Competició | TEMPORADA 2015-2016

alevi tercera divisio | grup 52

Competició | TEMPORADA 2015-2016

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 04-10-2015
VALLES, C.AT.,B 102 FINSOBE, C.F.,B
LES FRANQUESES, C.F.,E 102 LLERONA, C.E.,D
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,C - Descansa
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A 43 SANT FOST , U.E. ,D
PALAUTORDERA, C.F.,C 91 LOURDES, U.D.,B
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B 52 MONTORNES, C.F.,D
CARDEDEU, F.C.,C 23 PONENT C.F.,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 34 AMETLLA VALLES, C.F.,B
Jornada 2 11-10-2015
FINSOBE, C.F.,B 011 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
LLERONA, C.E.,D 219 VALLES, C.AT.,B
Descansa - LES FRANQUESES, C.F.,E
SANT FOST , U.E. ,D 91 ESCOLA F. BASE SENTMENAT,C
LOURDES, U.D.,B 17 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A
MONTORNES, C.F.,D 131 PALAUTORDERA, C.F.,C
PONENT C.F.,A 43 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B
AMETLLA VALLES, C.F.,B 24 CARDEDEU, F.C.,C
Jornada 3 18-10-2015
FINSOBE, C.F.,B 44 LLERONA, C.E.,D
VALLES, C.AT.,B - Descansa
LES FRANQUESES, C.F.,E 111 SANT FOST , U.E. ,D
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,C 42 LOURDES, U.D.,B
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A 34 MONTORNES, C.F.,D
PALAUTORDERA, C.F.,C 08 PONENT C.F.,A
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B 55 AMETLLA VALLES, C.F.,B
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 52 CARDEDEU, F.C.,C
Jornada 4 25-10-2015
LLERONA, C.E.,D 29 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
Descansa - FINSOBE, C.F.,B
SANT FOST , U.E. ,D 68 VALLES, C.AT.,B
LOURDES, U.D.,B 47 LES FRANQUESES, C.F.,E
MONTORNES, C.F.,D 120 ESCOLA F. BASE SENTMENAT,C
PONENT C.F.,A 46 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A
AMETLLA VALLES, C.F.,B 140 PALAUTORDERA, C.F.,C
CARDEDEU, F.C.,C 52 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B
Jornada 5 01-11-2015
LLERONA, C.E.,D - Descansa
FINSOBE, C.F.,B 18 SANT FOST , U.E. ,D
VALLES, C.AT.,B 180 LOURDES, U.D.,B
LES FRANQUESES, C.F.,E 37 MONTORNES, C.F.,D
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,C 12 PONENT C.F.,A
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A 24 AMETLLA VALLES, C.F.,B
PALAUTORDERA, C.F.,C 18 CARDEDEU, F.C.,C
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 32 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B
Jornada 6 08-11-2015
Descansa - LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
SANT FOST , U.E. ,D 121 LLERONA, C.E.,D
LOURDES, U.D.,B 91 FINSOBE, C.F.,B
MONTORNES, C.F.,D 13 VALLES, C.AT.,B
PONENT C.F.,A 70 LES FRANQUESES, C.F.,E
AMETLLA VALLES, C.F.,B 114 ESCOLA F. BASE SENTMENAT,C
CARDEDEU, F.C.,C 100 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B 81 PALAUTORDERA, C.F.,C
Jornada 7 15-11-2015
Descansa - SANT FOST , U.E. ,D
LLERONA, C.E.,D 22 LOURDES, U.D.,B
FINSOBE, C.F.,B 115 MONTORNES, C.F.,D
VALLES, C.AT.,B 51 PONENT C.F.,A
LES FRANQUESES, C.F.,E 017 AMETLLA VALLES, C.F.,B
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,C 18 CARDEDEU, F.C.,C
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A 17 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 50 PALAUTORDERA, C.F.,C
Jornada 8 22-11-2015
SANT FOST , U.E. ,D 07 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
LOURDES, U.D.,B - Descansa
MONTORNES, C.F.,D 150 LLERONA, C.E.,D
PONENT C.F.,A 111 FINSOBE, C.F.,B
AMETLLA VALLES, C.F.,B 22 VALLES, C.AT.,B
CARDEDEU, F.C.,C 141 LES FRANQUESES, C.F.,E
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B 80 ESCOLA F. BASE SENTMENAT,C
PALAUTORDERA, C.F.,C 410 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A
Jornada 9 29-11-2015
SANT FOST , U.E. ,D 91 LOURDES, U.D.,B
Descansa - MONTORNES, C.F.,D
LLERONA, C.E.,D 09 PONENT C.F.,A
FINSOBE, C.F.,B 113 AMETLLA VALLES, C.F.,B
VALLES, C.AT.,B 12 CARDEDEU, F.C.,C
LES FRANQUESES, C.F.,E 17 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,C 15 PALAUTORDERA, C.F.,C
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 41 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A
Jornada 10 13-12-2015
LOURDES, U.D.,B 112 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
MONTORNES, C.F.,D 71 SANT FOST , U.E. ,D
PONENT C.F.,A - Descansa
AMETLLA VALLES, C.F.,B 181 LLERONA, C.E.,D
CARDEDEU, F.C.,C 130 FINSOBE, C.F.,B
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B 32 VALLES, C.AT.,B
PALAUTORDERA, C.F.,C 82 LES FRANQUESES, C.F.,E
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A 52 ESCOLA F. BASE SENTMENAT,C
Jornada 11 20-12-2015
LOURDES, U.D.,B 213 MONTORNES, C.F.,D
SANT FOST , U.E. ,D 35 PONENT C.F.,A
Descansa - AMETLLA VALLES, C.F.,B
LLERONA, C.E.,D 214 CARDEDEU, F.C.,C
FINSOBE, C.F.,B 25 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B
VALLES, C.AT.,B 52 PALAUTORDERA, C.F.,C
LES FRANQUESES, C.F.,E 19 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 70 ESCOLA F. BASE SENTMENAT,C
Jornada 12 10-01-2016
MONTORNES, C.F.,D 22 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
PONENT C.F.,A 211 LOURDES, U.D.,B
AMETLLA VALLES, C.F.,B 53 SANT FOST , U.E. ,D
CARDEDEU, F.C.,C - Descansa
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B 142 LLERONA, C.E.,D
PALAUTORDERA, C.F.,C 53 FINSOBE, C.F.,B
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A 27 VALLES, C.AT.,B
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,C 40 LES FRANQUESES, C.F.,E
Jornada 13 17-01-2016
MONTORNES, C.F.,D 15 PONENT C.F.,A
LOURDES, U.D.,B 16 AMETLLA VALLES, C.F.,B
SANT FOST , U.E. ,D 18 CARDEDEU, F.C.,C
Descansa - SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B
LLERONA, C.E.,D 45 PALAUTORDERA, C.F.,C
FINSOBE, C.F.,B 63 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A
VALLES, C.AT.,B 91 ESCOLA F. BASE SENTMENAT,C
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 120 LES FRANQUESES, C.F.,E
Jornada 14 24-01-2016
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 11 PONENT C.F.,A
AMETLLA VALLES, C.F.,B 42 MONTORNES, C.F.,D
CARDEDEU, F.C.,C 120 LOURDES, U.D.,B
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B 90 SANT FOST , U.E. ,D
PALAUTORDERA, C.F.,C - Descansa
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A 81 LLERONA, C.E.,D
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,C 46 FINSOBE, C.F.,B
LES FRANQUESES, C.F.,E 015 VALLES, C.AT.,B
Jornada 15 31-01-2016
PONENT C.F.,A 44 AMETLLA VALLES, C.F.,B
MONTORNES, C.F.,D 24 CARDEDEU, F.C.,C
LOURDES, U.D.,B 110 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B
SANT FOST , U.E. ,D 43 PALAUTORDERA, C.F.,C
Descansa - Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A
LLERONA, C.E.,D 73 ESCOLA F. BASE SENTMENAT,C
FINSOBE, C.F.,B 53 LES FRANQUESES, C.F.,E
VALLES, C.AT.,B 82 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 14-02-2016
FINSOBE, C.F.,B 113 VALLES, C.AT.,B
LLERONA, C.E.,D 22 LES FRANQUESES, C.F.,E
Descansa - ESCOLA F. BASE SENTMENAT,C
SANT FOST , U.E. ,D 36 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A
LOURDES, U.D.,B 62 PALAUTORDERA, C.F.,C
MONTORNES, C.F.,D 13 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B
PONENT C.F.,A 34 CARDEDEU, F.C.,C
AMETLLA VALLES, C.F.,B 121 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
Jornada 17 21-02-2016
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 101 FINSOBE, C.F.,B
VALLES, C.AT.,B 180 LLERONA, C.E.,D
LES FRANQUESES, C.F.,E - Descansa
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,C 14 SANT FOST , U.E. ,D
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A 90 LOURDES, U.D.,B
PALAUTORDERA, C.F.,C 06 MONTORNES, C.F.,D
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B 64 PONENT C.F.,A
CARDEDEU, F.C.,C 34 AMETLLA VALLES, C.F.,B
Jornada 18 28-02-2016
LLERONA, C.E.,D 214 FINSOBE, C.F.,B
Descansa - VALLES, C.AT.,B
SANT FOST , U.E. ,D 30 LES FRANQUESES, C.F.,E
LOURDES, U.D.,B 26 ESCOLA F. BASE SENTMENAT,C
MONTORNES, C.F.,D 63 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A
PONENT C.F.,A 60 PALAUTORDERA, C.F.,C
AMETLLA VALLES, C.F.,B 15 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B
CARDEDEU, F.C.,C 40 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
Jornada 19 06-03-2016
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 62 LLERONA, C.E.,D
FINSOBE, C.F.,B - Descansa
VALLES, C.AT.,B 61 SANT FOST , U.E. ,D
LES FRANQUESES, C.F.,E 41 LOURDES, U.D.,B
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,C 02 MONTORNES, C.F.,D
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A 38 PONENT C.F.,A
PALAUTORDERA, C.F.,C 12 AMETLLA VALLES, C.F.,B
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B 19 CARDEDEU, F.C.,C
Jornada 20 13-03-2016
Descansa - LLERONA, C.E.,D
SANT FOST , U.E. ,D 72 FINSOBE, C.F.,B
LOURDES, U.D.,B 014 VALLES, C.AT.,B
MONTORNES, C.F.,D 131 LES FRANQUESES, C.F.,E
PONENT C.F.,A 82 ESCOLA F. BASE SENTMENAT,C
AMETLLA VALLES, C.F.,B 12 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A
CARDEDEU, F.C.,C 103 PALAUTORDERA, C.F.,C
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B 46 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
Jornada 21 20-03-2016
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A - Descansa
LLERONA, C.E.,D 015 SANT FOST , U.E. ,D
FINSOBE, C.F.,B 112 LOURDES, U.D.,B
VALLES, C.AT.,B 71 MONTORNES, C.F.,D
LES FRANQUESES, C.F.,E 31 PONENT C.F.,A
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,C 27 AMETLLA VALLES, C.F.,B
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A 08 CARDEDEU, F.C.,C
PALAUTORDERA, C.F.,C 45 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B
Jornada 22 03-04-2016
SANT FOST , U.E. ,D - Descansa
LOURDES, U.D.,B 83 LLERONA, C.E.,D
MONTORNES, C.F.,D 61 FINSOBE, C.F.,B
PONENT C.F.,A 24 VALLES, C.AT.,B
AMETLLA VALLES, C.F.,B 122 LES FRANQUESES, C.F.,E
CARDEDEU, F.C.,C 20 ESCOLA F. BASE SENTMENAT,C
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B 52 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A
PALAUTORDERA, C.F.,C 29 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
Jornada 23 10-04-2016
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 53 SANT FOST , U.E. ,D
Descansa - LOURDES, U.D.,B
LLERONA, C.E.,D 019 MONTORNES, C.F.,D
FINSOBE, C.F.,B 05 PONENT C.F.,A
VALLES, C.AT.,B 22 AMETLLA VALLES, C.F.,B
LES FRANQUESES, C.F.,E 011 CARDEDEU, F.C.,C
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,C 010 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A 21 PALAUTORDERA, C.F.,C
Jornada 24 17-04-2016
LOURDES, U.D.,B 212 SANT FOST , U.E. ,D
MONTORNES, C.F.,D - Descansa
PONENT C.F.,A 141 LLERONA, C.E.,D
AMETLLA VALLES, C.F.,B 110 FINSOBE, C.F.,B
CARDEDEU, F.C.,C 61 VALLES, C.AT.,B
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B 80 LES FRANQUESES, C.F.,E
PALAUTORDERA, C.F.,C 41 ESCOLA F. BASE SENTMENAT,C
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A 39 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
Jornada 25 24-04-2016
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 130 LOURDES, U.D.,B
SANT FOST , U.E. ,D 44 MONTORNES, C.F.,D
Descansa - PONENT C.F.,A
LLERONA, C.E.,D 120 AMETLLA VALLES, C.F.,B
FINSOBE, C.F.,B 05 CARDEDEU, F.C.,C
VALLES, C.AT.,B 80 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B
LES FRANQUESES, C.F.,E 56 PALAUTORDERA, C.F.,C
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,C 66 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A
Jornada 26 01-05-2016
MONTORNES, C.F.,D 111 LOURDES, U.D.,B
PONENT C.F.,A 51 SANT FOST , U.E. ,D
AMETLLA VALLES, C.F.,B - Descansa
CARDEDEU, F.C.,C 200 LLERONA, C.E.,D
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B 21 FINSOBE, C.F.,B
PALAUTORDERA, C.F.,C 012 VALLES, C.AT.,B
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A 32 LES FRANQUESES, C.F.,E
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,C 111 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
Jornada 27 08-05-2016
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 41 MONTORNES, C.F.,D
LOURDES, U.D.,B 19 PONENT C.F.,A
SANT FOST , U.E. ,D 12 AMETLLA VALLES, C.F.,B
Descansa - CARDEDEU, F.C.,C
LLERONA, C.E.,D 211 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B
FINSOBE, C.F.,B 43 PALAUTORDERA, C.F.,C
VALLES, C.AT.,B 101 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A
LES FRANQUESES, C.F.,E 15 ESCOLA F. BASE SENTMENAT,C
Jornada 28 15-05-2016
PONENT C.F.,A 13 MONTORNES, C.F.,D
AMETLLA VALLES, C.F.,B 131 LOURDES, U.D.,B
CARDEDEU, F.C.,C 101 SANT FOST , U.E. ,D
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B - Descansa
PALAUTORDERA, C.F.,C 32 LLERONA, C.E.,D
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A 21 FINSOBE, C.F.,B
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,C 013 VALLES, C.AT.,B
LES FRANQUESES, C.F.,E 113 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
Jornada 29 22-05-2016
PONENT C.F.,A 42 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A
MONTORNES, C.F.,D 55 AMETLLA VALLES, C.F.,B
LOURDES, U.D.,B 021 CARDEDEU, F.C.,C
SANT FOST , U.E. ,D 112 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B
Descansa - PALAUTORDERA, C.F.,C
LLERONA, C.E.,D 08 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A
FINSOBE, C.F.,B 111 ESCOLA F. BASE SENTMENAT,C
VALLES, C.AT.,B 111 LES FRANQUESES, C.F.,E
Jornada 30 29-05-2016
AMETLLA VALLES, C.F.,B 32 PONENT C.F.,A
CARDEDEU, F.C.,C 50 MONTORNES, C.F.,D
SANT FELIU DE CODINES, C.F.,B 133 LOURDES, U.D.,B
PALAUTORDERA, C.F.,C 22 SANT FOST , U.E. ,D
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A - Descansa
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,C 52 LLERONA, C.E.,D
LES FRANQUESES, C.F.,E 44 FINSOBE, C.F.,B
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,A 48 VALLES, C.AT.,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.