Competició | TEMPORADA 2015-2016

alevi tercera divisio | grup 51

Competició | TEMPORADA 2015-2016

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 04-10-2015
PARETS, C.F.,F 51 MOLLET U.E.,CF.,G
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,C 51 LLERONA, C.E.,B
AMETLLA VALLES, C.F.,D 115 VILANOVA VALLES,C.F.,D
SANT FOST, UE,C 214 LLINARS, C.E.,A
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B 20 GRANOLLERS, E.C.,E
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E - Descansa
VALLGORGUINA, F.C.,B
R
Descansa
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C 19 MONTORNES, C.F.,B
Jornada 2 11-10-2015
MOLLET U.E.,CF.,G 31 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C
LLERONA, C.E.,B 37 PARETS, C.F.,F
VILANOVA VALLES,C.F.,D 91 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,C
LLINARS, C.E.,A 162 AMETLLA VALLES, C.F.,D
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B 00 SANT FOST, UE,C
Descansa - GRANOLLERS, E.C.,E
Descansa
R
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E
MONTORNES, C.F.,B 53 VALLGORGUINA, F.C.,B
Jornada 3 18-10-2015
MOLLET U.E.,CF.,G 43 LLERONA, C.E.,B
PARETS, C.F.,F 28 VILANOVA VALLES,C.F.,D
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,C 18 LLINARS, C.E.,A
AMETLLA VALLES, C.F.,D 19 ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B
SANT FOST, UE,C - Descansa
GRANOLLERS, E.C.,E
R
Descansa
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E 44 MONTORNES, C.F.,B
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C 010 VALLGORGUINA, F.C.,B
Jornada 4 25-10-2015
LLERONA, C.E.,B 42 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C
VILANOVA VALLES,C.F.,D 110 MOLLET U.E.,CF.,G
LLINARS, C.E.,A 41 PARETS, C.F.,F
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B 45 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,C
Descansa - AMETLLA VALLES, C.F.,D
Descansa
R
SANT FOST, UE,C
MONTORNES, C.F.,B 41 GRANOLLERS, E.C.,E
VALLGORGUINA, F.C.,B 64 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E
Jornada 5 01-11-2015
LLERONA, C.E.,B 04 VILANOVA VALLES,C.F.,D
MOLLET U.E.,CF.,G 08 LLINARS, C.E.,A
PARETS, C.F.,F 31 ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,C - Descansa
AMETLLA VALLES, C.F.,D
R
Descansa
SANT FOST, UE,C 110 MONTORNES, C.F.,B
GRANOLLERS, E.C.,E 63 VALLGORGUINA, F.C.,B
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C 18 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E
Jornada 6 08-11-2015
VILANOVA VALLES,C.F.,D 110 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C
LLINARS, C.E.,A 61 LLERONA, C.E.,B
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B 52 MOLLET U.E.,CF.,G
Descansa - PARETS, C.F.,F
Descansa
R
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,C
MONTORNES, C.F.,B 52 AMETLLA VALLES, C.F.,D
VALLGORGUINA, F.C.,B 122 SANT FOST, UE,C
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E 12 GRANOLLERS, E.C.,E
Jornada 7 15-11-2015
VILANOVA VALLES,C.F.,D 26 LLINARS, C.E.,A
LLERONA, C.E.,B 27 ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B
MOLLET U.E.,CF.,G - Descansa
PARETS, C.F.,F
R
Descansa
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,C 16 MONTORNES, C.F.,B
AMETLLA VALLES, C.F.,D 69 VALLGORGUINA, F.C.,B
SANT FOST, UE,C 112 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C 15 GRANOLLERS, E.C.,E
Jornada 8 22-11-2015
LLINARS, C.E.,A 50 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B 23 VILANOVA VALLES,C.F.,D
Descansa - LLERONA, C.E.,B
Descansa
R
MOLLET U.E.,CF.,G
MONTORNES, C.F.,B 70 PARETS, C.F.,F
VALLGORGUINA, F.C.,B 52 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,C
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E 90 AMETLLA VALLES, C.F.,D
GRANOLLERS, E.C.,E 111 SANT FOST, UE,C
Jornada 9 29-11-2015
LLINARS, C.E.,A 64 ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B
VILANOVA VALLES,C.F.,D - Descansa
LLERONA, C.E.,B
R
Descansa
MOLLET U.E.,CF.,G 14 MONTORNES, C.F.,B
PARETS, C.F.,F 14 VALLGORGUINA, F.C.,B
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,C 16 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E
AMETLLA VALLES, C.F.,D 24 GRANOLLERS, E.C.,E
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C 33 SANT FOST, UE,C
Jornada 10 13-12-2015
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B 71 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C
Descansa - LLINARS, C.E.,A
Descansa
R
VILANOVA VALLES,C.F.,D
MONTORNES, C.F.,B 53 LLERONA, C.E.,B
VALLGORGUINA, F.C.,B 74 MOLLET U.E.,CF.,G
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E 23 PARETS, C.F.,F
GRANOLLERS, E.C.,E 71 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,C
SANT FOST, UE,C 510 AMETLLA VALLES, C.F.,D
Jornada 11 20-12-2015
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B - Descansa
LLINARS, C.E.,A
R
Descansa
VILANOVA VALLES,C.F.,D 62 MONTORNES, C.F.,B
LLERONA, C.E.,B 25 VALLGORGUINA, F.C.,B
MOLLET U.E.,CF.,G 42 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E
PARETS, C.F.,F 11 GRANOLLERS, E.C.,E
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,C 56 SANT FOST, UE,C
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C 52 AMETLLA VALLES, C.F.,D
Jornada 12 10-01-2016
Descansa - SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C
Descansa
R
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B
MONTORNES, C.F.,B 31 LLINARS, C.E.,A
VALLGORGUINA, F.C.,B 36 VILANOVA VALLES,C.F.,D
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E 73 LLERONA, C.E.,B
GRANOLLERS, E.C.,E 74 MOLLET U.E.,CF.,G
SANT FOST, UE,C 29 PARETS, C.F.,F
AMETLLA VALLES, C.F.,D 16 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,C
Jornada 13 17-01-2016
Descansa
R
Descansa
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B 30 MONTORNES, C.F.,B
LLINARS, C.E.,A 76 VALLGORGUINA, F.C.,B
VILANOVA VALLES,C.F.,D 41 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E
LLERONA, C.E.,B 29 GRANOLLERS, E.C.,E
MOLLET U.E.,CF.,G 61 SANT FOST, UE,C
PARETS, C.F.,F 50 AMETLLA VALLES, C.F.,D
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C 13 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,C
Jornada 14 24-01-2016
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C
R
Descansa
MONTORNES, C.F.,B - Descansa
VALLGORGUINA, F.C.,B 74 ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E 310 LLINARS, C.E.,A
GRANOLLERS, E.C.,E 32 VILANOVA VALLES,C.F.,D
SANT FOST, UE,C 26 LLERONA, C.E.,B
AMETLLA VALLES, C.F.,D 49 MOLLET U.E.,CF.,G
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,C 14 PARETS, C.F.,F
Jornada 15 31-01-2016
Descansa
R
MONTORNES, C.F.,B
Descansa - VALLGORGUINA, F.C.,B
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B 44 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E
LLINARS, C.E.,A 12 GRANOLLERS, E.C.,E
VILANOVA VALLES,C.F.,D 90 SANT FOST, UE,C
LLERONA, C.E.,B 43 AMETLLA VALLES, C.F.,D
MOLLET U.E.,CF.,G 21 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,C
PARETS, C.F.,F 30 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C

SEGONA VOLTA

Jornada 16 14-02-2016
MOLLET U.E.,CF.,G 36 PARETS, C.F.,F
LLERONA, C.E.,B 65 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,C
VILANOVA VALLES,C.F.,D 121 AMETLLA VALLES, C.F.,D
LLINARS, C.E.,A 112 SANT FOST, UE,C
GRANOLLERS, E.C.,E 52 ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B
Descansa - UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E
Descansa
R
VALLGORGUINA, F.C.,B
MONTORNES, C.F.,B 82 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C
Jornada 17 21-02-2016
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C 42 MOLLET U.E.,CF.,G
PARETS, C.F.,F 61 LLERONA, C.E.,B
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,C 15 VILANOVA VALLES,C.F.,D
AMETLLA VALLES, C.F.,D 010 LLINARS, C.E.,A
SANT FOST, UE,C 26 ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B
GRANOLLERS, E.C.,E - Descansa
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E
R
Descansa
VALLGORGUINA, F.C.,B 45 MONTORNES, C.F.,B
Jornada 18 28-02-2016
LLERONA, C.E.,B 01 MOLLET U.E.,CF.,G
VILANOVA VALLES,C.F.,D 51 PARETS, C.F.,F
LLINARS, C.E.,A 81 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,C
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B 73 AMETLLA VALLES, C.F.,D
Descansa - SANT FOST, UE,C
Descansa
R
GRANOLLERS, E.C.,E
MONTORNES, C.F.,B 61 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E
VALLGORGUINA, F.C.,B 116 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C
Jornada 19 06-03-2016
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C 05 LLERONA, C.E.,B
MOLLET U.E.,CF.,G 25 VILANOVA VALLES,C.F.,D
PARETS, C.F.,F 19 LLINARS, C.E.,A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,C 213 ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B
AMETLLA VALLES, C.F.,D - Descansa
SANT FOST, UE,C
R
Descansa
GRANOLLERS, E.C.,E 31 MONTORNES, C.F.,B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E 46 VALLGORGUINA, F.C.,B
Jornada 20 13-03-2016
VILANOVA VALLES,C.F.,D 90 LLERONA, C.E.,B
LLINARS, C.E.,A 210 MOLLET U.E.,CF.,G
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B 81 PARETS, C.F.,F
Descansa - PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,C
Descansa
R
AMETLLA VALLES, C.F.,D
MONTORNES, C.F.,B 113 SANT FOST, UE,C
VALLGORGUINA, F.C.,B 22 GRANOLLERS, E.C.,E
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E 82 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C
Jornada 21 20-03-2016
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C 015 VILANOVA VALLES,C.F.,D
LLERONA, C.E.,B 010 LLINARS, C.E.,A
MOLLET U.E.,CF.,G 48 ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B
PARETS, C.F.,F - Descansa
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,C
R
Descansa
AMETLLA VALLES, C.F.,D 28 MONTORNES, C.F.,B
SANT FOST, UE,C 33 VALLGORGUINA, F.C.,B
GRANOLLERS, E.C.,E 50 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E
Jornada 22 03-04-2016
LLINARS, C.E.,A 51 VILANOVA VALLES,C.F.,D
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B 142 LLERONA, C.E.,B
Descansa - MOLLET U.E.,CF.,G
Descansa
R
PARETS, C.F.,F
MONTORNES, C.F.,B 64 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,C
VALLGORGUINA, F.C.,B 123 AMETLLA VALLES, C.F.,D
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E 104 SANT FOST, UE,C
GRANOLLERS, E.C.,E 71 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C
Jornada 23 10-04-2016
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C 08 LLINARS, C.E.,A
VILANOVA VALLES,C.F.,D 53 ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B
LLERONA, C.E.,B - Descansa
MOLLET U.E.,CF.,G
R
Descansa
PARETS, C.F.,F 25 MONTORNES, C.F.,B
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,C 04 VALLGORGUINA, F.C.,B
AMETLLA VALLES, C.F.,D 25 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E
SANT FOST, UE,C 114 GRANOLLERS, E.C.,E
Jornada 24 17-04-2016
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B 35 LLINARS, C.E.,A
Descansa - VILANOVA VALLES,C.F.,D
Descansa
R
LLERONA, C.E.,B
MONTORNES, C.F.,B 61 MOLLET U.E.,CF.,G
VALLGORGUINA, F.C.,B 73 PARETS, C.F.,F
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E 45 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,C
GRANOLLERS, E.C.,E 61 AMETLLA VALLES, C.F.,D
SANT FOST, UE,C 51 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C
Jornada 25 24-04-2016
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C 09 ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B
LLINARS, C.E.,A - Descansa
VILANOVA VALLES,C.F.,D
R
Descansa
LLERONA, C.E.,B 12 MONTORNES, C.F.,B
MOLLET U.E.,CF.,G 58 VALLGORGUINA, F.C.,B
PARETS, C.F.,F 012 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,C 25 GRANOLLERS, E.C.,E
AMETLLA VALLES, C.F.,D 42 SANT FOST, UE,C
Jornada 26 01-05-2016
Descansa - ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B
Descansa
R
LLINARS, C.E.,A
MONTORNES, C.F.,B 21 VILANOVA VALLES,C.F.,D
VALLGORGUINA, F.C.,B 91 LLERONA, C.E.,B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E 72 MOLLET U.E.,CF.,G
GRANOLLERS, E.C.,E 52 PARETS, C.F.,F
SANT FOST, UE,C 45 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,C
AMETLLA VALLES, C.F.,D 15 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C
Jornada 27 08-05-2016
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C - Descansa
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B
R
Descansa
LLINARS, C.E.,A 22 MONTORNES, C.F.,B
VILANOVA VALLES,C.F.,D 21 VALLGORGUINA, F.C.,B
LLERONA, C.E.,B 16 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E
MOLLET U.E.,CF.,G 18 GRANOLLERS, E.C.,E
PARETS, C.F.,F 70 SANT FOST, UE,C
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,C 74 AMETLLA VALLES, C.F.,D
Jornada 28 15-05-2016
Descansa
R
Descansa
MONTORNES, C.F.,B 43 ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B
VALLGORGUINA, F.C.,B 66 LLINARS, C.E.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E 24 VILANOVA VALLES,C.F.,D
GRANOLLERS, E.C.,E 42 LLERONA, C.E.,B
SANT FOST, UE,C 39 MOLLET U.E.,CF.,G
AMETLLA VALLES, C.F.,D 43 PARETS, C.F.,F
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,C 53 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C
Jornada 29 22-05-2016
Descansa
R
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C
Descansa - MONTORNES, C.F.,B
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B 63 VALLGORGUINA, F.C.,B
LLINARS, C.E.,A 62 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E
VILANOVA VALLES,C.F.,D 31 GRANOLLERS, E.C.,E
LLERONA, C.E.,B 82 SANT FOST, UE,C
MOLLET U.E.,CF.,G 43 AMETLLA VALLES, C.F.,D
PARETS, C.F.,F 63 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,C
Jornada 30 29-05-2016
MONTORNES, C.F.,B
R
Descansa
VALLGORGUINA, F.C.,B - Descansa
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,E 03 ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B
GRANOLLERS, E.C.,E 17 LLINARS, C.E.,A
SANT FOST, UE,C 014 VILANOVA VALLES,C.F.,D
AMETLLA VALLES, C.F.,D 25 LLERONA, C.E.,B
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C.,C 61 MOLLET U.E.,CF.,G
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C 06 PARETS, C.F.,F
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.