Competició | TEMPORADA 2015-2016

alevi segona divisio | grup 26

Competició | TEMPORADA 2015-2016

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 04-10-2015
BESCANO, C.D.,B 24 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C
GEiEG,C 53 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C
LA CANYA, A.E.,A 140 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B
SANT PONÇ, AT.,C 17 UNIÓ GIRONA A.C.E.,D
SARRIA TER, C.F.,B 22 VILOBI ASSOC. ESP.,B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C 48 SANT GREGORI,A.E.,D
CELRA, U.C.E.,C 12 MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B
PENYA BONS AIRES, E.,B 010 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,E
Jornada 2 11-10-2015
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C 170 PENYA BONS AIRES, E.,B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C 74 BESCANO, C.D.,B
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B 011 GEiEG,C
UNIÓ GIRONA A.C.E.,D 16 LA CANYA, A.E.,A
VILOBI ASSOC. ESP.,B 114 SANT PONÇ, AT.,C
SANT GREGORI,A.E.,D 44 SARRIA TER, C.F.,B
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B 83 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,E 43 CELRA, U.C.E.,C
Jornada 3 18-10-2015
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C 70 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C
BESCANO, C.D.,B 70 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B
GEiEG,C 42 UNIÓ GIRONA A.C.E.,D
LA CANYA, A.E.,A 64 VILOBI ASSOC. ESP.,B
SANT PONÇ, AT.,C 411 SANT GREGORI,A.E.,D
SARRIA TER, C.F.,B 44 MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C 413 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,E
PENYA BONS AIRES, E.,B 35 CELRA, U.C.E.,C
Jornada 4 25-10-2015
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C 112 PENYA BONS AIRES, E.,B
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B 19 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C
UNIÓ GIRONA A.C.E.,D 73 BESCANO, C.D.,B
VILOBI ASSOC. ESP.,B 31 GEiEG,C
SANT GREGORI,A.E.,D 213 LA CANYA, A.E.,A
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B 33 SANT PONÇ, AT.,C
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,E 120 SARRIA TER, C.F.,B
CELRA, U.C.E.,C 61 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C
Jornada 5 01-11-2015
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C 86 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C 60 UNIÓ GIRONA A.C.E.,D
BESCANO, C.D.,B 65 VILOBI ASSOC. ESP.,B
GEiEG,C 110 SANT GREGORI,A.E.,D
LA CANYA, A.E.,A 30 MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B
SANT PONÇ, AT.,C 111 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,E
SARRIA TER, C.F.,B 25 CELRA, U.C.E.,C
PENYA BONS AIRES, E.,B 83 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C
Jornada 6 08-11-2015
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B 51 PENYA BONS AIRES, E.,B
UNIÓ GIRONA A.C.E.,D 142 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C
VILOBI ASSOC. ESP.,B 56 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C
SANT GREGORI,A.E.,D 14 BESCANO, C.D.,B
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B 04 GEiEG,C
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,E 39 LA CANYA, A.E.,A
CELRA, U.C.E.,C 104 SANT PONÇ, AT.,C
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C 83 SARRIA TER, C.F.,B
Jornada 7 15-11-2015
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B 13 UNIÓ GIRONA A.C.E.,D
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C 35 VILOBI ASSOC. ESP.,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C 140 SANT GREGORI,A.E.,D
BESCANO, C.D.,B 33 MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B
GEiEG,C 32 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,E
LA CANYA, A.E.,A 130 CELRA, U.C.E.,C
SANT PONÇ, AT.,C 84 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C
PENYA BONS AIRES, E.,B 48 SARRIA TER, C.F.,B
Jornada 8 22-11-2015
UNIÓ GIRONA A.C.E.,D 71 PENYA BONS AIRES, E.,B
VILOBI ASSOC. ESP.,B 42 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B
SANT GREGORI,A.E.,D 66 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B 010 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,E 114 BESCANO, C.D.,B
CELRA, U.C.E.,C 18 GEiEG,C
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C 114 LA CANYA, A.E.,A
SARRIA TER, C.F.,B 39 SANT PONÇ, AT.,C
Jornada 9 29-11-2015
UNIÓ GIRONA A.C.E.,D 71 VILOBI ASSOC. ESP.,B
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B 07 SANT GREGORI,A.E.,D
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C 36 MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C 34 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,E
BESCANO, C.D.,B 42 CELRA, U.C.E.,C
GEiEG,C 130 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C
LA CANYA, A.E.,A 181 SARRIA TER, C.F.,B
PENYA BONS AIRES, E.,B 07 SANT PONÇ, AT.,C
Jornada 10 13-12-2015
VILOBI ASSOC. ESP.,B 111 PENYA BONS AIRES, E.,B
SANT GREGORI,A.E.,D 05 UNIÓ GIRONA A.C.E.,D
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B 32 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,E 191 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C
CELRA, U.C.E.,C 43 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C 18 BESCANO, C.D.,B
SARRIA TER, C.F.,B 410 GEiEG,C
SANT PONÇ, AT.,C 18 LA CANYA, A.E.,A
Jornada 11 20-12-2015
VILOBI ASSOC. ESP.,B 93 SANT GREGORI,A.E.,D
UNIÓ GIRONA A.C.E.,D 80 MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B 17 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,E
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C 69 CELRA, U.C.E.,C
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C 140 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C
BESCANO, C.D.,B 40 SARRIA TER, C.F.,B
GEiEG,C 34 SANT PONÇ, AT.,C
PENYA BONS AIRES, E.,B 08 LA CANYA, A.E.,A
Jornada 12 10-01-2016
SANT GREGORI,A.E.,D 51 PENYA BONS AIRES, E.,B
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B 13 VILOBI ASSOC. ESP.,B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,E 53 UNIÓ GIRONA A.C.E.,D
CELRA, U.C.E.,C 32 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C 49 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C
SARRIA TER, C.F.,B 111 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C
SANT PONÇ, AT.,C 25 BESCANO, C.D.,B
LA CANYA, A.E.,A 72 GEiEG,C
Jornada 13 17-01-2016
SANT GREGORI,A.E.,D 30 MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B
VILOBI ASSOC. ESP.,B 113 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,E
UNIÓ GIRONA A.C.E.,D 50 CELRA, U.C.E.,C
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B 54 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C 410 SARRIA TER, C.F.,B
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C 54 SANT PONÇ, AT.,C
BESCANO, C.D.,B 03 LA CANYA, A.E.,A
PENYA BONS AIRES, E.,B 14 GEiEG,C
Jornada 14 24-01-2016
PENYA BONS AIRES, E.,B 17 MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,E 105 SANT GREGORI,A.E.,D
CELRA, U.C.E.,C 32 VILOBI ASSOC. ESP.,B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C 35 UNIÓ GIRONA A.C.E.,D
SARRIA TER, C.F.,B 47 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B
SANT PONÇ, AT.,C 54 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C
LA CANYA, A.E.,A 63 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C
GEiEG,C 22 BESCANO, C.D.,B
Jornada 15 31-01-2016
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B 511 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,E
SANT GREGORI,A.E.,D 23 CELRA, U.C.E.,C
VILOBI ASSOC. ESP.,B 82 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C
UNIÓ GIRONA A.C.E.,D 112 SARRIA TER, C.F.,B
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B 52 SANT PONÇ, AT.,C
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C 212 LA CANYA, A.E.,A
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C 85 GEiEG,C
BESCANO, C.D.,B 72 PENYA BONS AIRES, E.,B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 14-02-2016
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C 70 BESCANO, C.D.,B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C 216 GEiEG,C
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B 110 LA CANYA, A.E.,A
UNIÓ GIRONA A.C.E.,D 42 SANT PONÇ, AT.,C
VILOBI ASSOC. ESP.,B 64 SARRIA TER, C.F.,B
SANT GREGORI,A.E.,D 43 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B 64 CELRA, U.C.E.,C
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,E 51 PENYA BONS AIRES, E.,B
Jornada 17 21-02-2016
PENYA BONS AIRES, E.,B 28 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C
BESCANO, C.D.,B 63 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C
GEiEG,C 110 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B
LA CANYA, A.E.,A 52 UNIÓ GIRONA A.C.E.,D
SANT PONÇ, AT.,C 55 VILOBI ASSOC. ESP.,B
SARRIA TER, C.F.,B 44 SANT GREGORI,A.E.,D
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C 26 MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B
CELRA, U.C.E.,C 011 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,E
Jornada 18 28-02-2016
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C 410 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B 46 BESCANO, C.D.,B
UNIÓ GIRONA A.C.E.,D 55 GEiEG,C
VILOBI ASSOC. ESP.,B 310 LA CANYA, A.E.,A
SANT GREGORI,A.E.,D 54 SANT PONÇ, AT.,C
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B 13 SARRIA TER, C.F.,B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,E 153 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C
CELRA, U.C.E.,C 111 PENYA BONS AIRES, E.,B
Jornada 19 06-03-2016
PENYA BONS AIRES, E.,B 25 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C 122 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B
BESCANO, C.D.,B 33 UNIÓ GIRONA A.C.E.,D
GEiEG,C 100 VILOBI ASSOC. ESP.,B
LA CANYA, A.E.,A 83 SANT GREGORI,A.E.,D
SANT PONÇ, AT.,C 62 MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B
SARRIA TER, C.F.,B 66 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,E
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C 47 CELRA, U.C.E.,C
Jornada 20 13-03-2016
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B 34 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C
UNIÓ GIRONA A.C.E.,D 24 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C
VILOBI ASSOC. ESP.,B 75 BESCANO, C.D.,B
SANT GREGORI,A.E.,D 15 GEiEG,C
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B 27 LA CANYA, A.E.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,E 71 SANT PONÇ, AT.,C
CELRA, U.C.E.,C 32 SARRIA TER, C.F.,B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C 30 PENYA BONS AIRES, E.,B
Jornada 21 20-03-2016
PENYA BONS AIRES, E.,B 25 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C 27 UNIÓ GIRONA A.C.E.,D
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C 122 VILOBI ASSOC. ESP.,B
BESCANO, C.D.,B 53 SANT GREGORI,A.E.,D
GEiEG,C 100 MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B
LA CANYA, A.E.,A 103 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,E
SANT PONÇ, AT.,C 42 CELRA, U.C.E.,C
SARRIA TER, C.F.,B 63 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C
Jornada 22 03-04-2016
UNIÓ GIRONA A.C.E.,D 90 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B
VILOBI ASSOC. ESP.,B 92 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C
SANT GREGORI,A.E.,D 35 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B 03 BESCANO, C.D.,B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,E 64 GEiEG,C
CELRA, U.C.E.,C 012 LA CANYA, A.E.,A
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C 58 SANT PONÇ, AT.,C
SARRIA TER, C.F.,B 116 PENYA BONS AIRES, E.,B
Jornada 23 10-04-2016
PENYA BONS AIRES, E.,B 010 UNIÓ GIRONA A.C.E.,D
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B 44 VILOBI ASSOC. ESP.,B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C 44 SANT GREGORI,A.E.,D
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C 62 MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B
BESCANO, C.D.,B 15 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,E
GEiEG,C 41 CELRA, U.C.E.,C
LA CANYA, A.E.,A 172 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C
SANT PONÇ, AT.,C 52 SARRIA TER, C.F.,B
Jornada 24 17-04-2016
VILOBI ASSOC. ESP.,B 52 UNIÓ GIRONA A.C.E.,D
SANT GREGORI,A.E.,D 111 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B 43 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,E 77 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C
CELRA, U.C.E.,C 22 BESCANO, C.D.,B
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C 29 GEiEG,C
SARRIA TER, C.F.,B 37 LA CANYA, A.E.,A
SANT PONÇ, AT.,C 121 PENYA BONS AIRES, E.,B
Jornada 25 24-04-2016
PENYA BONS AIRES, E.,B 35 VILOBI ASSOC. ESP.,B
UNIÓ GIRONA A.C.E.,D 81 SANT GREGORI,A.E.,D
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B 24 MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C 110 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,E
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C 41 CELRA, U.C.E.,C
BESCANO, C.D.,B 42 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C
GEiEG,C 22 SARRIA TER, C.F.,B
LA CANYA, A.E.,A 92 SANT PONÇ, AT.,C
Jornada 26 01-05-2016
SANT GREGORI,A.E.,D 55 VILOBI ASSOC. ESP.,B
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B 11 UNIÓ GIRONA A.C.E.,D
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,E 81 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B
CELRA, U.C.E.,C 23 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C 011 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C
SARRIA TER, C.F.,B 32 BESCANO, C.D.,B
SANT PONÇ, AT.,C 38 GEiEG,C
LA CANYA, A.E.,A 120 PENYA BONS AIRES, E.,B
Jornada 27 08-05-2016
PENYA BONS AIRES, E.,B 16 SANT GREGORI,A.E.,D
VILOBI ASSOC. ESP.,B 43 MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B
UNIÓ GIRONA A.C.E.,D 28 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,E
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B 41 CELRA, U.C.E.,C
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C 100 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C 91 SARRIA TER, C.F.,B
BESCANO, C.D.,B 34 SANT PONÇ, AT.,C
GEiEG,C 36 LA CANYA, A.E.,A
Jornada 28 15-05-2016
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B 34 SANT GREGORI,A.E.,D
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,E 74 VILOBI ASSOC. ESP.,B
CELRA, U.C.E.,C 53 UNIÓ GIRONA A.C.E.,D
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C 47 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B
SARRIA TER, C.F.,B 03 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C
SANT PONÇ, AT.,C 18 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C
LA CANYA, A.E.,A 60 BESCANO, C.D.,B
GEiEG,C 80 PENYA BONS AIRES, E.,B
Jornada 29 22-05-2016
MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B 03 PENYA BONS AIRES, E.,B
SANT GREGORI,A.E.,D 53 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,E
VILOBI ASSOC. ESP.,B 104 CELRA, U.C.E.,C
UNIÓ GIRONA A.C.E.,D 48 VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C
ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B 34 SARRIA TER, C.F.,B
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C 64 SANT PONÇ, AT.,C
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C 22 LA CANYA, A.E.,A
BESCANO, C.D.,B 35 GEiEG,C
Jornada 30 29-05-2016
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,E 30 MONTESSORI-PALAU, C.C.E.,B
CELRA, U.C.E.,C 64 SANT GREGORI,A.E.,D
VILABLAREIX FUTBOL CLUB,C 512 VILOBI ASSOC. ESP.,B
SARRIA TER, C.F.,B 15 UNIÓ GIRONA A.C.E.,D
SANT PONÇ, AT.,C 44 ATLÈTIC CLUB BANYOLES,B
LA CANYA, A.E.,A 111 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL,C
GEiEG,C 33 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C.,C
PENYA BONS AIRES, E.,B 35 BESCANO, C.D.,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.