Competició | TEMPORADA 2015-2016

alevi segona divisio | grup 8

Competició | TEMPORADA 2015-2016

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 04-10-2015
AMETLLA VALLES, C.F.,A 42 MOLLET U.E.,CF.,D
TONA, U.E.,A 31 FOLGUEROLES,C.F.,A
SANT JULIA DE VILATORTA,C.F.,A 51 LA TORRETA, C.F.,A
MANLLEU, A.E.C.,C 123 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A
CALDES MONTBUI, C.F.,A 02 PARETS, C.F.,C
BIGUES, C.E.,A 111 SANTA EUGENIA, J.E.,A
CENTELLES, U.E.,A 34 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,E
OAR VIC,A 33 TORELLO, C.F.,C
Jornada 2 11-10-2015
MOLLET U.E.,CF.,D 13 OAR VIC,A
FOLGUEROLES,C.F.,A 32 AMETLLA VALLES, C.F.,A
LA TORRETA, C.F.,A 17 TONA, U.E.,A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A 65 SANT JULIA DE VILATORTA,C.F.,A
PARETS, C.F.,C 33 MANLLEU, A.E.C.,C
SANTA EUGENIA, J.E.,A 37 CALDES MONTBUI, C.F.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,E 22 BIGUES, C.E.,A
TORELLO, C.F.,C 33 CENTELLES, U.E.,A
Jornada 3 18-10-2015
MOLLET U.E.,CF.,D 62 FOLGUEROLES,C.F.,A
AMETLLA VALLES, C.F.,A 141 LA TORRETA, C.F.,A
TONA, U.E.,A 61 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A
SANT JULIA DE VILATORTA,C.F.,A 44 PARETS, C.F.,C
MANLLEU, A.E.C.,C 164 SANTA EUGENIA, J.E.,A
CALDES MONTBUI, C.F.,A 23 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,E
BIGUES, C.E.,A 40 TORELLO, C.F.,C
OAR VIC,A 61 CENTELLES, U.E.,A
Jornada 4 25-10-2015
FOLGUEROLES,C.F.,A 24 OAR VIC,A
LA TORRETA, C.F.,A 59 MOLLET U.E.,CF.,D
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A 08 AMETLLA VALLES, C.F.,A
PARETS, C.F.,C 33 TONA, U.E.,A
SANTA EUGENIA, J.E.,A 23 SANT JULIA DE VILATORTA,C.F.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,E 07 MANLLEU, A.E.C.,C
TORELLO, C.F.,C 43 CALDES MONTBUI, C.F.,A
CENTELLES, U.E.,A 13 BIGUES, C.E.,A
Jornada 5 01-11-2015
FOLGUEROLES,C.F.,A 105 LA TORRETA, C.F.,A
MOLLET U.E.,CF.,D 53 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A
AMETLLA VALLES, C.F.,A 42 PARETS, C.F.,C
TONA, U.E.,A 81 SANTA EUGENIA, J.E.,A
SANT JULIA DE VILATORTA,C.F.,A 41 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,E
MANLLEU, A.E.C.,C 32 TORELLO, C.F.,C
CALDES MONTBUI, C.F.,A 41 CENTELLES, U.E.,A
OAR VIC,A 33 BIGUES, C.E.,A
Jornada 6 08-11-2015
LA TORRETA, C.F.,A 43 OAR VIC,A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A 34 FOLGUEROLES,C.F.,A
PARETS, C.F.,C 13 MOLLET U.E.,CF.,D
SANTA EUGENIA, J.E.,A 013 AMETLLA VALLES, C.F.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,E 30 TONA, U.E.,A
TORELLO, C.F.,C 33 SANT JULIA DE VILATORTA,C.F.,A
CENTELLES, U.E.,A 14 MANLLEU, A.E.C.,C
BIGUES, C.E.,A 93 CALDES MONTBUI, C.F.,A
Jornada 7 15-11-2015
LA TORRETA, C.F.,A 63 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A
FOLGUEROLES,C.F.,A 53 PARETS, C.F.,C
MOLLET U.E.,CF.,D 150 SANTA EUGENIA, J.E.,A
AMETLLA VALLES, C.F.,A 42 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,E
TONA, U.E.,A 23 TORELLO, C.F.,C
SANT JULIA DE VILATORTA,C.F.,A 62 CENTELLES, U.E.,A
MANLLEU, A.E.C.,C 15 BIGUES, C.E.,A
OAR VIC,A 25 CALDES MONTBUI, C.F.,A
Jornada 8 22-11-2015
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A 41 OAR VIC,A
PARETS, C.F.,C 50 LA TORRETA, C.F.,A
SANTA EUGENIA, J.E.,A 14 FOLGUEROLES,C.F.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,E 15 MOLLET U.E.,CF.,D
TORELLO, C.F.,C 25 AMETLLA VALLES, C.F.,A
CENTELLES, U.E.,A 28 TONA, U.E.,A
BIGUES, C.E.,A 51 SANT JULIA DE VILATORTA,C.F.,A
CALDES MONTBUI, C.F.,A 011 MANLLEU, A.E.C.,C
Jornada 9 29-11-2015
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A 36 PARETS, C.F.,C
LA TORRETA, C.F.,A 64 SANTA EUGENIA, J.E.,A
FOLGUEROLES,C.F.,A 21 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,E
MOLLET U.E.,CF.,D 53 TORELLO, C.F.,C
AMETLLA VALLES, C.F.,A 113 CENTELLES, U.E.,A
TONA, U.E.,A 21 BIGUES, C.E.,A
SANT JULIA DE VILATORTA,C.F.,A 82 CALDES MONTBUI, C.F.,A
OAR VIC,A 01 MANLLEU, A.E.C.,C
Jornada 10 13-12-2015
PARETS, C.F.,C 31 OAR VIC,A
SANTA EUGENIA, J.E.,A 48 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,E 64 LA TORRETA, C.F.,A
TORELLO, C.F.,C 22 FOLGUEROLES,C.F.,A
CENTELLES, U.E.,A 14 MOLLET U.E.,CF.,D
BIGUES, C.E.,A 42 AMETLLA VALLES, C.F.,A
CALDES MONTBUI, C.F.,A 15 TONA, U.E.,A
MANLLEU, A.E.C.,C 51 SANT JULIA DE VILATORTA,C.F.,A
Jornada 11 20-12-2015
PARETS, C.F.,C 111 SANTA EUGENIA, J.E.,A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A 16 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,E
LA TORRETA, C.F.,A 23 TORELLO, C.F.,C
FOLGUEROLES,C.F.,A 62 CENTELLES, U.E.,A
MOLLET U.E.,CF.,D 10 BIGUES, C.E.,A
AMETLLA VALLES, C.F.,A 80 CALDES MONTBUI, C.F.,A
TONA, U.E.,A 14 MANLLEU, A.E.C.,C
OAR VIC,A 15 SANT JULIA DE VILATORTA,C.F.,A
Jornada 12 10-01-2016
SANTA EUGENIA, J.E.,A 010 OAR VIC,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,E 02 PARETS, C.F.,C
TORELLO, C.F.,C 75 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A
CENTELLES, U.E.,A 24 LA TORRETA, C.F.,A
BIGUES, C.E.,A 20 FOLGUEROLES,C.F.,A
CALDES MONTBUI, C.F.,A 28 MOLLET U.E.,CF.,D
MANLLEU, A.E.C.,C 42 AMETLLA VALLES, C.F.,A
SANT JULIA DE VILATORTA,C.F.,A 04 TONA, U.E.,A
Jornada 13 17-01-2016
SANTA EUGENIA, J.E.,A 35 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,E
PARETS, C.F.,C 21 TORELLO, C.F.,C
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A 30 CENTELLES, U.E.,A
LA TORRETA, C.F.,A 16 BIGUES, C.E.,A
FOLGUEROLES,C.F.,A 52 CALDES MONTBUI, C.F.,A
MOLLET U.E.,CF.,D 12 MANLLEU, A.E.C.,C
AMETLLA VALLES, C.F.,A 51 SANT JULIA DE VILATORTA,C.F.,A
OAR VIC,A 32 TONA, U.E.,A
Jornada 14 24-01-2016
OAR VIC,A 21 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,E
TORELLO, C.F.,C 73 SANTA EUGENIA, J.E.,A
CENTELLES, U.E.,A 112 PARETS, C.F.,C
BIGUES, C.E.,A 51 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A
CALDES MONTBUI, C.F.,A 40 LA TORRETA, C.F.,A
MANLLEU, A.E.C.,C 42 FOLGUEROLES,C.F.,A
SANT JULIA DE VILATORTA,C.F.,A 15 MOLLET U.E.,CF.,D
TONA, U.E.,A 01 AMETLLA VALLES, C.F.,A
Jornada 15 31-01-2016
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,E 23 TORELLO, C.F.,C
SANTA EUGENIA, J.E.,A 23 CENTELLES, U.E.,A
PARETS, C.F.,C 14 BIGUES, C.E.,A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A 25 CALDES MONTBUI, C.F.,A
LA TORRETA, C.F.,A 09 MANLLEU, A.E.C.,C
FOLGUEROLES,C.F.,A 22 SANT JULIA DE VILATORTA,C.F.,A
MOLLET U.E.,CF.,D 01 TONA, U.E.,A
AMETLLA VALLES, C.F.,A 42 OAR VIC,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 14-02-2016
MOLLET U.E.,CF.,D 53 AMETLLA VALLES, C.F.,A
FOLGUEROLES,C.F.,A 00 TONA, U.E.,A
LA TORRETA, C.F.,A 10 SANT JULIA DE VILATORTA,C.F.,A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A 110 MANLLEU, A.E.C.,C
PARETS, C.F.,C 71 CALDES MONTBUI, C.F.,A
SANTA EUGENIA, J.E.,A 17 BIGUES, C.E.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,E 100 CENTELLES, U.E.,A
TORELLO, C.F.,C 34 OAR VIC,A
Jornada 17 21-02-2016
OAR VIC,A 32 MOLLET U.E.,CF.,D
AMETLLA VALLES, C.F.,A 20 FOLGUEROLES,C.F.,A
TONA, U.E.,A 81 LA TORRETA, C.F.,A
SANT JULIA DE VILATORTA,C.F.,A 44 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A
MANLLEU, A.E.C.,C 21 PARETS, C.F.,C
CALDES MONTBUI, C.F.,A 53 SANTA EUGENIA, J.E.,A
BIGUES, C.E.,A 32 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,E
CENTELLES, U.E.,A 35 TORELLO, C.F.,C
Jornada 18 28-02-2016
FOLGUEROLES,C.F.,A 31 MOLLET U.E.,CF.,D
LA TORRETA, C.F.,A 16 AMETLLA VALLES, C.F.,A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A 15 TONA, U.E.,A
PARETS, C.F.,C 52 SANT JULIA DE VILATORTA,C.F.,A
SANTA EUGENIA, J.E.,A 114 MANLLEU, A.E.C.,C
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,E 51 CALDES MONTBUI, C.F.,A
TORELLO, C.F.,C 03 BIGUES, C.E.,A
CENTELLES, U.E.,A 09 OAR VIC,A
Jornada 19 06-03-2016
OAR VIC,A 42 FOLGUEROLES,C.F.,A
MOLLET U.E.,CF.,D 113 LA TORRETA, C.F.,A
AMETLLA VALLES, C.F.,A 62 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A
TONA, U.E.,A 13 PARETS, C.F.,C
SANT JULIA DE VILATORTA,C.F.,A 102 SANTA EUGENIA, J.E.,A
MANLLEU, A.E.C.,C 30 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,E
CALDES MONTBUI, C.F.,A 41 TORELLO, C.F.,C
BIGUES, C.E.,A 130 CENTELLES, U.E.,A
Jornada 20 13-03-2016
LA TORRETA, C.F.,A 44 FOLGUEROLES,C.F.,A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A 25 MOLLET U.E.,CF.,D
PARETS, C.F.,C 03 AMETLLA VALLES, C.F.,A
SANTA EUGENIA, J.E.,A 29 TONA, U.E.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,E 31 SANT JULIA DE VILATORTA,C.F.,A
TORELLO, C.F.,C 25 MANLLEU, A.E.C.,C
CENTELLES, U.E.,A 55 CALDES MONTBUI, C.F.,A
BIGUES, C.E.,A 44 OAR VIC,A
Jornada 21 20-03-2016
OAR VIC,A 71 LA TORRETA, C.F.,A
FOLGUEROLES,C.F.,A 42 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A
MOLLET U.E.,CF.,D 53 PARETS, C.F.,C
AMETLLA VALLES, C.F.,A 70 SANTA EUGENIA, J.E.,A
TONA, U.E.,A 20 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,E
SANT JULIA DE VILATORTA,C.F.,A 44 TORELLO, C.F.,C
MANLLEU, A.E.C.,C 130 CENTELLES, U.E.,A
CALDES MONTBUI, C.F.,A 14 BIGUES, C.E.,A
Jornada 22 03-04-2016
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A 33 LA TORRETA, C.F.,A
PARETS, C.F.,C 11 FOLGUEROLES,C.F.,A
SANTA EUGENIA, J.E.,A 25 MOLLET U.E.,CF.,D
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,E 04 AMETLLA VALLES, C.F.,A
TORELLO, C.F.,C 36 TONA, U.E.,A
CENTELLES, U.E.,A 38 SANT JULIA DE VILATORTA,C.F.,A
BIGUES, C.E.,A 13 MANLLEU, A.E.C.,C
CALDES MONTBUI, C.F.,A 111 OAR VIC,A
Jornada 23 10-04-2016
OAR VIC,A 71 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A
LA TORRETA, C.F.,A 13 PARETS, C.F.,C
FOLGUEROLES,C.F.,A 50 SANTA EUGENIA, J.E.,A
MOLLET U.E.,CF.,D 23 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,E
AMETLLA VALLES, C.F.,A 91 TORELLO, C.F.,C
TONA, U.E.,A 30 CENTELLES, U.E.,A
SANT JULIA DE VILATORTA,C.F.,A 25 BIGUES, C.E.,A
MANLLEU, A.E.C.,C 40 CALDES MONTBUI, C.F.,A
Jornada 24 17-04-2016
PARETS, C.F.,C 31 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A
SANTA EUGENIA, J.E.,A 25 LA TORRETA, C.F.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,E 21 FOLGUEROLES,C.F.,A
TORELLO, C.F.,C 34 MOLLET U.E.,CF.,D
CENTELLES, U.E.,A 112 AMETLLA VALLES, C.F.,A
BIGUES, C.E.,A 32 TONA, U.E.,A
CALDES MONTBUI, C.F.,A 22 SANT JULIA DE VILATORTA,C.F.,A
MANLLEU, A.E.C.,C 32 OAR VIC,A
Jornada 25 24-04-2016
OAR VIC,A 33 PARETS, C.F.,C
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A 74 SANTA EUGENIA, J.E.,A
LA TORRETA, C.F.,A 26 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,E
FOLGUEROLES,C.F.,A 41 TORELLO, C.F.,C
MOLLET U.E.,CF.,D 131 CENTELLES, U.E.,A
AMETLLA VALLES, C.F.,A 11 BIGUES, C.E.,A
TONA, U.E.,A 12 CALDES MONTBUI, C.F.,A
SANT JULIA DE VILATORTA,C.F.,A 09 MANLLEU, A.E.C.,C
Jornada 26 01-05-2016
SANTA EUGENIA, J.E.,A 25 PARETS, C.F.,C
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,E 34 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A
TORELLO, C.F.,C 63 LA TORRETA, C.F.,A
CENTELLES, U.E.,A 19 FOLGUEROLES,C.F.,A
BIGUES, C.E.,A 60 MOLLET U.E.,CF.,D
CALDES MONTBUI, C.F.,A 27 AMETLLA VALLES, C.F.,A
MANLLEU, A.E.C.,C 30 TONA, U.E.,A
SANT JULIA DE VILATORTA,C.F.,A 16 OAR VIC,A
Jornada 27 08-05-2016
OAR VIC,A 103 SANTA EUGENIA, J.E.,A
PARETS, C.F.,C 81 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,E
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A 32 TORELLO, C.F.,C
LA TORRETA, C.F.,A 102 CENTELLES, U.E.,A
FOLGUEROLES,C.F.,A 44 BIGUES, C.E.,A
MOLLET U.E.,CF.,D 22 CALDES MONTBUI, C.F.,A
AMETLLA VALLES, C.F.,A 22 MANLLEU, A.E.C.,C
TONA, U.E.,A 40 SANT JULIA DE VILATORTA,C.F.,A
Jornada 28 15-05-2016
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,E 162 SANTA EUGENIA, J.E.,A
TORELLO, C.F.,C 15 PARETS, C.F.,C
CENTELLES, U.E.,A 38 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A
BIGUES, C.E.,A 112 LA TORRETA, C.F.,A
CALDES MONTBUI, C.F.,A 21 FOLGUEROLES,C.F.,A
MANLLEU, A.E.C.,C 82 MOLLET U.E.,CF.,D
SANT JULIA DE VILATORTA,C.F.,A 17 AMETLLA VALLES, C.F.,A
TONA, U.E.,A 23 OAR VIC,A
Jornada 29 22-05-2016
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,E 09 OAR VIC,A
SANTA EUGENIA, J.E.,A 57 TORELLO, C.F.,C
PARETS, C.F.,C 101 CENTELLES, U.E.,A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A 17 BIGUES, C.E.,A
LA TORRETA, C.F.,A 81 CALDES MONTBUI, C.F.,A
FOLGUEROLES,C.F.,A 16 MANLLEU, A.E.C.,C
MOLLET U.E.,CF.,D 61 SANT JULIA DE VILATORTA,C.F.,A
AMETLLA VALLES, C.F.,A 21 TONA, U.E.,A
Jornada 30 29-05-2016
TORELLO, C.F.,C 37 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,E
CENTELLES, U.E.,A 73 SANTA EUGENIA, J.E.,A
BIGUES, C.E.,A 32 PARETS, C.F.,C
CALDES MONTBUI, C.F.,A 36 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A
MANLLEU, A.E.C.,C 170 LA TORRETA, C.F.,A
SANT JULIA DE VILATORTA,C.F.,A 12 FOLGUEROLES,C.F.,A
TONA, U.E.,A 03 MOLLET U.E.,CF.,D
OAR VIC,A 36 AMETLLA VALLES, C.F.,A
Concurs Wala
Carnet del Federat
Entra i vota el disseny guanyador!
vs
LA GRAN FINAL
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.