Competició | TEMPORADA 2015-2016

benjami 7 tercera divisio | grup 40

Competició | TEMPORADA 2015-2016

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 04-10-2015
CALDES MONTBUI, C.F.,C 06 CARDEDEU, F.C.,C
LES FRANQUESES, C.F.,D 06 VILAMAJOR, C.F.,B
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B
R
Descansa
LLINARS, C.E.,B 09 LA LLAGOSTA, C.D.,B
AMETLLA VALLES, C.F.,D 24 PARETS, C.F.,E
FINSOBE, C.F.,B 42 BELLAVISTA MILAN, C.,B
LLERONA, C.E.,B 06 MOLLETENSE, U.D.,D
Pª BARC. SANT CELONI,D 63 CANOVELLES, U.E.,B
Jornada 2 11-10-2015
CARDEDEU, F.C.,C 32 Pª BARC. SANT CELONI,D
VILAMAJOR, C.F.,B 70 CALDES MONTBUI, C.F.,C
Descansa
R
LES FRANQUESES, C.F.,D
LA LLAGOSTA, C.D.,B 91 ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B
PARETS, C.F.,E 51 LLINARS, C.E.,B
BELLAVISTA MILAN, C.,B 31 AMETLLA VALLES, C.F.,D
MOLLETENSE, U.D.,D 43 FINSOBE, C.F.,B
CANOVELLES, U.E.,B 43 LLERONA, C.E.,B
Jornada 3 18-10-2015
CARDEDEU, F.C.,C 15 VILAMAJOR, C.F.,B
CALDES MONTBUI, C.F.,C
R
Descansa
LES FRANQUESES, C.F.,D 11 LA LLAGOSTA, C.D.,B
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B 04 PARETS, C.F.,E
LLINARS, C.E.,B 05 BELLAVISTA MILAN, C.,B
AMETLLA VALLES, C.F.,D 17 MOLLETENSE, U.D.,D
FINSOBE, C.F.,B 41 CANOVELLES, U.E.,B
Pª BARC. SANT CELONI,D 60 LLERONA, C.E.,B
Jornada 4 25-10-2015
VILAMAJOR, C.F.,B 61 Pª BARC. SANT CELONI,D
Descansa
R
CARDEDEU, F.C.,C
LA LLAGOSTA, C.D.,B 61 CALDES MONTBUI, C.F.,C
PARETS, C.F.,E 30 LES FRANQUESES, C.F.,D
BELLAVISTA MILAN, C.,B 63 ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B
MOLLETENSE, U.D.,D 111 LLINARS, C.E.,B
CANOVELLES, U.E.,B 71 AMETLLA VALLES, C.F.,D
LLERONA, C.E.,B 14 FINSOBE, C.F.,B
Jornada 5 01-11-2015
VILAMAJOR, C.F.,B
R
Descansa
CARDEDEU, F.C.,C 81 LA LLAGOSTA, C.D.,B
CALDES MONTBUI, C.F.,C 13 PARETS, C.F.,E
LES FRANQUESES, C.F.,D 13 BELLAVISTA MILAN, C.,B
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B 06 MOLLETENSE, U.D.,D
LLINARS, C.E.,B 28 CANOVELLES, U.E.,B
AMETLLA VALLES, C.F.,D 81 LLERONA, C.E.,B
Pª BARC. SANT CELONI,D 42 FINSOBE, C.F.,B
Jornada 6 08-11-2015
Descansa
R
Pª BARC. SANT CELONI,D
LA LLAGOSTA, C.D.,B 27 VILAMAJOR, C.F.,B
PARETS, C.F.,E 05 CARDEDEU, F.C.,C
BELLAVISTA MILAN, C.,B 50 CALDES MONTBUI, C.F.,C
MOLLETENSE, U.D.,D 21 LES FRANQUESES, C.F.,D
CANOVELLES, U.E.,B 44 ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B
LLERONA, C.E.,B 41 LLINARS, C.E.,B
FINSOBE, C.F.,B 50 AMETLLA VALLES, C.F.,D
Jornada 7 15-11-2015
Descansa
R
LA LLAGOSTA, C.D.,B
VILAMAJOR, C.F.,B 24 PARETS, C.F.,E
CARDEDEU, F.C.,C 62 BELLAVISTA MILAN, C.,B
CALDES MONTBUI, C.F.,C 14 MOLLETENSE, U.D.,D
LES FRANQUESES, C.F.,D 11 CANOVELLES, U.E.,B
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B 72 LLERONA, C.E.,B
LLINARS, C.E.,B 012 FINSOBE, C.F.,B
Pª BARC. SANT CELONI,D 43 AMETLLA VALLES, C.F.,D
Jornada 8 22-11-2015
LA LLAGOSTA, C.D.,B 23 Pª BARC. SANT CELONI,D
PARETS, C.F.,E
R
Descansa
BELLAVISTA MILAN, C.,B 16 VILAMAJOR, C.F.,B
MOLLETENSE, U.D.,D 12 CARDEDEU, F.C.,C
CANOVELLES, U.E.,B 84 CALDES MONTBUI, C.F.,C
LLERONA, C.E.,B 11 LES FRANQUESES, C.F.,D
FINSOBE, C.F.,B 91 ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B
AMETLLA VALLES, C.F.,D 91 LLINARS, C.E.,B
Jornada 9 29-11-2015
LA LLAGOSTA, C.D.,B 20 PARETS, C.F.,E
Descansa
R
BELLAVISTA MILAN, C.,B
VILAMAJOR, C.F.,B 33 MOLLETENSE, U.D.,D
CARDEDEU, F.C.,C 80 CANOVELLES, U.E.,B
CALDES MONTBUI, C.F.,C 50 LLERONA, C.E.,B
LES FRANQUESES, C.F.,D 26 FINSOBE, C.F.,B
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B 52 AMETLLA VALLES, C.F.,D
Pª BARC. SANT CELONI,D 80 LLINARS, C.E.,B
Jornada 10 13-12-2015
PARETS, C.F.,E 33 Pª BARC. SANT CELONI,D
BELLAVISTA MILAN, C.,B 15 LA LLAGOSTA, C.D.,B
MOLLETENSE, U.D.,D
R
Descansa
CANOVELLES, U.E.,B 35 VILAMAJOR, C.F.,B
LLERONA, C.E.,B 214 CARDEDEU, F.C.,C
FINSOBE, C.F.,B 72 CALDES MONTBUI, C.F.,C
AMETLLA VALLES, C.F.,D 22 LES FRANQUESES, C.F.,D
LLINARS, C.E.,B 30 ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B
Jornada 11 20-12-2015
PARETS, C.F.,E 43 BELLAVISTA MILAN, C.,B
LA LLAGOSTA, C.D.,B 26 MOLLETENSE, U.D.,D
Descansa
R
CANOVELLES, U.E.,B
VILAMAJOR, C.F.,B 120 LLERONA, C.E.,B
CARDEDEU, F.C.,C 11 FINSOBE, C.F.,B
CALDES MONTBUI, C.F.,C 11 AMETLLA VALLES, C.F.,D
LES FRANQUESES, C.F.,D 102 LLINARS, C.E.,B
Pª BARC. SANT CELONI,D 61 ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B
Jornada 12 10-01-2016
BELLAVISTA MILAN, C.,B 02 Pª BARC. SANT CELONI,D
MOLLETENSE, U.D.,D 20 PARETS, C.F.,E
CANOVELLES, U.E.,B 17 LA LLAGOSTA, C.D.,B
LLERONA, C.E.,B
R
Descansa
FINSOBE, C.F.,B 36 VILAMAJOR, C.F.,B
AMETLLA VALLES, C.F.,D 04 CARDEDEU, F.C.,C
LLINARS, C.E.,B 015 CALDES MONTBUI, C.F.,C
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B 25 LES FRANQUESES, C.F.,D
Jornada 13 17-01-2016
BELLAVISTA MILAN, C.,B 22 MOLLETENSE, U.D.,D
PARETS, C.F.,E 51 CANOVELLES, U.E.,B
LA LLAGOSTA, C.D.,B 160 LLERONA, C.E.,B
Descansa
R
FINSOBE, C.F.,B
VILAMAJOR, C.F.,B 31 AMETLLA VALLES, C.F.,D
CARDEDEU, F.C.,C 170 LLINARS, C.E.,B
CALDES MONTBUI, C.F.,C 62 ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B
Pª BARC. SANT CELONI,D 81 LES FRANQUESES, C.F.,D
Jornada 14 24-01-2016
Pª BARC. SANT CELONI,D 51 MOLLETENSE, U.D.,D
CANOVELLES, U.E.,B 34 BELLAVISTA MILAN, C.,B
LLERONA, C.E.,B 09 PARETS, C.F.,E
FINSOBE, C.F.,B 32 LA LLAGOSTA, C.D.,B
AMETLLA VALLES, C.F.,D
R
Descansa
LLINARS, C.E.,B 011 VILAMAJOR, C.F.,B
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B 28 CARDEDEU, F.C.,C
LES FRANQUESES, C.F.,D 43 CALDES MONTBUI, C.F.,C
Jornada 15 31-01-2016
MOLLETENSE, U.D.,D 72 CANOVELLES, U.E.,B
BELLAVISTA MILAN, C.,B 80 LLERONA, C.E.,B
PARETS, C.F.,E 13 FINSOBE, C.F.,B
LA LLAGOSTA, C.D.,B 44 AMETLLA VALLES, C.F.,D
Descansa
R
LLINARS, C.E.,B
VILAMAJOR, C.F.,B 93 ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B
CARDEDEU, F.C.,C 80 LES FRANQUESES, C.F.,D
CALDES MONTBUI, C.F.,C 33 Pª BARC. SANT CELONI,D

SEGONA VOLTA

Jornada 16 14-02-2016
CARDEDEU, F.C.,C 32 CALDES MONTBUI, C.F.,C
VILAMAJOR, C.F.,B 101 LES FRANQUESES, C.F.,D
Descansa
R
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B
LA LLAGOSTA, C.D.,B 91 LLINARS, C.E.,B
PARETS, C.F.,E 13 AMETLLA VALLES, C.F.,D
BELLAVISTA MILAN, C.,B 01 FINSOBE, C.F.,B
MOLLETENSE, U.D.,D 70 LLERONA, C.E.,B
CANOVELLES, U.E.,B 21 Pª BARC. SANT CELONI,D
Jornada 17 21-02-2016
Pª BARC. SANT CELONI,D 42 CARDEDEU, F.C.,C
CALDES MONTBUI, C.F.,C 32 VILAMAJOR, C.F.,B
LES FRANQUESES, C.F.,D
R
Descansa
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B 29 LA LLAGOSTA, C.D.,B
LLINARS, C.E.,B 110 PARETS, C.F.,E
AMETLLA VALLES, C.F.,D 32 BELLAVISTA MILAN, C.,B
FINSOBE, C.F.,B 24 MOLLETENSE, U.D.,D
LLERONA, C.E.,B 17 CANOVELLES, U.E.,B
Jornada 18 28-02-2016
VILAMAJOR, C.F.,B 53 CARDEDEU, F.C.,C
Descansa
R
CALDES MONTBUI, C.F.,C
LA LLAGOSTA, C.D.,B 32 LES FRANQUESES, C.F.,D
PARETS, C.F.,E 120 ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B
BELLAVISTA MILAN, C.,B 60 LLINARS, C.E.,B
MOLLETENSE, U.D.,D 31 AMETLLA VALLES, C.F.,D
CANOVELLES, U.E.,B 54 FINSOBE, C.F.,B
LLERONA, C.E.,B 14 Pª BARC. SANT CELONI,D
Jornada 19 06-03-2016
Pª BARC. SANT CELONI,D 25 VILAMAJOR, C.F.,B
CARDEDEU, F.C.,C
R
Descansa
CALDES MONTBUI, C.F.,C 24 LA LLAGOSTA, C.D.,B
LES FRANQUESES, C.F.,D 22 PARETS, C.F.,E
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B 15 BELLAVISTA MILAN, C.,B
LLINARS, C.E.,B 012 MOLLETENSE, U.D.,D
AMETLLA VALLES, C.F.,D 62 CANOVELLES, U.E.,B
FINSOBE, C.F.,B 61 LLERONA, C.E.,B
Jornada 20 13-03-2016
Descansa
R
VILAMAJOR, C.F.,B
LA LLAGOSTA, C.D.,B 21 CARDEDEU, F.C.,C
PARETS, C.F.,E 34 CALDES MONTBUI, C.F.,C
BELLAVISTA MILAN, C.,B 34 LES FRANQUESES, C.F.,D
MOLLETENSE, U.D.,D 60 ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B
CANOVELLES, U.E.,B 135 LLINARS, C.E.,B
LLERONA, C.E.,B 36 AMETLLA VALLES, C.F.,D
FINSOBE, C.F.,B 67 Pª BARC. SANT CELONI,D
Jornada 21 20-03-2016
Pª BARC. SANT CELONI,D
R
Descansa
VILAMAJOR, C.F.,B 52 LA LLAGOSTA, C.D.,B
CARDEDEU, F.C.,C 31 PARETS, C.F.,E
CALDES MONTBUI, C.F.,C 12 BELLAVISTA MILAN, C.,B
LES FRANQUESES, C.F.,D 25 MOLLETENSE, U.D.,D
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B 57 CANOVELLES, U.E.,B
LLINARS, C.E.,B 49 LLERONA, C.E.,B
AMETLLA VALLES, C.F.,D 12 FINSOBE, C.F.,B
Jornada 22 03-04-2016
LA LLAGOSTA, C.D.,B
R
Descansa
PARETS, C.F.,E 34 VILAMAJOR, C.F.,B
BELLAVISTA MILAN, C.,B 14 CARDEDEU, F.C.,C
MOLLETENSE, U.D.,D 21 CALDES MONTBUI, C.F.,C
CANOVELLES, U.E.,B 45 LES FRANQUESES, C.F.,D
LLERONA, C.E.,B 11 ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B
FINSOBE, C.F.,B 83 LLINARS, C.E.,B
AMETLLA VALLES, C.F.,D 16 Pª BARC. SANT CELONI,D
Jornada 23 10-04-2016
Pª BARC. SANT CELONI,D 13 LA LLAGOSTA, C.D.,B
Descansa
R
PARETS, C.F.,E
VILAMAJOR, C.F.,B 55 BELLAVISTA MILAN, C.,B
CARDEDEU, F.C.,C 12 MOLLETENSE, U.D.,D
CALDES MONTBUI, C.F.,C 83 CANOVELLES, U.E.,B
LES FRANQUESES, C.F.,D 71 LLERONA, C.E.,B
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B 27 FINSOBE, C.F.,B
LLINARS, C.E.,B 17 AMETLLA VALLES, C.F.,D
Jornada 24 17-04-2016
PARETS, C.F.,E 12 LA LLAGOSTA, C.D.,B
BELLAVISTA MILAN, C.,B
R
Descansa
MOLLETENSE, U.D.,D 40 VILAMAJOR, C.F.,B
CANOVELLES, U.E.,B 013 CARDEDEU, F.C.,C
LLERONA, C.E.,B 010 CALDES MONTBUI, C.F.,C
FINSOBE, C.F.,B 71 LES FRANQUESES, C.F.,D
AMETLLA VALLES, C.F.,D 60 ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B
LLINARS, C.E.,B 29 Pª BARC. SANT CELONI,D
Jornada 25 24-04-2016
Pª BARC. SANT CELONI,D 31 PARETS, C.F.,E
LA LLAGOSTA, C.D.,B 00 BELLAVISTA MILAN, C.,B
Descansa
R
MOLLETENSE, U.D.,D
VILAMAJOR, C.F.,B 62 CANOVELLES, U.E.,B
CARDEDEU, F.C.,C 130 LLERONA, C.E.,B
CALDES MONTBUI, C.F.,C 16 FINSOBE, C.F.,B
LES FRANQUESES, C.F.,D 14 AMETLLA VALLES, C.F.,D
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B 73 LLINARS, C.E.,B
Jornada 26 01-05-2016
BELLAVISTA MILAN, C.,B 14 PARETS, C.F.,E
MOLLETENSE, U.D.,D 21 LA LLAGOSTA, C.D.,B
CANOVELLES, U.E.,B
R
Descansa
LLERONA, C.E.,B 16 VILAMAJOR, C.F.,B
FINSOBE, C.F.,B 36 CARDEDEU, F.C.,C
AMETLLA VALLES, C.F.,D 38 CALDES MONTBUI, C.F.,C
LLINARS, C.E.,B 04 LES FRANQUESES, C.F.,D
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B 211 Pª BARC. SANT CELONI,D
Jornada 27 08-05-2016
Pª BARC. SANT CELONI,D 21 BELLAVISTA MILAN, C.,B
PARETS, C.F.,E 03 MOLLETENSE, U.D.,D
LA LLAGOSTA, C.D.,B 35 CANOVELLES, U.E.,B
Descansa
R
LLERONA, C.E.,B
VILAMAJOR, C.F.,B 70 FINSOBE, C.F.,B
CARDEDEU, F.C.,C 110 AMETLLA VALLES, C.F.,D
CALDES MONTBUI, C.F.,C 102 LLINARS, C.E.,B
LES FRANQUESES, C.F.,D 23 ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B
Jornada 28 15-05-2016
MOLLETENSE, U.D.,D 30 BELLAVISTA MILAN, C.,B
CANOVELLES, U.E.,B 24 PARETS, C.F.,E
LLERONA, C.E.,B 011 LA LLAGOSTA, C.D.,B
FINSOBE, C.F.,B
R
Descansa
AMETLLA VALLES, C.F.,D 44 VILAMAJOR, C.F.,B
LLINARS, C.E.,B 013 CARDEDEU, F.C.,C
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B 28 CALDES MONTBUI, C.F.,C
LES FRANQUESES, C.F.,D 21 Pª BARC. SANT CELONI,D
Jornada 29 22-05-2016
MOLLETENSE, U.D.,D 20 Pª BARC. SANT CELONI,D
BELLAVISTA MILAN, C.,B 30 CANOVELLES, U.E.,B
PARETS, C.F.,E 100 LLERONA, C.E.,B
LA LLAGOSTA, C.D.,B 20 FINSOBE, C.F.,B
Descansa
R
AMETLLA VALLES, C.F.,D
VILAMAJOR, C.F.,B 90 LLINARS, C.E.,B
CARDEDEU, F.C.,C 102 ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B
CALDES MONTBUI, C.F.,C 102 LES FRANQUESES, C.F.,D
Jornada 30 29-05-2016
CANOVELLES, U.E.,B 35 MOLLETENSE, U.D.,D
LLERONA, C.E.,B 17 BELLAVISTA MILAN, C.,B
FINSOBE, C.F.,B 55 PARETS, C.F.,E
AMETLLA VALLES, C.F.,D 13 LA LLAGOSTA, C.D.,B
LLINARS, C.E.,B
R
Descansa
ESCOLA F. BASE SENTMENAT,B 28 VILAMAJOR, C.F.,B
LES FRANQUESES, C.F.,D 19 CARDEDEU, F.C.,C
Pª BARC. SANT CELONI,D 31 CALDES MONTBUI, C.F.,C
Concurs Wala
Carnet del Federat
Entra i vota el disseny guanyador!
vs
LA GRAN FINAL
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.