Competició | TEMPORADA 2015-2016

benjami 7 primera divisio | grup 3

Competició | TEMPORADA 2015-2016

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 04-10-2015
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C 12 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,A
HORTA, U.AT.,A 13 SANT GABRIEL, C.D.,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 22 TECNOFUTBOL C.F,B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 12 Pª BARC. ANGUERA,A
SARRIA, C.P.,A 24 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A
ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,C 37 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
SANT ANDREU, U.E,B 50 ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A
BADALONA, C.F.,B 24 ESPANYOL, R.C.D.,B
Jornada 2 11-10-2015
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,A 11 BADALONA, C.F.,B
SANT GABRIEL, C.D.,B 62 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C
TECNOFUTBOL C.F,B 33 HORTA, U.AT.,A
Pª BARC. ANGUERA,A 23 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A 33 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 45 SARRIA, C.P.,A
ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A 70 ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,C
ESPANYOL, R.C.D.,B 61 SANT ANDREU, U.E,B
Jornada 3 18-10-2015
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,A 04 SANT GABRIEL, C.D.,B
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C 22 TECNOFUTBOL C.F,B
HORTA, U.AT.,A 21 Pª BARC. ANGUERA,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 50 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 34 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
SARRIA, C.P.,A 61 ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A
ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,C 09 ESPANYOL, R.C.D.,B
BADALONA, C.F.,B 22 SANT ANDREU, U.E,B
Jornada 4 25-10-2015
SANT GABRIEL, C.D.,B 21 BADALONA, C.F.,B
TECNOFUTBOL C.F,B 31 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,A
Pª BARC. ANGUERA,A 13 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A 06 HORTA, U.AT.,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 32 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A 84 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 33 SARRIA, C.P.,A
SANT ANDREU, U.E,B 51 ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,C
Jornada 5 01-11-2015
SANT GABRIEL, C.D.,B 71 TECNOFUTBOL C.F,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,A 52 Pª BARC. ANGUERA,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C 61 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A
HORTA, U.AT.,A 41 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 32 ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 24 ESPANYOL, R.C.D.,B
SARRIA, C.P.,A 32 SANT ANDREU, U.E,B
BADALONA, C.F.,B 51 ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,C
Jornada 6 08-11-2015
TECNOFUTBOL C.F,B 21 BADALONA, C.F.,B
Pª BARC. ANGUERA,A 35 SANT GABRIEL, C.D.,B
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A 43 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 45 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C
ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A 72 HORTA, U.AT.,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 24 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
SANT ANDREU, U.E,B 44 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,C 05 SARRIA, C.P.,A
Jornada 7 15-11-2015
TECNOFUTBOL C.F,B 22 Pª BARC. ANGUERA,A
SANT GABRIEL, C.D.,B 50 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,A 43 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C 42 ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A
HORTA, U.AT.,A 43 ESPANYOL, R.C.D.,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 12 SANT ANDREU, U.E,B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 25 ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,C
BADALONA, C.F.,B 31 SARRIA, C.P.,A
Jornada 8 22-11-2015
Pª BARC. ANGUERA,A 32 BADALONA, C.F.,B
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A 07 TECNOFUTBOL C.F,B
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 15 SANT GABRIEL, C.D.,B
ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A 01 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 21 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C
SANT ANDREU, U.E,B 11 HORTA, U.AT.,A
ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,C 11 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
SARRIA, C.P.,A 12 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
Jornada 9 29-11-2015
Pª BARC. ANGUERA,A 34 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A
TECNOFUTBOL C.F,B 01 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
SANT GABRIEL, C.D.,B 51 ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,A 53 ESPANYOL, R.C.D.,B
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C 31 SANT ANDREU, U.E,B
HORTA, U.AT.,A 11 ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 25 SARRIA, C.P.,A
BADALONA, C.F.,B 21 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
Jornada 10 13-12-2015
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A 44 BADALONA, C.F.,B
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 23 Pª BARC. ANGUERA,A
ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A 13 TECNOFUTBOL C.F,B
ESPANYOL, R.C.D.,B 62 SANT GABRIEL, C.D.,B
SANT ANDREU, U.E,B 22 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,A
ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,C 14 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C
SARRIA, C.P.,A 22 HORTA, U.AT.,A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 22 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
Jornada 11 20-12-2015
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A 65 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
Pª BARC. ANGUERA,A 10 ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A
TECNOFUTBOL C.F,B 21 ESPANYOL, R.C.D.,B
SANT GABRIEL, C.D.,B 33 SANT ANDREU, U.E,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,A 23 ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,C
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C 44 SARRIA, C.P.,A
HORTA, U.AT.,A 23 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
BADALONA, C.F.,B 11 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
Jornada 12 10-01-2016
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 10 BADALONA, C.F.,B
ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A 33 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 52 Pª BARC. ANGUERA,A
SANT ANDREU, U.E,B 33 TECNOFUTBOL C.F,B
ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,C 31 SANT GABRIEL, C.D.,B
SARRIA, C.P.,A 48 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 22 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 12 HORTA, U.AT.,A
Jornada 13 17-01-2016
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 34 ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A 09 ESPANYOL, R.C.D.,B
Pª BARC. ANGUERA,A 21 SANT ANDREU, U.E,B
TECNOFUTBOL C.F,B 60 ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,C
SANT GABRIEL, C.D.,B 32 SARRIA, C.P.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,A 72 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C 06 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
BADALONA, C.F.,B 11 HORTA, U.AT.,A
Jornada 14 24-01-2016
BADALONA, C.F.,B 11 ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 61 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
SANT ANDREU, U.E,B 61 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A
ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,C 10 Pª BARC. ANGUERA,A
SARRIA, C.P.,A 52 TECNOFUTBOL C.F,B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 12 SANT GABRIEL, C.D.,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 20 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,A
HORTA, U.AT.,A 13 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C
Jornada 15 31-01-2016
ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A 03 ESPANYOL, R.C.D.,B
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 22 SANT ANDREU, U.E,B
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A 23 ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,C
Pª BARC. ANGUERA,A 21 SARRIA, C.P.,A
TECNOFUTBOL C.F,B 53 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
SANT GABRIEL, C.D.,B 30 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,A 52 HORTA, U.AT.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C 33 BADALONA, C.F.,B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 14-02-2016
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,A 42 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C
SANT GABRIEL, C.D.,B 51 HORTA, U.AT.,A
TECNOFUTBOL C.F,B 34 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
Pª BARC. ANGUERA,A 42 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A 03 SARRIA, C.P.,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 12 ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,C
ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A 01 SANT ANDREU, U.E,B
ESPANYOL, R.C.D.,B 41 BADALONA, C.F.,B
Jornada 17 21-02-2016
BADALONA, C.F.,B 53 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C 41 SANT GABRIEL, C.D.,B
HORTA, U.AT.,A 25 TECNOFUTBOL C.F,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 42 Pª BARC. ANGUERA,A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 11 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A
SARRIA, C.P.,A 13 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,C 30 ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A
SANT ANDREU, U.E,B 36 ESPANYOL, R.C.D.,B
Jornada 18 28-02-2016
SANT GABRIEL, C.D.,B 42 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,A
TECNOFUTBOL C.F,B 33 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C
Pª BARC. ANGUERA,A 34 HORTA, U.AT.,A
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A 13 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 55 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A 23 SARRIA, C.P.,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 51 ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,C
SANT ANDREU, U.E,B 33 BADALONA, C.F.,B
Jornada 19 06-03-2016
BADALONA, C.F.,B 12 SANT GABRIEL, C.D.,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,A 36 TECNOFUTBOL C.F,B
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C 24 Pª BARC. ANGUERA,A
HORTA, U.AT.,A 41 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 34 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 11 ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A
SARRIA, C.P.,A 44 ESPANYOL, R.C.D.,B
ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,C 03 SANT ANDREU, U.E,B
Jornada 20 13-03-2016
TECNOFUTBOL C.F,B 31 SANT GABRIEL, C.D.,B
Pª BARC. ANGUERA,A 43 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,A
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A 34 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 02 HORTA, U.AT.,A
ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A 25 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 52 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
SANT ANDREU, U.E,B 31 SARRIA, C.P.,A
ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,C 12 BADALONA, C.F.,B
Jornada 21 20-03-2016
BADALONA, C.F.,B 22 TECNOFUTBOL C.F,B
SANT GABRIEL, C.D.,B 03 Pª BARC. ANGUERA,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,A 57 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C 31 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
HORTA, U.AT.,A 51 ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 03 ESPANYOL, R.C.D.,B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 31 SANT ANDREU, U.E,B
SARRIA, C.P.,A 46 ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,C
Jornada 22 03-04-2016
Pª BARC. ANGUERA,A 24 TECNOFUTBOL C.F,B
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A 29 SANT GABRIEL, C.D.,B
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 42 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,A
ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A 13 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C
ESPANYOL, R.C.D.,B 92 HORTA, U.AT.,A
SANT ANDREU, U.E,B 31 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,C 42 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
SARRIA, C.P.,A 34 BADALONA, C.F.,B
Jornada 23 10-04-2016
BADALONA, C.F.,B 20 Pª BARC. ANGUERA,A
TECNOFUTBOL C.F,B 54 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A
SANT GABRIEL, C.D.,B 51 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,A 12 ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C 27 ESPANYOL, R.C.D.,B
HORTA, U.AT.,A 32 SANT ANDREU, U.E,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 30 ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,C
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 03 SARRIA, C.P.,A
Jornada 24 17-04-2016
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A 16 Pª BARC. ANGUERA,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 22 TECNOFUTBOL C.F,B
ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A 04 SANT GABRIEL, C.D.,B
ESPANYOL, R.C.D.,B 53 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,A
SANT ANDREU, U.E,B 53 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C
ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,C 43 HORTA, U.AT.,A
SARRIA, C.P.,A 33 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 41 BADALONA, C.F.,B
Jornada 25 24-04-2016
BADALONA, C.F.,B 70 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A
Pª BARC. ANGUERA,A 22 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
TECNOFUTBOL C.F,B 23 ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A
SANT GABRIEL, C.D.,B 15 ESPANYOL, R.C.D.,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,A 24 SANT ANDREU, U.E,B
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C 72 ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,C
HORTA, U.AT.,A 35 SARRIA, C.P.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 22 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
Jornada 26 01-05-2016
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 72 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A
ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A 18 Pª BARC. ANGUERA,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 41 TECNOFUTBOL C.F,B
SANT ANDREU, U.E,B 32 SANT GABRIEL, C.D.,B
ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,C 11 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,A
SARRIA, C.P.,A 33 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 22 HORTA, U.AT.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 33 BADALONA, C.F.,B
Jornada 27 08-05-2016
BADALONA, C.F.,B 50 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A 34 ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A
Pª BARC. ANGUERA,A 34 ESPANYOL, R.C.D.,B
TECNOFUTBOL C.F,B 54 SANT ANDREU, U.E,B
SANT GABRIEL, C.D.,B 41 ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,C
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,A 65 SARRIA, C.P.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C 42 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
HORTA, U.AT.,A 64 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
Jornada 28 15-05-2016
ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A 15 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
ESPANYOL, R.C.D.,B 62 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A
SANT ANDREU, U.E,B 21 Pª BARC. ANGUERA,A
ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,C 12 TECNOFUTBOL C.F,B
SARRIA, C.P.,A 64 SANT GABRIEL, C.D.,B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 42 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 31 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C
HORTA, U.AT.,A 24 BADALONA, C.F.,B
Jornada 29 22-05-2016
ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A 06 BADALONA, C.F.,B
UNIFICACION LLEFIA,CF.,A 06 ESPANYOL, R.C.D.,B
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A 24 SANT ANDREU, U.E,B
Pª BARC. ANGUERA,A 32 ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,C
TECNOFUTBOL C.F,B 12 SARRIA, C.P.,A
SANT GABRIEL, C.D.,B 23 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,A 01 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C 46 HORTA, U.AT.,A
Jornada 30 29-05-2016
ESPANYOL, R.C.D.,B 20 ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A
SANT ANDREU, U.E,B 52 UNIFICACION LLEFIA,CF.,A
ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E,C 51 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A
SARRIA, C.P.,A 74 Pª BARC. ANGUERA,A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 01 TECNOFUTBOL C.F,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,A 31 SANT GABRIEL, C.D.,B
HORTA, U.AT.,A 62 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT,A
BADALONA, C.F.,B 45 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C
ASSEMBLEA GENERAL ORDINÀRIA
Consulta tota la documentació de l'Assemblea General Ordinària del 2020.
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.