT.,A 71 SANT ROC OLOT , C.F.,A
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A 115 CELLERA, C.F.,B
CAMPRODON, U.E.,C 72 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
SANTJOANEN, C.P.,A 42 BANYOLES, C.E.,C
LA CANYA, A.E.,A 111 TER-BRUGENT 2014 A.E,A
ABADESSENC, C.E.,A 19 CORNELLA TERRI, A.E.,A
Jornada 17 21-02-2016
CORNELLA TERRI, A.E.,A 81 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
PORQUERES, U.E.,C 64 BESALU, C.E.,A
TORELLO, C.F.,B 28 BANYOLES CLUB AT.,A
SANT ROC OLOT , C.F.,A 82 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A
CELLERA, C.F.,B 173 CAMPRODON, U.E.,C
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 55 SANTJOANEN, C.P.,A
BANYOLES, C.E.,C 011 LA CANYA, A.E.,A
TER-BRUGENT 2014 A.E,A 94 ABADESSENC, C.E.,A
Jornada 18 28-02-2016
BESALU, C.E.,A 101 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
BANYOLES CLUB AT.,A 71 PORQUERES, U.E.,C
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A 22 TORELLO, C.F.,B
CAMPRODON, U.E.,C 21 SANT ROC OLOT , C.F.,A
SANTJOANEN, C.P.,A 07 CELLERA, C.F.,B
LA CANYA, A.E.,A 150 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
ABADESSENC, C.E.,A 32 BANYOLES, C.E.,C
TER-BRUGENT 2014 A.E,A 310 CORNELLA TERRI, A.E.,A
Jornada 19 06-03-2016
CORNELLA TERRI, A.E.,A 42 BESALU, C.E.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B 111 BANYOLES CLUB AT.,A
PORQUERES, U.E.,C 120 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A
TORELLO, C.F.,B 37 CAMPRODON, U.E.,C
SANTJOANEN, C.P.,A 100 SANT ROC OLOT , C.F.,A
CELLERA, C.F.,B 72 LA CANYA, A.E.,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 41 ABADESSENC, C.E.,A
BANYOLES, C.E.,C 143 TER-BRUGENT 2014 A.E,A
Jornada 20 13-03-2016
BANYOLES CLUB AT.,A 72 BESALU, C.E.,A
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A 37 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
CAMPRODON, U.E.,C 74 PORQUERES, U.E.,C
SANTJOANEN, C.P.,A 30 TORELLO, C.F.,B
LA CANYA, A.E.,A 91 SANT ROC OLOT , C.F.,A
ABADESSENC, C.E.,A 19 CELLERA, C.F.,B
TER-BRUGENT 2014 A.E,A 15 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
BANYOLES, C.E.,C 14 CORNELLA TERRI, A.E.,A
Jornada 21 20-03-2016
CORNELLA TERRI, A.E.,A 31 BANYOLES CLUB AT.,A
BESALU, C.E.,A 70 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B 06 CAMPRODON, U.E.,C
PORQUERES, U.E.,C 22 SANTJOANEN, C.P.,A
TORELLO, C.F.,B 19 LA CANYA, A.E.,A
SANT ROC OLOT , C.F.,A 43 ABADESSENC, C.E.,A
CELLERA, C.F.,B 193 TER-BRUGENT 2014 A.E,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 40 BANYOLES, C.E.,C
Jornada 22 03-04-2016
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A 04 BANYOLES CLUB AT.,A
CAMPRODON, U.E.,C 42 BESALU, C.E.,A
SANTJOANEN, C.P.,A 90 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
LA CANYA, A.E.,A 83 PORQUERES, U.E.,C
ABADESSENC, C.E.,A 27 TORELLO, C.F.,B
TER-BRUGENT 2014 A.E,A 57 SANT ROC OLOT , C.F.,A
BANYOLES, C.E.,C 214 CELLERA, C.F.,B
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 23 CORNELLA TERRI, A.E.,A
Jornada 23 10-04-2016
CORNELLA TERRI, A.E.,A 101 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A
BANYOLES CLUB AT.,A 74 CAMPRODON, U.E.,C
BESALU, C.E.,A 33 SANTJOANEN, C.P.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B 210 LA CANYA, A.E.,A
PORQUERES, U.E.,C 83 ABADESSENC, C.E.,A
TORELLO, C.F.,B 93 TER-BRUGENT 2014 A.E,A
SANT ROC OLOT , C.F.,A 45 BANYOLES, C.E.,C
CELLERA, C.F.,B 112 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
Jornada 24 17-04-2016
CAMPRODON, U.E.,C 101 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A
SANTJOANEN, C.P.,A 38 BANYOLES CLUB AT.,A
LA CANYA, A.E.,A 122 BESALU, C.E.,A
ABADESSENC, C.E.,A 82 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
TER-BRUGENT 2014 A.E,A 29 PORQUERES, U.E.,C
BANYOLES, C.E.,C 28 TORELLO, C.F.,B
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 32 SANT ROC OLOT , C.F.,A
CELLERA, C.F.,B 110 CORNELLA TERRI, A.E.,A
Jornada 25 24-04-2016
CORNELLA TERRI, A.E.,A 53 CAMPRODON, U.E.,C
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A 01 SANTJOANEN, C.P.,A
BANYOLES CLUB AT.,A 33 LA CANYA, A.E.,A
BESALU, C.E.,A 76 ABADESSENC, C.E.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B 58 TER-BRUGENT 2014 A.E,A
PORQUERES, U.E.,C 74 BANYOLES, C.E.,C
TORELLO, C.F.,B 94 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
SANT ROC OLOT , C.F.,A 123 CELLERA, C.F.,B
Jornada 26 01-05-2016
SANTJOANEN, C.P.,A 101 CAMPRODON, U.E.,C
LA CANYA, A.E.,A 130 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A
ABADESSENC, C.E.,A 27 BANYOLES CLUB AT.,A
TER-BRUGENT 2014 A.E,A 48 BESALU, C.E.,A
BANYOLES, C.E.,C 12 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 33 PORQUERES, U.E.,C
CELLERA, C.F.,B 155 TORELLO, C.F.,B
SANT ROC OLOT , C.F.,A 36 CORNELLA TERRI, A.E.,A
Jornada 27 08-05-2016
CORNELLA TERRI, A.E.,A 83 SANTJOANEN, C.P.,A
CAMPRODON, U.E.,C 05 LA CANYA, A.E.,A
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A 02 ABADESSENC, C.E.,A
BANYOLES CLUB AT.,A 131 TER-BRUGENT 2014 A.E,A
BESALU, C.E.,A 32 BANYOLES, C.E.,C
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B 25 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
PORQUERES, U.E.,C 112 CELLERA, C.F.,B
TORELLO, C.F.,B 73 SANT ROC OLOT , C.F.,A
Jornada 28 15-05-2016
LA CANYA, A.E.,A 74 SANTJOANEN, C.P.,A
ABADESSENC, C.E.,A 41 CAMPRODON, U.E.,C
TER-BRUGENT 2014 A.E,A 31 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A
BANYOLES, C.E.,C 15 BANYOLES CLUB AT.,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 41 BESALU, C.E.,A
CELLERA, C.F.,B 122 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
SANT ROC OLOT , C.F.,A 44 PORQUERES, U.E.,C
TORELLO, C.F.,B 310 CORNELLA TERRI, A.E.,A
Jornada 29 22-05-2016
LA CANYA, A.E.,A 82 CORNELLA TERRI, A.E.,A
SANTJOANEN, C.P.,A 131 ABADESSENC, C.E.,A
CAMPRODON, U.E.,C 30 TER-BRUGENT 2014 A.E,A
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A 35 BANYOLES, C.E.,C
BANYOLES CLUB AT.,A 91 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A
BESALU, C.E.,A 113 CELLERA, C.F.,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B 41 SANT ROC OLOT , C.F.,A
PORQUERES, U.E.,C 132 TORELLO, C.F.,B
Jornada 30 29-05-2016
ABADESSENC, C.E.,A 06 LA CANYA, A.E.,A
TER-BRUGENT 2014 A.E,A 39 SANTJOANEN, C.P.,A
BANYOLES, C.E.,C 43 CAMPRODON, U.E.,C
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,A 00 PENYA ESPORTIVA MONTAGUT,A
CELLERA, C.F.,B 72 BANYOLES CLUB AT.,A
SANT ROC OLOT , C.F.,A 34 BESALU, C.E.,A
TORELLO, C.F.,B 102 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C,B
CORNELLA TERRI, A.E.,A 43 PORQUERES, U.E.,C
TOTA LA INFORMACIÓ DE LA
LLIGA E-FUTBOL FIFA20 - PS4
A què esperes, inscriu-te ja!
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.