Competició | TEMPORADA 2015-2016

benjami 7 tercera divisio | grup 39

Competició | TEMPORADA 2015-2016

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 04-10-2015
Descansa
R
PARETS, C.F.,D
VILANOVA VALLES,C.F.,C 11 ESCOLA PIA GRANOLLERS,,A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B 32 VILAMAJOR, C.F.,A
MOLLETENSE, U.D.,B 32 VALLES, C.AT.,C
LA TORRETA, C.F.,A 45 PONENT C.F.,B
CARDEDEU, F.C.,E 38 AMETLLA VALLES, C.F.,B
GRANOLLERS, E.C.,E 24 BIGUES, C.E.,A
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,B 52 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B
Jornada 2 11-10-2015
PARETS, C.F.,D 32 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,B
ESCOLA PIA GRANOLLERS,,A
R
Descansa
VILAMAJOR, C.F.,A 21 VILANOVA VALLES,C.F.,C
VALLES, C.AT.,C 35 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B
PONENT C.F.,B 33 MOLLETENSE, U.D.,B
AMETLLA VALLES, C.F.,B 63 LA TORRETA, C.F.,A
BIGUES, C.E.,A 31 CARDEDEU, F.C.,E
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B 112 GRANOLLERS, E.C.,E
Jornada 3 18-10-2015
PARETS, C.F.,D 26 ESCOLA PIA GRANOLLERS,,A
Descansa
R
VILAMAJOR, C.F.,A
VILANOVA VALLES,C.F.,C 50 VALLES, C.AT.,C
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B 41 PONENT C.F.,B
MOLLETENSE, U.D.,B 08 AMETLLA VALLES, C.F.,B
LA TORRETA, C.F.,A 11 BIGUES, C.E.,A
CARDEDEU, F.C.,E 22 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,B 18 GRANOLLERS, E.C.,E
Jornada 4 25-10-2015
ESCOLA PIA GRANOLLERS,,A 73 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,B
VILAMAJOR, C.F.,A 43 PARETS, C.F.,D
VALLES, C.AT.,C
R
Descansa
PONENT C.F.,B 33 VILANOVA VALLES,C.F.,C
AMETLLA VALLES, C.F.,B 32 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B
BIGUES, C.E.,A 52 MOLLETENSE, U.D.,B
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B 13 LA TORRETA, C.F.,A
GRANOLLERS, E.C.,E 41 CARDEDEU, F.C.,E
Jornada 5 01-11-2015
ESCOLA PIA GRANOLLERS,,A 14 VILAMAJOR, C.F.,A
PARETS, C.F.,D 92 VALLES, C.AT.,C
Descansa
R
PONENT C.F.,B
VILANOVA VALLES,C.F.,C 51 AMETLLA VALLES, C.F.,B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B 53 BIGUES, C.E.,A
MOLLETENSE, U.D.,B 42 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B
LA TORRETA, C.F.,A 15 GRANOLLERS, E.C.,E
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,B 25 CARDEDEU, F.C.,E
Jornada 6 08-11-2015
VILAMAJOR, C.F.,A 72 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,B
VALLES, C.AT.,C 05 ESCOLA PIA GRANOLLERS,,A
PONENT C.F.,B 34 PARETS, C.F.,D
AMETLLA VALLES, C.F.,B
R
Descansa
BIGUES, C.E.,A 21 VILANOVA VALLES,C.F.,C
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B 08 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B
GRANOLLERS, E.C.,E 20 MOLLETENSE, U.D.,B
CARDEDEU, F.C.,E 23 LA TORRETA, C.F.,A
Jornada 7 15-11-2015
VILAMAJOR, C.F.,A 71 VALLES, C.AT.,C
ESCOLA PIA GRANOLLERS,,A 51 PONENT C.F.,B
PARETS, C.F.,D 76 AMETLLA VALLES, C.F.,B
Descansa
R
BIGUES, C.E.,A
VILANOVA VALLES,C.F.,C 41 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B 31 GRANOLLERS, E.C.,E
MOLLETENSE, U.D.,B 41 CARDEDEU, F.C.,E
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,B 30 LA TORRETA, C.F.,A
Jornada 8 22-11-2015
VALLES, C.AT.,C 15 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,B
PONENT C.F.,B 44 VILAMAJOR, C.F.,A
AMETLLA VALLES, C.F.,B 54 ESCOLA PIA GRANOLLERS,,A
BIGUES, C.E.,A 43 PARETS, C.F.,D
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B
R
Descansa
GRANOLLERS, E.C.,E 22 VILANOVA VALLES,C.F.,C
CARDEDEU, F.C.,E 13 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B
LA TORRETA, C.F.,A 41 MOLLETENSE, U.D.,B
Jornada 9 29-11-2015
VALLES, C.AT.,C 22 PONENT C.F.,B
VILAMAJOR, C.F.,A 21 AMETLLA VALLES, C.F.,B
ESCOLA PIA GRANOLLERS,,A 31 BIGUES, C.E.,A
PARETS, C.F.,D 10 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B
Descansa
R
GRANOLLERS, E.C.,E
VILANOVA VALLES,C.F.,C 10 CARDEDEU, F.C.,E
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B 10 LA TORRETA, C.F.,A
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,B 61 MOLLETENSE, U.D.,B
Jornada 10 13-12-2015
PONENT C.F.,B 37 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,B
AMETLLA VALLES, C.F.,B 71 VALLES, C.AT.,C
BIGUES, C.E.,A 23 VILAMAJOR, C.F.,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B 04 ESCOLA PIA GRANOLLERS,,A
GRANOLLERS, E.C.,E 66 PARETS, C.F.,D
CARDEDEU, F.C.,E
R
Descansa
LA TORRETA, C.F.,A 20 VILANOVA VALLES,C.F.,C
MOLLETENSE, U.D.,B 010 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B
Jornada 11 20-12-2015
PONENT C.F.,B 45 AMETLLA VALLES, C.F.,B
VALLES, C.AT.,C 010 BIGUES, C.E.,A
VILAMAJOR, C.F.,A 51 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B
ESCOLA PIA GRANOLLERS,,A 45 GRANOLLERS, E.C.,E
PARETS, C.F.,D 31 CARDEDEU, F.C.,E
Descansa
R
LA TORRETA, C.F.,A
VILANOVA VALLES,C.F.,C 41 MOLLETENSE, U.D.,B
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,B 14 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B
Jornada 12 10-01-2016
AMETLLA VALLES, C.F.,B 40 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,B
BIGUES, C.E.,A 21 PONENT C.F.,B
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B 13 VALLES, C.AT.,C
GRANOLLERS, E.C.,E 02 VILAMAJOR, C.F.,A
CARDEDEU, F.C.,E 13 ESCOLA PIA GRANOLLERS,,A
LA TORRETA, C.F.,A 43 PARETS, C.F.,D
MOLLETENSE, U.D.,B
R
Descansa
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B 51 VILANOVA VALLES,C.F.,C
Jornada 13 17-01-2016
AMETLLA VALLES, C.F.,B 22 BIGUES, C.E.,A
PONENT C.F.,B 32 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B
VALLES, C.AT.,C 34 GRANOLLERS, E.C.,E
VILAMAJOR, C.F.,A 50 CARDEDEU, F.C.,E
ESCOLA PIA GRANOLLERS,,A 30 LA TORRETA, C.F.,A
PARETS, C.F.,D 41 MOLLETENSE, U.D.,B
Descansa
R
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,B 62 VILANOVA VALLES,C.F.,C
Jornada 14 24-01-2016
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,B 02 BIGUES, C.E.,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B 13 AMETLLA VALLES, C.F.,B
GRANOLLERS, E.C.,E 40 PONENT C.F.,B
CARDEDEU, F.C.,E 22 VALLES, C.AT.,C
LA TORRETA, C.F.,A 23 VILAMAJOR, C.F.,A
MOLLETENSE, U.D.,B 30 ESCOLA PIA GRANOLLERS,,A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B 22 PARETS, C.F.,D
VILANOVA VALLES,C.F.,C
R
Descansa
Jornada 15 31-01-2016
BIGUES, C.E.,A 70 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B
AMETLLA VALLES, C.F.,B 66 GRANOLLERS, E.C.,E
PONENT C.F.,B 71 CARDEDEU, F.C.,E
VALLES, C.AT.,C 13 LA TORRETA, C.F.,A
VILAMAJOR, C.F.,A 32 MOLLETENSE, U.D.,B
ESCOLA PIA GRANOLLERS,,A 22 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B
PARETS, C.F.,D 50 VILANOVA VALLES,C.F.,C
Descansa
R
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 14-02-2016
PARETS, C.F.,D
R
Descansa
ESCOLA PIA GRANOLLERS,,A 10 VILANOVA VALLES,C.F.,C
VILAMAJOR, C.F.,A 17 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B
VALLES, C.AT.,C 15 MOLLETENSE, U.D.,B
PONENT C.F.,B 22 LA TORRETA, C.F.,A
AMETLLA VALLES, C.F.,B 130 CARDEDEU, F.C.,E
BIGUES, C.E.,A 12 GRANOLLERS, E.C.,E
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B 32 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,B
Jornada 17 21-02-2016
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,B 33 PARETS, C.F.,D
Descansa
R
ESCOLA PIA GRANOLLERS,,A
VILANOVA VALLES,C.F.,C 32 VILAMAJOR, C.F.,A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B 91 VALLES, C.AT.,C
MOLLETENSE, U.D.,B 11 PONENT C.F.,B
LA TORRETA, C.F.,A 23 AMETLLA VALLES, C.F.,B
CARDEDEU, F.C.,E 15 BIGUES, C.E.,A
GRANOLLERS, E.C.,E 70 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B
Jornada 18 28-02-2016
ESCOLA PIA GRANOLLERS,,A 13 PARETS, C.F.,D
VILAMAJOR, C.F.,A
R
Descansa
VALLES, C.AT.,C 11 VILANOVA VALLES,C.F.,C
PONENT C.F.,B 06 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B
AMETLLA VALLES, C.F.,B 41 MOLLETENSE, U.D.,B
BIGUES, C.E.,A 42 LA TORRETA, C.F.,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B 21 CARDEDEU, F.C.,E
GRANOLLERS, E.C.,E 92 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,B
Jornada 19 06-03-2016
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,B 43 ESCOLA PIA GRANOLLERS,,A
PARETS, C.F.,D 21 VILAMAJOR, C.F.,A
Descansa
R
VALLES, C.AT.,C
VILANOVA VALLES,C.F.,C 44 PONENT C.F.,B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B 63 AMETLLA VALLES, C.F.,B
MOLLETENSE, U.D.,B 24 BIGUES, C.E.,A
LA TORRETA, C.F.,A 01 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B
CARDEDEU, F.C.,E 06 GRANOLLERS, E.C.,E
Jornada 20 13-03-2016
VILAMAJOR, C.F.,A 31 ESCOLA PIA GRANOLLERS,,A
VALLES, C.AT.,C 16 PARETS, C.F.,D
PONENT C.F.,B
R
Descansa
AMETLLA VALLES, C.F.,B 20 VILANOVA VALLES,C.F.,C
BIGUES, C.E.,A 22 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B 00 MOLLETENSE, U.D.,B
GRANOLLERS, E.C.,E 22 LA TORRETA, C.F.,A
CARDEDEU, F.C.,E 12 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,B
Jornada 21 20-03-2016
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,B 26 VILAMAJOR, C.F.,A
ESCOLA PIA GRANOLLERS,,A 40 VALLES, C.AT.,C
PARETS, C.F.,D 61 PONENT C.F.,B
Descansa
R
AMETLLA VALLES, C.F.,B
VILANOVA VALLES,C.F.,C 12 BIGUES, C.E.,A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B 50 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B
MOLLETENSE, U.D.,B 35 GRANOLLERS, E.C.,E
LA TORRETA, C.F.,A 73 CARDEDEU, F.C.,E
Jornada 22 03-04-2016
VALLES, C.AT.,C 14 VILAMAJOR, C.F.,A
PONENT C.F.,B 38 ESCOLA PIA GRANOLLERS,,A
AMETLLA VALLES, C.F.,B 12 PARETS, C.F.,D
BIGUES, C.E.,A
R
Descansa
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B 04 VILANOVA VALLES,C.F.,C
GRANOLLERS, E.C.,E 32 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B
CARDEDEU, F.C.,E 11 MOLLETENSE, U.D.,B
LA TORRETA, C.F.,A 63 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,B
Jornada 23 10-04-2016
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,B 32 VALLES, C.AT.,C
VILAMAJOR, C.F.,A 52 PONENT C.F.,B
ESCOLA PIA GRANOLLERS,,A 32 AMETLLA VALLES, C.F.,B
PARETS, C.F.,D 22 BIGUES, C.E.,A
Descansa
R
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B
VILANOVA VALLES,C.F.,C 35 GRANOLLERS, E.C.,E
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B 30 CARDEDEU, F.C.,E
MOLLETENSE, U.D.,B 03 LA TORRETA, C.F.,A
Jornada 24 17-04-2016
PONENT C.F.,B 52 VALLES, C.AT.,C
AMETLLA VALLES, C.F.,B 21 VILAMAJOR, C.F.,A
BIGUES, C.E.,A 31 ESCOLA PIA GRANOLLERS,,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B 04 PARETS, C.F.,D
GRANOLLERS, E.C.,E
R
Descansa
CARDEDEU, F.C.,E 11 VILANOVA VALLES,C.F.,C
LA TORRETA, C.F.,A 11 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B
MOLLETENSE, U.D.,B 45 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,B
Jornada 25 24-04-2016
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,B 65 PONENT C.F.,B
VALLES, C.AT.,C 37 AMETLLA VALLES, C.F.,B
VILAMAJOR, C.F.,A 43 BIGUES, C.E.,A
ESCOLA PIA GRANOLLERS,,A 32 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B
PARETS, C.F.,D 20 GRANOLLERS, E.C.,E
Descansa
R
CARDEDEU, F.C.,E
VILANOVA VALLES,C.F.,C 21 LA TORRETA, C.F.,A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B 80 MOLLETENSE, U.D.,B
Jornada 26 01-05-2016
AMETLLA VALLES, C.F.,B 61 PONENT C.F.,B
BIGUES, C.E.,A 40 VALLES, C.AT.,C
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B 12 VILAMAJOR, C.F.,A
GRANOLLERS, E.C.,E 15 ESCOLA PIA GRANOLLERS,,A
CARDEDEU, F.C.,E 04 PARETS, C.F.,D
LA TORRETA, C.F.,A
R
Descansa
MOLLETENSE, U.D.,B 12 VILANOVA VALLES,C.F.,C
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B 71 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,B
Jornada 27 08-05-2016
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,B 34 AMETLLA VALLES, C.F.,B
PONENT C.F.,B 12 BIGUES, C.E.,A
VALLES, C.AT.,C 03 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B
VILAMAJOR, C.F.,A 43 GRANOLLERS, E.C.,E
ESCOLA PIA GRANOLLERS,,A 70 CARDEDEU, F.C.,E
PARETS, C.F.,D 30 LA TORRETA, C.F.,A
Descansa
R
MOLLETENSE, U.D.,B
VILANOVA VALLES,C.F.,C 29 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B
Jornada 28 15-05-2016
BIGUES, C.E.,A 63 AMETLLA VALLES, C.F.,B
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B 21 PONENT C.F.,B
GRANOLLERS, E.C.,E 81 VALLES, C.AT.,C
CARDEDEU, F.C.,E 15 VILAMAJOR, C.F.,A
LA TORRETA, C.F.,A 14 ESCOLA PIA GRANOLLERS,,A
MOLLETENSE, U.D.,B 26 PARETS, C.F.,D
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B
R
Descansa
VILANOVA VALLES,C.F.,C 11 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,B
Jornada 29 22-05-2016
BIGUES, C.E.,A 51 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,B
AMETLLA VALLES, C.F.,B 41 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B
PONENT C.F.,B 24 GRANOLLERS, E.C.,E
VALLES, C.AT.,C 32 CARDEDEU, F.C.,E
VILAMAJOR, C.F.,A 52 LA TORRETA, C.F.,A
ESCOLA PIA GRANOLLERS,,A 40 MOLLETENSE, U.D.,B
PARETS, C.F.,D 32 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B
Descansa
R
VILANOVA VALLES,C.F.,C
Jornada 30 29-05-2016
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,B 07 BIGUES, C.E.,A
GRANOLLERS, E.C.,E 32 AMETLLA VALLES, C.F.,B
CARDEDEU, F.C.,E 03 PONENT C.F.,B
LA TORRETA, C.F.,A 50 VALLES, C.AT.,C
MOLLETENSE, U.D.,B 33 VILAMAJOR, C.F.,A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,B 31 ESCOLA PIA GRANOLLERS,,A
VILANOVA VALLES,C.F.,C 05 PARETS, C.F.,D
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,B
R
Descansa
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.